Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113651) lacafaca


lacafaca
őstag

@syb nne legyél már te is értetlen...hozzájárulsz és még figyelmeztetnek is rá, hatályos alkalmazási előiratában jelenleg nem szereplő ...onnantól, hogy aláírtad, max sóhivatal:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113652) lacos001 válasza lacafaca (#113651) üzenetére


lacos001
senior tag

Na így kell.....
Sosem látott, napról napra növekvő pozitivitások...
Hetek óta 20K+ minden nap.
Aztán kb 2 hete 32K, 35k, mára 37K...
Fizetős tesztek mellett, amikorra is mindenki csökkenést jósolt a napi számokkal kapcsolatban. Számokkal...
Ideje lenne vmi durvulásnak, mert így nem annyira izgi.
Számok-számok mindenhol kiemelve, bemondva/lemondva/felmondva....holott kijelentették hónapokkal ezelőtt, hogy nem veszik figyelembe, csupán csak a kórházi állapotokat.

"Intensivstationen in Deutschland behandeln derzeit 2.348 COVID-19-Patientinnen und Patienten. Davon müssen 1.224 Patienten beatmet werden. Insgesamt sind 25.030 Intensivbetten in Deutschland betriebsbereit, davon sind 12,8 Prozent noch frei."

Le se fordítom....

Na irány a gócpont, az iskolaaaaaaa :D

(#113653) maczika válasza lacafaca (#113626) üzenetére


maczika
csendes tag

(#113654) BalanceR


BalanceR
addikt

"Tisztavérű" tudósok az "oltást elutasító EÜ dolgozók" csoportjában.

Még szerencse, hogy az admin észnél van ... :))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113655) Ricardo válasza BalanceR (#113654) üzenetére


Ricardo
félisten

Most ők a "rettegők". Rettegnek attól, hogy "elkapják" az oltást. :DDD

(#113656) BalanceR válasza Ricardo (#113655) üzenetére


BalanceR
addikt

Mondjuk, ha szerintük a vakcinát "el lehet kapni", akkor mást is?
Mekkora Ötlet! :C
-Biztos úr! Bár valóban részeg vagyok, de esküszöm, nem én ittam, hanem a szomszédom, és mivel egy légtérben voltam vele 10 percig a boltban, az általa kilélegzett alkohol belém bújt!

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113657) t72killer válasza Ricardo (#113655) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már az is messze meghalad bármilyen covid-rémhírkeltést, amit az oltottak további sorsáról tolnak...

"„idősebb orvosoktól”(!!!) azt hallotta, hogy az oltás három-négy év múlva megöli, és néha sírni támad kedve, de mégis felvette, mert külföldön vállalt munkát, anélkül pedig nem lehet."

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113658) lacafaca


lacafaca
őstag

#38095Sir Pocok na megint meg vagyunk mentve :C
a pirula hatásmechanizmusa a proteázgátláson alapul (taps-taps), így végre megvan a végleges megoldása (mesterséges úton is) a kis dög időbeni kinyiffantásának (taps-taps-taps)...ez különösen pikáns annak fényében, hogy ezt a nagy tudományos áttörést a természet már vagy 964542782 napja fölkínálja az emberiségnek, sőt itt is több ízben megemlítésre került #alusipkaslaposfoldes idiótáktól többféle a természet kincseiből, amik ebben segítenek...(keresd meg, táblázatban én is linkeltem tuggyatököm milyen régen)
előre a bf további gyarapodásának útján :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113660) BalanceR válasza FrezeR (#113659) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát, ha valamelyik nap megszállná a szentlélek a köpcöst, és azt mondaná:
" Az oltás fontos! Nekem fontos az emberélet, ha elérjük a 95%-os átoltottságot, azonnal lemondok, és viszem magammal a haverjaimat" - valószínűleg 10 napon belül mi lennénk a legjobban átoltott nemzet... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113662) lacafaca válasza lacafaca (#113658) üzenetére


lacafaca
őstag

ne megkerestem, nem érheti szó a ház elejét, hogy mindig hablatyolok itt össze-vissza. természetes proteázgátlók (fckpf :D)>>> #46947

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113663) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ma Delta koncertek a Delta moziban :D
[link]

(#113664) lacafaca


lacafaca
őstag

:C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113665) Gsx-rr válasza lacafaca (#113664) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mennyire igaza van,foleg az utolso elotti mondata!
Az emberek 99 szazaleka ugy hordta a maszkot, zsebbe rakta stb. Honapokig az autoban es sorolhatnam!
Pont semmit sem er igy!

(#113666) BalanceR válasza lacafaca (#113662) üzenetére


BalanceR
addikt

És ezerszer leírtuk, hogy oké, hogy vannak növények, egyéb tápanyag források, amikben bizonyos hatóanyagok koncentráltabban jelen vannak, de ezek soha nem lesznek olyan hatékonyak, mint a gyógyszerekben tisztított, fimomított, szuperkoncentrált , egyéb (akár káros) anyagoktól mentesített verziói.
Rágcsálhatsz penészes kenyeret, merthát "abból lett a penicilin" vagy tömheted két pofára a salátát mert " mennyi vitamin van benne" de közelébe sem fog érni egy célzott vitamintablettának.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113667) t72killer válasza Gsx-rr (#113665) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Iskoláknak ez a MEGOLDÁS: sipirc ki a szabad ég alá, tanrendet pedig tessék az időjáráshoz alakítani:

100évvel ezelőtt már rájöttek és működött. A modern, telefonjánál hülyébb ember annyira sem képes, hogy megnézze mit csináltak a dédszülei - nemhogy magától jöjjön rá egy 1+1 szintű probléma megoldására :W .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113668) lacafaca válasza BalanceR (#113666) üzenetére


lacafaca
őstag

én pedig ezerszer leírtam, hogy a köpönyeget az eső előtt fel kell venni, sőt azt is megértem, hogy sokkal egyszerűbb egy könnyen bekapható pirulában megoldást keresni, mint az egészséges táplálkozást követni, miközben fossák ránk a sok élelmiszeripari szemetet. salátát meg nem a vitaminok miatt kell két pofára tömni, mert aki abból akarja a vitaminokat pótolni, az eléggé tévúton jár ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113670) FrezeR válasza BalanceR (#113660) üzenetére


FrezeR
senior tag

Az lehet :D

(#113671) t72killer válasza #20749568 (#113669) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Rugdalni kell a tanmenetet. Tény, NEM az r=π/2 helyi tanerőnek kell ezt megoldani, hanem konstruálhatnának egy tantervet az okosok. Volt rá másfél év.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113673) t72killer válasza #20749568 (#113672) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Maszatolós bullshit az jelenleg is van. Mostmár kb mindegy is, a sógorok már a kisiskolásokat oltják.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113675) syberia válasza Chesterfield (#113663) üzenetére


syberia
veterán

(#113665): Ha elég magas lesz a vírusterhelés (az lesz) még kevesebbet fog érni. Abban az időablakban lenne értelme hordani, amikor a fertőzött sok vírust lélegez/köhög/tüsszent ki (a betegség első szakasza, pár napig szinte tünetmentesen megy végbe a legelején) a továbbadás mértéke így redukálható, de ez sem állítja meg a terjedést, csak a sebességét fogja vissza, levegőhöz jut az EÜ.

Ingyenes gyorstesztet nem biztosított a kormány, hogy a fenti forgatókönyv működhessen. Orbán szerint az oltatlanok halálos veszélyben vannak, a hatályos törvény értelmében le kéne csukni rémhírkeltésért a barmát.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#113676) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szinte minden bevétel online jön be, és kiadásként is így van ez... néha beesik egy kis kp, amit egyébként már a COVID-19 előtt is utáltam, mert kiránthatom stb... de a COVID-19 új fejezetet nyitott, egyből a kapuból irány fel, és sterilizálás :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113677) gergo5991


gergo5991
őstag

[link] Hatékonynak bizonyuló COVID elleni gyógyszerkombináció mentheti meg az összeomlástól a szlovákiai kórházakat (casirivimab és az imdevimab)

(#113678) t72killer válasza GoodSpeed (#113676) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y , sterilizálod a postást? Azt arrafelé nem bünteti a tv. :Y?

;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113680) Qtya123 válasza GoodSpeed (#113676) üzenetére


Qtya123
őstag

Huh!

Végigkövettem a covidhoz való hozzáállásodat (spájzolás, stb...), hát azt kell mondjam nem enyhült a hardcore félelmed 3 oltás után sem. ;]

Amúgy meg Nokiás dobozba kellett volna tenned, ahogy a nagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113681) BalanceR válasza GoodSpeed (#113676) üzenetére


BalanceR
addikt

Csaxólok, hogy az UVC LED kb lepkefing egy alacsony nyomású higanygőzös UVC csőhöz képest, és így, hogy kötegben hagyod a dellát, semmit nem ér. Azok a LEDek a a fél-egy wattot jó ha elérik összesen, azzal a hatékonysággal egyesével, oldalanként 6-7 perc kellene minden egyes bankón külön...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113682) t72killer válasza BalanceR (#113681) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sztem a sütő a tuti 250 fokon 3 óráig :DD. De mégjobb a kandalló :))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113683) BalanceR válasza t72killer (#113682) üzenetére


BalanceR
addikt

Hajdú tárcsás mosógép, hipós-ultradermes forróvízzel 15 percig :DDD
BTW, nem is tudom, mikor fizettem utoljára kp-vel, paypass mindenhol van már szinte, és órával, telóval kényelmesen lehet kontakt nélkül fizetni, online meg nem kérdés... Még a futároknak a jattot is revoluttal tolom :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113684) Sir Pocok válasza lacafaca (#113658) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Köszönöm a megtisztelő figyelmedet és hogy velem együtt örülsz! Tényleg nagy dolog! ;]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#113685) lacafaca válasza Sir Pocok (#113684) üzenetére


lacafaca
őstag

miért ne örülnék...csak már legyen végre vége az őrületnek, az a lényeg...az út meg le van szarva milyen, csak találja már meg az emberiség ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113686) GoodSpeed válasza #20749568 (#113679) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Így jó? Köszi, hogy eszembe juttattad... totál megfeledkeztem róla...


Ez már steril...

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#113688) Qtya123 válasza #20749568 (#113687) üzenetére


Qtya123
őstag

Lófütty. Az igazi rajok kiterítik a zebramintás ágytakaróra egyenként a bankókat! Mellé a fuxokat és az órákat is oda kell tenni! :DDD

Csak a sterilizálás ne maradjon el ott sem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#113689) syberia válasza BalanceR (#113681) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#113690) BalanceR


BalanceR
addikt

Hívjuk Erdélyt, ahol valójában nincs is semmi baj...
#Magyarósi

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113691) perempe válasza FrezeR (#113659) üzenetére


perempe
addikt

most ez olvasható ugyanott:
Zacher Gábor: A negyedik hullám december elején tetőzhet
Szigorúbban kellene venni a maszkhasználatot és a védettségi igazolványok ellenőrzését.

Engem a postán maszk nélkül köhögő zavar.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#113692) t72killer válasza perempe (#113691) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A brit hullámvasutat nézve szvsz baromi nehéz már bármit előrejelezni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#113693) Cs1csó válasza perempe (#113691) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezeket a dolgokat már elengedtem, az emberek többsége - tisztelet a kivételnek - vastagon - és büdöset - XARIK a másik ember fejére:
1. büdös, koszos, köhög, gethel stb. jön megy a világban
2. beteg mint "állat" de megy dolgozni mert a táppénz ugye NEM a fizud 100%

Ennyi röviden. Ezért csak két dolog hatásos: durva bezárások, durva tiltások és BAZI nagy büntetések kilátásba helyezése. Semmi más nem segít.

(#113694) perempe válasza Cs1csó (#113693) üzenetére


perempe
addikt

Ha 10-ből kettő köhög maszk nélkül (a postán), akkor nekem csak azzal a kettővel van bajom.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#113695) lacafaca


lacafaca
őstag

talán nem megy el mindenkinek teljesen...van remény👏 (btvidi)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113696) BalanceR válasza lacafaca (#113695) üzenetére


BalanceR
addikt

Igazi "Karen" :D ha annyira zavarja, szálljon le azt csókolom...
De inkább egy ilyen üljön mellettem a gépen, mint az "eltitkolt fiad..."
:))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#113697) Qtya123 válasza Cs1csó (#113693) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem lenne elég nekem sem a 10 ujjam, hogy hány gethelő némber mászkált be prüszkölni a munkahelyre. Ja és nem 2 forint lenne a táppénz alatt a fizujuk, szóval az sem kifogás.

Én úgy vagyok vele, hogy csodálom, hogy nem kaptam még el újra március után megint. Sok "á csak megfáztam és kicsi lázam van" emberrel találkoztam, feleségem szét tömegközlekedi az agyát és pedagógus, a fél ismerősi kör az elmúlt és a jelen héten covid pozitív enyhe és közepes tünetekkel (legtöbb közülük oltott, néhány oltatlan csak), edzeni járok, moziba mászkáltunk, mindenfelé járok, maszk igencsak régen volt rajtam.
Tény, hogy napról napra több a közvetlen környezetemben a pozitív. Szerintem esélyes, hogy az asszony megint hazarántja az iskolából.

De valóban eléggé erősen megyünk megint a lezárások felé és oltással is egyre több a fertőzött, csak most ugye van az újabb fajta túltolásos kormányzati tájékoztatás, ami kb már azt mondja ki, hogy az oltott BIZTOSAN elkerüli a komoly tüneteket, az oltatlan meg BIZTOSAN kórházba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#113698) lacafaca


lacafaca
őstag

🙄🤣🤡

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113699) BalanceR válasza lacafaca (#113698) üzenetére


BalanceR
addikt

Ez nem esett le...
Mit kell nézni? :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.