Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66151) mocsanisi válasza Ijk (#66150) üzenetére


mocsanisi
senior tag

inkább olyan max. 5-6 hónap ;) Ami ha azt vesszük hogy 85kg-t kéne elérni, nem full szálkásan csak nem akkora béllel hogy a pcsöm nem látom, illetve nem TELJESEN elfedődni, szerintem reális.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66152) _NCT válasza Takuun (#66149) üzenetére


_NCT
őstag

Hát laza kocogástól nem hinném h 200-as vérnyomásom lesz.

(#66153) Ijk válasza mocsanisi (#66151) üzenetére


Ijk
nagyúr

5-6 hónap alatt 10-15 kilós tömegelés?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66154) #65313280 válasza mocsanisi (#66151) üzenetére


#65313280
törölt tag

Megint bekoxolsz? :D

(#66155) mocsanisi válasza #65313280 (#66154) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Megint? :U

Ijk: Meglátjuk ki nevet a végén ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66156) Takuun válasza _NCT (#66152) üzenetére


Takuun
aktív tag

Hát az attól függ a laza kocogás alatt mit értesz, mekkora vagy (tömeg) és alapból milyen a vérnyomásod. De értemén mit akarsz mondani.

(#66157) brownus


brownus
veterán

Csajoknak: edzes

(#66158) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#66155) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem az a tev hogy szabi végére(okt12) menjen a 180 fekve :)
nem tom összejöhet-e. a 160 rajtam maradt hétfőn

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66159) Tulku válasza BÁ Nutrition (#66144) üzenetére


Tulku
veterán

Dani mán vízhajtózik...beesett mint a gyalogbéka...de jó eres...meglátjuk mi lesz Prágában mert a mr O első 10 helyezettje ott lesz fél hét kivételével...

ps: 180? Multkor még 200-ról beszéltél...? Ne add lejjebb brada megy az!

[ Szerkesztve ]

(#66160) Woodslave válasza Tulku (#66159) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a best bodynak milyen jó vízhajtója van? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66161) Woodslave válasza Ijk (#66153) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nagyon drukkolok neki. Igaz, hogy 3-4 év alatt jelentősen nem tudta a fizikumát átalakítani (én se mondjuk) de hátha most :K ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66162) Ijk válasza Woodslave (#66161) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fél év alatt felszedni több mint 10 kilót nem tömegelésnek hívják, hanem elhízásnak.
Ha 190-hez lenne 65 kilós alultáplált, fényévekre a genetikai határaitól akkor még csak-csak (ha már tudja az illető milyen keményen, tudatosan edzeni).
Persze tervezni, próbálkozni mindenkinek szabad, csak vannak néha kissé irreális elképzelések.

Egyébként meg nem tartom jó ötletnek a tömegelést a kezdőket leszámítva, naturálban csak hízik az ember, aztán meg kínlódhat mire leszálkásít. Párosulva a türelmetlenséggel HC diéta mellett állandó kardió, aztán a zsírral együtt pont annyi izmot is eldob hogy ugyanott van szinte ahonnan elindult. Nem szabad 15% testzsír fölé menni szerintem semmiképp, Misi pedig már most ott van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66163) Woodslave válasza Ijk (#66162) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van. De mindenki arról álmodozik hogy izmos lesz. :N :D Tegnapra.

De komolyra fordítva. Szerintem Mocsinak nincs meg a genetikája, hogy nagydarab legyen. Izmosodik fejlődik, jóval az átlag felett van, de ruhában soha nem lesz akitől hasraesnek.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66164) God Vazzeg válasza Woodslave (#66161) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A legnagyobb súlya feletti +10kg az nem nagy átalakítás.. Ja várj, de :D ;]

(#66165) _NCT válasza Takuun (#66156) üzenetére


_NCT
őstag

Alapból 120-130 a vérnyomásom és 82-83kg vagyok 180cm-hez.

8km/h-s átlag, 7.5 és 10km/h között variálom, ütem meg átlagban olyan 7-7:30-as.

(#66166) Woodslave válasza God Vazzeg (#66164) üzenetére


Woodslave
nagyúr

75 vagy 85 kiló kurvára mindegy. Legfeljebb akkor fog feltűnni, ha feszülős pólóban odaáll a cingára haverjai mellé ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66167) God Vazzeg válasza Woodslave (#66166) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rajtad.. Egy mocsokmisin szerintem nagyon látványos +10kg, de neki nehezebb is felszedni :K

(#66168) gghrtz válasza Ijk (#66162) üzenetére


gghrtz
őstag

Akkor a tomegeles helyett mit erdemes csinalni? Vagy mi szamit annak? Ha tisztan kajalok es 5g ch/tskg-t eszek? Vagy erdemes lejjebb venni a ch-t?

(#66169) God Vazzeg válasza gghrtz (#66168) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szén szálkásan évi max 3kg-al növelve a testsúlyod folyamatos versenyformában lenni, grammra pontosan számolva a makronutrienseket, és természetesen szépen szabályosan edzve, a lehető legnagyobb súllyal, ami mindenképp 100kg felett van, egykezes bicepsznél is! A fentiek nagyon fontosak, bármelyiket nem tartod be, kocagyúrós lehetsz csak, és lenézett kitaszított életet kell élned sajnos :(

;]

(#66170) Woodslave válasza God Vazzeg (#66167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz. Én egy 75-ről 85-re "tömegelést" 1 hét alatt megcsinálnék, de nem látszana különösebben. Mondjuk 75-re nem nagyon tudok lemenni :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66171) God Vazzeg válasza Woodslave (#66170) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2x véletlen nem xarok, és megvan :K :D

(#66172) _NCT


_NCT
őstag

Elnézve a testépítők fiatalkori képeit, egyről kettőről nem gondolnád hogy a picsába lehet felszedni annyi izmot...Vagyis de, van az a pénz...

Pl Németh Pisti képeit nézegettem a minap és ő sem volt úgy kib@szva fiatal korában, bár ő tolta később rendesen az anyagot. Mocsanisin meg szerintem is k*rva látványos lesz 10kg plussz, még akkor is ha abból csak 2-3kg izom lesz ;]

Rajtam is látványos ha hízom 3-4kg-ot, csak a látvány éppen a hasamra összpontosul. ;]

[ Szerkesztve ]

(#66173) Ijk válasza Woodslave (#66163) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neki valami tornásznak kellett volna menni. ;]
Vékony a csontozata, ilyen alkattal eleve nem egészséges 75 kiló fölé menni.
Most 95 körül vagyok, de érzem hogy 90kg a legfelső határ ahol még atlétikusnak érzem magam. Fáj a térdem a futástól, érzem hogy lépcsőn cipelem magam. Még így is jobb mint amikor 100 voltam tavasszal, hihetetlenül megérződik az a pár kiló.
Még az volt régebben a cél hogy kb mostani testzsírommal 100kg. De kezdem feladni, mert a plusz súly és a zabálás többet hátráltat az életben mint amennyi hasznot hoz. Meg a +5kg tiszta izom felépítése is már így több mint 4 év tapasztalattal jelenleg elég lehetetlennek tűnik, koxolni meg úgysem fogok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66174) Zola007 válasza Ijk (#66153) üzenetére


Zola007
veterán

ne legyél már ilyen rosszmájú
ambíció van, ha nem jön össze még mindig jobb mint ha bele se kezdett volna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66175) _NCT válasza Ijk (#66173) üzenetére


_NCT
őstag

koxolni meg úgysem fogok.

Majd megtörsz egyszer úgy is ;] Ha nem is most, lehet hogy 5-6 év múlva eldurran az agyad hogy még nagyobb akarsz lenni és elég is....

(#66176) Tulku válasza Woodslave (#66160) üzenetére


Tulku
veterán

2 félét is forgalmaz; a verospiront és az amiloridot...utóbbival vigyázni csak verseny előtt 1 kávéskanállal! :-)

[ Szerkesztve ]

(#66177) Ijk válasza Zola007 (#66174) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy érzem szüksége van még egy plusz motivációra. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66178) Woodslave válasza Tulku (#66176) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na majd ránézek a webshopjukra :R :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66179) BÁ Nutrition válasza Tulku (#66159) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a 200 az állandó(örök ;] ) cél, a 180 most csak erre a két hétre :)
aztán gondolom ha visszamegyek megint behorpadok :((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66180) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#66179) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csak nem MD? :))

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66181) Tenken


Tenken
őstag

Olyan van, hogy valakinek fizikailag helyhez van kötve a laktóz érzékenysége?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#66182) Woodslave válasza Tenken (#66181) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt hogy érted? Otthon laktózérzékeny vagy a melóhelyen iszod a tejet akkor meg nem?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66183) Ribi válasza Tenken (#66181) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az már inkább "cihés" probléma akkor.

(#66184) Tulku válasza BÁ Nutrition (#66179) üzenetére


Tulku
veterán

Fiatal vagy még ...majd ha olyan tervek lesznek, hogy; csak ne fájjon ne nyilalljon, csak le tudjam engedni....aztán később hogy jaj ha le tudnék menni és legalább egy kicsit edzeni...aztán végül; Papa ezt be kell ám szedni, higgye el hogy használ...na ugye már nem is fáj annyira!... :-)

(#66185) FIREBLADE78 válasza Tenken (#66181) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mindenki nyugodjon le a picsába, pszichiátrián van protekcióm ( nem azért,mert bezártak vagy kezeltek volna) :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66186) BÁ Nutrition válasza Tulku (#66184) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazából mióta kimentem azóta hátrébb sorolódott az edzés fontossági sorrendje.

úgyhogy olyan nagy tervek nincsenek. egyszer szeretném elérni azt hogy kétszázat nyomjak fekve de ezt natúrban nem nagyon hiszem hogy el tudom érni bárhogy. pláne így hogy nem is ennek élek. most összekaparom azért valahogy a 2 hét szabi alatt magam, 10-11 órás alvásokkal, meg egész nap pihenek+zabálok :)

elvileg ha visszamegyek már megjönnek a 70/75 kilós egykezesek aztán nem kéne beégni ;] már bánom hogy szóltam anno nekik :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66187) deniro2 válasza Woodslave (#66166) üzenetére


deniro2
senior tag

Mocsokmisi most lehet vagy 70 kiló, 15 kg izom rohadt sokat dobna rajta szerintem. Az vagy 40-50%-os izomtömeg növekedés lenne nála.... Más kérdés, hogy a büdös életben nem tudja megcsinálni fél év alatt, még akkor sem, ha végigtesztózza az egészet. Sőt, szerintem, ha 1 évig tesztózik folyamatosan, akkor sem. Naturálban meg kb. soha nem jut el 15% alatti tzs-vel 85 kilóig szerintem.
Te meg nem vagy viszonyítási alap, mert 6x vastagabb csontjaid vannak meg 8x lassabb anyagcseréd ;]

(#66188) Woodslave válasza deniro2 (#66187) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is ekto vagyok :U :K

az anyagcserében már lehet valami. De kb a 76-86 közötti (teli-üres - mármint ch) viszonylatban aránylag könnyedén mozgok (persze minden különösebb látszat nélkül) Ezen felül alul már melós lenne, de semmi értelme nagy seggel - úszógumival elhízni. Xar a genetikám, öreg vagyok hogy cucc nélkül izmos legyek.

De mondom én most is szurkolok Misinek. (mint ahogy már 5 alkalommal ezelőtt ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66189) shteer válasza FIREBLADE78 (#66185) üzenetére


shteer
titán

Hanem? Mert kiengedtek? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#66190) Tulku válasza BÁ Nutrition (#66186) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem sajnos fáj a vállam egykezes ferde nyomásnál a héten is nyomtam próbából 60-ba 10-et oszt meg is lett az eredménye...érdekes hogy ferde tárogatásnál nem ...állandóan felmegyek 47,5-ig (50-es nincs 60 meg sok) és semmi bajom....ez van...majd összefutunk a kátlerben a két hét alatt...segìtek felvenni a 70-eseket...

(#66191) deniro2 válasza Woodslave (#66188) üzenetére


deniro2
senior tag

Persze, hogy ekto vagy, ki nem az? ;] Itt a topikban asszem egyedül God mondta magáról, hogy endo, rajta kívül volt még 2-3 misterrik mezo, mindenki más ekto... :P

(#66192) gghrtz válasza deniro2 (#66191) üzenetére


gghrtz
őstag

En endo-mezo vagyok szerintem. Vastag a derekam, konnyen hizok, de izmost is gyorsan tudok viszonylag felpakolni. Bar amikor elhiztam akkor mindig azert, mert zabaltam mindent orrba-szajba brutal mennyisegekben.

(#66193) Tenken válasza Woodslave (#66182) üzenetére


Tenken
őstag

Hát, hogy úgy mondjam napközbe kell, este meg nem. Pedig reggel meg délután ugyanazt eszem...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#66194) Woodslave válasza gghrtz (#66192) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aha 5 kg-val emelsz oldalt meg 70 kg-val nyomsz fekve. Biztos qrvára mezo vagy :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66195) Ijk válasza Woodslave (#66194) üzenetére


Ijk
nagyúr

A magas testzsír még nem jelenti azt hogy valaki endo vagy mezo. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66196) Woodslave válasza Tenken (#66193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és mindig van benne laktóz? Nem tudom nekem csak reggel kell, napközben meg este soha ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66197) gghrtz válasza Ijk (#66195) üzenetére


gghrtz
őstag

Hat nem. Regen olvastam, hogy az emberek nagy resze ekto-mezo, csak a keves mozgas es az extra szar kaja miatt el vannak hizva.

(#66198) deniro2 válasza gghrtz (#66192) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez a sima endo leírása... :U ;]
gghrtz: aham, szóval az emberek nagy része vékonycsontú, ám könnyen izmosodó, nehezen zsírosodó csoportba tartozik? Linket ;]

[ Szerkesztve ]

(#66199) Woodslave válasza Ijk (#66195) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én ennek kb annyi jelentőséget tulajdonítok, mint a vércsoportnak a diétánál.

Ha van egy rendszer, három csoporttal, de ezekbe nem lehet szinte senkit pontosan belerakni, mert ekto de elhízott, endo de sovány, meg mezo de nem izmos, innentől semmi haszna :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66200) Ijk válasza gghrtz (#66197) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem az emberek 80%-a ektomorf, egyszerű genetika. A történelem során olyan emberekre volt szükség akik képesek monoton egész nap robotolni. Egy mezo vagy endo típus mindig kevesebb volt és jó eséllyel ektomorf társsal örökített tovább. Persze kevert típusok vannak, de akinek az adonisz tetalkatú apja egy homokóra alkatú anyát vett feleségül, annak rohadjon meg a befőttje, akármelyik nemhez is tartozik. ;]

Egyébként érdekes dolog ez a testkultúra. Valami baromi nagy szakadás lett, mert a 60-70-es években teljesen rendben volt egy ekto, vékony testalkat, sőt leginkább mindenki olyan volt a strandon. Most pedig hirtelen minden férfi Hulk és minden nő Marilyn Monroe szeretne lenni, miközben kimész a strandra nyáron és 20 felett kb. mindenki amorf dagadt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.