Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#66750) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kreatint rakd bele a turmixba aztán kész, ne görcsöld túl mintha valami csodaszer lenne, mert olyan nem sok van, max az emdé

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66752) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#66751) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Első nap úgy ittam,de elvileg ch-os étkezés előtt kell inni és állandóan nem akartam turmixot iszogatni,kivéve persze az edzés után. Valszeg szétszedem és inkább proteinnel fogom inni,nélküle nagyon szar ízű.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66753) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#66751) üzenetére


mocsanisi
senior tag

A jó kis EMDÉ :) be jó is volt :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66754) FIREBLADE78 válasza mocsanisi (#66753) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ammi?koxi? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66755) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#66753) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem még van 4 dobozzal :P

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66756) nuke7 válasza FIREBLADE78 (#66752) üzenetére


nuke7
veterán

Nem lell ch-s étkezés elott enni, nem csodaszer.
Feltételesen esszenciális amino sav. Eheted kajaval vagy turmixszal,
Természetes módon is kajaval vinned be...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66757) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#66755) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem már nincs, őszintén nem is fogok venni de meggyőző :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66758) N.Ferry válasza FIREBLADE78 (#66752) üzenetére


N.Ferry
senior tag

lehetőleg napi 2x nyomjad ;]

Walking Dead

(#66759) _NCT válasza FIREBLADE78 (#66752) üzenetére


_NCT
őstag

Nem kell ennyit szarakodni vele. Én úgy szoktam, hogy napi 10g-ot 2-2.5L-es palackba belerakok este, reggelre még a bájotekes fos kreatin is feloldódott. Aztán következő nap meg iszogatod ch-s étkezés előtt vagy után, bár nem kell ezt ennyire szabályszerűen nézni.

Én volt hogy lusta voltam, behánytam a kreatinport a pofámba, gyorsan ráittam 2dl vizet és lenyeltem. Kreatinja válogatja, volt amelyiktől fostam, volt amelyiktől nem.

Dymatize kreatin elég fasza, attól semmi bajom nem volt, illetve külföldről rendeltem kreatin-hcl-t, Crea-core nevezetűt. Ott nem kell feltöltés, naponta 5g és csá.

Kreatinos kérdés kivesézve, kérem a következőt. Vótam, atta, csináltam bélyegképet, de még nem nézek ki úgy mint Wood :( ;]

(#66760) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#66757) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pedig még lehet venni, meg láttam valami drágább verziót is belőle, kb +70%os árért. gondolom továbfejlesztett mátrixokkal :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66761) Radnix


Radnix
senior tag

EZZZAZZZ rekord Guggolás ééés rekord Fekvenyomás 165 kilow és 135 kilow :P :)

(#66762) BÁ Nutrition válasza Radnix (#66761) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eszel te rendesen? :F :B

holnap reggel én is megyek mellezni, lezárva a két hetes szabit, remélem tudok még javulni. aztán jöhet a lejtmenet ismét ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66763) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#66762) üzenetére


Zola007
veterán

nyugi
mindig van lefelé ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66764) shteer válasza _NCT (#66759) üzenetére


shteer
titán

Amelyik kreatin nem fosat, az nem is hat ;]

..szerintem jónak tűnik

(#66765) Zola007 válasza shteer (#66764) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt megjegyzem :R

Fordítva is működik? Tehát ami fosat, abban van kreatin?
Mert akkor tolom kétpofára a tejszínes kovászos uborkát ketchuppel :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66766) tipuka válasza Zola007 (#66765) üzenetére


tipuka
addikt

Elég ha kiraksz pár napra egy kis tejet és akkor lesz ott más is. :DDD

(#66767) hrvp válasza FIREBLADE78 (#66745) üzenetére


hrvp
aktív tag

Most ha nem mobilról lennék belinkelném a régi hsz-em, de így inkább felteszem a kérdést újra:
Általánosban nálatok nem volt fizika? Szerinted a mérőkanál méretén múlik, hogy amit beletöltesz (legyen az ólom vagy vatta) mekkora tömegű?
Mérleg csodákra képes...

(#66768) Zola007 válasza hrvp (#66767) üzenetére


Zola007
veterán

tudok egy egyszerű módszert, nem kell hozzá mérleg!

FIREBLADE78: fogod a kilós kreatint, elkezded belőle kikanalazni a port WC kagylóba. Ahány kanállal kijön, elosztod az 1000g-ot azzal a számmal
Aztán ráülsz a budira és telibef.sod az egész kreatin dolgot.

Edzé'
Egyé'
Aluggyá'

szerintem ezek közül hiányzik neked valamelyik, és mint látod, a kreatin nincs közte :K

#66766) tipuka: hajjaj, csináltam 2 éve 30 liter erjesztett kukoricát (kaukázusi kefír, főtt kukorica, élesztő, reszelt sajt) egy 4 napos horgászathoz, ami végül eső miatt nem jött össze.
Múltkor pakoltam a garázsban, előkerült, de nem mertem kibontani :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66769) d3tox1c válasza Zola007 (#66768) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Mert nincs uzleti erzeked, aze'
Ha lenne, mar Zolatin neven ehetnenk a legtutibb kreatint.
Ami nem csak fosat..... robbant :D

(#66770) tipuka válasza Zola007 (#66768) üzenetére


tipuka
addikt

Az igen! :D A kedvemért sem mered ? :P :DD :C

(#66771) Zola007 válasza d3tox1c (#66769) üzenetére


Zola007
veterán

Zolatint először ennél és utoljára :K
Ha rajtam múlva úgy fosatna, hogy sose állnál fel a budiról ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66772) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Jólvan, köszi a tanácsokat. Van itthon két megkezdett darab és gondoltam megiszom, tudom, hogy nem csodatevő szer a krea, de ha már szedem, akkor normálisan kellene. De lehet inkább szarok az egészbe
:-D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66773) FIREBLADE78 válasza hrvp (#66767) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Volt elsőben orvosi fizika, de szerintem semmi köze az élethez. Örültem, hogy kettes meglett

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66774) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#66772) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kéredzkedj be a laborba, biztos van egy grammpontos mérlegük.... :D

vótam atta

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66775) Tulku


Tulku
veterán

Egy két hozzáfűzni való...

Izmaink nagysága alapvetően befolyásolja a rá fordított edzésidőt.
Nagy tömegű izmok amelyeket célszerű önmagában edzeni:
- hát (szerves része a csukjás izom, minden húzó gyakorlatnál használjuk tehát célszerű együtt edzeni)
- lábizmok (hajlító, nyújtó és vádli)
- esetleg mellizom de ehhez lehet csatlakoztatni bi- tricepszet, vádlit

De könyörgöm ne eddzünk csak bicepszet mert egy kis tömeget kiégetünk 4-5-6 gyakorlattal miközben hatalmas izomtömegek pihennek...esetleg egy kar szuperszettet javaslok vádlival és hasizommal...na ez már elmegy egy edzésnek.

Más...egy kis titok azoknak akik nem ismerik:

Nem csak azért szálkásítunk hogy leadjuk a felkapott felesleget, persze ez egy irányadó cél lehet, de:

van egy olyan előnye hogy fogyasztás után olyan hormonális folyamatok indulnak el (nálam szerintem alapvetően emelkedik a növekedési hormon termelés) 3-4 hétig ami a megnövekedett bevitellel együtt akár jelentős izomnövekedéshez is vezethet...tehát nem állunk le az edzéssel fogyasztás után hanem turbó sebességre kapcsolunk.

Én a jövő évtől kezdődően két etapot vállalok be (2x8-10 hét cutting up) ettől várok jelentős növekedést...próbáljátok ki!

(#66776) gghrtz válasza Tulku (#66775) üzenetére


gghrtz
őstag

Akkor én annyira nem csinálhatom szarul mert nálam így néz ki a felosztás:

bicepsz-váll
mell-tricepsz
hát-csuklya
láb

(#66777) deniro2 válasza Tulku (#66775) üzenetére


deniro2
senior tag

Azt kifelejtetted, hogy ne edzzünk 5-ös bontásban, 2 naponta, mert így még a heti 1 edzés/izomcsoport sem jön ki...

(#66778) Tulku válasza deniro2 (#66777) üzenetére


Tulku
veterán

Csak a legelképesztőbb dologra reflektáltam...

Nézd én a kátlerben is akkor szólok valakihez ha fizikai fájdalmat érzek miközben a "gyakorlatot" végzi....egyébként megtanultam belesz....i

És egyébként próbáljuk meg a társadalom által felállított etapba (hét) belesulykolni az össz. izomcsoportot...jogos.

(#66779) Tulku válasza gghrtz (#66776) üzenetére


Tulku
veterán

Ha teheted kezdj mellel és a vállnapot rakd utána mert ha kifárasztod a vállat az kihat a mellnapra is.
Utána felsőtest pihenésképp iktasd be a lábnapot majd lezárásként a hátat...persze ezek csak az én megérzéseim...

(#66780) gghrtz válasza Tulku (#66779) üzenetére


gghrtz
őstag

Normális esetben nem ez a sorrend, de most így alakult. Egyébként én is érzem, hogy kihat, szóval lehet már a jövőhéten fel is cserélem a sorrendet. :)

(#66781) Zola007


Zola007
veterán

Ahogy én figyelgetem a népeket a teremben, amíg valaki nem szériázik mindhárom erőemelő gyakorlatban legalább 80 kilóval, addig nem sok értelme van szanaszét bontani az edzést, mert nagy lesz a kihagyás ismételt terheléshez.
Szóval gyengébbek szintjén, mint én, bőven jó az alábbi:

1, láb + has + valamelyik a felsőtest izmai közül

2, komplett felsőtest, de itt a lábbal edzett izomcsoportot lájtosabbra véve

Felosztás, 1 nap edzés, 1 nap pihi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66782) Woodslave válasza Zola007 (#66781) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K szép elmélet, mondjuk elég nagy általánosítás, de távol álljon tőlem, hogy kötözködjek ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66783) Zola007 válasza Woodslave (#66782) üzenetére


Zola007
veterán

Ez csak egy megfigyelés és vélemény, abból kiindulva, hogy azok közül akik egy időben járnak velem, látom kb. ki hogy edz, milyen technikával, milyen súlyokkal és miken nyavajog állandóan.
Próbálok a mások hibáiból tanulni, ha felfedezhető ok-okozat.
Ebből állt össze "mátrix"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66784) Ijk válasza Zola007 (#66781) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nincs ilyen összefüggés az izolált és erőemelő gyakorlatok között. Az izolációs gyakorlatokhoz nagyon nagy koncentráció kell, és persze kitartás hogy tényleg meg legyen terhelve a célizom. Mondjuk úgy hogy ehhez egyszerre kell ész és akaraterő is. Attól hogy valaki jó erőemelésben még nem biztos hogy érdemes izolációs gyakorlatokat végeznie, ugyanakkor aki gyenge még érhet el jó eredményt bontott edzéssel.
A te tapasztalatod szerintem inkább azt mutatja hogy sokan gyenge, menedzseredzést csinálnak izolációs gépeken, mert még az izzadás gondolatától is irtóznak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66785) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

160ba egy fél ismétléssel ment jobban mint hétfőn, a 140 meg bemelegítő fokozattá vált :)
lassan platózik a regeneráció ahogy látom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66786) Tyer válasza Tulku (#66779) üzenetére


Tyer
őstag

Nálam 1. mell-tric 2. hát-váll 3. láb-bicepsz.
3naposra van jobb felosztás?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#66787) gghrtz válasza Tyer (#66786) üzenetére


gghrtz
őstag

Talán még hát-bic, mert a hátnál a bicepsz is szépen dolgozik. (Ha akarod, ha nem), és akkor váll-láb. Esetleg még mell-tric napra berakni a vállat, hát-bic-csuklya, és külön a láb. De majd az okosabbak megmondják ez jó-e így.

(#66788) mocsanisi válasza Tyer (#66786) üzenetére


mocsanisi
senior tag

mell-kar hát-váll láb

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66789) Tulku válasza Tyer (#66786) üzenetére


Tulku
veterán

mell-váll-tricepsz
hát-bicepsz
láb

Hátsó váll és csukja a hátnapon...

[ Szerkesztve ]

(#66790) Zola007 válasza Ijk (#66784) üzenetére


Zola007
veterán

"Attól hogy valaki jó erőemelésben még nem biztos hogy érdemes izolációs gyakorlatokat végeznie"
viszont aki jó izolációs gyakorlatokban, de emellett rossz erőgyakorlatban, az gyakorlatilag csak a tükörnek edz.
Szerintem.

frankó dolog, hogy megy a lábtoló 300 kilóval, közben meg egy mosógépet nem bírnak ketten megemelni. :U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66791) gghrtz válasza Zola007 (#66790) üzenetére


gghrtz
őstag

És az miért baj, ha valakinek más céljai vannak edzéssel? Szerintem nincs ezzel semmi baj. Inkább ez, mint a semmitevés.

Zola007: Ha a por aszkorbinsavat vízben feloldom, és egész nap cipelem magammal, akkor nem fog a C-vitamin "tönkremenni"? Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#66792) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#66785) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogyan mész fel erre a súlyra (bemelegítő szériákra vagyok kíváncsi)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66793) mocsanisi válasza Zola007 (#66790) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én a tükörnek eddzek és köszönöm jól érzem magam. Mellé nem hinném hogy gyenge lennék, 69kg-san nyomtam 110-115-be....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#66794) Ijk válasza Zola007 (#66790) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én a tükörnek edzek, ahogy szinte minden hobbigyúrós, különben mindenki leszarná a diétát, szálkásítást.
Ha tudnám hogy végletekig izolált edzéssel még több tömeget tudnék naturálban felpakolni akkor következő edzéstől azt csinálnám. Ilyen 1-3 ismétléses erőgyakorlatoktól kb az első hónapban izmosodtam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66795) Zola007 válasza mocsanisi (#66793) üzenetére


Zola007
veterán

ha nyomtál 115-be, ami a testtömeged 170%-a, akkor te súlyodhoz mérten jónak számítasz erőgyakorlatban, tehát amit írtam, nem rád vonqtkozik.
Hát hanyas voltál te szövegártésből? ;]

Ijk: azt hittem legalább neked átjött, hogy nem ajánlott edzésformának írtam az erőemelést, hanem mércének.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66796) Zola007 válasza gghrtz (#66791) üzenetére


Zola007
veterán

Mea culpa!
Nincs semmi baj azzal se, úgy látszik ez csak az én hülyeségem, de úgy vagyok vele, hogy legyen már valami hétköznapi, gyakorlati haszna is annak, ha elb.szok rá egy csomó időt, energiát pénzt és nő rám pár kiló izom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66797) nuke7 válasza Zola007 (#66781) üzenetére


nuke7
veterán

Abban egyetértek, hogy nem érdemes addig darabolni.
Viszont ha 6-8 ismétléses sorozatokat csinálsz, (amikor az utolsó ismétlés már nem megy) a minden másnap edzés durva túledzés...

"frankó dolog, hogy megy a lábtoló 300 kilóval, közben meg egy mosógépet nem bírnak ketten megemelni. "
Mondjuk ilyet nem láttam még :N

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66798) Dicker válasza Zola007 (#66790) üzenetére


Dicker
őstag

Nálunk egy nő lábtolózik annyival. De amúgy jobban erősít a fel-lepakolása, mint a kinyomása.

(#66799) Ijk válasza Zola007 (#66795) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem látom több hasznát annak hogy erős vagy mint hogy van egy jó fizikumod. Attól hogy izolációs edzést csinál valaki még nem gyenge csak más a cél.
Én nem végzek fizikai munkát, tehát a nagy erőnek kb. semmi hasznát nem venném. Persze megkaptam már hogy "műizmom" van, bezzeg amikor fát kellett rakodni akkor én még vígan talicskáztam a rönköket miközben a többeknek már csak a garatjuk járt, mert már megmozdulni is fájdalom volt. ;]

Dicker: Na megint kezdődik hogy 300kg-al a lányok meg a betegek lábtolóznak. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66800) harcikoca


harcikoca
senior tag

Üdv, holnap menni akarok kondiba, és inni akarok 1 teljesítményfokozót előtte, angolul hogy kérjem mi a neve? :D gondolok itt a hotblood, pow3rd és társaira :) (A konditerem angliában tartózkodik és még nemvoltam. )

AMD+Ati powee'R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.