Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Woodslave válasza bigmasterg (#65085) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó kis agyvérzés befigyelt nála?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65102) BÁ Nutrition válasza Remus389 (#65068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"a nőkhöz illetve a munkához való sikerességhez, fontos pl az intelligencia"

ez egészen biztosan nincs így. angol tudósok is megmondták :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#65103) Dicker válasza BÁ Nutrition (#65102) üzenetére


Dicker
őstag

A nyalási intelligencia mind a két területen fontos.

(#65104) nuke7 válasza Remus389 (#65078) üzenetére


nuke7
veterán

vagy csak nem tudsz olvasni? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#65105) Remus389


Remus389
veterán

Na jó, holnap előveszem a súlyzókat inkább.

Látom velem van a baj de tényleg.

Túlságosan elpuhultam. Ha nem is leszek Chuck Norris, de ha arra tendálok, az jó.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#65106) N.Ferry válasza Remus389 (#65105) üzenetére


N.Ferry
senior tag

izzasztósátort próbáltad már? azt mondják az is nagyon jót tesz a tesztónak! :K

Walking Dead

(#65107) Gergosz2 válasza N.Ferry (#65106) üzenetére


Gergosz2
veterán

meg a méhpempő.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#65108) Remus389 válasza Gergosz2 (#65107) üzenetére


Remus389
veterán

hirtelen másra gondoltam

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#65109) Draken


Draken
őstag

sziasztok!

egy kis tanácsért fordulnék hozzátok. több hónap kihagyás után újra edzésbe álltam, sajnos össze is estem kicsit és elhagyott az erőm. ma újra lent voltam, de nem igazán tudtam még felpörögni. az első két hétben vissza kéne nyernem az erőm, kérdés, hogy milyen edzéstervet ajánlotok, esetleg érdemes e az edzés előtti kiegészítőkön gondolkodnom? köszi előre is!

(#65110) gghrtz válasza Draken (#65109) üzenetére


gghrtz
őstag

En ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy 1-2 hétig heti 2-3x minden testrészre csinálok egy gyakorlatot/alkalom, hogy szokják az izmok a terhelést. Edzés előtti kiegek = pénzkibaszás.
Persze ez csak az én egyéni véleményem.

(#65111) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Csak három napja olvasom a topikot, de itt minden nap felbukkan egy új bohóc? ;]

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#65112) corres78 válasza GeryFlash (#65111) üzenetére


corres78
tag

Igazán várhattál volna a hozzászólásoddal holnapig. ;] :DDD

(#65113) God Vazzeg válasza corres78 (#65112) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C :C :C

(#65114) GeryFlash válasza corres78 (#65112) üzenetére


GeryFlash
veterán

Owned :U :C
Vissza is megyek spectator módba.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#65115) Gergosz2 válasza Draken (#65109) üzenetére


Gergosz2
veterán

hosszabb kihagyás után én kardióval és saját súlyos edzéssel szoktam kezdeni. Ezután fokozatosan , lassan felfelé haladva jöhetnek a súlyzós edzések is. Ezek főként átmozgató edzések, szóval az se baj, ha egy héten 3-szor edzel ugyan arra az izomcsoportra.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#65116) nepszter1


nepszter1
addikt

Fáj a könyököm de csak akkor mikor behajlítom ez ugye nem tenisz könyöknek a kialakulása ?

(#65117) mayday00 válasza nepszter1 (#65116) üzenetére


mayday00
őstag

spektrumon megy amerika kedvenc ételei :D 24kg-os hamburgert is lehet kapni(meg ha jól hallottam van ennél nagyobb is)talán 40-vagy 60kg os, már nem emlékszek. :D de van 4-8kg os változatban is, meg természetesen kisebben. zabálnak mint az állatok, akkora a fejük a embereknek mint egy hordó. :D

(#65118) -Mike- bocsi nem válaszba akart menni. :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#65118) -Mike- válasza mayday00 (#65117) üzenetére


-Mike-
addikt

Tökéletes válasz a könyökproblémára.

(#65119) Dicker válasza -Mike- (#65118) üzenetére


Dicker
őstag

Kb. válasznak is tökéletes, mi a fórumon honnan tudnánk, ha fáj valami mi a baja... Egy könyök még a nyakadtól is tud fájni. Ettől függetlenül a teniszkönyök az állandóan fáj.

A hamburgert ott amúgy 150 kg felett ingyen adják, nagyon korrektek...

(#65120) Gergosz2


Gergosz2
veterán

mindig végletekben gondolkoztok. Fáj a könyököd akkor rögtön teniszkönyököd van, nincs motiváció akkor rögtön alacsony tesztoszteron szinted, 1 év alatt 150 kilós hústorony akarsz lenni.

Az internet mindenkit hipochonderré tesz. [link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#65121) deniro2 válasza mayday00 (#65117) üzenetére


deniro2
senior tag

Mekdonáldsz promó volt az egész film, 10-ből 7 kaját vagy ők csinálnak, vagy ők is.

(#65122) nepszter1 válasza Gergosz2 (#65120) üzenetére


nepszter1
addikt

Remek köszönöm ! De csak választ akarok kapni rá ennyi , lehet hogy elaludtam csak .

(#65123) Woodslave válasza nepszter1 (#65116) üzenetére


Woodslave
nagyúr

teniszkönyök a könyök-alkar csatlakozásnál a külső részen fáj. Ki tudod tapintani azt az izületet, ha nyomkodod és fáj akkor az.

nekem most az alkarom belső része fáj, a legjobban szűk párhuzamos húzódzkodás után, persze miafaxnak csinálom akkor. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65124) nepszter1 válasza Woodslave (#65123) üzenetére


nepszter1
addikt

nekem is a belseje akkor szerintem csak elaludtam .

(#65125) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#65123) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem is ott gyulladt be már kétszer is, és 8-10 hóna volt mire elmúlt és rendesen tudtam edzeni ismét. sürgőssen hagyd el a nagyobb súllyal végzett bicepsz ill húzó(hát) gyakszikat. különben rosszabb lesz csak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#65126) Dicker válasza Woodslave (#65123) üzenetére


Dicker
őstag

Az meg a golfkönyök. Vagy a tanulmány második fele lemaradt? ;]

(#65127) Woodslave válasza Dicker (#65126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudtam, csak nem volt értelme okoskodni, mert nem ez volt a kérdés ;]

Bá: lehet azt kéne qrvára tud fájni, égető érzés, pl. ha lefelé húzom a kezem, vagy csak simán fel akarok vágni valamit. Ez a húzódzkodás az egyetlen "nehéz" hátgyaki, a fordított fogású evezés nem baxtatja... :U
Ez is csak elmúlik mint a teniszkönyök vagy csináltál rá vmit?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65128) -Mike-


-Mike-
addikt

Edzés közbeni bedurrantó.

(#65129) Tamoo válasza Woodslave (#65123) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én is ezzel vergődök már hónapok óta... :W

(#65130) Woodslave válasza Tamoo (#65129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valami orvossal meg kéne nézetni, de amikor reumatológusnak mondtam, hogy teniszkönyököm van, akkor ki tudjátok találni a "megoldást" ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65131) Tamoo válasza Woodslave (#65130) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az a baj, hogy tényleg csak a pihentetéstől javul.... Én a tricepszemet nem tudom már edzeni jó ideje emiatt.
Bár nekem nem teniszkönyök lesz.

[ Szerkesztve ]

(#65132) deniro2 válasza Tamoo (#65131) üzenetére


deniro2
senior tag

neked hoki könyököd van ;]

(#65133) Tamoo válasza deniro2 (#65132) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azt mondod? :F

;]

(#65134) Dicker válasza Woodslave (#65130) üzenetére


Dicker
őstag

Elvileg megfelelő masszázzsal ki lehet kezelni, meg pár tapasz, kenőcs rá, és a pihentetés. Testépítőknél is gyakori, főleg "naturál" vonalon, és ők sem hagynak ki emiatt hónapokat.
Keresd fel Hatházi Milánt (Pécs) a fészbúkon, hátha tud valami pesti embert neked. Ő Illés Norbiékkal foglalkozik.

(#65135) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vettem haveromtól csirkecomból készült gyros húst,megsütve,csomagolva,1,5kg és 3000 Ft. Nem kell eszetlenkedni a sütéssel,főzéssel,mikróba be oszt csókolom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65136) venge


venge
tag

'köm olvas vissza 535 hozzászólást!
Gondolom nem történt semmi, csak a szokásos, egyesek ülve pisilnek, mások állva kakálnak, Ijk új fecskét vett, meg jött egy pár új arc, akit kellően leoltottatok!
Én meg másfél hete nem voltam gyurmázni, mert iszonyatosan sok volt a munka! Tegnap is, ma is nyomtuk, van öt napunk, hogy egy 1400m2-es csarnokot összedobjunk.
Pénteken meg naívan elmentem a fogászatra, a doki kirántott egy fogat három darabban hátulról, erre szelelni kezdett a pofám. Kérdeztem a dokit, hogy ez jó? Azt mondta nem igazán, műtét következik!
Négy órát voltam a fogászaton, most meg nem emelhetek, nem hajolhatok, nem fújhatom az orrom, még csak nem is tüsszenthetek! Ennyi...

(#65137) Woodslave válasza Dicker (#65134) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pécs közelebb lenne :K :D ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#65138) corres78 válasza venge (#65136) üzenetére


corres78
tag

Együtt érzek! Nekem 2 éve a fenti bölcsességfogam lett így kihúzva, hogy 3 darabra tört. Érzéstelenítő injekciót előtte mellébökte és a torkom kezdett szorulni tőle. Élveztem minden pillanatát a húzásnak live. Úgy éreztem, hogy megállt az idő. :((( Jobbulást!

(#65139) venge válasza corres78 (#65138) üzenetére


venge
tag

Én nem hörögtem, nem jajdultam, nem szóltam rá, mert igazán kemény vagyok!
Csak hátrahajtott fejjel ültem a székben, és folyt a könnyem a tarkómon!
De a doktor azt mondta, hogy hősiesen viseltem!

[ Szerkesztve ]

(#65140) gghrtz válasza corres78 (#65138) üzenetére


gghrtz
őstag

Csak tudnám, hogy akkor mire fel van millión felül egy félév a fogorvosi szakon... :U

(#65141) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#65127) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha gyulladás okozza a fájdalmat akkor a diphrofos
nekem 1 nap alatt levette úgy hogy 100%al tudtam terhelni

szal mondjuk előző nap a bevásárló kosarat alig emeltem meg, utánna húzódzkodtam 10et másnap..
de így is kb 2 hó pihenő kell, attól függ milyen állapotban vagy

másodszor nekem nem használt, nagyon hosszú pihenő, fekete nadálytöves kenegetés majd gyógytorna jellegű gyakorlatokkal épültem fel 10 hónap alatt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#65142) Koczó93 válasza FIREBLADE78 (#65135) üzenetére


Koczó93
őstag

Biztonság kedvéért mikrózd meg 2x :D Aztán nehogy úgy járj vele mint a gyrossal :DDD

(#65143) bajusz15


bajusz15
senior tag

Jó estét!
Pár órája találtam rá erre a topikra illetve a stillmassra, ahol elég sok termék van, amit kinéztem az a creatine akg, és a WPC 80 instant fehérje. Erről a két termékről van valakinek véleménye? Elég jó árban van az a fehérje, különösen ha 2x 2kg-t rendelek, viszont még nem próbáltam így feleslegesen nem dobnám ki a pénzt, inkább várok pár válaszra azoktól akik már használták akár mindkét, akár az egyik terméket. Köszi.

(#65144) deniro2 válasza corres78 (#65138) üzenetére


deniro2
senior tag

gondolom sztk-ról beszéltek... vajon milyen fogorvos választja a közgyógyot a kitömött magánpraxis helyett? :U

(#65145) FIREBLADE78 válasza Koczó93 (#65142) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kicsit fostam, de lehet nem attól volt 😃:-D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65146) SchumiBácsi válasza FIREBLADE78 (#65145) üzenetére

Egész rég írtam már ide, de Fácsén bejött ma egy ilyen POST, és úgy gondoltam érdemes volna a fickót innen is helyre tenni, aki úgy érzi és úgy gondolja :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#65147) SchumiBácsi válasza nepszter1 (#65122) üzenetére

Azt csak te tudod hogy elaludtad e a karod.

Ha nem és úgy fáj a könyököd, valamennyi terhelést vegyél vissza, vagy legalább felezd meg. Nekem tavaly nyáron volt különösen a jobb könyökömmel valami végig. 2hónap egyébként is tervezett pihenőn sem "gyógyult" meg, utána jóval kisebb terheléssel kezdtem újra az edzést (csak a karnál csökkentettem, minden más rendben volt),és pár hét alatt megszűnt a könyökfájdalom. 1ébként nem biztos hogy ez a megoldás minden esetben megállja a helyét.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#65148) SchumiBácsi válasza SchumiBácsi (#65146) üzenetére

Nem tudni hogy sikerült válaszba tenni... önálló hsz.-ként kezelendő :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#65149) deniro2


deniro2
senior tag

Tragédia ez a cikk, 1 kivételével minden pontja méretes baromság...
7 mitosz a fehérjefogyasztással kapcsolatban

(#65150) Tamoo válasza deniro2 (#65149) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Zabáljad a fehérjét mert az hoz nekünk pénzt cikk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.