Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi'
mondjátok má meg a desert combatból melyiket kell letölteni az 1,6-os BF42-höz?
az a 0,7-es bétát? és csak béta van?

amúgy meg ki DC -zik innen?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) Huma válasza mobal (#1) üzenetére


Huma
addikt

Én pl. szoktam vele játszani. Mondjuk már vagy 2 hónapja nem játszottam vele. Sajnos nem emlékszem melyik verzióval játszok de ha jól tudom a 0,5-el mert a 0,7-es nem műxik, mivel ''bizonyos okokból'' nem megy fel az 1.6-os patch.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) Huma


Huma
addikt

Ja és ne törődj azzal hogy 0.7 meg beta. Már a 0.5 is teljesen játszható.
Na de most elmegyek egy pár órára, tanulni :O



[Szerkesztve]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) Allien válasza mobal (#1) üzenetére


Allien
veterán

Ha eredetiben van meg a gammád, akkor nincsne vele gondod! Itt van egy link, munkahelyemről csak ezt tudom ajánlani: Bővebben: link. Azon a linken, az ajánlatok közül nekem a 8. jött be.:)) De, ~600 mega a cuccos, erre készülj, viszont űberkirály!:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5) _cirmos_ válasza mobal (#1) üzenetére


_cirmos_
őstag

desert combat rulz!
én megvettem kemény 4000 pénzért az eredeti bf-et, mert nagyon ki akartam próbálni neten, és nem kellett csalódnom. ég és föld a single meg a multi. tehát akkor:
1. bf install
2. bf patch -> 1.6
3. desert combat 0.7 install (ez a legfrissebb, csak ez megy neten)

ha nincs meg az eredeti akkor a 3. lépést követi még egy 4. is, gondolom kitalálod micsoda. de így ne is próbálkozz neten, kell a saját serial.

azt vettem észre, hogy a mod-okban sokkal butábbak a botok mint az originál játéban. biztos csak az eredeti fegyverek használatára lettek ''kiképezve'' vagy vmi ilyesmi. folyton lezuhannak a helivel a gyökerek :D

(#6) Allien


Allien
veterán

Láma kérdésem van. A bazookásoknál 2 tipus van. Miben külömbözik? Még nem jöttem rá, mert eddig mindegyik nyíl egyenessen megy, és egyiksem hőkövetős, pedig az lenne a kafa a helik ellen, meg a repcsik is bizti szerethetik.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#7) reewer


reewer
aktív tag

az egyik páncéltörő-->tank ellen
a másik neve STINGER légelhárító-->tanknak járműnek embernek semmit se sebez repcsinek és helinek annál inkább:)

Si vis pacem, para bellum.

(#8) reewer


reewer
aktív tag

csak célozz a heli elé amerre megy és 1 lövéssel megölöd(nincs hőkövetés)

Si vis pacem, para bellum.

(#9) Allien válasza reewer (#8) üzenetére


Allien
veterán

Kösz az infót! Akkor ez gáz, mert sokat kell vele gyakorolni!;) Megint egy indok, ami miatt többet kell a gép elött ülnöm.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10) sharpapa válasza Allien (#9) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Szevasztok!
Nem tud valaki egy jó magyar Desert Combat servert?Mióta kiadták az első verzióját,azóta fojamatosan nyomom (másfél éve) ,de még egy jó szervert sem találtam kevés pinggel..A 0.7-ben a tomcat a kedvencem.Tök jó cucc,nem?
(Egyébként ha célkövetős rakétát akarsz,akkor szerezd meg a Battlefield 2-őt!
Igaz,még el sem készitették.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#11) sharpapa válasza Allien (#9) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Szevasztok!
Nem tud valaki egy jó magyar Desert Combat servert?Mióta kiadták az első verzióját,azóta fojamatosan nyomom (másfél éve) ,de még egy jó szervert sem találtam kevés pinggel..A 0.7-ben a tomcat a kedvencem.Tök jó cucc,nem?
(Egyébként ha célkövetős rakétát akarsz,akkor szerezd meg a Battlefield 2-őt!
Igaz,még el sem készitették.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#12) sharpapa válasza Allien (#9) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Szevasztok!
Nem tud valaki egy jó magyar Desert Combat servert?Mióta kiadták az első verzióját,azóta fojamatosan nyomom (másfél éve) ,de még egy jó szervert sem találtam kevés pinggel..A 0.7-ben a tomcat a kedvencem.Tök jó cucc,nem?
(Egyébként ha célkövetős rakétát akarsz,akkor szerezd meg a Battlefield 2-őt!
Igaz,még el sem készitették.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#13) Allien válasza sharpapa (#12) üzenetére


Allien
veterán

Én speciel jobb szeretek bombázgatni.:)) Rakettával sokkal nehezebb eltalálni a földi célpontokat, igaz, ha van rá idő, és lehetősség, azzal is lehet pontossan puffogtatni, de néha nincsen rá (elég idő), mivel az ellenfél is elég agresszív tud lenni.:)) Nekem olyan 94 körüli volt a legkisebb pingem, de f*ngom nincsen, hogy magyar szerver, vagy más, mivel az eredeti játékkal tökmindegy, milyen szerver, ha kicsi a ping (pong).:B Ami a hőkövetőst illeti, az még a jövő. De, a DC-ben van egy rakéta, amit Te irányíthatsz. Hajóról indul, és elég jó a hatásfoka, főleg a földi célpontokra, mert elég csak mellé becsapódni, a gyalogság tutira kipurcan, és a járművek nagyrésze is gyógyíthatattlan sebeket szerez.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#14) sharpapa válasza Allien (#13) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Tudom,az új irányitható rakkétákat nagyon komálom,de még nem volt alkalmam AI-kon kivül mason kipróbálni.Nekem a legkisseb pingem olyanh 300 körül volt.Na meg egyébként irányítható rakéta va földön is (DC no fly zone map).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#15) Robaj válasza sharpapa (#14) üzenetére


Robaj
addikt

Hogy kell irányítani???
DC 0.7-m van. Ott már lehet, vagy van már újabb DC is?

(#16) sharpapa válasza Robaj (#15) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nekem is 0.7 van ,de a rakétára érted?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#17) Robaj válasza sharpapa (#16) üzenetére


Robaj
addikt

Igen! Hogy lehet ''kézzel'' irányítani? Én csak úhy tuttam, hogy csak hőkövetős van.:F

(#18) sharpapa válasza Robaj (#17) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ugyanúgy,ahogyan a repcsikewt tudod: egérrel, vagy nyilakkal.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#19) Robaj válasza sharpapa (#18) üzenetére


Robaj
addikt

THX! Majd kipróbálom.

(#20) Allien válasza sharpapa (#14) üzenetére


Allien
veterán

Nem tudom, de a pingek változóak. Igyexem 100 alattit választani, de olyan 200-ig nem nagyon gáz. Ami még nagyon tetszik, az a szövetséges oldalon lévő speckó távcsöves puska. No, arra érdemes cserélni, ha lehet, mindig megkeresem, ha van a pályán, mert azzal nagyon jól lehet operálni.:)) Már, ha az ellen hagyja, ugye.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#21) sharpapa válasza Allien (#20) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ha már földi nyomulásról van szó tankok és egyéb eszközök nélkül, akkor én inkább az M-16-ossal szeretek közelebről ''oberálni''. :))
Én eddig csak Battlefield 1.6 peccsel találtam egy jó szervert, a Battle of Britain-on.
Az asztán parti volt öregem!!!!
Egy társammal beszáltunk két Spitfire-be azt egyyüt nagyon gyaktuk a német gépeket!!!

Ezt leszámitva nem voltam még 300 ping alatt, de ha jól emlékszem ez is olyan 150 körül lehetett.:)

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#22) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Nem tom h ki tud róla de új versiont adtak ki!!!:D:)http://www.desertcombat.com/

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#23) beers


beers
addikt

Így van van final,de a serverek java maradt a 0,7-nél!

M&N

(#24) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Én már letöltöttem, az új pályák,és eszközök nagyon királyak, tölcse le mindenki!:))

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#25) kepeszt válasza sharpapa (#24) üzenetére


kepeszt
tag

honosítás lezik ehhez?

(#26) sharpapa válasza kepeszt (#25) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Magyarosítás? Nem tom, szerintem nem, de ha lenne sem érdekelne, mert általában elég bénára csinálják őket.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#27) Allien


Allien
veterán

Nekem valahogyan nem sikerül leszednem.:((( Fileplanet-ről akarja, de onnan valahogyan nem jön, mindig azt írja, hogy fullos a server, ahonnan töltenék. Ki érti ezt?

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#28) sharpapa válasza Allien (#27) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Háááááááááát. Ezek szerint van olyan gyökér (nem te), aki a magyarositásokra nagyon bukik, és sajna elég sok a fullos szerver szerint.Egyszer én is megpróbáltam, de csak azért, h tudjam mijen xarra csinálták ezt is. nekem is fullos volt, de nem is bánom.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#29) Allien válasza sharpapa (#28) üzenetére


Allien
veterán

Már letöltöttem. Guggli segített. Leszedtem a 0.8-s klienst, meg a DCX-t. Így már azért jobb a helyzet, szvsz!:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#30) Allien válasza sharpapa (#26) üzenetére


Allien
veterán

Ami a honosításokat illeti, szvsz, igen is fontossak. Ehez nem feltétlenül, de azért az üzenetek nem árt, ha tudom, mit jelentenek. Viszont nagyon sok játékhoz nagy segítség a honositás, már ha az ember (mint pl. én) nem érti az angol nyelvet.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#31) sharpapa válasza Allien (#30) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem elég érthetőek? Ált iskolában németet tanulok, és mégis mindent megértek. Elég érthetően ki vannak dolgozva a játékok ahhoz, h érthető legyen még az analfabéták számára is :D. A DC-ben az üziket különösen kiemelném, azokbóla rajzokból eléggé érthető h mit, mejikkel kell hívni, mondani stb..... szal nekem a magyarositások nem negyon jönnek be, mert nem aggyák vissza a játék igazi hangulatát ( mongyuk a Mafiaban volt egyn hely ahol jól jött volna, de eztleszámítva nekem még nem hiányzott soha:)))

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#32) Allien válasza sharpapa (#31) üzenetére


Allien
veterán

Más egy lövöldözős játék, melynek nincsen igazi cselekménye, vagy nagyon lineáris. De, én már az Everquest 2 regisztrációján elbuktam, mert a készítők jelentős angol tudoást feltételeznek, de legalábbis, a yes-no verzió nem működik.:(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#33) sharpapa válasza Allien (#32) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Sztem a splinter cell, v a mafia, esetleg még a Fallout-hoz is kell némi alap tudás ( a yes & no tipusúnál több) , és mégis meg tom érteni őket, mert egy soha nem használtam hunositást, és a kulcsszavakat megértettem, és így már ha kiad egy oldalas szöveget, akkor a kulcsszavak összerakásával meg tom mondani h mikéne ha vóna:D.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#34) Beast_


Beast_
tag

Sziasztok

Vettem 1 ffb -s joy-t, és szerintetek a bf megy vele? mármint a ffb fog mukodni?
Esetleg hol tudom beállítani?

Köszi

Keep It Real !!!

(#35) mobal válasza Beast_ (#34) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ha a wingman profilert használod mert logitech joy és ott állítod be ,hogy mit csináljon a gém alatt akkor mér ne. de nemtom próbádd ki.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

kicsit off, de én relatív új vagyok a BF-ben, igaz kb. 1 éve megvan a gépemen. mind1, most kezdtem el jáccani és nagyon bejön a single player és a mp is. megvannak a kiegészítők is Road to Rome, Vietnam és Secret Weapons of WWII. ezenkívűl leszedtem a DC modot is. az utóbbiban tudok csinálni local game-t és vannak is ellenfelek. DE. a többi, hivatalos, kiegészítőben erre, hogy van lehetőség? hogy tudok ellenségess és szövetséges botokat hozzáadni egy játékhoz? illetve a kiegészítők csakis a MP-re koncetrálnak? nincs is bennük SP???

tr00p3r

(#37) tr00p3r válasza tr00p3r (#36) üzenetére


tr00p3r
őstag

up

(#38) mobal válasza tr00p3r (#36) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ezt a kérdést tedd fel a www.battlefield.hu -n én nemtom csak a simával + a vietnámmal jáccottam de up!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#39) tr00p3r válasza mobal (#38) üzenetére


tr00p3r
őstag

a Vietnam az is SP?

(#40) MUŁĐER válasza tr00p3r (#39) üzenetére


MUŁĐER
addikt

A Battlefieldeknek nincs igazából SP-je szerintem:F Vietnamot nem láttam még, de 1942-ben a single is csak gyakorlásra jó, igazán MP-ben király,de ott nagyon! 64-en nyomultok együtt az buli:DD Én is mostanság kaptam rá, Tesco-ban megláttam 4e-ért, és nem bírtam ellenálni, de nagyon megérte

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#41) _cirmos_ válasza tr00p3r (#36) üzenetére


_cirmos_
őstag

hátööö, szerintem a hivatalos kieg-ekben is van sp mód, lesznek a listában új pályák, meg a régiek is át lettek dolgozva az új fegyverekre talán, de ebben nem vagyok biztos. de ez tényleg csak gyakorlásra jó.



jut eszembe, próbáljátok ki a desert combat extended modot Bővebben: link, egész jó! arról szól hogy angol szemszögből mutatja meg a háborút, brit fegyverekkel és ötletes újításokkal.

(#42) sharpapa válasza _cirmos_ (#41) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Egy láma kérdés: a dowlands-nál a négy cucc közül mejiket kell letölteni?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#43) _cirmos_ válasza sharpapa (#42) üzenetére


_cirmos_
őstag

most nem tudom megnézni az oldalt valamiért, de én a 8-as dcx installt (459mb) és a 8.1 patchet (21.9mb) szedtem le. nem találtam benne még bugot, és neten is játszható, ergo ez a legfrissebb verzió. csak még kevés az európai szerver :O

(#44) sharpapa válasza _cirmos_ (#43) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Kb mikor jött ki? Most azon dolgozom, h összeállítsak egy battlefield dvd-t.

Eddig tartalmazza: -sima BF1942
-bf1942 1.6 patch
-The Road to Rome
-Secret Weapons of WW2
-Battlefield 1918 (nagyon lol cucc:) )
-Desert Combat Final

Még tervezem a kalózos mod felvételét is, ill. ha ez a DCX megteccik, akkor ez is bevonul.
Jut eszembe, ez a kalauzos nincs meg vkinek? Esetleg egy linket tudnátok mondani ahonna letölthető? Állítólag hót bruti.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#45) _cirmos_ válasza sharpapa (#44) üzenetére


_cirmos_
őstag

akkor legyél naprakész, ez az utolsó frissítés bf1942-höz, a hivatalos oldalon biztos fent van:
battlefield_1942_incremental_patch_v1.6_to_v1.61b.exe

a modokról pedig itt egy lista:
Bővebben: link
bár itt a dcx-et még nem írják.

(#46) kepeszt


kepeszt
tag

Hi all!

:)

A játk zenéjét meg lehet valahogy (valahonnan) szerezni?

thx.

(#47) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok! hú még régen nyitottam ezt a topicot és mostanában (pontosabban márcusban feltettem a dc-t.) hát egész más világ tárult a szemem elé és nagyon bejött! azóta is csak azzal nyomom. nagyon király. akik tervezik ,hogy kipróbálják bátran gyorsan össze is dobtam egy honlapot (reklám helye) ahol le lehet tölteni ami kell + van egy link ahol van a telepítéshez + beállításhoz segítség. jah a cím: Bővebben: link. remélem még sokan ''rákapnak'' mint én.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#48) Allien válasza mobal (#47) üzenetére


Allien
veterán

Köszi az oldalt! De, rárakhatnád az újabb verzsünt is, DCX8. Sajna, már csak a BF2 lesz, ami még jön, de az ugye már külön game.:(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#49) sharpapa válasza mobal (#47) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az oldal::R

Amúgy sztem kéne indítani egy PH!-s Dc servert! Na? Ki van benne? A server megvan, csak a megfelelő létszám kell, és indítom a det servert!:DD

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#50) Allien válasza sharpapa (#49) üzenetére


Allien
veterán

:DDD Csak nem tudom beüzemelni újra ezt a nyavajás játékot!:((( Most vettem meg a sorozatot, tehát a road the rome, és a secretes kiegészítővel. Lehet, béna vagyok, bár ez a punkbust is ganajkodik rendessen!:O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.