Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) _NCT válasza Ijk (#66600) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem Nuke-ra gondolt ;]

(#66602) nuke7 válasza _NCT (#66601) üzenetére


nuke7
veterán

oh, köszönöm :C

https://youtube.com/user/nuke7

(#66603) Zola007 válasza Dicker (#66597) üzenetére


Zola007
veterán

Annyi vàltozàs lesz àtlagjòzsi baràtunknàl, hogy az eddigi 4x8-as 6-8 gyakorlatos 200-250 ismètlèses edzèsei után beújìt egy ilyen 1000 ismètlèsest
Jól szèthajintja magàt, jobb esetben 2 hètig meg nem bìrja emelni a kezèt, rosszabb esetben csonthàrtya vagy ìnhüvelygyulladàst is beszed
Amit persze először összekever az izomlàzzal, ezèrt ràdolgozik, ìgy mèg rosszabb lesz, de legalább lesz munkája az orvosnak ès patikusnak is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66604) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Eleg huzos hetem van,egesz heten tulorazunk, nem is keveset. Jol fog jonni az a +penz, de ugy latom, ezen a heten a terem storno :(
EEgyszeruen nem birok felkelni, hogy melo elott gyurjak egyet.
Ti mit tanacsoltok, szarjam le hogy mar szinte hanyok a faradtsagtol, es go terem, vagy pihenjek annyit, amennyit csak tudok.
Eddig hetfo-kedd maradt ki, a szerda amugy is piheno, de mar most nagyon hianyzik, es kezd buntudatom lenni, hogy egy lusta f@sz vagyok :(

(#66605) shteer válasza d3tox1c (#66604) üzenetére


shteer
titán

Lusta f@sz vagy

Viszlat ;]

Pihenj, jot tesz, jovo 7tol meg utheted a vasat

..szerintem jónak tűnik

(#66606) d3tox1c válasza shteer (#66605) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Megríkatsz :D :P

(#66607) Zola007 válasza d3tox1c (#66604) üzenetére


Zola007
veterán

pihenj, ha kell, azon nem lehet spórolni, csak rövidtávon
tudni kell azt mondani, hogy ennyi fért 24 órába.

Nekem is nehezemre esik néha, főleg mikor tudom hogy már csak 2-3 nap a van bérletemből és "le kellene járni, hogy megérje".
De mikor elalszok a buszon a terem felé , az azt hiszem egy olyan jel, amit érdemes figyelembe venni és elmentem inkább edzés helyett kaját venni. :K

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66608) Woodslave válasza d3tox1c (#66604) üzenetére


Woodslave
nagyúr

alap, hogy a munka nem mehet az edzés rovására :N :D

vótam, már úgy nézek ki, mint akit márványból faragtak ;] :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66609) d3tox1c válasza Woodslave (#66608) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Tul sok a zavaro tenyezo.
Tukor, feny, izom.... meg meg a kep is kicsi :P

(#66610) _NCT válasza Woodslave (#66608) üzenetére


_NCT
őstag

Mr bélyeg man. :DDD

Szerény f@szok vagytok ti, van ott pajszer bőven. Meg is jött a kedvem edzeni, hátha vakuval, dzsuvás tükörben nekem is néz majd ki így a karom, igaz ma hát-váll lesz, de kitudja ;]

[ Szerkesztve ]

(#66611) Woodslave válasza _NCT (#66610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tőlem rendes képet nem kaptok évekbe tellett felépíteni az image-m :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66612) Ijk válasza Zola007 (#66603) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó hogy mindig a naturál vonalat hirdetik az olvasóknak és jönnek ilyen cikkekkel hogy lehet 49-es karból 53-ast csinálni. Nekünk sehogy.
Átlag 170-180 magas férfinak legfeljebb kémiával lesz akkora karja, de az is csak akkor ha nagyon sokat beletesz a testépítésbe.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66613) Zola007 válasza Woodslave (#66608) üzenetére


Zola007
veterán

"vótam, már úgy nézek ki, mint akit márványból faragtak"
akkor úgy néz ki az ókori görögök elhasználták az össze minőségi márványt.... ;]

#66612) Ijk: azért a sok sz.rt jól el lehet vele adni :)
Én a hozzászólásokon szoktam jókat röhögni, hogy a leírtak alapján bevallásuk szerint is 3-5-7 éve edző emberek gondolják azt egy ilyen cikkről, hogy "Igen, itt írják a tutit" és most fogok nagyot nőni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66614) Dicker válasza Zola007 (#66613) üzenetére


Dicker
őstag

Inkább bontott tégla, mint márvány. ;] :P

(#66615) gghrtz


gghrtz
őstag

Nekem a mai mell-tricepsz nem volt nagy szám, mert elég trágyán voltam egész nap, de legalább durrantam, mint állat. ;]

(#66616) Zola007 válasza gghrtz (#66615) üzenetére


Zola007
veterán

tegnap este összeettem zabpelyhet, tejsavót, főtt tojást, brokkolit és rozskenyeret. Reggel szintén durrantottam, mint állat ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66617) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Sziasztok!
myprotein.com ról rendeltem nyáron gond nélkül kártyás fizetéssel.
Hétfő óta küzdök a rendelésemmel, mert nem tudom kifizetni.
K&H nál be kellett kapcsolnom a 3d secure code biztonsági kód szolgáltatást így viszont elutasítja a bank a vásárlást mivel nem küld kódot a rendszer, kikapcsolásnál meg az a baja hogy nincs bekapcsolva.
Valakinek valami ötlet? :)

(#66618) lacos001 válasza engine88 (#66579) üzenetére


lacos001
senior tag

Anyám.....Most is azzal öblítem a második vacsorámat.........belepusztulok lehet....

(#66619) gghrtz válasza lacos001 (#66618) üzenetére


gghrtz
őstag

Vacsora mellé minek még fehérje turmix?

(#66620) -Mike- válasza gghrtz (#66619) üzenetére


-Mike-
addikt

Izmos akar lenni?!

(#66621) lacos001 válasza gghrtz (#66619) üzenetére


lacos001
senior tag

Úgy gondoltam írok valamivel nagyobb faszságot,mint amire irtam........ ;]
Ez a norma itt,nanehogymá unalmas legyen annak aki olvasgat.

[ Szerkesztve ]

(#66622) Radnix válasza Dicker (#66614) üzenetére


Radnix
senior tag

ne dícsérd mert elbízza magát :P

(#66623) Dicker


Dicker
őstag

Dunakanyar Kupa :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66624) God Vazzeg válasza Dicker (#66623) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y :C :C :DDD

(#66625) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

két középső mekkora nyomorék,kinézetre is :D
Nekem szálkásabb combjaim vannak,pedig szar a lábam. Zoknis az mekkora :DD Csajszi jó nagy troll volt ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66626) nuke7 válasza Ijk (#66612) üzenetére


nuke7
veterán

Ezt nagyon sokan nem látják :K

(#66623) Dicker :))

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66627) Zola007 válasza Dicker (#66623) üzenetére


Zola007
veterán

Szandált legalább kint hagyta :W

(#66626) nuke7: aki felnőtt emberként 1-2 év edzés után nem jut el agyilag addig a szintig, hogy tisztában legyen milyen naturál maximummal bír, azzal bármit meg lehet később is etetni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66628) Radnix válasza Dicker (#66623) üzenetére


Radnix
senior tag

balkán ba+ :(

(#66629) Unsign válasza nokia3650365 (#66617) üzenetére


Unsign
tag

3d limit rendben van? Elterhet a vásárlási limittol.

(#66630) shteer válasza nokia3650365 (#66617) üzenetére


shteer
titán

Válts bankot :)

..szerintem jónak tűnik

(#66631) _NCT


_NCT
őstag

Súlyzós edzés utáni aerob nem lesz bejövős, külön napra kell pakolnom. Tegnap ilyen hegymenetes program volt, túl is edzettem magam, reggel alig bírtam felkelni és érzem hogy meg tudnék halni olyan fáradt vagyok.

Nem tudok rendesen regenerálódni sem, a hétfői melledzés még most is érzem.

(#66632) Woodslave válasza _NCT (#66631) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] ez kell neked :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66633) gghrtz válasza _NCT (#66631) üzenetére


gghrtz
őstag

Edzés után nem király az aerob sajna, de sok embernek nincs más lehetősége. :( Egyébként ez a verseny videó igazi fail. :D

(#66634) _NCT válasza Woodslave (#66632) üzenetére


_NCT
őstag

Hirtelen azt olvastam hogy Wood Crusher's.

Szerintem meg ez kell nekem:

Dicker: made my day. Bazdmeg ezt nem hiszem el esküszöm...... :R

[ Szerkesztve ]

(#66635) Woodslave válasza _NCT (#66634) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan nem létezhet ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66636) gghrtz válasza _NCT (#66634) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez amúgy mi a g_ci?

(#66637) Woodslave válasza Dicker (#66623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én mondjuk még nem voltam színpadkész állapotban, soha nem is leszek. (mondjuk a mezőny nagy része se volt ;] ) De próbáltam már ch ürítést és el tudom képzelni, hogy amikor fenn állsz egy ilyen színpadon, nem tudod már melyik a jobb kezed, vagy levetted-e a qrva zoknidat. :D

Ettől függetlenül persze nem kötelező versenyezni, és az 5-6 alakból akit látunk, kb 2 (Földvári és Deák ha jól tévedek) akiknek van keresnivalójuk egy versenyen. Szokták mondani, hogy naturálban ne versenyezz, ha meg ezek nem naturálok akkor meg pláne hagyják a faxba az egészet :K és örüljenek hogy a strandon jól néznek ki

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66638) KoVee84


KoVee84
senior tag

Bedobom ide ezt a webshopot, hátha nem ismeritek, és pont C vitamint vennétek. :K

(#66639) gghrtz válasza KoVee84 (#66638) üzenetére


gghrtz
őstag

Nagyon köszi! Ez verhetetlen ár. Myproteinről akartam 500 gramm / 4300 Ft-ért venni, de ez még ennél is sokkal durvább ár. Egyébként durva, hogy vajon mennyi haszna van a tápkieg gyártóknak a szaros C-vitaminon. :U

(#66640) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem tudom Shadowbullon kívül ki kötelezte el még magát a CBL (carb back loading) mellett. Őszintén szólva számomra is kényelmes, bár hétvégén reggel edzek, szóval nem tudom követni teljesen.

Na szóval Kiefer apánk kijött egy "röpirattal" a tökéletes edzés utáni protokoll témájában (lelövöm a poént előre, ehhez sikerült egy új kiegészítő formulát is készítenie - úgy néz ki a 100 dodós könyv már nem fogy annyira és még a 2.0 verziót előtt kell némi lovetta)

Gondoltam megosztom veletek. A CBL alapjaival tisztában vagyunk nem pazarlom az időt, aki még nem hallott róla az kapja be. ;] (nem olvassa figyelmesen a topicot így nem érdemli meg a tudást)

Tehát a lényeg: - edzés után 1 óráig semmi csak víz. (ez szembeköpi a dogmát, de ezt már megszoktuk Kiefertől)

- egy óra elteltével kell egy óriási, de rövid ideig tartó izulincsúcsot produkálni, természetesen felesleges szénhidrátok nélkül, szóval az olcsójánosok akik azt hitték ehhez a 400 forintos szőlőcukor jó lesz, csalódnak, mert ehhez kell a csodaformula, melynek elemeit gondolom egyesével is össze lehet szedegetni, de azért így kényelmesebb :D

Aki otthon akarja elkészíteni, bár a szükséges mennyiségek gondolom titkosak (proprietary blend, ahogy a kedvenc kiegészítődön olvashatod) ezeket kell beszereznie: (néhol magyarítom, néhol nem)
* leucin
* 4-hydroxyisoleucin (görögszéna kivonatból)
* Protein enzimek nevezetesen pankreatin, papain és protease
* trehalóz
* Glycyrrhiza foetida - ez talán valami édesgyökér változat

na hajrá, aki még nem izmos tegyen egy próbát :R ;] :D

magam részéről amúgy az edzés után 1 óráig nem eszek részt látom megvalósíthatónak, nem tudom ez mennyit fog segíteni :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66641) Zola007 válasza gghrtz (#66639) üzenetére


Zola007
veterán

Nagytètelben (tonna felett) 1100-1200 ft körül van a C-vitamin kilója. Pedig hogy örült 2 srác tegnapelőtt az öltözőben, hogy akciós 2000èrt az 1000mgos biotech :)
Beszèltèk, hogy betàraznak belőle vagy 4 dobozzal fejenként

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66642) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#66643) Ribi válasza bigmasterg (#66642) üzenetére


Ribi
nagyúr

40mp-nél a kb. fele akkora súlyból a másodikat már úgy kellett leemelni róla.
Mekkora súlyt emelt ez fel max élete során? :W
Ez kb olyan volt mint a heteccségkutatókon a kocsmában is szépen énekelek, akkó má megmutatom a világnak mit tudok.

[ Szerkesztve ]

(#66644) Zola007 válasza bigmasterg (#66642) üzenetére


Zola007
veterán

Oda van írva: "It’s more of a mental game more than anything"
Azt hitte agyból menni fog a dolog :)
Ez 325 kiló, én úgy 140-et kinézek a gyerekből :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66645) Woodslave válasza bigmasterg (#66642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez még nekem is ment volna. Mondjuk lehet nem élem túl mert a negatív szakaszt gyorsabban csinálom :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66646) glutamin válasza Woodslave (#66645) üzenetére


glutamin
őstag

:C

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#66647) Zola007


Zola007
veterán

Nem épp fittness kategória, de szép arca van:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66648) _NCT válasza Zola007 (#66647) üzenetére


_NCT
őstag

Hát nem egy Toldizsuzsi arcban az biztos ;]

Teste meg tucat kacat...

(#66649) Woodslave válasza _NCT (#66648) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja van erre topic, itt maradjunk meg az izmos nők képeinek linkelésénél :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#66650) bigmasterg válasza Zola007 (#66647) üzenetére


bigmasterg
addikt

Palvin Barbi
De ő újdonság még valakinek? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.