Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64201) Cassidey válasza nuke7 (#64198) üzenetére


Cassidey
senior tag

Tehát ha minden nap benyomok egy üveg mogyoróvajat szerinted nem fogok hízni? :C :W

Tudod mi megy át rajtad? A rostok.

[ Szerkesztve ]

(#64202) Woodslave válasza nuke7 (#64198) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt honnan veszed? Az edzőakadémián tanítják? Tehát akkor paleo vagyok 10k kalóriával nem hízok el :K

biztos okosabb vagy mint ez az ürge, de azért hátha nem annyira [link]

Carbs are rarely converted to fat and stored as such
When you eat more carbs you burn more carbs and less fat; eat less carbs and you burn less carbs and more fat
Protein is basically never going to be converted to fat and stored as such
When you eat more protein, you burn more protein (and by extension, less carbs and less fat); eat less protein and you burn less protein (and by extension, more carbs and more fat)
Ingested dietary fat is primarily stored, eating more of it doesn’t impact on fat oxidation to a significant degree

csak hogy belezavarja a világképedbe, szerinte pont a ch-ból lesz nehezen zsír :Y

zsírból még inzulin nélkül is lesz testzsír, majd Zola megmondja a latin nevét a folyamatnak

volt egy veganmaster nevű arc, aki szerint a legtökéletesebb izomépítő diéta a 80ch-10-10 protein zsír, mert egyáltalán nem zsírosodsz, hanem a tested glikogénraktárát (izom) bővíti. Igaz nem láttam hogy vki nagy eredményt ért el ilyen diétával. De ha már banánlány, akkor szintén hasonló kvalitással rendelkező Durianridert is nézd meg aki utolsó infóm (nem követem) szerint raw fruttarian, azaz csak gyümi

kár hogy vége a munkaidőmnek, hamarabb is jöhettél volna ;] :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64203) gghrtz válasza _NCT (#64200) üzenetére


gghrtz
őstag

Most már mindig meg fogom kapni ezt. :O
Az "Ezt nem szeretem a nőkben" megfogalmazás lehet korrektebb lett volna. :K

(#64204) Ijk válasza nuke7 (#64190) üzenetére


Ijk
nagyúr

A szálkásság önmagában semmi, 70 kilósan nem nehéz szálkásnak lenni. A képen lévő figurán jelentős száraz izomtömeg van, amit naturálban évek munkája kimért kajálással felépíteni. És akkor még jön az is a képbe hogy minél nagyobb a száraz izomtömeg, hatványozottan nehezebb azt felépíteni, megtartani.
Nincs a te fizikumoddal semmi probléma, átlagember szinten bőven kiemelkedő, főleg ha az egészség is az elsődleges. De fogalmad sincs hogy lehet egy komolyabb fizikumot felépíteni, soha nem tapasztaltad, ellenben leírtad az egészet genetikával. A te formádhoz elég rendszeres edzés, megfelelő diéta, de fogalmad sincs mi az hogy éveken keresztül újra és újra áttörni a határaidat.
Egy komoly személyi edzőnek ezekben van tapasztalata, mert hosszú éveket, évtizedeket tett bele ebbe a sportba.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64205) ludsimon válasza nuke7 (#64190) üzenetére


ludsimon
veterán

közepesen rossz genetikával ez sok idő?

undefined

(#64206) _NCT válasza ludsimon (#64205) üzenetére


_NCT
őstag

Hogy néger legyél? :D Hát, semmi sem lehetetlen.

Amúgy minél több ilyen képet nézegetsz, annál nehezebb lesz felépítened magadról egy magabiztos képet, és abba fogod hagyni a p*csába az egészet, mert rájösz hogy ezt nem lehet 1-2 év alatt összehozni. Vagyis de, csak ahhoz kémia is kell.

Ez nem egy fodrászat, ahova besétálsz, hogy ilyen hajat kérek.

[ Szerkesztve ]

(#64207) Tamoo válasza ludsimon (#64205) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Menthetetlen vagy.

(#64208) ludsimon válasza Tamoo (#64207) üzenetére


ludsimon
veterán

azért mert álmodozok ilyen kinézetről? :F
amúgy lábaztam ma.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#64209) nuke7 válasza Woodslave (#64202) üzenetére


nuke7
veterán

nem ismerem a linkelt oldalt, utánanézek, köszönöm! :K

Amúgy ha paleó vagy nem tudsz 10ezer kcal-t enni egy nap... szinte lehetetlen.
Ami tény, hogy paleo étrenddel általában fogynak az emberek.
De nem mindenkinek jó a paleo. Az is lehet, hogy a csávó szénhidrát profilba tartozik,
és neki több keményítő kell, mint az átlagnak. (én is hasonló vagyok, nem hízok a cukortól)

Az edző akadémián - Magyarországon - iszonyatosan elavult volt ez a rész, ott konkrétan volt olyan,
hogy valaki azt mondta, hogy az oldalasról vágd le a zsírt... :((( (mert attól hízol el)

zsírból nem tud testzsír lenni. komolyan. egyél zsíroskenyeret kenyér nélkül. garantálom, hogy nem fogsz elhízni tőle :K

"volt egy veganmaster nevű arc, aki szerint a legtökéletesebb izomépítő diéta a 80ch-10-10 protein zsír, mert egyáltalán nem zsírosodsz, hanem a tested glikogénraktárát (izom) bővíti. Igaz nem láttam nagy eredményt ilyen diétával is. De ha már banánlány, akkor szintén hasonló kvalitással rendelkező Durianridert is nézd meg aki utolsó infóm (nem követem) szerint raw fruttarian, azaz csak gyümi"

a fruktózból viszont bizony lehet zsír, és a triglicerid szintet is emeli.

Itt ismét kiemelném, hogy eltérőek vagyunk. Én senkinek nem ajánlanék csak gyümölcsöt, sőt.
Akinek megengedett, még annak is csak idénygyümölcsöt szoktam javasolni, minél kevesebb fruktózzal.
Ami szintén tény az az, hogy a zöld levelesekben sok-sok szabad aminosav van. Az megint más kérdés, hogy ezek milyen koncentrációban vannak és mennyire tudod hasznosítani ;)

(#64205) ludsimon: hát ha 20éves vagy és néger, simán.... Figyu, a vállízületes képemet láttad?
Nekem sosem lesz kerek vállam, mert úgy kapcsolódik a két csont a felkar csontomhoz, hogy nem úgy tapad a deltaizom. Ennyi.
Amit tudunk csinálni, hogy kihozzuk magunkból az egészséges maximumot. Ezt csinálom én, és ebben szeretnék segíteni minél több embernek, hogy ne csak 20-30évesen legyen csúcs formában, hanem akár 50év körül is :K

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#64210) Ijk válasza nuke7 (#64209) üzenetére


Ijk
nagyúr

"zsírból nem tud testzsír lenni."
:W
Én most szálltam ki, majd este benézek mi lett. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64211) Cassidey


Cassidey
senior tag

Na jó, ez zseniális volt. Egyébként sokat gondolkodtam mostanában, mi a célom, és ráérős esti óráimban keresgéltem, mi is az a forma, ami tetszene magamon. Régebben csak azért edzettem, hogy tónusosabb legyek meg csinosabb, de már izmosabb formát szeretnék, valami ilyesmit. Ezzel a céllal elleszek jó sokáig azt hiszem. :D

na nuke, belőlem mennyi idő alatt csinálsz ilyet? ;]

[ Szerkesztve ]

(#64212) Assdak


Assdak
őstag

1,5 hónapja edzés nuku ( ugye az orvosok határozottan eltiltottak... ). Az első 2-3 hétben még tartottam a diétát, azóta zabálok. Az eredmény, lement rólam egy adag víz, és fogytam 4-5 kilót...

(#64213) Zola007 válasza gghrtz (#64199) üzenetére


Zola007
veterán

Csak hogy ne menj haza üres kézzel: [link]
Na, az utóbbi 100 hsz is arra volt jó, hogy megszegjem a "nem káromkodok többet" eskümet

#64200) MMA87: "Ha minden nap benyomsz egy üveg mogyoróvajat, attól max tág leszel, zsíros nem."
Na azért csak óvatosan fogalmazz, vannak itt 18 éven aluliak is :C

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64214) gghrtz válasza Zola007 (#64213) üzenetére


gghrtz
őstag

:Y
Egyébként a csaj ahogy felnyitota a banánt, az valami kín szenvedés.... Komolyan, hogy lehet valaki ennyir béna? Erre mondják, hogy csak a szopáshoz ért. :DDD

(#64215) Zola007 válasza gghrtz (#64214) üzenetére


Zola007
veterán

nem lehet mindenki mindenben profi :) , de manapság sokaknak elég ha egy dologhoz ért, de ahhoz nagyon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64216) _NCT válasza Cassidey (#64211) üzenetére


_NCT
őstag

Ezt a formát én is szeretném magamon :-)

Ludas: egy-két csajnak már az is elég ha van egy normális teszto szinted és kiállásod, ami a mai páva fiúkákból hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#64217) ludsimon válasza Cassidey (#64211) üzenetére


ludsimon
veterán

uh, a barátod remélem megérdemel majd téged. ;] :DDD
biztos teli van lével. :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#64218) Jorus válasza Tamoo (#64187) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem aztán k*rvára semmi formám nincs, de sz*rok rá, amíg - magamhoz képest és relatíve - erős vagyok, és olyan csajom van, hogy a tíz ujjam sz*pom utána. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#64219) ludsimon válasza Jorus (#64218) üzenetére


ludsimon
veterán

Atya ég! Hogy bír a bringa el? :D

undefined

(#64220) Woodslave válasza Zola007 (#64213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne bazd hogy ennyit tudtál hozzászólni ehhez az agymenéshez :U :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64221) Woodslave válasza Jorus (#64218) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az elsőt elhiszem :K ;] :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64222) Cassidey válasza ludsimon (#64217) üzenetére


Cassidey
senior tag

Biztos. :D De a bókkal ráérünk ha fele ilyen jól nézek majd ki, be vagyok most zsírosodva mint állat.

(#64223) gghrtz


gghrtz
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy én már próbáltam a zabbal helyettesíteni a rizst, és hát a szarásnak nem igazán tett jót, DE ha így ledarálom, akkor gondolom a rostoknak annyi. (ez egy baszott hülye kérdés) Csak mert, amikor lefogyok és utána tömegelek a zab jobban bejönne, mert a rizst nem szeretem. (jó tudom, először fogyjak le ;] )

(#64224) Woodslave válasza Cassidey (#64211) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ludisimonné ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64225) Cassidey válasza gghrtz (#64223) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem annyi, csak magasabb lesz a GI ha ledarálod. Miért nem eszel tésztát, ha nem jön be a rizs? Szerintem könnyebb belőle mennyiséget enni.

(#64226) Tamoo válasza gghrtz (#64223) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tésztáról, krumpliról hallottál már?

(#64218) Jorus: Ez halszem objektívvel készült? ;] Ezt hány hónap alatt érheti el ludsimon közepesen szar genetikával?

[ Szerkesztve ]

(#64227) _NCT válasza Jorus (#64218) üzenetére


_NCT
őstag

Popeye a tengerész :)

Gyere velem edzeni és fél év alatt elérheted ezt:

Olyan étrendet összecsapok, hogy besz@rsz.

(#64228) N.Ferry válasza ludsimon (#64205) üzenetére


N.Ferry
senior tag

képnézegetés helyett húzzál le gyúrni a terembe! ;]

nuke7 : Megsúgom hogy a testépítés pont arról szól, hogy tudsz változtatni a fizikumodon/kinézeteden...
Nekem is szar a vállam, kicsi a hátam, de célirányos edzéssel, kajával úgy formálom hogy jó legyen.

A többi agyrémre nem is írok semmit, kemény ha ilyen oktatás folyik ebben a szakmában is, aztán csodálkozunk hogy ennyi hozzáértő "szakember" szabadul a világra... :O

gghrtz : Toljál mellé kis kefirt, sajtot, vagy valami fincsi zöldség turmixot...

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#64229) gghrtz válasza Cassidey (#64225) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja a GI-t azt tudtam, hogy magasabb lesz. Köszi! Igen krumpli és a tészta is oké, bár nagy mennyiségben napi többször azt se szeretem. Az a baj, másnapra mind kiszárad, meg szar lesz. Pl. Ott a rizs meg a csirke, és masnap mikor eszem, egyszerűen nincs nyál tőle a számban, és vízzel kell leinni, ami k_rva gusztustalan. :DDD Persze valamit valamiért, de ha már lehet variálni, akkor megpróbálom majd kihozni a maximumot a kajából, hogy csússzon.

(#64230) Ijk válasza N.Ferry (#64228) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden eleve elrendeltetett. Neki nem lesz kerek válla és kész, ezen változtatni nem lehet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64231) shteer


shteer
titán

Sziasztok!

Személyi edzőt keresek, aki segítene lefogyni az első hónapban 4-5 kiló zsírt és utána 10 kiló izmot felszedni kb fél év alatt.

Ha tudtok valakit, légyszi írjátok meg!
Köszi!

..szerintem jónak tűnik

(#64232) -Mike- válasza shteer (#64231) üzenetére


-Mike-
addikt

Te patikust keresel nem személyi edzőt.
;]

(#64233) ludsimon válasza N.Ferry (#64228) üzenetére


ludsimon
veterán

Láb volt, majdnem besz..tam. :D

undefined

(#64234) gghrtz válasza ludsimon (#64233) üzenetére


gghrtz
őstag

De csak azért, mert reggel óta tartogatod, hogy elmondhasd, hogy a lábazástól kaksiztál be majdnem!

Szerintetek hány hónapot kellene gyúrnom, közepesen szar genetikával, hogy egy ilyen nőt megdughassak?

[ Szerkesztve ]

(#64235) Woodslave válasza shteer (#64231) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyél zsírt :C ledobsz 5 kg-t pik-pak ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64236) Shadowbull válasza Cassidey (#64211) üzenetére


Shadowbull
addikt

ehhez noknel sajna mar kemia kell.

Topik: bedobjam a CBL-t, hatha megkavarja az edzo kollegat meg jobban? :DD

gghrtz

inkabb penztarcara kene gyurnod :) Amugy ha elkapnad ezt a csontikat, szalka allna a pöcsödbe. Meg az is lehet hogy buntetojogi kategoria, de majd a butagyuros jogaszok megmondjak :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#64237) ludsimon válasza gghrtz (#64234) üzenetére


ludsimon
veterán

undefined

(#64238) Ijk válasza gghrtz (#64234) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy néz ki mint egy imádkozósáska, az arca szép de a testében nincs semmi nőies.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64239) N.Ferry válasza gghrtz (#64234) üzenetére


N.Ferry
senior tag

ehhez nem kell gyúrnod, majd a sitten gyúrnak téged érte ;]

Walking Dead

(#64240) Zola007 válasza Woodslave (#64220) üzenetére


Zola007
veterán

majd ha lesz időm, visszaolvasok tételesen, de ma csak arra futotta, hogy ahol láttam az avatart, ott átgörgettem :)

#64223) gghrtz: a rostokat nem darád le, ez nem hajókötél. Az a mérettartomány jóval lejjebb van, a darálással a fajlagos felületet növeled, ahol a gyomorsav és enzimek hozzáférnek, ezért gyorsabb az emésztése és a felszívódás.
Zabbal meg nem tudod az egészet kiváltani, mert tömegeléskor ahhoz meg kellene egyél napi legalább 6-700g zabot, ami a beleidnek és így a jószomszédi viszonynak nem tenne jót ;)
Ha nem bírod, akkor ajánlom a teljes kiőrlésű tésztát, Tescoban zöld zacskóban lehet kapni, 350 ft egy fél kiló

(#64229) gghrtz: egyél szószokat vele, valaki tényleg nem bírja a sok köretet

(#64227) MMA87 : akkor ti a szoliba jártok edzeni? :)

#64234) gghrtz: azt nem tudom, de már eggyel kevesebb a konkurencia rá, mert speciel nekem nem jön be

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64241) Cassidey válasza Shadowbull (#64236) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem csak vékony a csaj, alacsony testzsírszázalékkal, na meg az ilyen képek mindig csalókák. Ez is ő, kb. két hónap van a kettő között, gondolom itt lazábban kajálhatott. Ha ennyihez kémia kellene akkor sztem nagy gond van.

(#64242) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Imádom ezt a topikot, itt tényleg nem lehet unatkozni, mindig van kin röhögni. Azt hiszem, az elsők egyike volt póóóóókerfész, akire én emlékszem. De amúgy borsós Fred sem gyenge.

(#64243) gghrtz válasza Zola007 (#64240) üzenetére


gghrtz
őstag

Köszi a segítsget! Igen gondoltam én, hogy a darálással a rostok nem fognak "elpárologni" azért is írtam, hogy egy kicsit hülye a kérdés. :B A tészta tippet pedig köszi, már próbáltam, elmegy, kicsit sokáig kell főzni, de üdítő változatosságot hozhat a diéátba és a tömegelésbe is. :)

Egyébként a csajos képet meg a szöveget azért raktam be, mert ludsimont akartam vele kifigurázni, szóval nem komoly volt a kérdés! Csak gyors kerestem egy képet, de a csaj nekem sem a kedvenc típusom. A nőiesen telt csajokat jobban csipázom én is. ^^

(#64244) -Mike- válasza Cassidey (#64241) üzenetére


-Mike-
addikt

Szép szálkás, sok diéta kemény futások, edzések, de a végére nagyon elfogyhatsz mellben meg popsiban, azt hogy oldod meg? :)

(#64245) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#64241) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Alacsony mivel látszik a hasikaizmok,nekem nem jön be ha egy csaj full kockás,undorító. Legyen valamit fogni rajta,ez alatt nem a fodros oldalú zsírdisznókat értem,nagy picsával :))
Ne akarj full gebe lenni,jó segg,jó kis combok oszt csókolom ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#64246) Cassidey válasza -Mike- (#64244) üzenetére


Cassidey
senior tag

A mellem nem megy sehova, mert megcsináltattam ezer éve, seggre meg gyúrok. :D Egyébként nőknél ez a testzsír téma nem ilyen egyszerű, nekem főleg a derekamra meg a combom hátsó felére jön a zsír, az úszógumi meg narancsbőr nem vonzó. Viszont például a karom elég tónusos tud lenni, oda nem zsírosodok úgy.. pl ha feszes kötőszövetekkel híznék fenékre nem lenne itt semmi probléma, de hát nem így van. :(

(#64247) Ijk válasza Cassidey (#64246) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lányoknál szerintem 15% alatt már nem tanácsos testzsírban lemenni, 20% talán az ideális, jó adottságokkal még 30%-kal is lehet valaki vonzó.
Narancsbőrben nem vagyok szakértő, de úgy tudom hogy minőségi kajával nagyobb testzsírral is elkerülhető.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64248) Cassidey válasza Ijk (#64247) üzenetére


Cassidey
senior tag

Jaja, ezeket vágom. Nem, narancsbőr sajnos nem attól függ, igazából csak sima zsír, ha alkatilag hajlamos vagy rá és olyanok a kötőszöveteid, akkor ehetsz bármilyen tisztán, amíg a zsír ott van, ott lesz. Az a szar ügy, ha pl a felsőtesteden már alig van valami, alul meg még ott van.. A női test inkább ezen a területen szeret raktározni. Még soha nem sikerült annyira lediétáznom, hogy onnan is lemenjen, szóval remélem nagyobb izomtömeggel már nem leszek olyan pálcika. Nektek annyival könnyebb.. :)

(#64249) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Itt már csak a napi 2x segíthet,de ajánlom a 3-at :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#64250) m3tr0 válasza Cassidey (#64248) üzenetére


m3tr0
senior tag

Pff...könnyebb.
83 kg voltam..fogytam a nyáron 5 kilót, ami maradék izom volt rajtam az is lement bezzeg az a háj ami 20 éve van a derekamon és a hasamon(tipikus hasa alja szalonna :DDD ) az baszott halványodni.
Persze azért fogytam,mert nem ettem annyit, edzeni meg nem volt erőm meg időm sem.
De keddtől ismét edzés van.
A lényeg, senkinek sem könnyű. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.