Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) Dexar007 válasza deniro2 (#60050) üzenetére


Dexar007
veterán

Igy van!De te mikor mesz? ;]

Give me your cum,bull!

(#60052) Shadowbull válasza enginev3.0 (#60025) üzenetére


Shadowbull
addikt

"(5-6g/tskg (amennyi tömegeléskor kell))"

Latod mar itt bukik a mutatvany.

Nincs ilyen szabaly, hogy ennyi kell.

A topik stilusa pedig onmagaban egy szuro: ha besertodsz a gecizesen, akkor nem is akarsz itt lenni. Pedig megeri, itt barkit osszezavarunk mert barmit bebizonyitunk tudomanyosan, valamint annak az ellenkezojet is.

:K

Hetfon baletton ugy rarugtak a bal terdem folott a negyfeju combizom csatlakozasi pontjara hogy nott egy golflabda a borom ala es ket napig alig birtam jarni. Most mar jobb :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#60053) Shadowbull válasza ludsimon (#60038) üzenetére


Shadowbull
addikt

oke, de mi lett ket ev utan? :DD

Amugy meg a srac ne nezze meg Ijk kepeit mert elsirja magat, hogy hova lehet jutni ket ev alatt.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#60054) venge


venge
tag

(#60055) FollowTheORI válasza ludsimon (#60038) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mennyi idős?

Ha még nagyon fiatal akkor lehet reális... persze gondolom nem kajál meg edzi szét magát, mert szvsz lehetne jobb is még egy ekto-n is, bár azért nem sokkal (mármint szerintem tuti alul kajál eléggé).

Majd még érik aztán jó lesz, csak ne adja fel. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60056) dani3l válasza Zola007 (#60036) üzenetére


dani3l
őstag

Persze, nem lehetetlen, azert is irtam, hogy szerintem. Nagyban egyenfüggö a dolog, meg meg sokminden mas függö is.
Ha eppen olyanom van es akar meg elem is teszik a kajat, en is be tudok tölteni rendesen, nem arrol van szo. :K
De ha nem figyelek, többnyire azert böven alulteljesitem a kvotat.
Raadasul nekem volt egy olyan rossz tulajdonsagom, hogy hajlamos voltam lustasagbol nem enni.. Olyankor egy oraig ehes vagyok, aztan elmulik, utana meg elvagyok megint orakig kaja nelkül. :W

Szoval az en tapasztalatom az, hogy ha nem figyelek, bizony nem eszek eleget. :(

De mostmar minden bajom van ezzel a lof.sz dietas kajamennyiseggel, ugyhogy mar varom a napi 30 deka rizst.. :C

A szmajlikat meg nezzetek el, hajlamos vagyok telebaszni teleszeretkezni minden szöveget velük.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60057) deniro2 válasza ludsimon (#60038) üzenetére


deniro2
senior tag

0, azaz nulla 2 év alatt egy ilyen fiatal embernél, sry... Nem zsíros, de az izom is valaki mással barátkozik... ;]

(#60058) rwin5 válasza ludsimon (#60038) üzenetére


rwin5
őstag

szteroiddal valós lehet ez a 2 év anélkül viszont nehezen hozható egy ilyen naturalban :(

(#60059) corres78 válasza rwin5 (#60058) üzenetére


corres78
tag

Ugye ez szarkazmus!? :F

Shadowbull: "Amugy meg a srac ne nezze meg Ijk kepeit mert elsirja magat, hogy hova lehet jutni ket ev alatt."

Hol találhato az előtte kép?

[ Szerkesztve ]

(#60060) rwin5 válasza corres78 (#60059) üzenetére


rwin5
őstag

mi más? :D már a kérdés is hülye volt..
Am megnéztem a srác yutub csenjét, és rendes konditerembe jár edzeni de ott csinálja a fegyencedzést, szóval sok értelem van benne

[ Szerkesztve ]

(#60061) Dicker válasza ludsimon (#60038) üzenetére


Dicker
őstag

Háromszor megnéztem, de még mindig a "before" részt mutatja. Hol az "after"? :F

(#60062) mayday00 válasza Radnix (#60043) üzenetére


mayday00
őstag

Ha előtte koncentrációs táborban volt, akkor elmegy. :)) :C :DD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#60063) ludsimon válasza Dicker (#60061) üzenetére


ludsimon
veterán

Jól kiröhögtem magam. :DDD
Amúgy szerintem is kb fél éves story lenne konditerembe ez a kinézet. :D

undefined

(#60064) Ijk válasza ludsimon (#60038) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztaq, miket fel nem nyomnak youtubra. Ez két év hosszútávfutás eredménye? Mert akkor inkább valami mezben kellene átszakítani a célszalagot a tűzszekerek zenéjére, és nem félmeztelen pózolással égetni magát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#60065) Tamoo válasza deniro2 (#60050) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

... itt a leggyíkabb arc is géniusznak számítana azokon ...

Na az durva. :D

(#60066) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

ne :DItt egy kép,igaz nem a legfrissebb,de stagnálunk :) :(

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60067) Radnix válasza deniro2 (#60050) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát igen, szakmai fórum mint olyan nem létezik itt Magyarországon a témában :N
És még csodálkozunk, hogy kialakulnak bizonyos sztereotípiák az értelmi képességeinkről ;]

(#60068) Zoo123 válasza ludsimon (#60038) üzenetére


Zoo123
senior tag

Mr. Ric, te vagy az? :Y
:P

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#60069) mayday00 válasza FIREBLADE78 (#60066) üzenetére


mayday00
őstag

MI az a fehér a fejeden? :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#60070) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#60069) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

kiradíroztam :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60071) Dexar007 válasza FIREBLADE78 (#60070) üzenetére


Dexar007
veterán

Milyen radirral?

Give me your cum,bull!

(#60072) Koczó93 válasza Dexar007 (#60071) üzenetére


Koczó93
őstag

Bőrradír
;]

(#60073) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#60063) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ritkán alakul úgy hogy fél év után íg néz ki valaki a teremben
elsősorban azért mert izmosodni szeretnének ahhoz meg kell a kalória is

tegnap éjjel leteszteltem a "legnagyobb" egykezeseket a teremben (62,5) úgy hogy az elmúlt 1 hónapban kb 5x edzettem, és még sérülésem is vót a mellemben.
ma ha bemegyek mondom nekik akkor jöhetnek a nagyobbak :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#60074) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#60073) üzenetére


Dexar007
veterán

En hajnalban,napfelkelte utan ketkezes 70kg-ot teszteltem. Serules volt nekem is a cicimben,es a vallam is fajt,de majd mondom,hogy hozzanak 72kilosat is.

Give me your cum,bull!

(#60075) corres78 válasza FIREBLADE78 (#60066) üzenetére


corres78
tag

Egész jó a forma, tzs% is ok, szerintem olyan 11% körül lehetsz most. Ez edzés utáni kép? Kiló/magasság?

[ Szerkesztve ]

(#60076) Tamoo válasza corres78 (#60075) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez elég optimista becslés volt. Képből sok nem derül ki.

(#60077) corres78 válasza Tamoo (#60076) üzenetére


corres78
tag

Annyira optimista szerintem nem. Ha mondjuk 80 kiló körül van, akkor minden % 0,8 kilót jelent, vagyis 8,8 kiló zsírt szavaztam meg így is neki. Ennél több, biztos nincs rajta.

Itthon folyamatosan azt veszem észre, hogy kb. ezt a formát rendre 15%-nak ítélik meg, pedig ez téves. Pl. 7% és 11% között kinézetben óriási a különbség. Pedig egy 80 kilós ember esetében csupán 3,2 kilóval kevesebb zsírt jelent. Ha nem nézzük az izomvesztést, akkor ez 76,8 kilót jelent 7% tzs-nál.

[ Szerkesztve ]

(#60078) mayday00 válasza BÁ Nutrition (#60073) üzenetére


mayday00
őstag

(62,5) kg? :Y ember vagy te egyáltalán? :C Szerintem egy gép vagy :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#60079) Dexar007 válasza mayday00 (#60078) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem meg Pinokkio. ;]

Give me your cum,bull!

(#60080) Tamoo válasza corres78 (#60077) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem ez a kép kevés hogy megítéljem, de ennyiből 15 körülre saccolnám.

Igen 7 és 11 közt sok különbség van, de 30 és 34 közt nem.

[ Szerkesztve ]

(#60081) N.Ferry válasza ludsimon (#60038) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Semennyire...

Ha ehhez neki 2 év kellett az para. :DDD

Ez egy tipikus 40 kg-s kisgyerek full ektomorf testalkattal,aki max tesi órán teszi oda magát...

Nincs itt semmi látnivaló kérem szépen. ;) :)

:R

Walking Dead

(#60082) rwin5 válasza Tamoo (#60080) üzenetére


rwin5
őstag

:K meg nem látjuk a csípő szélességét, illetve alsó részt sem.

(#60083) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Na ezek az igazi strand formák! ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60084) Dani82 válasza ludsimon (#60038) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez mi a fasz?? Kivagyok ezektől a 15 eves gyoker szerencsetlen pocsoktol, akik felbasszak youtubera a 0 testalakatot. Minden masodik ilyen pava kis buzi igy nez ki aki szembejon az utcan, meg bohockodnak lent a jatszoteren terdig tolt gatyaval felmeztelenul.
Komolyan mondom annyira.elegem van ezekbol. Facebookon is csomo gym meg fitness oldalt likeoltam anno mert a tema erdekel es tele van baszva a falam ilye before after kepekkel ahol velemeenyeztetni akarja a sok kis gyoker , hogy 3 honap alatt mit ert el.

(#60085) rwin5 válasza Dani82 (#60084) üzenetére


rwin5
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy fiatalság bolondság, emlékszek mikor elkezdtem edzeni 49 kilósan és feljött rám 5 gramm izom azt is megörökítettem a fényképezővel, most így 5-6 év edzés után, meg szerintem csináltam 2 képet fel is toltam ide a topicba de ezt is kb 1 év / 1 képes átlagra le lehet hozni :D Majd kinövik ők is, bár ilyen yutub sztár sosem voltam még 50 kilósan sem ;] .. :)

(#60086) Dani82 válasza rwin5 (#60085) üzenetére


Dani82
senior tag

De miert nem kerdezgeti a haverjait vagy az anyjat? Miert kell kirakni az internetre?
Ma reggel pont egy ilyen kis szerencsetlen buzi kepeit kellett neznem a tizenezres tesztoszteron csoportban fbon, ez tette be a kaput, hogy kuldi minden ektomorf testalkatunak, motivalasskeppen, hogy ne adjak fel.
Es a hulyegyerek pont ugy nezett ki mint a hugom 8evesen csak neki nem volt anno felnyirt ecsethaja es nem hordott 3 szammal nagyobb farmergatyat

(#60087) rwin5 válasza Dani82 (#60086) üzenetére


rwin5
őstag

Engem jobban idegesítenek a focisták, meg a kondiban állandóan pózoló arcok, akik 2 percenként benyomnak valamit. Illetve van egy gyerek akit szívesen agyonbaxnék szó szerint, a pultosnak a fia. Kisebbségi komplexusba szenved 10000% odajön mellém csinálni ugyanazt a gyakorlatot persze nagyobb súllyal aztán lepózol még egyet, persze kb fele akkora mint én. Amikor lent vagyok és ő is lent van ez mindig előfordul rohadt mód idegesít már.. ha nem a pultos fia lenne már biztos megkérdeztem volna, hogy mi baja van, de így ráhagyom.. Közösségi oldalakon szerencsére nem vagyok nagyon aktív szóval ott én nem találkozok velük szerencsére :D De igazad van amúgy én is így vagyok vele, de már tényleg úgy vagyok vele, hogy majd kinövik, megjön az eszük, magamat idegesíteni meg fölös.. de a focisták és ratyirambók még mindig felkúrnak :DD

(#60088) FIREBLADE78 válasza corres78 (#60075) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

170 akárhány,közepe fele,kg-n röhögni fogtok, 65 :D szar a lábam,pedig keményen edzek rá,csak szálkásodik,de vastagodni alig :((( Tudom kevés a ch,de ennyit bírok megenni. Nem edzés utáni. Csöcsöm is szar sajnos,próbálom erőltetni,de rossz a vállam és nem bírom a nagy súlyt

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60089) venge válasza FIREBLADE78 (#60088) üzenetére


venge
tag

Ezek bizony, csak kifogások...

(#60090) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#60074) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#60091) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez kurvajó... mintha magamat látnám... :)) ;]

Á amugy nem... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60092) venge válasza BÁ Nutrition (#60090) üzenetére


venge
tag

Csak nézegeti a gyúrós fiúk alsógatyáját! Ő ettől fejlődik!

(#60093) FIREBLADE78 válasza venge (#60089) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nem tudom te milyen kifogást csinálnál egy motor baleset után,amikor jóformán újra kellett tanulni járni,nem fogom még jobban szétbaszni a vállam szaros pár kg-rt, illetve a térdem, én így érzem jól magam,kitűzött cél az meg a ráadás lesz.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60094) corres78 válasza FIREBLADE78 (#60088) üzenetére


corres78
tag

180 centi körülinek gondoltalak és ahhoz véltem a 80 kilót. Szerintem az ami látszik jó forma. Ha idővel egy 4 kiló szín izmot feldobsz egyenletesen felsőtestre, az már egész látványos lesz. Lábanként még 2,5 kiló. Tehát 74-75 kiló testsúly ugyanilyen testzsírnál a magasságodhoz viszonyítva kajakos testalkatot fog adni.

szerk: a kép alapján eleve picit többnek nézel ki, mint 65 kiló.

[ Szerkesztve ]

(#60095) FIREBLADE78 válasza corres78 (#60094) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Sajnos a kajám 65%-ban jó,mert általában a protein mennyiség megvan,de a ch az nincs. Majd össze szedem magam, 4-5kg-ra gondoltam én is,de ahhoz komolyabban kell venni a dolgokat.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60096) corres78 válasza FIREBLADE78 (#60095) üzenetére


corres78
tag

Hogy lehet ch-ból akaratlanul keveset enni? :)
Te is 78-ban születtél?

(#60097) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#60088) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lábra, ha nehezen is fejlődik, de azért lehet picit javítani...
Nekem is az volt a baj vele egy ideig hogy semmi fejlődést nem láttam, hiába edzettem magamhoz képest beszarósan erőlködős súlyokkal is. Az volt a baj hogy leedzettem a szokásos 4 szett 8-10 ismétlést a lehető legnagyobb súlyokkal, tehát guggolás vagy lábtoló, feszítő, hajlító, ülő és álló vádli... és annyi.

Aztán rájöttem hogy túl nagy volt a súly és a mozgástartományokkal is bajok voltak (nem nagy, de volt).
Kicsit kisebb súlyokkal, de a lehető legnagyobb mozgástartományban helyesen kezdtem edzeni (szinte újra kellett kezdenem elölről az egészet) és jött/jön is az eredmény rendesen.
A másik meg hogy a gyakorlatok száma/volumen sem volt elég már. Így mostmár van hogy 5-6 vagy mégtöbb szettet is megcsinálok valamiből.

Szóval szerintem próbálj meg változtatni az edzésen, és nagyon nézd meg mindent jól csinálsz e, helyesen és a teljes! mozgástartományban e.
Csak egy példa például a vádli, volt hogy régen bazi nagy súllyal csináltam, de a mozgástatomány csak a negatívtól a vízszintesig ment jól az álló gépben... és égett az izom meg minden megvolt, azt hittem minden jó.
De mint utólag kiderült mégsem volt jó, mert most hogy kisebb súllyal csinálm és meg tudom csinálni a "pipiskedő" szakaszt is normálisan és lassan, kitartva, helyesen máris megindult a fejlődésem újra kisebb!! súllyal. (Tehát a sarkam negatív, vízszintes, pozitív "pipiskedő" szakaszon végig megy lassan és helyesen kitartva picit a két végponton.)
De a lábtolás guggolás sem mindegy... ott is lehetnek problémák, hasonlóak is akár. Mekkora a terpesz, hogy áll a lábfej, hogy mozog a térd, mozgástartomány, sebesség, kitartás stb stb.

Szóval a láb trükkös, és nem feltétlen attól kell csak várni a fejlődést hogy pakolod a súlyokat eszetlenül felfelé... a gyakorlat minősége sokkal fontosabb. Meg a volumen, gyakorlatok/ismétlések száma sem mindegy.

Nézd át mit csinálsz és javíts rajta! Biztos hogy van még hova fejlődni ha úgy érzed nem stimmel valami! ;)

Huh jó hosszú lett, elnézést... ez csak az én tapasztalatom.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#60098) FIREBLADE78 válasza corres78 (#60096) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

88,nem vok én öreg :) sima fireblade foglalt volt,ezért lett a 78

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60099) corres78 válasza FIREBLADE78 (#60098) üzenetére


corres78
tag

Hát köszi... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60100) FIREBLADE78 válasza FollowTheORI (#60097) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vádlit én is kitartom a pipiskedés fázisánál. Igazság szerint a guggolást nem csinálom nagy súllyal,mert mindig lábtoló után csinálom. Lábtolót végzem nagyobb beszarós súlyokkal és teljesen igaz,hogy a bazi nagy súllyal annyira nem érzem annyira. Szoktam váltogatni az edzés módzsert,de kifogom próbálni a kisebb súlyt és magasabb ismétlést. Meglátjuk :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.