Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végre, kár hogy nem oldalra kerül az ujjlenyomat olvasó, de erre már úgy látom van értelme beruházni.

Ez a 8s jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#2) matyasb válasza Graphics (#1) üzenetére


matyasb
csendes tag

Észre se vettem elsőre azt a kis "s" betűt. Sanpdragon 8s Gen3 -
8s -> "s" = Specially , de szerintem inkább Slim a helyes connotacio. "AI Engine" adott. Tehát vélhetően jövőálló karcsúsított modell.

[ Szerkesztve ]

(#3) szkaroly


szkaroly
senior tag

Gyakorlatilag két dolog maradt csak nyitott: lesz-e esim és mennyibe kerül.

Poco X3 Pro

(#4) szkaroly


szkaroly
senior tag

A főkamera Sony IMX882 lesz, ami ugyanaz mint a Sony LYT-600, csak valamiért most így nevezik (Sony is megh*ly*lt teljesen).

Poco X3 Pro

(#5) mrThomi


mrThomi
addikt

He ? A sima F6 8s gen 3, a pro meg az erősebb 8gen 2-t kapja ? Mióta erősebb a 8gen 2 ? Szerintem itt valami elírás lehet

(#6) matyasb válasza szkaroly (#4) üzenetére


matyasb
csendes tag

Csak felveszi a Xiaomi átnevezgetési ritmust. :-P

(#7) matyasb válasza mrThomi (#5) üzenetére


matyasb
csendes tag

Ott az a fránya s betű. Ez egy "Slim" változat, sokmindent meghagyva, de nem túlhevítve a húrt!

(#8) judas13


judas13
addikt

Várós!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) Graphics válasza mrThomi (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erősebb pedig a 8 Gen 2. De azért markáns eltérés nincs , inkább egálnak mondanám. GPU-ban erősebb

A 8s Gen 3 egy friss fejlesztés, de az "s" jelzésűek alacsonyabb teljesítményű chipek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#10) pusszycat válasza mrThomi (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tud 8K-t csak 4K 60 fps max.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) szkaroly


szkaroly
senior tag

Itt vannak a különbségek táblázatban: [link]

Poco X3 Pro

(#12) Donki Hóte válasza pusszycat (#10) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ez nem gond, nincs semmilyen eszközöm, amin 8K videót le tudnék játszani :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13) pusszycat válasza Donki Hóte (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Le tudod játszani a telefonon is. :) csak nem 8K-ban. Nekem még 4K tv-m sincs, meg monitor sem. Tehát nekem sem hiányzik. A 4K 60 az pont elég, h ne röcögjön és szép éles legyen.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) cirx


cirx
senior tag

Lehet tudni, hogy ennél a modelnél a szokásos Xiaomi közelségérzékelővel operálnak, vagy sikerült elhagyniuk már?

S23 GREEN

(#15) szkaroly válasza cirx (#14) üzenetére


szkaroly
senior tag

A Redmi Turbo 3-ban virtuális van, valószínűleg az F6-ban is az lesz. Viszont a K70-ben fizikai van, tehát az F6 Pro-ban is ha nincsen változtatás.

Poco X3 Pro

(#16) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ajjj...csak megakadt a szemem ezen a "Turbo" elnevezésen. Ha éppen nem az Apple/Samsung nevezéktanából ihletődnek, akkor..."Turbo".... :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#17) Graphics válasza cirx (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valakinek az a baj,🫥 ha virtuális van benne.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#18) winss


winss
tag

Lehet ez lesz az F2 pro-m utódja, ha jó áron lesz. Igazából még most is elég gyors csak a kamerája már ótvar mióta összetörtem a hátlapot.😅 Bár a motoros kamera nagyon hiányozna.

(#19) Luck Dragon

Kíváncsian várom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Izmos csapat.

(#21) mrThomi válasza Graphics (#9) üzenetére


mrThomi
addikt

Akkor én néztem be valamit. Mintha az olvastam volna, hogy a 8gen3 és gen 2 között van az s, és jobb a teljesítmény/hatásfok, nem melegszik annyira és jobban tartja a teljesítményt hosszabb terhelés alatt. Végülis mindegy mindkettő jó chip

(#22) Graphics válasza mrThomi (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valós teszteken majd kiderül a két telefon között mekkora teljesítménybel különbség jön össze.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#23) szkaroly válasza Graphics (#22) üzenetére


szkaroly
senior tag

Van kint a youtube-on jó pár Redmi Turbo 3 teszt.

Poco X3 Pro

(#24) janeszgol válasza mrThomi (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Arrol is cikkeztek, hogy gyorsabb. Antutu pontban jobb a 8s gen3. Bar ugye nem ez lenne az elso eset, hogy egy alacsonyabb szamozasu adreno gyorsabb lenne, gondoljunk az adreno 640 vagy 642 es 642L esetere, ahol utobbiak jo 50-70%-al lassabbak. (A 735 es 740 kozott nincs ekkora difi a tesztek szerint.)
A cpu resze kb 10%-al jobb a review-ek szerint a 8s gen3-nak.

Az viszont igaz, hogy pl kamera specifikacioban az sd8 gen 2 a jobb. A 8s gen 3 nem tud 8k videozast, nem tud 4k 120fps videozast.

[ Szerkesztve ]

(#25) LosBlancosRM válasza Graphics (#17) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerintem nem az a bajuk, hogy virtuális, hanem, hogy sz*r.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#26) gombasm


gombasm
aktív tag

A két processzor összehasonlítása:

[link]

Aki ez alapján eldönti, melyik a jobb....
Szerintem a gyakorlatban a fogyasztás fog dönteni valamelyik mellett, az egyéb mért különbségek 1% -osak.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#27) Graphics válasza LosBlancosRM (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom megítélni, nekem nem volt bajom eddig.
Ha Te használtad és szar volt max elfogadni tudom.

Nekem egyetlen esetben volt egy zavar, amikor szarul került fel az üveg fólia

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#28) pusszycat válasza LosBlancosRM (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyémnek nem volt baja xiaomi 11 Lite 5G. A huginak volt xiaomi 11 Lite 5G Ne miután csináltam neki egy kalibrációt, nem jött elő többet neki sem. A Xiaomi Mi 10T az is van nekem annak sem volt baja.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) janeszgol válasza gombasm (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezzel az oldallal óvatosan. Akkor hogy jött ki egy másik oldalon 300 ezres antutu difi, ha ennyire hasonló? [link]

(#30) gombasm válasza janeszgol (#29) üzenetére


gombasm
aktív tag

Na ezt meg én nem ismerem...
De itt pont a 8S Gen 3 lett jobb sokkal, szóval semmiképpen nem stimmel sz, hogy a 8 Gen 2 az erősebb. Majd megírja, aki kipróbálja/megveszi őket.
Mindenesetre köszi!

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#31) Graphics válasza gombasm (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most gondolkodás nélkül fogom megrendelni az első akcióban :DDD

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#32) S-eye


S-eye
senior tag

Lesz rá 3 év software támogatás?

(#33) gombasm válasza Graphics (#31) üzenetére


gombasm
aktív tag

Várjuk a tapasztalatokat első kézből :U :K !

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#34) judas13 válasza S-eye (#32) üzenetére


judas13
addikt

Igen. Én legalábbis 3+4-et olvastam több helyen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) pusszycat válasza gombasm (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem gyorsabb, viszont fejlettebb, több köze van a gen 3 hoz, csak nem fog úgy melegedni vagyis nem fog throttlingolni végül is felveszi a versenyt a nagy testvérrel. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) S-eye válasza judas13 (#34) üzenetére


S-eye
senior tag

Az már nem rossz.

(#37) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na alira fel is került 450 ezerért.

Értelemszerűen túlárazás.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#38) mrThomi válasza Graphics (#37) üzenetére


mrThomi
addikt

Hogy hogyan tessék, micsoda ?

Nem úgy volt, hogy ez egy 400 ajrós best budget phone lesz ?

(#39) pusszycat válasza Graphics (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

He?

Ma olvastam h 641 Eu a 16 GB/1 TB Pro

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) pusszycat válasza pusszycat (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

POCO F6 Pro will be priced at EUR 619 (approx Rs 55,800) for the 16GB + 1TB storage model.

Pontositok

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#41) Graphics válasza mrThomi (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"óhee", hogy magyaráznom kell..
Idézem magam újra: Értelemszerűen túlárazás.

FElkerült Aliexpressre, de nem a valós ár van kiírva. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#42) szkaroly válasza pusszycat (#40) üzenetére


szkaroly
senior tag

Egy éve az F5 Pro ugyanezzel a kombinációval 649 Euro volt.

Poco X3 Pro

(#43) pusszycat válasza szkaroly (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, írta is h kevesebb lesz mint a Poco F5 viszont sokkal jobb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) szkaroly válasza pusszycat (#43) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ezekből egyelőre semmire nem lehet következtetni, az F5-nél ugye 8/256 volt a kezdő opció, az F6-nál pedig 12/256 lesz.

Poco X3 Pro

(#45) pusszycat válasza szkaroly (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bosszant, h nem tudom eldönteni, h Pro vagy sima legyen. A pro-ba lesz natív közelség érzékelő és jobb kamerák. Meg másképpen néz ki a kamerasziget is. A sima vélhetőleg olcsóbb lesz de Gen 3 vagyis fejlettebb CPU. e-Sim meg gondolom mindkettőben lesz. :U :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#46) Graphics válasza pusszycat (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

E-sim szerintem nem lesz.

A sima F6-ban szinte biztosan nem, hisz a Redmi Turbo 3-ban sincs.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#47) szkaroly válasza pusszycat (#45) üzenetére


szkaroly
senior tag

Majd jönnek a tesztek és az alapján lehet majd dönteni.

Poco X3 Pro

(#48) szkaroly válasza Graphics (#46) üzenetére


szkaroly
senior tag

Honnan tudod ezt olyan biztosan? :U A Redmi Turbo 3 china-only, ott pedig az e-sim nem releváns.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#49) Graphics válasza szkaroly (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi Turbo 3-ra épül, ebben nem szerepel e-sim támogatás.
Redmi K70 pedig az F6 Pro modell lesz. Annak is ismert a specifikációja. Ott nem lehetetlen a dolog

Akkor úgy írom, szerintem nagyon nagy eséllyel nem lesz ( Nem kell tudnom hozzá. :D)

De ne akarj összeveszni.Fentebb is azt írtam, hogy szerintem nem lesz, és hogy szinte biztos. A lehetőségét nyitva hagytam, de a véleményem az, hogy nem egy kedvező áru mobilban fogják ezt prezentálni.

Ezt nem kell elfogadnod.Ez az én véleményem, amit megjelenéskor lehet cáfolni.

Ha lesz benne, ennyi, tévedtem. A világ nem dől össze.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#50) Graphics válasza szkaroly (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha ezen logika mentén megyünk végig a Redmi K70 is China-Only, mégis van lehetőség e-SIM-re. :)

Szóval szerintem, F6-ban nem lesz e-sim, F6 PRo-ban nagyobb eséllyel lesz.
Bő 1 hét múlva meglátjuk mi lesz a tényállás.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.