Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) shteer válasza python1 (#27850) üzenetére


shteer
titán

rossz bankba mentél ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27852) python1 válasza shteer (#27851) üzenetére


python1
veterán

Elromlott a kártyám,proteinért indultam volna.Csak ez bosszantott a legjobban,de még szerencse,hogy spanom ott volt,és ő atta. :D

(#27853) _NCT válasza python1 (#27852) üzenetére


_NCT
őstag

Milyen hely ez? Proteinbank?? :DD

(#27854) python1 válasza _NCT (#27853) üzenetére


python1
veterán

Egyszerűsítettem a történetet,pénzmagot akartam levenni. :D
Majd levertem az autómatát,protein függő vagyok. :DDD

(#27856) deniro2 válasza akos86 (#27845) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem júli 1-től interneten nemigen fog bárki is segíteni neked ilyesmiben...

(#27857) Sotho válasza Dexar007 (#27855) üzenetére


Sotho
őstag

Ez az átlagmagyarra igaz aki semmilyen sportot nem űz. (Ja bocs 17% igen és annak a fele rendszeresen.)

(#27858) tatabánya válasza Casanova* (#27813) üzenetére


tatabánya
senior tag

na most már AB-s ként legalább tudom, hogy semmi húst se ehetek, mert a "jótékony" és "semleges" közül utálom mind úgyszintén a halakat. de legalább zabot egy kis sajttal ehetek, boldogság megoldódott a problémám :))

[ Szerkesztve ]

(#27859) python1 válasza Sotho (#27857) üzenetére


python1
veterán

Tehát,aki itt van. :D

(#27860) GyurosAki válasza _NCT (#27792) üzenetére


GyurosAki
tag

Nehezen vagy egyáltalán nem áll fel. Ha mégis akkor nem tartós, vagy nehezen tartható fenn az erekció. Pl fél óra után lankad a figyelmed. Kérdezz meg pár koxost, hogy milyen kúra után...

(#27758) God Vazzeg: Á dehogy :DDD

(#27856) deniro2 : Telefonszámot csak tudnak cserélni. Ez az új törvény semmi. Aki eddig ezzel foglalkozott, szerintem később is ezzel fog. Max nem lesz ennyire az arcunkba tolva neten...

(#27861) Dexar007


Dexar007
veterán

Más.:

,,Elmondható tehát, hogy aki nem akar tudományosan, túl komolyan foglalkozni a diétázással, az egyszerűen iktasson ki két dolgot az étrendjéből: ez pedig a cukor (és annak minden formája, még a "bio" álnév mögé bújtatott változatok is) és a fehér liszt. Aki ezt a két fő bűnöst - civilizációs betegségeink közül nem egynek a fő okozóit - száműzi az étrendjéből, az azonnali változást fog érzékelni úgy egészségi állapotában, mind testsúlyában."

Átlagéletkor:
1. Olaszország 80,4

Ennek ki járt utána a 2 hét alatt? :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#27862) _NCT válasza GyurosAki (#27860) üzenetére


_NCT
őstag

Akkor megnyugodtam, hogy nem alacsony :D

(#27863) Casanova* válasza tatabánya (#27858) üzenetére


Casanova*
veterán

ezen,de besírtam. :D ,,AB,, a legszarabb :) a húst kombináld jótékony hatású étellel,itallal! Mától kezdem a vércsoport diétát. Reggel és délelőtt ezeket eszem,iszom: bio thönköly kenyér, kevés téliszalámi, puffasztott rizs, répa, földimogyoró, ananászlé,2-3 kávé. Ebédre, vacsira lencsefőzelék,rántott gomba (thönköly,rozsliszttel). Ezek mind jótékony hatású és semleges kaják, kivéve a téliszalámi. Tegnapiból maradt még. Szalámit majd mogyoróvajra cserélem. :) Ugye a tejsavó nálam kerülendő. Az igaz,hogy a whey turmix mindig puffaszt,felfújódok, kipattogok tőle. Gondoltam,ha puffaszt akkor nem is szívódik fel gyorsan. Lehet sima tojás EGG proteint kellene innom,mert ugye a tojás semleges Még van 2,5 kg whey myproteinom. Ezután EGG-t fogok venni. Kész dinka vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27864) wertigo1984 válasza Casanova* (#27863) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ilyet szivesen megkostolnek. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27865) deniro2 válasza GyurosAki (#27860) üzenetére


deniro2
senior tag

Jaja, az az 5 év börtön tényleg semmi... Mindenesetre nem lesz nehéz dolga a zsaruknak, ha elég beírni egy fórumra és már kapják is a telefonszámokat...

(#27866) Nightmare válasza Ijk (#27779) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hagyjuk. Biztos kamuzni jövök ide. ;)

Tipikusan az az ember vagy, amit leírtam. Te nem látod, nem hiszed, nincs ilyen. :U

(#27787) Shadowbull: ezt teljesen kizárom. Nyilván van stressz az életben, mindenkiében. De amikor lejjebb veszem az edzés volument, nem vagyok ilyen. Innentől fogva nincs miről beszélni. eleget kísérleteztem, tudom miről beszélek. Sajnos...

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27867) brownus válasza Dexar007 (#27861) üzenetére


brownus
veterán

forrást plz, pont az olaszokat hozza fel példának? nagy tészta zabáló nép....

basszus de reggel van még, átlag életkor :D najóvan.... de ha már rákerestem: italy

[ Szerkesztve ]

(#27868) Nightmare


Nightmare
senior tag

Ismeri valaki az oldalt?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27869) Shadowbull válasza Nightmare (#27866) üzenetére


Shadowbull
addikt

ha ez az edzestol van, akkor en a helyedben legalabb egy honapot kihagynek. Aztan utana elgondolkodnek hogy akarom-e tovabb csinalni vagy nem, es milyen formaban. Kozben lehet figyelni hogy elmultak-e teljesen a tunetek.

Nekem az a fura, hogy azert az az edzesmunka amit te elvegzel az lofasz egy komolyabban edzo emberhez, esetleg egy sportolohoz kepest. Bukas ide vagy oda, szerintem a bukasig edzest tulmisztifikalod.

Amit te leirtal az alvasi problemaval, szexualis aktivitassal es hasonlokkal kapcsolatban, olyat psziches gondok is okozhatnak am.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#27870) korcsillio válasza GyurosAki (#27860) üzenetére


korcsillio
őstag

Valamit nagyon nem jól csináltál ha kúra után így jártál....
Vagy csak hallottad valakitől aki beszélt olyannal aki látott ilyet...? :)

(#27871) Casanova* válasza Shadowbull (#27869) üzenetére


Casanova*
veterán

+1 szerintem is :K 1-2 hetet pihenjen,utána csak lájtos,nyújtós,forma gyakorlatokat végezzen kis-közepes súlyokkal, nyár végéig. És nem ártana egy kis méregtelenítő kúrát csinálnia és aludjon sokat. És majd ősszel neki állhat tömegelni, keményen edzeni.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27873) Morris válasza _NCT (#27792) üzenetére


Morris
veterán

vérvételből. Nekem is alacsony és ezen csak ideiglenesen tudnak segíteni gyógyszerrel. Különbséget nem igazán érzek.

(#27874) Nightmare válasza Shadowbull (#27869) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lesz 2 hét szabadság+ nyaralás augusztusban. Akkor mindent le fogok szarni. Pihenés lesz a vízpart mellett. Sztem rámfér. A bukásig edzést sem poénból írtam.

Nekem az a fura, hogy azert az az edzesmunka amit te elvegzel az lofasz egy komolyabban edzo emberhez, esetleg egy sportolohoz kepest. Bukas ide vagy oda, szerintem a bukasig edzest tulmisztifikalod.
ugye nem bánod, ha erre semmit nem írok? :)

Amit te leirtal az alvasi problemaval, szexualis aktivitassal es hasonlokkal kapcsolatban, olyat psziches gondok is okozhatnak am.
Lehetnek, de nem. ezek voltak. Amióta visszább vettem, ezekkel semmi gond.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27875) Shadowbull válasza Nightmare (#27874) üzenetére


Shadowbull
addikt

tudod mennyit edzenek az elsportolok?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#27876) deniro2 válasza Shadowbull (#27875) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem úgy tűnik... :N

(#27877) Nightmare válasza Shadowbull (#27875) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem, de valszeg nem is érdekel. Mert nem vagyok az. És Te sem. Innentől fogva nincs miről beszélni. :U

Idestova 3 tetves éve edzek, tudom mi az. Nem kell úgy kezelni, mint aki nem tuggya'.Egyik.
Másik. A bukás nem kell. Még a nyavajás sárga oldalon is azt írják, hogy csak óvatosan.
Harmadik. Ezt már írtam. Úgy érzem ennyi idő alatt többet el lehetett volna érni, mint ahol tartok. Tehát valamit nem jól csinálok, vagy valamiket...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27878) Woodslave válasza Nightmare (#27877) üzenetére


Woodslave
nagyúr

30 felett már nem lehet annyira ugrálni ;]

nekem van négy alapgyaki (fekve, military, guggolás, dead - a dead meg a guggolásnál nem de a másik kettőnél bukásig csinálom a csúcsszériát -jó mondjuk dead meg guggolás esetén a bukás amúgy sem ugyanaz mint a tricepsz letolásnál, mivel amikor érzem hogy nem megy akkor nem megyek le ill. nem próbálok felhúzni) a többi úgymond kiegészítő gyakorlatnál mindenhol bukásig csinálok minden szériát vagy azonis túl :C MOndjuk heti kétszer edzek, így nincsenek "túledzési" jelek (tök mindegy valódi, vagy csak simán xarul érzi magát az ember) de ha már 1-2 HIIT sprintet berakok akkor már annyira nem ok. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27879) Outlander


Outlander
őstag

Fegyenc edzés... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27880) Nightmare válasza Woodslave (#27878) üzenetére


Nightmare
senior tag

30 felett...teljesen igazad van... :(
Annyi sok nagyokos van itt, rögvest besz@rok. :D
Szinte mindegyik szériát bukásig csináltam nagyon megterhelő volt. Mindegy, úgy látszik mindenki mindent tud. Kivéve engem. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27881) Ijk válasza Nightmare (#27877) üzenetére


Ijk
nagyúr

" Tehát valamit nem jól csinálok, vagy valamiket..."

Ezt mondjuk neked már mióta, hogy szarul csinálod az egészet. ;]

Outlander: Hogyne te meg 2 hónap alatt elérted mint más 3 év alatt. :DDD
Vicces emberek járnak ide mostanság.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27882) Outlander válasza Nightmare (#27877) üzenetére


Outlander
őstag

De bakker, én 2 hónap alatt többet elértem, mint te 3 év alatt...

És én még csak nem is kokszolok mellé, ráadásul semmit szabály vagy terv nincs benne, amikor épp kedvem van az adott dologhoz...

Nálam mindössze annyi volt a motiváció h a szép kártya elkopjon "értelmesen", meg ne kelljen mentőt hívni, ha a negyedkre fel kell vinni valakinek valamit...

Amit te csinálsz olyat a kis 12 éves tini pitsák szoktak... ha nem lesz bomba csaj 10 perc edzés után, akkor szar a berendezés, meg kotsog az edző, biztos kokszol...

(#27881) Ijk

Én nem az alap súlyokkal nyomom kétszer, és az már bukás... hanem 4 szer és akkor van a bukás... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27883) God Vazzeg válasza Ijk (#27881) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"úgy látszik mindenki mindent tud. Kivéve engem. :DDD"

Meg is adta a választ :D ;]

(#27884) Nightmare válasza Shadowbull (#27875) üzenetére


Nightmare
senior tag

Írjad már le, légy oly bátyám hogyan kellene edzeni. Annak fényében, hogy nem tudod rólam azt, hogy
-mennyit alszom
-mit, és mennyit dolgozom
-milyen egyéb tennivalóm van még
-egyáltalán, hogyan élek.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#27881) Ijk: de legalább beismerem. Igaz hisztizek magamban, de akarom a megoldást. :D

(#27883) God Vazzeg: ez van. :(

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27885) Rabbitf_24 válasza Outlander (#27879) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nice, jól tolja a csajszi. Legtöbb mai csaj ennek a töredékére se képes, mert leesne a műköröm...

(#27886) Nightmare válasza God Vazzeg (#27883) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezért mondom azt, hogy én tudni akarom a miérteket. Most is jó lenne tudni, akkor okosabb lenne az ember. De ez hosszú önmegfigyelés eredménye lesz. Viszont nem adom fel. Szeretem az RPG-t, ott is sok idő elmegy a fejlesztéssel. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27887) God Vazzeg válasza Nightmare (#27886) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szívesen felügyelném az edzéseidet, és megnéznénk mi lehet a baj. Gyorsan kiderülne ne félj :D

(#27888) Nightmare válasza God Vazzeg (#27887) üzenetére


Nightmare
senior tag

Megmondom őszintén, néha úgy vagyok vele, hogy el is fogadnám. Nem szégyen tanulni a jobbtól... :B

Most az 5X5öt csinálom. Bár úgyse számít. :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27889) deniro2 válasza Nightmare (#27888) üzenetére


deniro2
senior tag

Az érdekes lenne, mert eddig senkitől semmit nem fogadtál el... Úgy tűnik, kizárólag megerősítésért jársz ide, vviszont azt meg nem sűrűn kapsz... ;]

(#27890) God Vazzeg válasza Nightmare (#27888) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sok embernek sikerült már kitalálnom mi a baj, akár izmosságra akár állóképességre, akár erőre volt panasz. Mindenki úgy gondolja hogy tud edzeni, és ért hozzá, de én 13 év után még mindig tanulom.

(#27891) Shadowbull válasza Nightmare (#27877) üzenetére


Shadowbull
addikt

igy van, en sem vagyok elsportolo, meg itt az emberek tobbsege sem az. Azaz meg sem kozelitjuk azt az edzesmunkat amit azok elvegeznek. Namost nem tudok rola, hogy az elsportolok tomegesen szenvednenek az altalad leirt tunetektol. Ezert irtam azt, hogy gyanus nekem ezt az egeszet az edzesre fogni.

En szemely szerint nem vagyok egy elsportolo alkat, de amikor fogyasztottam, akkor 3 honapig heti 6 napon 1 orat aeroboztam ugy hogy het kozben fel otkor keltem, es hozza meg volt hetfotol csutortokig 4 sulyzos edzes, ahol az utolso sorozatokban mindig elmentem bukasig. Kozben meg levittem a ch-t extrem alacsonyra, es nem aludtam napi 8 orat de volt amikor 6ot se. Es kozben dolgoztam, csaladi eletet eltem, minden ami kell. Igaz nem fizikai munkat, csak egertologatast.

Mostanaban meg csak heti 4x van aerob vagy HIIT fel otos kelessel, amugy 6kor kelek, hetvegen meg 8kor, tehat egy kicsivel tobbet alszom, de a heti 4 sulyzos edzes most is megvan.

Nem jelentkezett nalam semmilyen tuledzesi tunet. Persze faradt voltam mint a dog, de faszaul aludtam, a pocsom is felallt, es nem voltak psziches problemaim.

Es ez meg mindig lofasz edzesmunka egy elsportolohoz kepest.

Amit mondtam neked a psziches problemakrol, azt joindulattal mondtam, ugyanis ha veletlenul megsem az edzestol vannak a problemaid, akkor annak csunya vege is lehet, a burnout meg az idegosszeomlas meg az enyhebbik.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#27892) Nightmare válasza deniro2 (#27889) üzenetére


Nightmare
senior tag

Miféle tanácsokat kaptam itt? Igyá' sokat. Egyé egész nap mellet, meg rizstet. Vegyé tömegnövelőt, meg proteint. Köszönöm, de 3 hónap alatt semmire nem jutottam.

No, akkor kedves hölgyeim. ;]Segítséget kérek. Várom sok szeretettel.

Amúgy nem tudtok felhúzni most, ha az a cél. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27893) Nightmare válasza God Vazzeg (#27890) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tudom, hogy nem lehetséges találkoznunk. Pedig jó lenne. Mindegy. Addig marad a fórum. :)

Milyen hibát látsz amúgy?

(#27891) Shadowbull: csak értsd meg mán' végre, hogy nem vagyunk egyformák. :) Még jó. ;] Amúgy értékelem a segítségedet. :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27894) God Vazzeg válasza Nightmare (#27893) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látnom kellene mit és hogyan csinálsz, addig csak tapogatózunk :)

(#27895) Woodslave válasza Nightmare (#27892) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem az 5x5 nem jó... Kezdőknek jó alap massza felpakolására, 3 év után már egyszerűen szükség van a magasabb ismétlésekre.. Ezt még azok a "sztáredzők" is elismerik, akik alapvetően az alacsony ismétléses edzés hívei. :K

illetve mondjuk az alap erőgyakira jó, de legalább két-három hipertrófia gyakira szükség van :U

bár tök mindegy nem tudom én miafaxt okoskodok, nálam izmosabb vagy ez nyugtasson meg (mondjuk ez nem nagy eredmény :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27896) deniro2 válasza Nightmare (#27892) üzenetére


deniro2
senior tag

És ezeket ki mondta neked? Eleve itt az értelmesebbje -Ijk-n kívül- nem is a klasszikus megközelítésben kajál és/vagy edz... Többnyire azt a tanácsot kaptad, hogy ne egy prekoncepcióhoz szelektálj ki féligazságokat bizonytalan eredetű cikkekből, hanem esetleg fontold meg, hogy nem az a problémáid oka, amit szeretnél annak gondolni... Senki nem tudott meggyőzni arról sem, hogy nem feltétlenül azért jársz éjszaka pisálni, mert túl sokat iszol és a megoldás sem az 1 literes vízfogyasztás, mégha a tünetet enyhíti is. Lesöpörtél az asztalról minden ellenkező tapasztalatot azzal, hogy te más vagy mint a többség... Mégis ki fud így bármilyen tanácsot adni neked?

(#27897) Ijk válasza Shadowbull (#27891) üzenetére


Ijk
nagyúr

Túl lehet ott edzeni amatőr szinten is, ráadásul mindenki másként tolerálja. Volt hogy lenyomtam intenzív hetet 3 edzés, 2 kardió, rengeteg aerob. Jó volt, pörögtem, éreztem hogy gyorsul az anyagcsere, csak aztán a következő héten megmozdulni nem volt kedvem, nem bírtam olyan jól az edzést sem.
Van aki 5-6 óra alvással simán elvan, ha nekem nincs meg a 7 óra zombi vagyok.

Egyébként nehéz úgy segítséget nyújtani hogy kevés az információ. Szinte minden befolyásoló tényező. Szerintem két lehetséges dolog áll fenn, az egyik a túledzettség. Nem az edzés miatt, hanem mert nem eszik eleget, nem iszik eleget, nyár van, meleg ami már önmagában megviseli a szervezetet.
A másik, kisebb valószínűségű hogy 3 év alatt szünet nélkül időnként vannak mély pontok. Nekem ezeket eddig sikerült átvészelni, 5-10%-kal visszavettem edzésen.
Azzal hogy most elkezd erőemelő edzést csinálni nem biztos hogy rosszui jár. A volumen úgyis megmarad, nem épül le hónapok alatt, és állítólag néha jó a változatosság.

Hogy az élsportolók mennyire vannak túlterhelve? Borzasztó mód, a legtöbb sportágban 10 év alatt kiégnek, egyszerűen nem lehet tovább hajtani. Csak túl kell magukat tenni a vinnyogáson, sokkal erősebb motiváció a verseny, minthogy jól nézzek ki majd nyáron a strandon.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27898) deniro2 válasza Nightmare (#27892) üzenetére


deniro2
senior tag

Egyébként nem akarok doktorbácsit játszani és főleg nem gecziskedni, de mindaz amit felsoroltál és ahogy a fórumban viselkedsz, az eléggé egy irányba mutat és semmi köze az edzéshez: úgy hívják depresszió...

(#27899) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nightmare

20x 1x1, mindegyiket bukásig ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#27900) _NCT válasza Outlander (#27879) üzenetére


_NCT
őstag

Na ezt megedzeném én is :)) Jelige:" a könyv is ott nyílik..."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.