Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) God Vazzeg válasza deniro2 (#27898) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1

(#27902) Nightmare válasza God Vazzeg (#27894) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ez igaz. Azért kösz a segítő szándékot. :B

(#27901) God Vazzeg: nem vagyok depis, maradjunk annyiban. Ezt csak jobban tudom.

Ezeket mindenkinek írom, nem akarok egyenként válaszolni.

Napi 3000 kcal csak felsőtest edzésre sztem elég kellett legyen, mégsem volt az. Nem nőtt a súlyom. Nem véletlen kínlódok itt már vagy nem is tudom hány hónapja. Víz, persze. Az elején napi 4 liter 3000 kcal, oszt semmivel sem ment jobban, mint most. Ergo más baj van, lehet. Gyanítom, hogy valamit hazavágtam magamban, az utsó diétámmal. Wood utalt erre. Az is lehet, hogy kiégtem, és több pihenésre van szükség. Mindenesetre az edzés volumen visszavételével csökken a fáradságom is, tehát valamilyen szinten az a baj. Nem tudom még mi lesz, de gyanítom, hogy itt több pihenő kell, mint egy hétvége. Lehet most értem el arra a határra, aminél már valamit változtatni kell.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27903) God Vazzeg válasza Nightmare (#27902) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kecskeméten jársz, keress meg, és megnézzük mizu :)

(#27904) Nightmare válasza God Vazzeg (#27903) üzenetére


Nightmare
senior tag

Köszönöm a felajánlást, de az ország másik felin lakom. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27905) God Vazzeg válasza Nightmare (#27904) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mai világban nincsenek távolságok, én pl eljárok jászberénybe fekvenyomást tanulni időnként. Kinek mi és mennyire fontos ;)

(#27906) Shadowbull válasza Ijk (#27897) üzenetére


Shadowbull
addikt

persze, az emberek kulonbozoek, csak azert irtam amit irtam, hogy lejojjon: mas okok is lehetnek, es ha azokat a szonyeg ala soporjuk, akkor nagyon durvan meg lehet szopni.

(#27898) deniro2

esetleg nem a klasszikus depresszio, hanem bipolaris zavar. Az se jobb, sajna nekem kozvetlen tapasztalataim vannak vele. (csalad).

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#27907) brownus


brownus
veterán

(#27908) _NCT válasza brownus (#27907) üzenetére


_NCT
őstag

Az éppen a súlyt magára ejtő ifjú a fekpadon az 5. képen? :DDDDDDD

Vagy Melory és Nightmare a 12. képen? :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#27909) brownus válasza _NCT (#27908) üzenetére


brownus
veterán

neem, 9. kép :D

(#27910) _NCT válasza brownus (#27909) üzenetére


_NCT
őstag

Faterok motoron? :D

(#27911) Morris válasza Nightmare (#27893) üzenetére


Morris
veterán

Lehet, hogy az étkezéseddel van baj, azért nem fejlődsz. Ha megvan a mozgás, akkor fejlődnöd kell. Viszont ahhoz meg anyag kell, nem ilyen tömegnövelő szintetikus retkek. Tessék enni kalóriadús kajákat, pizza hamburger, pörkölt, bolognai, tészták stb. Zsírból, kalóriából, szénhidrátból lehet a legjobban formálódni/nőni szerintem.
Legalábbis mióta fehérjét iszok, attól én csak szálkásodok! - persze nálam ez is a cél

[ Szerkesztve ]

(#27912) Dexar007 válasza brownus (#27867) üzenetére


Dexar007
veterán

Őket én hoztam fel példának.
A sárga oldalon,sőt már egyre több helyen olvasni,hogy ,,a fehér liszt és a cukor méreg".

Olasz férfiak átlagéletkora pedig 80,4 év.Magyarázatot kérek.

Morris: A fehérje szálkásít, a hamburger és a pizza tömeget növel. Topik zárható. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#27913) Yeffy válasza deniro2 (#27898) üzenetére


Yeffy
veterán

+2

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27914) brownus válasza Dexar007 (#27912) üzenetére


brownus
veterán

és ezt így hogy? :)

pár tippem volna, a sok napsütés, tengerpart, jólét. /nálunk ha jól tudom 65-70 között van/

vannak barátaim olaszban, sok tésztát esznek, de mellette sok zöldséget, és tengeri herkentyűket is. de ők nem vékonyak, és kérdés, hogy meddig bírják majd :D

még egy dolog, kint legális a fű.... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27915) shteer válasza Yeffy (#27913) üzenetére


shteer
titán

Ma is minden kurvaokos es najtmer nem lett izmos 3 honap alatt. Erdemes volt benezni :D

..szerintem jónak tűnik

(#27916) Nightmare válasza shteer (#27915) üzenetére


Nightmare
senior tag

De legalább ha itt vagyok, akad téma. :DDD ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27917) Casanova*


Casanova*
veterán

Ebéd lencsefőzelék rántott gombával rozsliszttel rántva. gombát mustárral ettem. :D ittam Alpro szója kakaót,isteni finom volt. [link]. Időnként iszok ananászlevet, meg eszek földimogyorót.
A földimogyoró remek energiaforrás. Olyannyira igaz ez az állítás, hogy az 1900-ban tartott párizsi világkiállításon bemutatott Diesel-féle motort is még földimogyoró olaj hajtotta. A benne lévő zsírsavak kedvező, védő hatásúak a szív és érrendszerre. A földimogyoró több, mint 25%-os fehérjetartalma vetekszik az egyes húsokéval. Aminosav összetétele ugyan nem teljes, de megfelelő kiegészítéssel, burgonyával, gabonákkal, száraz hüvelyesekkel kiegészítve jól alkalmazható a húsmentes étkezésben. ,,A,, vércsoportúaknak nagyon ajánlott a szójatej. Majd kipróbálom whey-el keverve milyen. :D

Kalóriatáblázat - Tápanyagtáblázat

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27918) Eagl3 válasza Casanova* (#27917) üzenetére


Eagl3
veterán

Remek!
Ha idézel valahonnan illik megjelölni a forrást.

(#27919) Casanova* válasza Eagl3 (#27918) üzenetére


Casanova*
veterán

mogyi

God Vazzeg: Te is ,,A,, vércsoportú vagy. Ha tudsz valami okosságot, finomságot ,ami semleges és jótékony hatású. Oszd meg itt nekem! pls! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27920) Nightmare válasza Casanova* (#27917) üzenetére


Nightmare
senior tag

Marhaság. :D Fehérjéket nem kombinálunk. Még a végén jó sül ki belőle. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#27921) Eagl3 válasza Casanova* (#27919) üzenetére


Eagl3
veterán

Ilyen drága szart eszel? A tescós mogyoróban nincs annyi fehérje mi? :DDD

(#27922) Casanova* válasza Eagl3 (#27921) üzenetére


Casanova*
veterán

spar natúr héjas,pörkölt 300g mogyit vettem. 320 ft. körül volt.

(#27920) Nightmare: mindig mindent kombinálok. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27923) _NCT


_NCT
őstag

66-70g carnivor sok egyszerre? Valószínű felfújt, bár lehet h a tegnapi 1 kg banán jött ki rajtam (tudom faszság ennyit megenni, de még nem volt teljesen érett és én azt imádom ha még kicsit zöld, s melóhelyen nem volt más kajám) de olyan szelek tomboltak bennem, hogy féltettem az alsógatyámat.

Utálom az érzékeny gyomromat, valószínű már egy Deca vagy Susta kúrába is belehalnék....

Tegnap nézegettem az olajos magvakat, beleiktatom az étrendembe, napi 100g mandula, kurvanagy az energia és fehérjetartalma is :))

[ Szerkesztve ]

(#27924) wertigo1984 válasza _NCT (#27923) üzenetére


wertigo1984
őstag

En nem tartom soknak, edzesek vegen mindig 2-3 merokanallal ontok a shakerbe. Estere 1-2 merokanal, ezert is fogy nalam olyan hamar. :D :(((

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27925) Casanova* válasza _NCT (#27923) üzenetére


Casanova*
veterán

mi a vércsoportod? lehet a banánt nem tolerálja a véred :) nézd meg a táblázatot! [link] ezt olvasd el! [link]

Egy adag elég a tumixba. Én mindig egy adag edzés után és egy adag lefekvés előtt. Napi 2 adag. pihenő napokon semmi, fölöslegesnek tartom,ha jól kajál az ember.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27926) _NCT válasza Casanova* (#27925) üzenetére


_NCT
őstag

Tolerálja a banánt, csak a sok banánt nem szerintem. Mondom még nem volt full érett, lehet ez okozott gondot. Táblázat szerint okés a banán, nem is szokott bajom lenni tőle.

Carnivort is mindig 2 mérőkanállal tolok én is. Edzés utánra meg 2 mérőkanál carnivor 2 mérőkanál carb-f majd azután creatine és szénhidrátzabálás estig.

fölöslegesnek tartom,ha jól kajál az ember.

Na ez az ami miatt pihenőnapokon is tolom.... Mert nem mindig sikerül jól kajálni

[ Szerkesztve ]

(#27927) Casanova* válasza _NCT (#27926) üzenetére


Casanova*
veterán

protein adagokat oszd el! egyszerre két adag sok a szervezetnek,úgy mint a C vitamin. Elég csak egy adag,majd később megint egy adag. Így jobban szívódik is fel a fehérje. ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27928) shteer válasza _NCT (#27926) üzenetére


shteer
titán

nálam is gondot okoz a nem full érett, zöldes banán - az a gondom vele, hogy úgy nem eszem meg ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27929) _NCT válasza shteer (#27928) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem az érett túl édes :D Pedig régen én is azt szerettem. Mióta elhagytam a cukrot aránylag a kajáimból, nem is szeretem az édeset. Pár hónap alatt teljesen megváltozott az ízlésem...

De van ami örök favorit marad

[ Szerkesztve ]

(#27930) Shadowbull válasza Casanova* (#27917) üzenetére


Shadowbull
addikt

huha, ha a dizelmotort is foldimogyoroolaj hajtotta, akkor en is foldimogyoroolajat fogok inni, mert a dizelmotor tudvalevoleg nagyon nyomatekos, es akkor en is biztos sokkal nagyobbat fogok nyomni fekve...

vagy nem? :F

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#27931) Casanova* válasza Shadowbull (#27930) üzenetére


Casanova*
veterán

:DD egy próbát megér! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27932) Sotho válasza brownus (#27907) üzenetére


Sotho
őstag

Utolsó képen macikos. ;]

(#27933) GyurosAki válasza korcsillio (#27870) üzenetére


GyurosAki
tag

Soha nem nyomtam semmit és még 1-2 évig nem is szeretnék. Úgy is nézek ki :DDD Mindenkinek vannak balf*sz koxos ismerősei. Mondtam egy példát.

(#27868) Nightmare: Wood :K

(#27882) Outlander: Te nem vagy okos, ugye? :U

(#27934) Ijk


Ijk
nagyúr

De kibaszott jót lábaztam, valami fantasztikus érzés miután túl vagy a fájdalmas edzésen, és a lufivá durrant combban szinte semmi erő nem maradt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27935) Yeffy válasza shteer (#27915) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan :D
csak a szokásos...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27936) Coccolino_O válasza wertigo1984 (#27842) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mi gátol meg benne, hogy külföldön dolgozz?

(#27937) korcsillio


korcsillio
őstag


:C

(#27938) Rabbitf_24 válasza korcsillio (#27937) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

csokifagyiiiii ;]

(#27939) python1


python1
veterán

Nightmare: Neked üzenem!
Na kezdem,most hagyott el a feleségem 2-gyerekkel,napi 10-órát melózom 43 éves vagyok,heti 4 edzés+ 2 nap kardió.
Szerintem nálad valami nagyon nincs rendben,és nem az edzéssel van a bajod,hidd el.

(#27940) Outlander


Outlander
őstag

Valaki linkelt a héten egy youtubos videót, egy filmből kivágva egy vicces jelenet, koxi-maxiról beszéltek benne, kínai gagyi, meg izé meg hozé... :DD...

aki emlékszik elküldené a linket? Köszi... :R ..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27941) wertigo1984 válasza Coccolino_O (#27936) üzenetére


wertigo1984
őstag

Semmi csak a nemet nyelv. Muszaly lesz tanulnunk valamit mert koltoznenk el.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27942) Woodslave válasza python1 (#27939) üzenetére


Woodslave
nagyúr

b+ :(

bar nem illik, de vótam atta, nem kell a koffein, csak be kell pörögni mint allat :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27943) Casanova*


Casanova*
veterán

akinek 0-ás a vércsoportja,annak a marhahús protein(jótékony hatású) a javallott,ami sokkal hatékonyabb lehet,mint a tejsavó protein,ami kerülendő. :Y minden tejtermékes protein kerülendő. Tehát a Carnivort ajánlom a 0-ásoknak! :D
,,tejsavó protein 88% esélye van arra, hogy mérgezi a szervezeted,, :Y

,,A,, vércsoportúaknak az ocssó szójafehérje(jótékony hatású) és a drága tojás protein (semleges) javallott.

AB-éseknek tejsavó,kazein,tojás proteinek javallottak.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27944) Coccolino_O válasza wertigo1984 (#27941) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Jól teszitek. :)

(#27945) Radnix válasza Casanova* (#27943) üzenetére


Radnix
senior tag

Na ezért nem leszek soha miszter omlimpia :( 0-s vagyok... :D

(#27946) Outlander válasza Casanova* (#27943) üzenetére


Outlander
őstag

",,tejsavó protein 88% esélye van arra, hogy mérgezi a szervezeted,,"

:F

Nullás (neg) vagyok, imádom a tejet és tejtermékeket, havonta 1-1,5 kg sajtot benyomok, naponta kétszer tejes-habos kávé... már rég meg kellett volna döglenem?!

Ezt csak úgy kérdezem.. :)

ui: a linkelt táblázatból, én gyakorlatilag csak a "kerülendő" oszlopból fogyasztok... .:DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27947) Casanova* válasza Radnix (#27945) üzenetére


Casanova*
veterán

én a helyedbe kísérleteznék a marha proteinnel. :K marhahús nagyon javallott a 0-ásoknak,sőt fogyaszt is. jó lesz zsírégetőnek is. :) és ebből elég csak napi egy adag edzés után,ha sok húst eszel.

(#27946) Outlander: azt te nem veszed észre,hogy mérgező. lehet nem mérgez annyira,csak a szervezeted kidobja, lehet a tejsavó proteint fölöslegesen iszod,nem hat semmit...

sok érdekességet olvastam a külföldi fórum okon,oldalakon. egyik fórumba olvastam.. egy ,,A,, vércsoportú srác nem iszik semmi wheyt,csak szóját,tojás proteinnel kiegészítve. és a 0-ások nagyon dícsérik a carnivort. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27948) shteer válasza Outlander (#27940) üzenetére


shteer
titán

(#27949) shteer válasza Casanova* (#27947) üzenetére


shteer
titán

hogy bele tudsz buzulni ezekbe az áltudományos tápolási "tanulmányokba" :D

..szerintem jónak tűnik

(#27950) Casanova* válasza shteer (#27949) üzenetére


Casanova*
veterán

de tényleg! mi van,ha tényleg nem hat a whey,mert ,,A,, vagyok. kísérletezgetek,élvezem . :D

google: protein blood type

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.