Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Casanova* válasza Dexar007 (#24850) üzenetére


Casanova*
veterán

ja,ok! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24852) korcsillio válasza Casanova* (#24832) üzenetére


korcsillio
őstag

:R :C
Mi ment,teso depo? :B

(#24853) Casanova* válasza korcsillio (#24852) üzenetére


Casanova*
veterán

nem,semmi kox! :N ez ment, Methyl Arimatest+SubZorb

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24854) wertigo1984 válasza Casanova* (#24853) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ezert nezel ki ugy mint a nagyfonok :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24855) Casanova* válasza wertigo1984 (#24854) üzenetére


Casanova*
veterán

:K :DD ő a mesterünk :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24856) korcsillio válasza Casanova* (#24853) üzenetére


korcsillio
őstag

Akkor itt senki se koxol?
Csak God :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24857) Casanova* válasza korcsillio (#24856) üzenetére


Casanova*
veterán

itt mindenki natural.. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24858) korcsillio válasza Casanova* (#24857) üzenetére


korcsillio
őstag

Istenem,hova keveredtem... :)

[ Szerkesztve ]

(#24859) wertigo1984 válasza korcsillio (#24858) üzenetére


wertigo1984
őstag

Beach boyok es testet epitok koze. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24860) korcsillio válasza wertigo1984 (#24859) üzenetére


korcsillio
őstag

:D

(#24861) venge válasza wertigo1984 (#24859) üzenetére


venge
tag

Melory melyik csapatot erősíti? Tényleg, ő hol van mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#24862) Tamoo válasza venge (#24861) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

ő már túl izmos ide

:DDD ;]

amúgy ne emlegesd mert még megjelenik

(#24863) wertigo1984 válasza venge (#24861) üzenetére


wertigo1984
őstag

Meroly is az epito brigadhoz tartozik, foleg hogy mar teremben is edz. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24864) venge


venge
tag

"Kérdés

Helló!!! Elkezdtem edzeni de nem vagyok benne biztos hogy jó-e amit csinálok ebben szeretnék segítséget kérni hogy milyen edzést csináljak? Leginkább fogyni szeretnék de formába is akarom magam hozni? A diéta az megy zöldség csirke napi kétszer eszek.ez jó??? Szedem a Brutal bladet mellé gondoltam hogy szednék L-Glutamint jó a kettő együtt 19 éves 198cm 130 kg

Válasz

Békaugrálás edzést csinálj körbe-körbe. Ne egyél napi kétszer, nagyon sok, inkább kétnaponta egyszer, oké????????????????????????????????????????????????????????? Szedj hangyát is az is jó, három együtt. Éljenek a fogyatékosok!"

(#24866) S e t h válasza venge (#24861) üzenetére


S e t h
nagyúr

Túlfejlett volt a melle, felhozta a többi izmot is a mell szintjére, és ő most már elkészült.Ha privátban kérdeztek tőle, tuti segíteni fog. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24867) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Up!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24868) CriticalHit válasza Casanova* (#24832) üzenetére


CriticalHit
őstag

brutál
Hogy csinálod, hogy a hasad lapos marad? Tömegeléskor mindig a hasam nő elsőnek és a leggyorsabban. Aerob edzés is ment?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#24869) Ijk válasza CriticalHit (#24868) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy csinálja hogy nem tömegel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24870) CriticalHit válasza Ijk (#24869) üzenetére


CriticalHit
őstag

Pedig szép izomtömeget hozott.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#24871) Casanova* válasza CriticalHit (#24868) üzenetére


Casanova*
veterán

kicsit behúztam a hasam,nem olyan lapos az. Most diéta van, kicsiket eszek.majd jó lapos lesz. :K semmi aerob edzés nem volt,most kocogok,gyors sétálok a futógépen,meg hasazok sokat.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24872) Ijk válasza Casanova* (#24871) üzenetére


Ijk
nagyúr

Senkinek nincs lapos hasa ha nem húzza be. Nálam már alap hogy behúzom, napközben is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24873) Casanova* válasza Ijk (#24872) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem alapból is lapos lesz, behúzva meg beesik a hasam. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24874) Morris válasza Ijk (#24872) üzenetére


Morris
veterán

nekem hasam sincs! ;] :D :D

(#24875) #94477440


#94477440
törölt tag

Sziasztok!
Rendszeres olvasója vagyok a topiknak, elolvastam a Sárga kapszulát is, de pár kérdés még maradt bennem.
Ha minden jól megy, jövőhéten elkezdek edzeni. 16 éves vagyok, 186 cm, 73 kg, sportos testalkat. A következőkre lennék kíváncsi: első a kaja: csirkét hogy szoktátok elkészíteni? Lehetőleg minél egyszerűbben, minél hamarabb el lehessen készíteni. Zöldségnek mit ajánlotok? Paprika-paradicsom jó lesz?
Második az edzés utáni visszatöltés: ha jól értem edzés előtt egy kis idővel kell enni (több) ch-t, lemegyek edzeni, aztán meg edzés után turmix, pluszba szőlőcukor? A bolti szőlőcukor is megteszi(Vitargo-ról is olvastam csak arra nem igen van pénz)?
Terveim szerint 4 hétig alapozok, hogy megtanuljam a dolgokat, aztán pedig heti 5 napra elosztva edzésenként egy izomcsoport. Ezt nem is értem, miért nem ajánlja (kezdőknek) Bunny, így legalább csak egy izomra kell koncentrálnom egész edzésen. Mell és váll mellé megedzeném még a csuklyámat is, mert a hátamat fejlődőképesnek érzem/látom, és a két izomcsoportot a hét két végére tenném, elkerülve a túledzést. Már kinéztem hogy milyen gyakorlatok a szimpatikusak, leginkább a szabad súllyal végzettek.
Na, dióhéjban ennyi, úgyis eszemben jut még majd valami, remélem nem bánjátok hogy ide fordulok segítségért, és megköszönném ha erre a pár kérdésre válaszolnátok! :)

(#24876) jookomak válasza #94477440 (#24875) üzenetére


jookomak
őstag

Valószínűleg azért nincs ajánlva kezdőként az 5 edzés, mert eleinte nagyon hamar le tudsz fárasztani egy adott izomcsoportot. Eleinte 2 gyakorlat is nehéz pl. mellre. Az igazi szétbombázáshoz viszont kell 3-4. Én legalábbis így tapasztalom magamon. (Nem túl rég csinálom, és izmos sem vagyok :) ) Próbáld ki a klasszikus 3 edzés/hét beosztást, aztán legfeljebb váltasz. Lényeg, hogy csináld. 16 évesen időd van, ráérsz.

(#24877) spammer válasza #94477440 (#24875) üzenetére


spammer
veterán

Felesleges heti 5-re bontanod még
Első pár hétben átmozgató teljes testes elég
Zöldségnek jó, de a legjobb a brokkoli. Esetleg jégsaláta, karfiolfélék, uborka is (bár az tiszta víz).
Szőlőcukor az szőlőcukor, tökmindegy, hol veszed. Jó lesz. De akár nyomhatsz banánt helyette, esetleg zabpelyhet a turmixba (bár az lassabb ,de nem biztos, hogy ez gond...), nem feltétlenül kell szőlőcukor.
Csirkét jó változatosan, különben herótod lesz tőle nagyon hamar :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24878) Ijk válasza #94477440 (#24875) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kontaktgrill.

Úgyse bírsz heti 5x edzeni, ha meg igen akkor érdemes lesz felülvizsgálni azoknak az edzéseknek a hatékonyságát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24879) Dexar007 válasza Ijk (#24878) üzenetére


Dexar007
veterán

Kaszanova is heti 5x edz. ;]

Give me your cum,bull!

(#24880) Casanova* válasza Dexar007 (#24879) üzenetére


Casanova*
veterán

:K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24881) #94477440


#94477440
törölt tag

jookomak & spammer & Ijk: Köszi a választ! :R Első egy hónapban csak átmozgató lesz, aztán vágok bele a bontottba. De akkor hiszek nektek, nem lesz heti öt, csak három(motiváció az van ;] ). Meg a brokkolit is bepróbálom majd.

Ijk: Sajnos nem vagyunk annyira tele, szóval olyan megoldás kéne ami van is itthon. Grill nincs... Szóval valami olyan ötlet amit serpenyőben is meglehet?(tök hülye vagyok a konyhában... rántotta 'oszt kész)

Szerk: (#24882) PowerBuldog
De az olyan is, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#24882) PowerBuldog válasza #94477440 (#24881) üzenetére


PowerBuldog
veterán

tescoban kontaktgrill kb 2000ft-ért is van.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24883) jookomak válasza #94477440 (#24881) üzenetére


jookomak
őstag

6 rugó egy grill serpenyő, vagy olyan 10 körül van a teleshopos hot pan. Én tök jó kajákat csinálok benne. Amúgy tetszés szerint befűszerezed, meglocsolod olivaolajjal, hagyod állni pár órát a hűtőben, csak utána sózod, és mehet a serpenyőbe, 15-20 percig sütöd. Amúgy a builder.hu-n is vannak jó receptek, meg most van főző rovat is, érdemes kipróbálgatni azokat is. Tök elemi szinten írják le, nem lehet elrontani.

(#24884) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ti melyiket választanátok?
Whey Core 100
100% Whey Protein Professional

Vagy melyik mire jó a leginkább? Mert az egyik tejsavó koncentrátum a másik kombinált (izolátum+koncentrátum) tejsavó

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24885) #94477440 válasza jookomak (#24883) üzenetére


#94477440
törölt tag

7-8-ért már látok jobbakat. Lehet benevezek egyre, gondolom pár évet kibír, akkor meg megéri azt a kis pluszt.
Óóó, mondtam, főzéshez annyit értek... :D úgy elöntözöm a húst, a kutya nem eszi meg. De köszi, majd jobban rákattanok a témára! :R

Szerk: Most nézem a bb.tv-t van 2 rugóért is kontakt grill...hmm... :U

Szerk2:(#24886) Morris: Szeretnék is, talán épp itt az ideje... :)

[ Szerkesztve ]

(#24886) Morris válasza #94477440 (#24885) üzenetére


Morris
veterán

Egy igazi, kemény férfi a konyhában is tud remekelni! ;] :D Tessék megtanulni főzni... nem véletlenül a férfiak a világ "legjobb szakácsai"!

(#24887) Casanova*


Casanova*
veterán

leírom az egyik nagyon jó edzéstervemet. ez heti 4 alk. hátha valakit érdekel. ezek alap gyakorlatok..

tömegnövelő edzésterv
mindig egyre nagyobb súllyal csináld a gyakorlatokat! piramisan felfele...
hétfő: mell: ,,A,, hét
fekvenyomás negatív padon 4x12-10-8-6
fekvenyomás pozitív padon 4x12-10-8-6
tolodzkodás 4x12-10-8-6
tárogatás 4x12-10-8-6
bicepsz állva egyenes rúddal 4x12-10-8-6
kalapács bicepsz egykezessel 4x12-10-8-6
scott pad egyenes rúddal 4x12-10-8-6
vádlizás állva 4x15-12-10-8
kedd: hát:
húzodzkodás előre 4x12-10-8-6
lehúzás csigán fordított fogással vállszélesen fogva ( újjaid magad felé mutatnak ) 4x12-10-8-6
lehúzás csigán szűk fogással 4x12-10-8-6
egykezes döntött törzsű evezés 4x12-10-8-6
T-rudas evezés 4x12-10-8-6
felülés haspadon ( felső hasizom ) 4 sorozat amennyi megy
szerda pihenő
csütörtök: láb:
guggolás 4x12-10-8-6
kitörés 4x12-10-8-6
vádlizás állva 4x15-12-10-8
tricepsz:
ülve fej mögé egyenes rúddal vállszélesen fogva 4x12-10-8-6
fekve felső homlokra egyenes rúddal vállszélesen fogva 4x12-10-8-6
lórugás 4x12-10-8-6
péntek: váll:
ülve nyomás elől 4x12-10-8-6
oldalemelés 4x12-10-8-6
előre emelés ( az egykezes súlyzó vízszintbe van ) 3x12-10-8-6
előre emelés ( az egykezes súlyzó függőbe van ) 3x12-10-8-6
állig húzás egyenes rúddal 4x12-10-8-6
oldalra emelés döntött törzzsel,ülve kézisúlyzókkal
lábemelés ( alsó hasizom ) 4 sorozat amennyi megy

,,B,, héten annyi a változás,hogy...
fekvenyomás vízszintes padon egykezessel
fekvenyomás pozitív padon egykezessel
bicepsz állva nem egyenes rúddal,hanem francia rúddal szélesen fogva
scott pad francia rúddal szűken fogva
vállból nyomás nem rúddal,hanem egykezessel
tricepsz ülve fej mögé francia rúddal szűken fogva
tricepsz fekve felső homlokra francia rúddal szűken fogva

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#24888) Dexar007 válasza #94477440 (#24885) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert aztan nagyon nagy tudomany felkockazni a csirket es bedobni egy serpenyobe..ra egy kis so + bors/curry/paprika/erős pista/gyros alap/ amit akarsz. Rateszed a fedot,es 10 perc mulva kesz.

A rizst is el kell magyarazni? ;]

NEM

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#24889) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#24888) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24890) #94477440 válasza Dexar007 (#24888) üzenetére


#94477440
törölt tag

Jaj, neeem! A rizset azt tejbe' kell...

[ Szerkesztve ]

(#24891) PowerBuldog válasza #94477440 (#24890) üzenetére


PowerBuldog
veterán

tej? azt a kiscicáknak kell inni

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24892) wertigo1984 válasza Jinxb1rd (#24884) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha a 100%Wpp-bol van malnas csokis akkor azt vennem, amugy a Nutrendet.

Casanova: nekem bevalt ez a terved :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24893) xcds


xcds
őstag

Egy kis teszt. :) Ki mennyit tud belenyomni a testsúlya felébe fekve?

(#24894) bsafran válasza Casanova* (#24847) üzenetére


bsafran
csendes tag

nem biztos, hogy lefekvés előtt a banán jó ötlet lenne... 100% szénhidrát, diétában én reggeliben alkalmaznám inkább...
este mogyi-féléket fogyassz, ha éhes vagy.

ez csak az én ötletem, persze ha nagyon keményen edzel, akkor kb. bármit ehetsz diétában is, csak mérsékelt mennyiségben

(#24895) adam_


adam_
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24896) hrvp válasza #94477440 (#24875) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én ha 16 éves lennék így csinálnám:
4-8 héten keresztül szinte nulla súllyal edzés (üres rúd stb.) átmozgató jelleggel, végig koncentrálva a helyes végrehajtásra (sokan azt hiszik hogy ha lassan csináljak a gyakorlatot akkor az már szabályos, az azért kevés) utána pedig még hónapokig nagyon kis súllyal hogy szokják az ízületek, izmok, szalagok stb a terhelés, megerősödjenek. Ha most az alapozásnál odafigyelsz arra, hogy ne terheld túlságosan az ízületeket abból csak profitálni tudsz a későbbiekben. Hiába érzed azt hogy megy nagyobb súllyal, ez kevés neked, félre kell tenni az egót. Nagyon fontos a fokozatosság!

(#24897) Karex


Karex
senior tag

Lábedzéshez, amikor fontos a stabilitás (felhúzás, guggolás, lábtoló, stb.) ti milyen cipőt használtok?

ui: Nem, nem gyúrok / Viszlát.

[ Szerkesztve ]

(#24898) spammer válasza Karex (#24897) üzenetére


spammer
veterán

Ilyet

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24899) Zomb€€ válasza spammer (#24898) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ezért nem vagy még izmos...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24900) Casanova* válasza bsafran (#24894) üzenetére


Casanova*
veterán

keményen edzek. Csak csökkentettem a ch-t, még kisebb mennyiségbe eszek. Nehezen hízok. Meglátod,fasza lapos, kockás hasam lesz. Majd rakok ki képet. Különben a nyers zöldes banán az még jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.