Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) God Vazzeg válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kitöltöd egy tálba amennyi kell, bele 2x annyi víz/tej ahogy szereted, és 1-2 perc mikró. Tejberizs állaga lesz, ízre is kb hasonló. Ha nem szereted a tejberizst, nem szóltam :D

(#25552) shteer válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


shteer
titán

nem lehet. aki nem eszi meg a zabpelyhet, csirke marad. :) én mostanság almalével kanalazom be, miután ázott pár percet

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#25553) RockHaRD


RockHaRD
addikt

jó sok ötletet kaptam, kipróbálom őket egyenként, köszi mindenkinek :R

(#25554) Ijk válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyél tojásrántottát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25556) PowerBuldog válasza Ijk (#25554) üzenetére


PowerBuldog
veterán

én még abba is szoktam zabot rakni :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25557) Morris válasza RockHaRD (#25553) üzenetére


Morris
veterán

+1 a csokis fehérjepor+zabpehely + víz + tej kombóra. Én nagyon szeretem! :K

Tegnap voltam kötelező orvosi vizsgálaton. Volt minden, EKG, vérnyomás, cukor szint mérés.

Tegnap reggel is ez volt a menü plusz mellé a szokásos C-500mg+Omega3+króm
A vércukorszintem 4,7 volt. Mondtam a dokinéninek, hogy reggeliztem nem e baj, de azt mondta, hogy ennek ellenére nagyon jó a vércukor szintem.
Sajnos nálunk könnyen ugrik az állás, ha nem jó a cukor. :(

(#25558) spammer válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


spammer
veterán

Banán. Csak vigyázz, mert a magas inzulinreakció kibaxxa a szemedet is ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25559) deniro2 válasza Morris (#25557) üzenetére


deniro2
senior tag

Miért, mi vagy te, cukrász? ;] :D

(#25560) szasanyi válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is hasonlóan vagyok, mondjuk én azért mert ha érzem, hogy vmi darabos azt nem bírom egyszerűen ledönteni meg kell rágnom. :D Persze tök sz@r az íze, ezért én azt csinálom ha reggelire ilyet szeretnék, hogy előző este 30g zabpehely ~1dl tejbe beáztatok, reggel hozzáadok ~1,5dl tejet + 20g mazsolát (ami szintén szénhidrát, csak ez finom) meg persze ~30g protein port. ;)
Én azért tejjel csinálom, hogy kicsit lassítja a 100% Whey Gold Standard felszívódását (mert most az van). Este ha úgy van, kevés tej + túró + mazsola + protein megy.

Dani82 (#25555) - és Te hol leledzel? Mert gondolom ez a földiknek, esetleg közvetlen közeledben lakóknak lehet jó. :U

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#25561) Morris válasza deniro2 (#25559) üzenetére


Morris
veterán

áh, akkor nem sok menne a vendégnek. Itt-ott megcsócsálnám a termékeket! :D
sinen vagyok... :))

(#25562) wertigo1984 válasza Morris (#25561) üzenetére


wertigo1984
őstag

...mint Jozsef Attila ;]

Kaller, gepvezeto?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#25563) Morris válasza wertigo1984 (#25562) üzenetére


Morris
veterán

annyira azért nem. :DD
mozdonyvezető vagyok :)

(#25564) Dani82 válasza szasanyi (#25560) üzenetére


Dani82
senior tag

hááát ja, Budapest leginkább. havi 2-3x mászkálok kelet Mo-n, de azért az bonyolult

(#25565) tajcsi válasza PowerBuldog (#25533) üzenetére


tajcsi
senior tag

Naugye...mostmár csak a beépülés a lényeg. Aztán jöhetnek az after before képek.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#25566) shteer válasza Dani82 (#25564) üzenetére


shteer
titán

Bp-Dunafoldvar-Dombovar utvonalat is beteheted a teritesi korzetbe, 2hetente jarok

..szerintem jónak tűnik

(#25567) szasanyi válasza Dani82 (#25564) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, ez az. Kezdem azt hinni, hogy az ország fele Bp-en lakik. :D

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#25568) shteer válasza Morris (#25563) üzenetére


shteer
titán

Az klassz, egyszer volt szerencsem vegigtaposni az ebersegellenorzot (vagy mi az) Sarbogard-Dvar utvonalon :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#25569) Tamoo válasza Morris (#25563) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor ez nem te voltál? [link] ;] :DDD

Bár én lettem volna! ;] :D ...csúnya dolog, szó mi szó.. - Morris

[ Módosította: Morris ]

(#25570) CriticalHit válasza RockHaRD (#25546) üzenetére


CriticalHit
őstag

köles

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#25571) Morris válasza shteer (#25568) üzenetére


Morris
veterán

Igen, van olyan! :K

(#25572) Eagl3


Eagl3
veterán

[link]

Ez meg mi a franc, 0:18? :F

(#25573) tajcsi válasza Eagl3 (#25572) üzenetére


tajcsi
senior tag

Sunci, bikiniben.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#25574) Sotho válasza tajcsi (#25573) üzenetére


Sotho
őstag

Cigiző csajszi az igényesek táborában ahogy azt a zenei aláfestés is sugallja. :D Ezek nem a lifetiltes vendégek ez a személyzet ;]

(#25575) Sotho válasza Tamoo (#25569) üzenetére


Sotho
őstag

Azé nem kéne egymás szavába vágni gyerekek! :D

(#25576) tajcsi válasza Sotho (#25574) üzenetére


tajcsi
senior tag

En azert elbaszelgetnek vele is :P

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#25577) PowerBuldog válasza Eagl3 (#25572) üzenetére


PowerBuldog
veterán

eleve nem bírom ezt a srácot.
meg ez is most mi? összegyűjt egy csomó jó nőt? azokból nem nagy kunszt még jobbat csinálni.
(mellesleg szerintem csak leakarja varrni őket)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25578) _NCT válasza PowerBuldog (#25577) üzenetére


_NCT
őstag

Ezek igazi retkek....

(#25579) Tamoo válasza PowerBuldog (#25577) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Irigység beszél belőled. ;]

(#25580) Ijk válasza PowerBuldog (#25577) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért ezek jó nők? :F

Ma lábaztam, azt hittem a lábtoló alatt halok meg. Nyári lábazás az ami megmutatja ki az igazi férfi. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25581) Coccolino_O válasza Ijk (#25580) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Neked amúgy is szar a szíved meg a keringésed, csodálkozom, hogy nem írod mostanság. Há' mit vársz akko'? ;]

ON: Nagyon jó volt ebben a rohadásban edzeni, egy sunci megzavart, és utána már nem tudtam teljes erőbedobással folytatni... :(

[ Szerkesztve ]

(#25582) Kleroo válasza Ijk (#25580) üzenetére


Kleroo
veterán

El is tűnnek az emberek a teremből. Gondolom nem csak "nálunk" rettenet-gyenge a légkondi,így azt nem is említem. :)
Kihívás ugyanannyira keményen és koncentráltan nyomni a dolgot. Az én lábnapom elég csenevész@kímélő,de aznap 2 törölközőt viszek mostantól... :D

Eagl3: Elvileg van. 38fok helyett csinál cirka 33-at :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#25583) Eagl3 válasza Kleroo (#25582) üzenetére


Eagl3
veterán

Nálatok van légkondi?

(#25584) deniro2


deniro2
senior tag

Mell-váll megvolt. Egy kib@szott kripli voltam végig, mell alatt a vállam állt be, váll alatt meg a hátam... :( :D
A klíma is olyan csodálatos volt, hogy a tükrökön állt a pára...

(#25585) szasanyi válasza Ijk (#25580) üzenetére


szasanyi
félisten

Nyári lábazás az ami megmutatja ki az igazi férfi. - szvsz kérdezz meg egy normális nőt, és ne lepődj meg ha nem ezt a választ kapod. :D

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#25586) Ijk válasza szasanyi (#25585) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mivan? A nők azt sem tudják hogy számukra ki az igazi férfi. Ha leültetnéd őket megtervezni egyet, még az sem sikerülne, mert ellentmondásokba kerülnének a személyiségét illetően. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25587) szasanyi válasza Ijk (#25586) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben van némi igazság, de én normális nőről beszéltem. :D Nem vagyok, és sosem voltam egy Casanova, de bőven van annyi élettapasztalatom, hogy tudom miről beszélek. Aki maga sem tudja mit akar, mi a jó neki (legyen az ffi vagy nő) azzal beszélgetni sem érdemesem, nem még mást tervezni. De egy normális nő tud normális választ adni, hidd el. ;)

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#25588) Ijk válasza szasanyi (#25587) üzenetére


Ijk
nagyúr

Választ tud adni, sőt még úgy is gondolja egy darabig. Aztán mindig kibuknak a hiányosságok az évek során. ;]

Egyébként az túl kevés motiváció hogy "Casanova" legyél a rendes lábazáshoz. Sőt egyáltalán nem azért csinálom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25589) spammer válasza szasanyi (#25587) üzenetére


spammer
veterán

A topikban már van egy Casanova, szóval nem is lehetnél az ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25590) deniro2


deniro2
senior tag

Milyen kis frusztráltak vagytok ti... ;] A nők nagy része síkhülye, mint ahogy a férfiaké is... :K

(#25591) szasanyi válasza Ijk (#25588) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben is van igazság, de az alapján amit mondasz szvsz olyan nőt nem fogsz találni. És most még csúnyábbat mondok: azt hiszed a ffi-akra (konkrétan rád is) ezek közül egyik sem (lesz) igaz? ;) Ez kétirányú dolog ám, és senki sem tökéletes - ez legkésőbb az évek múlásával ez mindig ki is derül, de hidd el ez nem olyan nagy probléma. Akkor lesz az, ha más téren is vannak (lesznek) problémák, ami ha összeadódnak akkor már lesz (lehet) gond valóban.
A sport, a sportos életmód mindenképpen jó - amíg azt ésszerűen, és az egészség érdekében történik. Ma az öltözőben beszélgetett két 18-20 év körüli gyerek arról, hogy milyen és hány tablettát szedtek már be, és most éppen mit mennyiért rendelt. :W

spammer: nyilván, és mindenképpen én kérek elnézést! :R :D

deniro2: ~22 éve volt egy orosz tanárnőm (aki egyébként kövér és bűnronda volt még katonai főiskolai viszonylatban is, ami akkoriba úgy péntek felé azért nem semmi volt, gondolhatod :D ) modta bölcsen: minek megnősülni, amíg másnak van felesége? ;)

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#25592) #11527168 válasza Eagl3 (#25572) üzenetére


#11527168
törölt tag

Beszarok ezen a gyereken :DD Múltkor segg-szépségversenyt rendezett, aztán küldték a képet a valagukról a r*bancok, most meg megtáboroztat párat hátha a 10-ből 1-2-t levarr :DDD Vagy mindet ;]

Ajj de irigy vagyok :P

Azt még elfelejtettem, hogy kb. azt tolja amit a Buni kitalált csak szarabban, de azért ő legalább nyer is rajta egy-két r*bancot, a Buni meg mehet katibécizni :))

[ Szerkesztve ]

(#25593) Coccolino_O válasza Eagl3 (#25583) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nálunk van.

(#25594) Ijk válasza szasanyi (#25591) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a helyzet hogy azért vagy "férfi" a lábazástól, mert megcsinálod hétről-hétre, miközben szar nehéz. Én rendszeresen rettegek a lábazástól mert tudom mi vár rám. De nincs jobb érzés amikor bezuhansz félholtan az öltözőbe, és nyugtázod hogy ma is megcsináltad. Nem véletlen nem lábazik a teremben edzők és bohóckodók nagy része.
Attól vagy férfi hogy vannak céljaid, és akarattal, kitartással megvalósítod, és nem picsogsz hogy mi miért nem lehetséges. Ez a cél lehet munka, gyerek, sportteljesítmény. Egy-egy kemény edzés is egy kisebb cél.
Az meg rohadtul nem izgat hogy a nők kit tartanak férfinak. Nekem elég ha annak megfelelek, aki nekem is megfelel.
Legutóbb azért kaptam kosarat, mert nem vagyok a társaságban az alfa, nem vagyok elég központi figura. Én mindig is visszahúzódó voltam, valószínűleg ez a nők 80%-nak nem felel meg. Nekem marad a maradék 20. Megváltozni nem fogok, mert ezen a téren nem is akarok.

De többet nem akarok ma a nőkről diskurálni, még a végén magam is elhiszem hogy miattuk edzek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25595) Coccolino_O válasza #11527168 (#25592) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Aha, most lebuktál. Szóval követed a lájftilt mozgalmat. ;]

(#25596) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na visszatértem 5 nap balatonozásból, két gyerekkel pihenésnek nem mondanám

napi 3 svédasztalos kaja szombat vacsitól - csütörtök reggelig: minden reggel ment az edzés, mell-kar, hát-kar, váll-kar, majd mell-kar, hát-mell és némi kar mert azért mégis strandra jártunk... :D Hátha nem minden ch zsírba megy ha talál némi üres glikogén helyet. Mondjuk amennyit ettem tök mindegynek bizonyult, mert a reggeli beachboy ( :( :D ) fazon délutánra egy betömegelt- vizes testépítő forma ( :( :D ) lett csak kicsiben :D

asszony meg is jegyezte, ugyanúgy nézek ki mint mindig, nagy segg, has és vékony karok.. Ezért érdemes edzeni :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25597) #11527168 válasza Coccolino_O (#25595) üzenetére


#11527168
törölt tag

Persze, kedvenc. Már akartam is reklámozni a sztíviás borsós fehérjelisztet (sztíviás danonaktíviában oldódik a legjobban), csak már ban jár érte :DDD

Amúgy javítom magam: ez a videó mekkora kamu. Végignéztem a következőt, abban kiderül hogy a helyen ahol "táboroznak" ketten a dagi csajjal, modellek vannak (ki tudja miért) és azokat lefilmezte, de k*rvára nem hozzá tartoznak. Azért vetítésben nagy a gyerek :K :K

Wood milyen kedves az asszony ;]

[ Szerkesztve ]

(#25598) Lipton válasza Woodslave (#25596) üzenetére


Lipton
őstag

bamek, a vékony karokat így péntek délután vékony faroknak olvastam és csak röhögtem :)

(#25599) Nightmare


Nightmare
senior tag

5X5 edzésterv.
Asszem erre váltok. Rámfér, unom a szériákat. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#25600) Coccolino_O válasza #11527168 (#25597) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ne tereljél, tudjuk, hogy te vagy a lájftiltes gyerek.... :U ;]

"Azért vetítésben nagy a gyerek"

Arra épül annak a bohócnak az egész "vállalkozása", mégis kajolják az emberek, látod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.