Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Shadowbull válasza #11527168 (#16147) üzenetére


Shadowbull
addikt

ugy latszik valaki megirigyelte Norbi sikereit :) Jol nyomja csak kar hogy az jon le a dumajabol hogy a nok hulyek, es kettoig sem birnak szamolni :)

Amugy ez a csuklyas mokus a meselo?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#16152) #11527168


#11527168
törölt tag

Igen a csuklyás "Zyzz-pótlék" az.

Feltalálta a borsóproteint! Figyelsz Fred? :DDD Nemsokára a Scitec is őt fogja másolni (tulajdonképpen erről beszél csak a perek miatt inkább "más gyártókról" beszél)

Senkinek ne legyen kétsége, hogy bérgyártásban készül a termék, Magyarországon csak a Scitecnek van saát gyára, úgyhogy akár még a Myproteinnél is készülhet az alapanyag :)

(#16153) siti válasza #11527168 (#16152) üzenetére


siti
senior tag

ezt ők is írják itt. megrendelik a gyártótól, megmondják nekik mit keverjenek bele, ráteszik a logót és mehet ki a piacra. É mögött van 10 hónap kemény munka. kutatás, eredmény? hagyjál már...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#16154) Casanova* válasza meroly (#16146) üzenetére


Casanova*
veterán

ezt a tesztófokózót Methyl Arimatest

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16155) Shadowbull válasza #11527168 (#16152) üzenetére


Shadowbull
addikt

Benedek Bence a magyar fitnes Robin Hoodja :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#16156) Eagl3 válasza Casanova* (#16154) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha jól látom kevésbé fénylik majd a hátad tőle. Nem semmi cucc, megéri az árát.

(#16157) Casanova* válasza Eagl3 (#16156) üzenetére


Casanova*
veterán

majd beszámítok milyen ez a cucc. állítólag jobb ,mint a t-bomb. :P plusz mellé még szedek Tribulus Fuel

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16158) meroly válasza Casanova* (#16154) üzenetére


meroly
veterán

10.000%? Tyűha, szegény csajod ;]

Impossible is nothing

(#16159) Casanova* válasza meroly (#16158) üzenetére


Casanova*
veterán

nem kell őt sajnálni,inkább engem! :DDD butál jól bírja a kis csajszi :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16160) Casanova* válasza Eagl3 (#16156) üzenetére


Casanova*
veterán

beszámolok... nem beszámítok :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16161) shteer válasza meroly (#16134) üzenetére


shteer
titán

Oszzevissza eszel minden szrt. Aztan csodalkozol, hogy nem vagy izmos :D

..szerintem jónak tűnik

(#16162) Ijk válasza Polacheck (#16145) üzenetére


Ijk
nagyúr

Magam részéről ki nem állhatom ezt a kis önimádó buzi, de leírom a véleményem a tények alapján:

- Amit leír (legalábbis amit eddig olvastam) általánosságban a diétáról, fogyásról nem hülyeség.
- Még mindig jobb ha ehhez az anyaghoz nyúlnak tájékozódni lusta emberek, mint más egyéb facebookon kiabáló hülyeséghez.
- Úgylátszik ős is megtalálta az igényeket, célcsoportot, ami működhet is annak ellenére hogy mi hányunk tőle.
- A gyerek számomra teljesen hiteltelen, semmi különöset nem ért el, saját magát fényezi.
- Távol áll tőlem a filozófiája, még ha valamilyen szinten nyilatkozik és elismeri a küzdőszellemet, elsősorban a külsőségekről szól.

Kíváncsi leszek ennek a csodafehérjének az egységárára, hol lesz az ízesítetlen májprotkóhoz képest. Gondolom ez olcsóbb lesz, ugyanis "nem sportolóknak" készül. LoL.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16163) g4bb3r válasza Ijk (#16162) üzenetére


g4bb3r
tag

Azért én is örülnék egy steviaval izesített szinezékmentes fehérjének. De tőle sose fogok venni :P A héten megjön a majprotein gogsz szállítmány :K

(#16164) brownus


brownus
veterán

ugyan, mindenki ezért csinálja:

:DDD

(#16165) Casanova* válasza Dexar007 (#16149) üzenetére


Casanova*
veterán

vehetek ájfon cipőt??? ez nem bozys? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16166) Casanova*


Casanova*
veterán

Az eddigi leghitelesebb előtte-utána kép. kemény edzések,plusz sok szolárium. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16167) Morris válasza Casanova* (#16166) üzenetére


Morris
veterán

:D :D

(#16168) Yeffy válasza koxx (#16123) üzenetére


Yeffy
veterán

mennyit vertél bele? egy? kettő?
jól haladsz, meg lesz az... :K
nekem is hasonló a cél, bár én nem szoktam maxolni, nekem mindig először 4, aztán 6, majd 8 ismétlés a cél adott gyakorlat adott súlyában....

Aydan: ezt a nyomorékot... :W

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16169) siti válasza Ijk (#16162) üzenetére


siti
senior tag

nekem egy jó adag ziz utánzat az ember, csak még izomtömeg, szálkásítás kéne, meg pármilla tinilány rajongó. az meg hogy magán meg 14 lányon kipróbálta a módszerét hát nem tudom. fogyott a lány tény. kevesebb kalória bevitel, helyes étrend már csak ilyen, ehhez elhatározás kell. az hogy egyik képen sincs izmos lány, az meg egy másik dolog, 70 nap alatt nem lehet csodát tenni... Ha majd olyan módszerei lesznek, hogy mértéktelen mekis kaja mellett leszek full szálkás és izmos, na akkor. addig csak egy újabb Norbi a piacon, hogy dagi lányok edzetek...

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#16170) shteer válasza shteer (#16068) üzenetére


shteer
titán

és itt a vége :D

Kérdés
Szia Bunny! Ha nem nagy fáradtság kérlek tedd ki \Beléptem\ agyömlését a tejről, mert most már komolyan kíváncsi vagyok, hogy ebben a témában még milyen kreténségeket lehet összehordani. Hátha tanulunk belőle... Az EV rovat egyébként szuper, minden reggel megcsinálja a napomat! :) (...És ezúton is köszönöm a Kapszulába, az Edző Válaszolba és a BB.TV-be fektetett munkádat, nagyon sokat köszönhetek annak a tudásnak, amit megosztottál ezeken a csatornákon keresztül.) További jó munkát és kitartást!
Asin

Válasz
Szia. Kitöröltem, nem érdekelt. Általában elkezded olvasni egy ilyen szart, az elején megunom, átpörgetem a végére, hátha ott kiderül, hogy ez valami vicc és mégsem elmebeteg, de ez nem jellemző, így kuka.

Gyökerek butaságait felesleges elolvasni.
Bunny

..szerintem jónak tűnik

(#16171) Mikuland


Mikuland
tag

Azé se olvasok vissza! :P Fűnyírás volt két órában...addta, de k@rvára! :W
Betörtem a telóm kijelzőjét! Nem adja! :O Még jó, hogy nem olyan b@zis, szifonos, bömös fajta! ;] UFF!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16172) Dexar007 válasza Mikuland (#16171) üzenetére


Dexar007
veterán

Egy kis aerob amúgy is rád fér ha jól emlékszem. ;]

Give me your cum,bull!

(#16173) Mikuland válasza Dexar007 (#16172) üzenetére


Mikuland
tag

Aszittem mindenki gyúr mint állat, így nyugodtan offolhatok, de öreganyánk megint kint ül a ház előtt és kukkol! :W deszar...

Végre merevedésem is van.....a h :P átamban!!

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16174) koxx válasza Yeffy (#16168) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak egyet, 140 után raktam fel 170-re. Majd legközelebb.

(#16175) Yeffy válasza koxx (#16174) üzenetére


Yeffy
veterán

nem rossz, nem rossz :K
előtte hogy nyomtad? hányszor hányakat?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16176) koxx válasza Yeffy (#16175) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

60kg 2x10, 80kg 2x10, 100kg 2x5, 120kg 1x5, 140kg 1x3, 170kg 1x1

(#16177) Tipo16V válasza Dexar007 (#16172) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hiába van önkioldó, egy okostelefont hogy állítassz be úgy hogy ne dőljön el, és kb has magasságba legyen? :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#16178) Zomb€€ válasza koxx (#16176) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ez tényleg csajos :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16179) gaborh válasza koxx (#16176) üzenetére


gaborh
aktív tag

Kemény vagy Csoki!!!! Fiatal koromban én is csináltam eme gyakorlatot.

Gábor

(#16180) Yeffy válasza koxx (#16176) üzenetére


Yeffy
veterán

na, az úgy egész jó :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16181) koxx válasza Zomb€€ (#16178) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én legalább csinálom, a terembe járók 95%-val ellentétben.

(#16182) spammer


spammer
veterán

Visszaolvastam, de minek... Ma annyit ittam, mint egy Nájtmer, most pótlom, csak nehogy pisálnom kelljen éjjel ;] Látom van Lájftilt fehérje, nem sportolóknak való, mer' azok szarok, a lifetitlmátrix olyan, hogy az átlagemberek lesznek tőle szépek és izmosak. Sóbert Jr. egy igazi fitneszcézár, kár, hogy egy kis kötsög és rég hiteltelen. De az ilyen KirályViktorok majd úgyis megvesszik tőle a celebfehérjét, oszt jóvan ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16183) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

itt vannak montönbájkosok is ugye?
vagy Jojó
vannak bicajhoz olyan zárhatótárolórekeszek amik esőben nem áznak be?
valami kis dobozra gondolok a csomagtartóra, ilyenből van nem gagyi kinézetű? szal nem postás sztájl

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16184) Yeffy válasza koxx (#16181) üzenetére


Yeffy
veterán

jobban végiggondolva nálunk is kb 4 ember HA csinálja, holott járnak oda naponta nem kevesen...
nyembaj, olyan ez, mint a lábazás, azt se sokan művelik...

de legalább van hely, kivéve, amikor egy két gyökérnek ott kell bicóznia, akkor lehet őket elzavargatni... :o

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16185) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#16183) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mekkora kell? Kulacstartóba, kulacsba is lehet pakolni. :D az nem ázik be!
Csomagtartós cuccokkal nem vagyok képben. De itt lehet válogatni [link]

[ Szerkesztve ]

(#16186) Dexar007


Dexar007
veterán

Én ezzel tolom.: [link]
Szó szerint,mert emelkedőn nem tudok felmenni.

Give me your cum,bull!

(#16187) meroly válasza Dexar007 (#16186) üzenetére


meroly
veterán

Ez pont olyan öreganyós, illik hozzád ;]

Impossible is nothing

(#16188) shteer válasza Dexar007 (#16186) üzenetére


shteer
titán

mamibringa :DD

itt az enyém:

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#16189) philoxenia válasza meroly (#16187) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ő csinálja a kosarat.... [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16190) Coccolino_O válasza brownus (#16113) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Sok fogyatékosnak ennyi elkölteni való pénze van? Komolyan mondom, én is kitalálok valami baromságot és megszedem magam vele, nem fogok szenvedni a melóval.

(#16191) shteer válasza Coccolino_O (#16190) üzenetére


shteer
titán

hurka vagy te ahhoz :P

..szerintem jónak tűnik

(#16192) Yeffy válasza Coccolino_O (#16190) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tűnt még fel, hogy a világ nagy része kb ebből áll?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16193) koxx válasza Ijk (#16162) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Valóban nem (mindig) mond hülyeségeket, a stílusa olyan amilyen. Van már elég követője ahhoz, hogy működjön (ill már most is működik) az egész. A tápkieges cuccait valószínű nem a hardkór gyúrosok fogják vinni, de nem is ők a célcsoport.

(#16194) Coccolino_O válasza shteer (#16191) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lifetilt Jr. aztán nagyon kigyúrt gyerek. :D

(#16195) shteer válasza Coccolino_O (#16194) üzenetére


shteer
titán

láttunk pár "kigyúrt" celebet is az utóbbi időben szóval aki kákabélű az már a megetetett többség szerint kigyúrt

..szerintem jónak tűnik

(#16196) Tamoo válasza shteer (#16188) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nagy a váz neked vagy csak szarul van beállítva? :DDD
Amúgy frankó gép, de nem egy béjemvé

(#16197) philoxenia válasza Tamoo (#16196) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rövid a lába..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16198) Mikuland


Mikuland
tag

Mély.... ;]

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16199) shteer válasza Tamoo (#16196) üzenetére


shteer
titán

nagy. de megtetszett nem ám, közelébe se ér egy bömbi

..szerintem jónak tűnik

(#16200) shteer válasza philoxenia (#16197) üzenetére


shteer
titán

csak az egyik :P

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.