Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) #11527168 válasza Yeffy (#15890) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ja az :K Elég megosztó amúgy, a mostani 5-ös szerintem az ami mindenkinek bejön, AZ autó (nálam).

:C

Jojo nem. mindenképp a nagy kell, hogy kompenzáljam az izmaim hiányát meg a f*szom :DDD

Woodslave az, lebuktam :B Azért egy Bentley GT vagy egy Panamera nem lenne rossz

[ Szerkesztve ]

(#15902) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#15899) üzenetére


Yeffy
veterán

na, végre valamiben egyetértünk... :D ;]

mi lenne az, amire itthon szerződtetnének le?
amúgy meg nyilván te tudod...

Aydan: jaja, az F10-es ötös az, ami hibátlan számomra a mostani szériából... mindene... :K
F01-es 7-es szép, de nekem bálna, F12-es 6-osnak szerintem méltatlan lámpája/orra van a többi gyönyörű részletéhet, túl lágy nekem, F30-as 3-as orra, mint írtam, szerintem idétlen, F80-as 4-esé sem a legszebb számomra, az új 1-esről, aminek a segge kb VW Polo kopp, ne is beszéljünk, a "menyétképével"...

na most kb úgy nyilatkoztam, mintha bármelyikre is lenne pénzem az elkövetkezendő 20 évben... ;] :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15903) Coccolino_O válasza Yeffy (#15902) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"na most kb úgy nyilatkoztam, mintha bármelyikre is lenne pénzem az elkövetkezendő 20 évben... "

Pont ezt akartam írni én is. :D ;]

(#15904) Yeffy válasza Coccolino_O (#15903) üzenetére


Yeffy
veterán

nyugi, van nálam önsajnálat kritika :D
na jó éjt belétek, pacsi \O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15905) Boxer001 válasza Coccolino_O (#15903) üzenetére


Boxer001
veterán

De lehet neki, csak nem itthon, vagy ha itthon, akkor nem legális manibó. :D

(#15906) Dexar007


Dexar007
veterán

A béemvé kispöcs buzikocsi. Maradjunk ennyiben...már csak elvből sem vennék.

#907
Láttad már,hogy mennyibe kerül egy régi 7-es? Egy újabb fajta Suzuki is drágább. ;]
De akkor se kéne egyik se, a 7-es azért mert bmw, a suzuki azért mert suzuki.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#15907) Boxer001 válasza Dexar007 (#15906) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát igen, a pénztelenség szavai... ;]

Ja Ijk
Jó volt a szó, asszony ne vaúzzon fórumba, mert öklös. :D
Na és még motor is...ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#15908) Ijk


Ijk
nagyúr

Ha már felesleges luxusjárművek, nekem ez kellene.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15909) adam_


adam_
senior tag

(#15910) Coccolino_O válasza Boxer001 (#15905) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, ez igaz.

(#15911) #11527168 válasza Dexar007 (#15906) üzenetére


#11527168
törölt tag

Az oké pöcsi csak vedd meg újonnan. Utána meg bukd bele az évek alatt egy lakás árát. Ez a nem mindegy. Na nem mintha panaszkodnék de ne hasonlitsd egy suzukihoz...

Igen a suzuki egy nagyon jo autó és kizárolag nagyf*szu tökös gyerekek hajtják. Jo dolog az eloitelet

[ Szerkesztve ]

(#15912) spammer válasza Ijk (#15908) üzenetére


spammer
veterán

Ezt linkeld be az EV-ba, bunni elélvez rá ;]

(#15909) adam_: neked meg viszlát! ;] Gondoltam valami jó nő lesz végre a sok boozy kocsi után, erre... pfejjj :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15913) Boxer001


Boxer001
veterán

Engedelmetekkel kihirdetném a nap gyökerét: Dexar007
Tapsoljuk meg. :C ;]

(#15914) Dexar007 válasza #11527168 (#15911) üzenetére


Dexar007
veterán

,,Az oké pöcsi csak vedd meg újonnan. Utána meg bukd bele az évek alatt"

Ilyen emberen pedig csak nevetni tudok. ;]

Nem hasonlítom egy suzukihoz,nem egy kategória.Csak a használt árára értettem.

box.:Én is én is.: :C

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#15915) Coccolino_O válasza #11527168 (#15911) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Te nem egy kopasz, kigyúrt állat vagy? Csak mert azok furikáznak 7-es bömösökkel... ;] :DDD

(#15916) adam_ válasza spammer (#15912) üzenetére


adam_
senior tag

Najó, csak hogy spammer is megnyugodjon: :K [link]

(#15917) Ijk válasza Dexar007 (#15906) üzenetére


Ijk
nagyúr

Deszar ilyennel jár.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15918) spammer válasza adam_ (#15916) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15919) adam_ válasza spammer (#15918) üzenetére


adam_
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#15920) adam_ válasza adam_ (#15919) üzenetére


adam_
senior tag

Jóéjt pateszok! ;]

[ Szerkesztve ]

(#15921) #11527168 válasza Coccolino_O (#15915) üzenetére


#11527168
törölt tag

A kozhiedelemmel ellentetben szerencsere nem csak bunozessel meg dilerkedessel lehet penzt keresni.

Deszar lehet, de beloled meg sut a kispolgari irigyseg. En nem irigylek senkit, figyelek, tanulok. Ajanlom.

Holnap reggel 7re megyek edzeni eletemben eloszor. Kivancsi leszek milyen lesz 5 ora alvassal rendes reggeli nelkul

[ Szerkesztve ]

(#15922) Dexar007 válasza #11527168 (#15921) üzenetére


Dexar007
veterán

Egyértelmű.

Egyébként itt nem arról van szó,hogy miből és hogyan vetted hanem,hogy MIT. Mert Mo-n,egy béemvé a szemétbuziverda és kész. Elvből nem kéne,ennyi. Mint ahogy epül telefon sem kéne mert az is buzifón. De ide sorolhatjuk,az összes márkás cuccot amiben a "páwák" feszítenek.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#15923) God Vazzeg válasza Dexar007 (#15922) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem volt bmw-m és ha minden jól megy lesz is! És nem páwáskodásból, hanem mert egy életérzés, egész addig nem fogod megérteni ameddig nem lesz neked is hosszabb távon. Én kicsiben gondolkodok, egy 320D teljesen elég lenne, nem száguldozok, és amennyire az szedi a talpát bőven elég nekem :K

(#15924) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Láb nap volt ma, mondom kicsit lájtosra veszem, derékkímélés, másnap, etc. 15-ös munkasorozatokat céloztam meg.
Aha..
Hát azért 120-ba tenni 15-öt sem leányálom, a végén már visítottam. Teljesen más jellegű terhelés, mint a megszokott 10.

Fenti gondolatmenethez meg annyit, hogy csak a korlátolt emberek kategorizálnak materiális dolgok alapján...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15925) Dexar007 válasza Zomb€€ (#15924) üzenetére


Dexar007
veterán

Most pedig majd lyukadjunk ki oda,hogy ,,márpedig általánosítani nem szép dolog".

Give me your cum,bull!

(#15926) Zomb€€ válasza Dexar007 (#15925) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ha lebuzizol valakit mert iphonja van, vagy azt hiszed, hogy lop csal hazudik, mert bmw-vel jár, akkor az rólad mond el mindent...

...és itt befejeztem ezt a témát.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15927) Dexar007 válasza Zomb€€ (#15926) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem buzizom le, de 99%, hogy az. ;] Mint ahogy a bmw-sek 99%-a is tapló,vagy legalábbis nagyon nagy csodának kell történnie ahhoz,hogy egy normálisan közlekedő bmw-t láss.

Give me your cum,bull!

(#15928) Shadowbull válasza Jojo5 (#15900) üzenetére


Shadowbull
addikt

ha szabad tanacsot adnom: menj egyetemre! Most meg lehet nem nyilvanvalo az elony, de 10 ev mulva az lesz.

Egyebkent ha mar BMW:

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15929) Shadowbull válasza Dexar007 (#15922) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Mert Mo-n,egy béemvé a szemétbuziverda és kész. Elvből nem kéne,ennyi. Mint ahogy epül telefon sem kéne mert az is buzifón. De ide sorolhatjuk,az összes márkás cuccot amiben a "páwák" feszítenek."

Tudod igazabol ez akkor lenne hiteles, ha lenne penzed ezeket a dolgokat megvenni. A BKVn ulve hoborogni, hogy neked akkor sem kene BMW, hat hogyismondjam, kevesbe vedheto allaspont. A szanalmas szo ugrott be elsore de az talan eros egy kicsit.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15930) God Vazzeg válasza Dexar007 (#15927) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megkérdezném hány éves vagy, de ezen már túl vagyunk, szóval szimplán *olond vagy :DDD

(#15931) meroly válasza Shadowbull (#15928) üzenetére


meroly
veterán

Csini ez a gép, nálatok esik az eső? :D
Egyébként Dexar007-nek abból a szempontból igaza van, hogy ritka olyat látni aki egy BMW-vel normálisan közlekedik (elsőbbség adás, parkolás, zebra előtt megállás, index, stb), de persze tisztelet a kivételnek.
Én itt ülve kb akkora esélyt látok most magamnak arra, hogy egy hasonló kategóriájú kocsim legyen, minthogy olyan izmos legyek mint Arnie fénykorában, nade álmodni nagyot kell! ;]
Mondjuk nem panaszkodom, eddig is mindent saját erőmből értem el, ezután is így lesz, meghát még fiatal vagyok én egy ilyen kocsihoz, majd jövőre :P

Jojo5: +1 az egyetemnek :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#15932) Yeffy válasza Dexar007 (#15922) üzenetére


Yeffy
veterán

úgy látom, nem csak számomra gáz ez az érvelésnek nevezett fröcsögés...
megyek, és figyelmeztetem a nemrég szült tesómat, meg a sógoromat, h buzik, mert almájuk van... :C
nem számít, h nekik az a megfelelő, azon dolgoznak, telefonálnak, stb...

ez, meg h veszik suttyók/barmok is a BMW-t/Mergát/Audit, ezért szemétbuziverda, ami nem is kell... priceless... :DDD

végül is véleménye mindenkinek lehet... más kérdés, hogy van-e mögötte tapasztalat, vagy csak sztereotipizálunk/sápítozunk... :)

Shadow: penge gép... :K amúgy jól mondod...

Aydan: csak ügyesen, nehogy baj legyen...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15933) Morris válasza meroly (#15931) üzenetére


Morris
veterán

Sajnos az egy dolog, hogy van egy ilyen autód! De ahhoz, hogy fenntartsd, nem elég csak megszerezni a vasat. Egy ilyen autónak a fenntartási költsége nem egyezik meg egy átlagos autóéval.

Sokan vannak, akik megengedhetnek maguknak ilyen autót és azt hiszik, hogy azzal jogokat is szereztek. Sajnos a legtöbb ember ilyen. Tisztelet a kivételnek természetesen. De ez a szemlélet azért van ennyire a köztudatban, mert sajnos több az "ilyen" ember.

[ Szerkesztve ]

(#15934) meroly válasza Morris (#15933) üzenetére


meroly
veterán

Aki ilyet vesz, nem hiszem hogy gondja lenne ezzel, meg nyilván nem panelban lakik.
Én egyelőre örülök, ha tele tudom tankolni a Clio-t és egyébként emelni az életszínvonalat évről évre, mert kurva sokan vannak, akik még ezt sem tudják megtenni, csak gurulnak tovább a leejtőn, kölcsönből kölcsönbe. :(
Szar helyen élünk, vagy valamit szarul csinálunk.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#15935) God Vazzeg válasza meroly (#15931) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ismerek csomó bmw-st, üzletembertől az autószerelőig, egy "gyereket" tudok aki nyírja az autót, de ő még fiatal. A többi mind normálisan vezeti, családi autó stb.. Érdekes módon én max bmw találkozón láttam állatkodást, amúgy ha látok az úton bmw-t mind ugyanúgy közlekedik mint a többi autó.

(#15936) wertigo1984 válasza Yeffy (#15902) üzenetére


wertigo1984
őstag

Te is 7-es fan? :R

Aydan: keso este kiprobaltam egyik vendegunk 5 eves A8-asat, szep meg jol huz de szamomra nem uti meg a 7 series szintet. :N

(#15883) Ijk :K :C

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15937) Morris


Morris
veterán

Akkor hogy egy kis ON is legyen.

L-karnitin-t érdemes egész nap kicsi mennyiségekben használni? Értem ezt úgy, hogy mondjuk van egy palack literes vizem/ásványvizem és abba rakok egy kis mennyiséget!
Edzések előtt folyamatosan használom és nagyon meg vagyok elégedve a hatással, mert egész frankón energizál.

Az elmélet kiindulási alapja: Jelenleg revex-et tolok. Ebben nincs l-karnitin (legalábbis én nem találtam a feliratot sehol). A korábban szedett Restyle-ban volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#15938) Yeffy válasza wertigo1984 (#15936) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, fater, én 3-as meg 6-os fan vagyok, de jók a 7-esek is, csak nekem már bálnák. de meghajtanám azért őket ;] :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15939) Shadowbull válasza meroly (#15931) üzenetére


Shadowbull
addikt

(#15931) meroly

ez husvetkor volt Magyarorszagon. Nem az enyem, csak nalam volt a hosszu hetvegere. Tavaly halottak napjan meg ez:

tavaly husvetkor meg egy ugyanilyen csak mas szinben, arrol most hirtelen nem talaltam kepet.

En kifejezetten figyelem a BMWket a forgalomban, (szakmai artalom) de en ugy latom, hogy a tulnyomo tobbseg azok kozul is teljesen eszrevetlenul, normalisan kozlekedik. Egyaltalan nem mennek szignifikansabban vadabbul mint barmilyen masik autotipus. Neha vannak kocsogok, nade melyik markaban nincsennek?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15940) meroly válasza Shadowbull (#15939) üzenetére


meroly
veterán

Ja hogy céges kocsival menőzöl, értem ;]
Nálunk az új Focus a céges, párszor én is hazavittem már, mondjuk a nyomkövető miatt nem lehet maszekolni vele, de jól néz ki a ház előtt a Clio mellett ;]

Egyébként visszatérve az ájfón témára, azt pl meg tudnám venni, imádom is a márkát, de egyszerűen nem kellene érintős telefon, pedig nagy Apple-fun vagyok. Más kérdés, hogy ha annyi pénzem lenne, nem biztos hogy BMW-t vennék, inkább valami hibrid vagy full elektromos csodát. Ízlések és pofonok.
Persze ha most utánam dobnának egy bömbi kulcsot, nem utasítanám vissza egy pár kör erejéig. :D

(#15935) God Vazzeg: nem tudom, nálunk mások az arányok. Mondjuk ismerőseim körében nincs senkinek 3misinél drágább autója.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#15941) Jim-X válasza #11527168 (#15921) üzenetére


Jim-X
őstag

Te nem a Coro Café-s Dokkoló-s Aydan vagyol? :F ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#15942) Yeffy válasza Shadowbull (#15939) üzenetére


Yeffy
veterán

ez is nagyon bika gép :R
csodásss...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15943) Shadowbull válasza meroly (#15940) üzenetére


Shadowbull
addikt

egyet jegyezz meg jol Meroly fiam: a legjobb auto a ceges auto :)

(a hibrides meg villamos megjegyzesedet figyelmen kivul hagyom, jobb lesz neked ugy :D)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#15944) meroly válasza Shadowbull (#15943) üzenetére


meroly
veterán

Ez így van, már Ford is megmondta :K
Nekem meg az vág szakmába, villamosmérnök lévén.

Impossible is nothing

(#15945) #11527168


#11527168
törölt tag

Yeffy Kösz :R Hát ez a reggeli edzés nekem egy fos, főleg idegen terembe. Bement fél órával előtte egy turmix zabbal, hát már akkor éhes voltam mire odaértem. Erő semmi, koncentráció semmi. Nálam még mindig a főetkezés után 1.5-2 órával edzeni a legjobb.

Az autó témával kapcsolatban jól kifejtették előttem amit én is gondolok, úgyhogy nincs mit hozzáfűznöm.

Wertigo ebben egyetértek teljesen. Q5 volt nálam néhány napig, hát finoman se győzött meg. Az M merci is körökkel jobb érzésre (jó nem egy kategória, nem lehet viszonyítani), csak az meg rohadt idegen. Nem mintha most vennék bármit is ;]

Shadowbull Ez igen :R BMW-nél melózol? (rendszámból gondolom talán ...)

Közlekedés témához: én soha nem közlekedem paraszt módon, gyorsan igen (városon kívül leginkább), de az legyen az én bajom ha elveszik a jogsit. Heti szinten ingázok két a két főváros között, nem mindegy hogy fél-egy órával érek e előbb oda-vissza. A vicc amúgy az, hogy fikázza mindenki hogy xy autósok mekkora parasztok, de ha beengedek bármilyen autót magam elé vagy elengedem, a többség leblokkol hogy ez mit akar tőlem vagy túlzottan hálálkodik, mintha meg lenne tisztelve. Mert miért, mi olyan különleges? :U

Jim-X nem :N

[ Szerkesztve ]

(#15946) Yeffy válasza #11527168 (#15945) üzenetére


Yeffy
veterán

;)
igen, én is nagyritkán edzek reggel/délelőtt, pont azért ,emrt még nem vagyok fel, nem bírok úgy, egyszerűen nem tudok olyan intenzíven tolni egy edzést, mint délután/este...

az M kezdésű rszám a Bimmeres?
a többi szintén jogos

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15947) #11527168 válasza Yeffy (#15946) üzenetére


#11527168
törölt tag

M GmbH szerintem

Most jutott eszembe a más márkás parasztokról. Múlt hónapban beerőszakoskodta elém magát egy bunkó a kanyarodó sávból (Lada Samara asszem). Lehúzza az abalakot és üvölti "széjjel töröm a szarodat, az enyémet javítják 10 ezerből te meg szopod a f*aszt" Azt se tudtam mi van, csak néztem percegik. Frusztrált volt az emberünk valószínűleg ;]

[ Szerkesztve ]

(#15948) _NCT válasza #11527168 (#15947) üzenetére


_NCT
őstag

Én erre ezt válaszoltam volna: "jah csak te azért a 10-esért dolgozol 2 napot én meg fél órát." Utána megnéztem volna a fejét :D

Amúgy ha ilyen autód van pont az ilyen f@szok ellen egy dashcam javasolt, ha esetleg nem lenne.

(#15949) Yeffy válasza #11527168 (#15947) üzenetére


Yeffy
veterán

ja, igaz :K

LOOL :DDD iDiot... :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15950) Ijk


Ijk
nagyúr

Jópárszor megesett már hogy pl. autópályán belső sávban 140-el előztem kamionokat, és mögöttem 200-al esett a seggemre bmw-s, audis, mercis, villogot mint egy idióta, mintha bárhova le tudnék húzódni. Ha megyek edzeni szinte mindig ilyen kocsikkal állnak be keresztbe-középre a parkolóban, de volt már hogy a mercis a bejárat előtt a járdán parkolt le.
Szóval van némi igazság abban hogy ezeknek a tulajdonosai többnek képzelik magukat. Ugyanakkor mindig az ilyen hülyéket jegyzi meg az ember, miközben valószínűleg a többség képes normálisan vezetni.

Másfelől vezettem már Angliában, ott közlekednek az emberek. Itthon inkább harcmező van, katasztrofális a közlekedési morál, autómárkától függetlenül.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.