Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155451) patex1983 válasza HussarF (#155450) üzenetére


patex1983
őstag

De hát ezt Angel nyilván tudja és így javasolta a 45 perces edzéseket....
:D

X

(#155452) attiati


attiati
veterán

ez is stimmel?

sok fehérje, rövidebb élet

Mondjuk a sport és a tudatos táplálkozás miatt az átlag edzős emberre inkább jótékony hatással van a konditermes élet a fehérje ellenére is. De azért érdekel, hogy mit gondoltok?

(#155453) marked one94 válasza patex1983 (#155451) üzenetére


marked one94
őstag

persze angel mester már több száz elismert sportolót nevelt ki a 45 perces edzéseknek hála hazánkban és a világkörul is. Nem is értem miért nem neki fizeteke :O

You'll Never Walk Alone

(#155454) tibcsi0407 válasza attiati (#155452) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, nem tudom, hogy most hány éves lehet, de egy év múlva tuti meghalsz, ha fehérjét szedsz.

https://utdetailing.hu/

(#155455) Ļantos válasza HussarF (#155450) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Akit én ismerek erőemelőt és lassan 400-al guggol, ott nincs 15 perc pihenő és nem hinném, hogy ő csinálja rosszul.

(#155456) marked one94 válasza Ļantos (#155455) üzenetére


marked one94
őstag

15 perc gondolom túlzás volt de egy nehéz sorozat után pár perc pihi kell.

You'll Never Walk Alone

(#155457) Ļantos válasza marked one94 (#155456) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Igen, így ahogy mondod. :R

(#155459) bigmasterg válasza KoVee84 (#155458) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jaja korábban szórakoztam rendszeres hideg zuhannyal / fürdővel, ami többek között (elvileg) segíthet a barna zsírszövet lerakodasanak a feherrel szemben. aztán lehet, hogy nem

(#155460) aelod válasza bigmasterg (#155446) üzenetére


aelod
veterán

Volument az osztottal is tudod növelni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155461) Woodslave válasza attiati (#155452) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem gondolok erről már semmit. Az biztos hogy ahány orvossal találkoztam életem során amikor a fehérje szót meghalották akkor jót ott nem kaptam ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155462) Apollyon válasza Woodslave (#155461) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért az a linkelt cikk elég nagy sötétség.
Giliszták meg ecetmuslicák sejtanyagcseréjéből vagy miből következtettek arra, hogy a komplett emberiségnek hogyan kellene táplálkoznia, hogy akár évtizedekkel tovább élhessen.

Azért a szénhidráttal dúsított és visszavett fehérjét tartalmazó étrendhez kíváncsi lennék mit szólna egy diétát évek óta szigorúan betartó cukorbeteg személy. :U

Meg aztán az átlagember arról ismert, hogy általában túl sok fehérjetartalmú ételt visz be...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155463) Ijk válasza attiati (#155452) üzenetére


Ijk
nagyúr

Elég bulvárszagú cikk, lehet hogy egy szó sem igaz belőle. Mi az a magas fehérjebevitel? 0,5g, 1g, 3g, 5g?
Másik dolog hogy egy ilyen kutató biztosan okosabb nálam, de szvsz a magas fehérjebeviteltől még nem lesz magasabb fehérjeszintézis, ellenben a koxszal és a külsőleg bevitt növekedési hormonnal, de gondolom még csak véletlen sem keverték bele a kutatásba.
Mindenesetre teljesen felesleges valami szélsőséges étrenddel terhelni a szervezetet és pénztárcát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155464) Woodslave válasza Apollyon (#155462) üzenetére


Woodslave
nagyúr

erre az egészre sajnos túl későn fogunk rájönni, vagy akkor se :D

Azért ha gugliba beírod nem kevés találat van magas ch-s diétával visszafordított cukrobetegségről de ezt se tudom.

Alapfogalmak nincsenek tisztázva, azaz mi minősül magas fehérjebevitelnek. Az RDA-hoz képest valszeg mindegyikünk magas fehérjén van. Azt vettem észre a neten, hogy aki valahogy izmos lett az táplákozási és életmód szakértő is egyben, kérdés mennyiben tud felelősséget vállalni azért amiket mond. Azzal nincs problémám ha valaki azt mondja "egyél 300 gramm fehérjét egy nap 0 ch-t meg 50 gramm zsírt mert ettől színpadi forma lesz (csak példa) de hogy milyen egészséges arról fogalmam nincs, sőt valszeg nem az"

Inkább a keto meg koleszterin nem számít, meg egyél sok fehérjét és örökké élsz kijelentésekkel van bajom melyeket sajnos az orvostudomány jelenlegi álláspontja nem támaszt alá. MIndenkinek mérlegelnie kell hogy mit akar, mit hisz el stb. Én nem dohányzom, nem iszom, egyéb tudatmódosító szereket se szedek (pedig igény volna rá ;] ) de például már magas fehérjebevitelt se akarok mert én elhiszem hogy nem egészséges, meg a leleteim is nagyjából alátámasztják, szóval hiába lennék talán izmosabb akkor se eszek 200 grammot.

Vagy nem eszek koleszterint (mármint direktben kimondottan azért hogy így jobb legyen) mert az is elhiszem hogy nem jó a magas. Más meg mást hisz el. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155465) Apollyon válasza Ijk (#155463) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mit jelent a szélsőséges étrend?

Btw említetted múltkor, hogy ilyen meg olyan érzékenységed van egyéb tápanyagokra. Milyen most a kb. napi étrended?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155466) aelod válasza Woodslave (#155461) üzenetére


aelod
veterán

..és tényleg! LoL
Ez jó :DDD

Tegnap megkérdezte tőlem egyik kolléganő (erősen túlsúlyos), hogy milyen fehérjét vegyen mert az orvos magas fehérje 60g/nap étrendet írt elő neki.
Itt jön be a tápkieg ipar marketingje, hogy már egyből kiegészítőt akar venni ahelyett, hogy rendes ételből vinné be. Amikor erre próbáltam rávezetni akkor azt mondta, hogy nem tud enni. (Akkor mi a f@szomtól vagy kövér!?)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155467) aelod válasza Ijk (#155463) üzenetére


aelod
veterán

Miért nem embereken vizsgálják a hatását ennek a folyamatnak :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155468) Apollyon válasza Woodslave (#155464) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én nem gondolom azt, hogy amit mi, vagy egyesek csinálnak a topikban az az istenkirály és mindenki által követendő.
De azért a kövér, ilyen-olyan vérnyomásos problémával vagy pajzsmirigyükkel küszködő, és ezek miatt életük végéig gyógyszert szedő emberek nem arról híresek, hogy előtte egészséges életmódra törekedtek és próbáltak betartani valamilyen étrendet.

Illetve kíváncsi lennék, hogy most a giliszták és ecetmuslicákból kiindulva, ugyan milyen embereken végzett kutatás igazolja, hogy ez az állításuk valóban így van?

Másrészt meg az, hogy neked problémát okoz a tojás, még nem jelenti azt, hogy nekem is azt fog. Vagy valaki megenne egy jó sajtos-tejfölös lángost, olajtól csöpögve, neki semmi baja nem lenne, én tuti kivágnám a taccsot stb. stb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155469) Woodslave válasza Apollyon (#155468) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Másrészt meg az, hogy neked problémát okoz a tojás, még nem jelenti azt, hogy nekem is azt fog.ja valszeg ez így van :K

Azért nem is mondom meg mi a faxa meg mi nem mert fingom nincs. Lehet ha mondjuk nem tojást eszek hanem helyette mást az még xarabb lesz :U Ki tudja

ja és természetesen az átlag parizert evő stb emberhez képest biztos jobban csináljuk csak engem az az egy dolog zavar, hogyha valamit csinálok amiről azt gondolom hogy jó meg egészséges mert mondjuk már ez számít és nem az hogy minél izmosabb legyek, és pont az ellenkezője történik..

Ha arró lenne szó hogy qrvára izmos akarok lenni és ehhez tudom hogy 200 gramm fehérje (meg kox) kell és lexarok minden mást akkor azzal semmi probléma :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155470) Zola007 válasza Woodslave (#155464) üzenetére


Zola007
veterán

koleszterin 60-80%-át a szervezetet maga szintetizálja.
Sokkal kevésbé függ a vérkoleszterin szint az étrend koleszterin tartalmától, mint azt sok orvos gondolja.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155471) Woodslave válasza Zola007 (#155470) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt is tudjuk. Ha meg így van akkor felesleges koleszterint enni :U

Nekem most 7.2 múltkor is 6.5 volt aztán nem ettem tojást visszament 5 körülire.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155472) Zola007 válasza aelod (#155467) üzenetére


Zola007
veterán

mert az etikai bizottságok egyre nehezebben adnak ki engedélyt humán kísérletekre és az ember nem tartható olyan mesterséges laborkörülmények közt mint egy patkány vagy giliszta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155473) Ijk válasza Apollyon (#155465) üzenetére


Ijk
nagyúr

Magas kalóriabevitel, vagy túlzottan alacsony, aki nagyrészt fehérjét visz csak be (mert abból lössz az izom), különböző léböjtök, paleo kajálás, csak zöldség, csak ch, és hosszasan lehetne sorolni a baromságok listáját.

Én most minimálra vettem a tojás, tejfehérje és búza tartalmú kajákat, kizárni úgy sem tudom. Az arcomon már tetőzött az ekcéma, sokat nem javult a helyzet a kajálással sem. Sajnos szar az immunrendszerem, ilyenkor februárban meg mélyponton van. Inkább ez a probléma mint az érzékenység.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155474) Zola007 válasza Woodslave (#155471) üzenetére


Zola007
veterán

nem felesleges
Paradoxonnak tűnhet, de a koleszterinbevitel koleszterincsökkentő.

A bélben lévő zsírok és koleszterin enzimes/hormonális ingeren keresztül váltja ki az epesavak elválasztását.
Az epesavakat a máj fölösleges koleszterinből állítja elő.
Tehát a megfelelő emésztéshez, koleszterin kiválasztáshoz kell a rendszeres zsír és koleszterinbevitel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155475) Woodslave válasza Zola007 (#155474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor miért magasabb ha tojást eszek? És miért mondja a 30 éves tapasztalattal rendelkező kardiológus hog havi 3-at egyek ;] De komolyan ez a legnagyobb probléma ezzel. Nincs akinek higgyen az ember

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155476) Zola007 válasza Woodslave (#155475) üzenetére


Zola007
veterán

mert valószínűleg az alapkoleszterin szintézised is magasabb mint másé vagy túlzott a kalóriabevitel mellette.
Legközelebb próbáld ki, hogy több lesz e ha enyhe diétában vagy szintentartó bevitel mellett eszel tojást.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155477) HussarF válasza Ijk (#155473) üzenetére


HussarF
addikt

Te ekcéma miatt kértél allergiavizsgálatot, amin kiderültek ezek a dolgok, amik miatt fehérje tápkieget sem fogyasztasz?
Nekem is csecsemőkorom óta megvan az ekcéma, ilyenkor a legrosszabb mindig. Most konkrétan a karom úgy néz ki, mint ha leprás lennék. Az arcomon is ki szokott jönni, bár szerencsére azt most valamennyire kordában tudom tartani. Bőrgyógyászhoz meg bejutni... február elején kértem időpontot és 20.-ára kaptam, majd 19-én felhívtak, hogy lemondta az orvos, jövő héten hívjam őket időpontért. Hát nem vártam addig, így most március elseje lesz elvileg.
De most már én is akarok allergia tesztet kérni, mert ennyire durván talán még sosem jött ki. Nem tudom, hogy étel, mosószer vagy akármi is lehet.

(#155478) Woodslave válasza Zola007 (#155476) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most nem eszek annyit, március végén elmegyek megnézem. Aztán úgyis valami lájtos diéta kell nyárig, megmondom őszintén szívesebben eszek tojást mint zabot de már a faxom se tudja megint.

Tényleg annak örülnék a legjobban ha mindenki elnézést kérne és azt mondaná igen tévedtünk a koleszterint nem számít :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155479) Zola007 válasza Woodslave (#155475) üzenetére


Zola007
veterán

hány perc állóképességi edzést végzel hetente?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155480) Woodslave válasza Zola007 (#155479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

0 és nem is akarok ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155481) Zola007 válasza HussarF (#155477) üzenetére


Zola007
veterán

egyik barátom felesége Pécsen bőrgyógyász

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155482) aelod válasza Zola007 (#155472) üzenetére


aelod
veterán

Kár ;] :DDD

(#155477) HussarF

Asszonynak is van. Mondjuk ő körmözik és ott tökömsetuggya vegyszerre jött ki neki.

(#155484) Zola007

Napi 10-12 km gyaloglás annak számít? :D

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155483) Ijk válasza HussarF (#155477) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tavaly javasolt a bőrgyógyász hogy csináltassak étel intolerancia tesztet. Eléggé szerul érintett az eredmény, de szerintem jobban oda kell figyelni, betartani meg úgysem lehet. Ekcéma meg leginkább immunrendszer probléma, ilyenkor télen legyengül és a hideg amúgy sem kedvez a bőr ellenálló képességének.
Ilyenkor marad szerintem a szteroidos kenőcs.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155484) Zola007 válasza Woodslave (#155480) üzenetére


Zola007
veterán

talán itt kellene keresni a hiba okát, nem a tojásban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155485) Woodslave válasza Zola007 (#155484) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok és mit kéne csinálni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155486) HussarF válasza Zola007 (#155481) üzenetére


HussarF
addikt

Köszi. Egyelőre próbálkozok a céges egészségbiztosítással.

(#155483) Ijk
Én is abban bízok, hogy valami jó erős szteroidos krémet felír, ami hamar helyrerántja, de közben ki kéne deríteni, hogy mi az amitől van (vagy legalábbis mi az ami erősíti) és azt kiiktatni. Mosószerre is gondoltam, ételre. A hideg, ez a téli időszak persze mindig kihozza.
De kb december közepétől kezdett nekem nagyon elszabadulni most legutóbb és nem nagyon tudtam mivel összekötni. kb. karácsony előtt hagytam abba az edzést és februárral kezdtem újra. Abban az időszakban talán 2x vagy 3x voltam teremben. Az étrendet is elhagytam és azzal együtt a tápkiegeket. Az is eszembe jutott, hogy mivel í]y a multivitamin is elmaradt, talán annak a hiánya is ráerősített.

(#155487) Ijk válasza HussarF (#155486) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szteroidos krém ugye csak tüneti kezelés, de legalább hatásos.
Sajnos szerintem ez nem olyan egyszerű hogy elhagysz egy kaját vagy mosóport. Itt teljes életmód és környezetváltozás ami segíthet, mivel gyanítom több ágon vérzik a dolog. És itt gondolok arra hogy kb. tanyára kellene költözni és saját magadnak termelt vegyszermentes kajákat enni (sok sikert a termeléséhez), emellett mellőzni a stressznek minél több formáját.
Szóval marad a kenőcs. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155488) brownus válasza HussarF (#155477) üzenetére


brownus
veterán

máv kórház a podmaniczkyn, nekem 2-3 hétre adtak időpontot. korrekt volt a dokinéni.

(#155489) brownus válasza brownus (#155488) üzenetére


brownus
veterán

lejárt azidőm, Zsunak is van időszakosan ekcémája, mi váltottunk souldropsra

ha fehéret mosunk szódabikarbóna + ecet + öblitő

ha nem koszosak a ruhák akkor mosódióval mossuk.

és mindig mindent, majdnem mindent 60 fokon.

(#155490) aelod


aelod
veterán

[link] ezek hülyék 😂😂

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155491) tibcsi0407 válasza aelod (#155490) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Páldi a legnagyobb benne. :DDD
Engem a Szkiton arcok amúgy idegesítenek, de ezt megnéztem.

https://utdetailing.hu/

(#155492) aelod válasza tibcsi0407 (#155491) üzenetére


aelod
veterán

Én nem tudtam eddig kik ezek meg, hogy mire írja a Szuli insta történetben, hogy jön jön.
De ez qrvajó :DDD Páldi sem százas. A Borat monokini mindent visz :C

BTW nemsokára lenézünk a Gym Suleimanba :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155493) tibcsi0407 válasza aelod (#155492) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Téged amúgy is magába szippantott a TSM. :)
Én nem tudnám csinálni, nem az én világom például az az oldalemelés, ahogy csinálják.
Mondjuk a pados evezés az tetszik.

https://utdetailing.hu/

(#155494) aelod válasza tibcsi0407 (#155493) üzenetére


aelod
veterán

Nem szippantott magába mivel nem ezen elvek alapján edzek. Sőt a Szuli le is tiltott facen mert egyszer kommenteltem olyan ami nem tetszett neki :DDD Viszont tetszik, hogy mernek különcök lenni és megkérdőjelezni bizonyos íratlan ezer éves dogmákat. :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155495) tibcsi0407 válasza aelod (#155494) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem csak simán mixelik az erőemelést a gyúrással. Nem csinálnak semmi egetrengetőt. Még azt sem kérdőjelezem meg, hogy működik-e, csak simán nem tetszik az egész.
Gondolj bele mennyivel olcsóbban tudott így egy termet nyitni, nem olyan, mintha tele kellett volna raknia géppel mindent. :))

https://utdetailing.hu/

(#155496) Woodslave válasza tibcsi0407 (#155495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem az egész erre ment ki ;] :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155497) aelod válasza tibcsi0407 (#155495) üzenetére


aelod
veterán

Még azt sem kérdőjelezem meg, hogy működik-e, csak simán nem tetszik az egész.

Sokan nyélgázzal utasítják el mert más. Mer más lenni. Nem kell szeretni, létezik és ennyi.

Gondolj bele mennyivel olcsóbban tudott így egy termet nyitni

Hát ez is lehet. A pénz teremtette meg az elvet :DDD
Bár akkor a Szuli legcsóróbb hazai kuwaiti :DDD

Pont ezen agyaltunk, hogy most lesz nálunk terem felújítás és az alsó részen lévő részt bedarálják. Tele van régi f@sza vasyl gépekkel meg súlyokkal. Ha lenne rá keret megvennénk és nyitnánk egy termet, régi olschool stílusban :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155498) tibcsi0407 válasza aelod (#155497) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem Szuli egy nagyon okos ember, ehhez nem fér kétség. :) Tökéletesen építette eddig az egészet.
Bár a tápkieg bolt az pont szembemegy a bármit ehetek és sörözök feeling-gel, de jól van az. :DDD
Tuti lenne amúgy az oldschool teremnek is sok látogatója. :K

(#155496) Woodslave

Én úgy vettem házat, hogy tudtam, hogy 3 év múlva egy új főút fog elmenni mellette és többmillióval megugrik majd az értéke. Szeptemberben készen lesz az út. :) Lehet előrelátóan is építkezni, Szuli is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#155499) aelod válasza tibcsi0407 (#155498) üzenetére


aelod
veterán

Ezzel egyetértek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155500) brownus válasza aelod (#155490) üzenetére


brownus
veterán

:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.