Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125401) Woodslave válasza Angel2014 (#125392) üzenetére


Woodslave
nagyúr

grat szép teljesítmény :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125402) aelod válasza KoVee84 (#125400) üzenetére


aelod
veterán

Nincs olyan, hogy "mai" gyerek. A gyerek nincs predesztinálva arra, hogy nyomi legyen. Szülők teszik azzá. Bár mondjuk amilyen emberek ma szaporodnak nem is csodálom ha a hülyeség a genomban továbbadódik. De mielőtt megint magadra vennéd nem rólad van szó. :N Peace.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125403) Alpachino válasza aelod (#125402) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

Elképesztő "szakmai" analízis a gyermeklélektan és családi életre nevelés tudományos témaköréből egy kis előítélettel megspékelve....Jót nevetek a hsz-eiden, de tényleg köszi :R

De egy kérdés, még sem hagy .... :) "Bár mondjuk amilyen emberek ma szaporodnak"

Mesélj kérlek, milyen emberek "szaporodnak" manapság, ? persze amelyek régen a te idődben nem..olyanokat mondj... :F :U

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#125404) #87048192 válasza Radnix (#125399) üzenetére


#87048192
törölt tag

Igazad van testvérem,jó meglátás mindkettő! :R

Alpachino: neked is igazad van,ott van példának rwin5,régen is születtek alapos génhibával. :K

[ Szerkesztve ]

(#125405) rwin5 válasza Radnix (#125399) üzenetére


rwin5
őstag

Mivel cumiztam le? :F Kezdettől fogva tudom, hogy ki ez, akkor sétáltam volna be mikor az alkaros kérdését benyalom és elkezdek neki irkálni arra. Ne legyél már te is az agyatlanok tábora. :)

(#125406) aelod válasza Alpachino (#125403) üzenetére


aelod
veterán

Jajj megjött a tanár úr. :)

Nézz körül a mindennapokban és megleled eme kérdésedre a választ. ;)

(#125407) God Vazzeg

True. De a környezet miből tevődik össze? Sok szülőből és még több annak gyerekeiből.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125407) God Vazzeg válasza aelod (#125402) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet hogy a szülő is tehet róla, de leginkább szerintem a környezet befolyásolja, a média és a "haverok". Úgy mondom ezt hogy nekem sincs (tudtommal :D ) gyerekem :U

(#125408) Alpachino válasza aelod (#125406) üzenetére


Alpachino
veterán

:D Valami ilyesmi válaszra számítottam....de sebaj, még szerencse, hogy testépítő leszel... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#125409) #87048192 válasza aelod (#125406) üzenetére


#87048192
törölt tag

Folyamatosan fullba nyomod a kretént.Téveszmék irányítanak,akárcsak a gyúrásban,azt hiszed jó a genetikád,pedig csak egy sima pajzsmirigy túlműködésed van (azért van ilyen gűrű szemed),ezért nem hízol be. ;]

Hussi 125411: téged már megkedveltelek. :D

[ Szerkesztve ]

(#125410) aelod válasza Alpachino (#125408) üzenetére


aelod
veterán

Sebaj még szerencse, hogy te nem általánosítasz. ;) Mondjuk pont nem érdekel. :N

(#125409) zeroo

Aliquis te vagy? :DDD Hogy van az alkarod? Répázás megy? Gülü az a gűrű just sayin' :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125411) HussarF válasza #87048192 (#125409) üzenetére


HussarF
addikt

Mi van aliquis, te kis csíra, gyere, nekem még be sem szóltál, hogy kerti törpe vagyok. Nem vagy már formában, még trollnak is kevés vagy ;]

[ Szerkesztve ]

(#125412) rwin5 válasza HussarF (#125411) üzenetére


rwin5
őstag

de miért etetitek, rá kéne hagyni magányában úgy sem tud mit kezdeni

(#125413) #87048192 válasza HussarF (#125411) üzenetére


#87048192
törölt tag

Na de azért csak óvatosan...hé hé.. :K ;]

rwin5: az elfekvőben korlátlan a net? :(

[ Szerkesztve ]

(#125414) aelod válasza rwin5 (#125412) üzenetére


aelod
veterán

Majd vitázik a másik alter regjével a távdokival. :DDD

[link] :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125415) rwin5 válasza aelod (#125414) üzenetére


rwin5
őstag

tényleg azt már el is felejtettem, az volt a csúcs :D

(#125416) Woodslave válasza aelod (#125414) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a két pajzsmirigy szakértő ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125417) #87048192 válasza Woodslave (#125416) üzenetére


#87048192
törölt tag

Miért mit gondolsz miért van a szeme egy méterrel az orra előtt?

(#125418) Csak1valaki válasza Woodslave (#125416) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Majd rájössz egyszer. ;)

(#125419) aelod válasza #87048192 (#125417) üzenetére


aelod
veterán

(#125416) Woodslave

LoL.

(#125417) zeroo

Csak ennyi? Azt hittem tudsz jobbat is. HussarF-nek igaza volt. Nem vagy formában.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125420) Woodslave válasza Csak1valaki (#125418) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja kérdezni akartam tegnap, hogy neked akkor sikerült rendbe raknod a dolgot a pajzsmiriggyel, ir-el meg mittonén mivel mert privátban tanácsokat is adtál ha jól láttam.

mit jelent ez a mindennapi életedben. Azt már nem tudom hogy akkor tényleg egy 65 kilós fickó vagy aki nem edzett soha 1 hónapot, vagy az is kamu szóval érdekelne mire lehet számítani ha normálisan működnek a dolgok. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125421) #87048192 válasza Csak1valaki (#125418) üzenetére


#87048192
törölt tag

Nem fog rájönni,ezek leragadtak a sárga kapszulánál. :DDD

(#125422) Csak1valaki válasza Woodslave (#125420) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Miért nem kérdezed meg privátban? :U :)

(#125421) zeroo az egy filcmű, semmit több. Bunny miért lett kövér? ha annyira tudja mi a dörgés, akkor miért nem edz? Azért, mert oda lett a hormon rendszere a sok koxtól. És cukorbeteg is lesz, hiába nem szeretne, ha tovább hízik.

[ Szerkesztve ]

(#125423) KoVee84 válasza aelod (#125402) üzenetére


KoVee84
senior tag

Tehát szerinted 100 évvel ezelőtt is ugyanannyi inger ért egy 2-3 éves gyereket, mint ma?

(#125424) Woodslave válasza Csak1valaki (#125422) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor írd meg privátban. tényleg érdekel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125425) Csak1valaki válasza Woodslave (#125424) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Tegnap nevettél, ma meg érdekel? :F

Segítek, ha szeretnéd, de nem értem mi ez az élesváltás?

Azt már nem tudom hogy akkor tényleg egy 65 kilós fickó vagy aki nem edzett soha 1 hónapot, vagy az is kamu

Nem jársz rossz nyomon. :N

(#125416) Woodslave: hát ez mi? :U :)

Válaszolok szívesen, ha van konkrét kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#125426) Woodslave válasza Csak1valaki (#125425) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem nevettem. De akkor ne írd le ha előtt könyörögni kell meg megbánni a bűneimet. :U

ez ma volt ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125427) Woodslave válasza Csak1valaki (#125425) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ott van a kérdés elég konkrét. Mi van akkor ha normálisan működik a dolog.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125428) Csak1valaki válasza Woodslave (#125426) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Nem csalódtam benned, hozod a régi formát. ;]

Ez nem konkrétum. Mi van, ha normálisan mennek a dolgok? Izmosodsz, zsírgyarapodás nélkül. Erre az egyszerű kérdésre, ennyi a válasz.

(#125429) Woodslave mit? :F Egy átlagos kinézetű srác vagyok, 7 évnyi betegséggel a hátam mögött. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#125429) Woodslave válasza Csak1valaki (#125428) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mutasd :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125430) HussarF válasza Woodslave (#125426) üzenetére


HussarF
addikt

Te ne nevessé! ;]

Kva jó ez a topik, itt minden van. Minden is :D

(#125422) Csak1valaki
Arra a majdnem elhanyagolható tényre már gondoltál, hogy ha valaki megunja, hogy azzal töltse a fél életét, hogy öncélúan vasakat emelget, de szeret zabálni, akkor elhízik mindenféle betegségek nélkül is?

Amúgy, ha már gyúrós topik! A múltkor olvastam valamit, hogy szűken állig húzni nem túl jó a rotátorköpenynek vagy valami másnak a vállban. Inkább szélesebben kell fogni. Múltkor úgy csináltam, de úgy egyrészt nem lehet állig felhúzni, másrészt attól sem éreztem, hogy kevésbé nyírná a vállam. Mi erről msot a vélemény?

(#125431) Csak1valaki válasza Woodslave (#125429) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Példának okáért felhozom a kezdők izmosodását és egyben fogyását is. Miért következik be? Mert kezdők?

Akkor a haladók is miért tudnak IF-el átalakulni?

(#125430) HussarF egy jó inzulin és leptin érzékenységű ember pontosan annyi energiát fogyaszt el, mint amennyire szüksége van. És ez független attól, hogy mozog-e vagy sem. Hány olyanról olvasni, akár itt is, hogy nem mozdul a mérleg nyelve lefelé, akármit csinál? Pedig deficitben van, és mégsem.

És erre céloztam tegnap is, tipikus példa:

-tömegelés nem megy, illetve megy de zsírban. Erőben nem tudunk fejlődni. ha "kicsit" többet eszik az ember, akkor hízik, ha kevesebbet, akkor nem fogy.

[ Szerkesztve ]

(#125432) Woodslave válasza Csak1valaki (#125431) üzenetére


Woodslave
nagyúr

IF most akkor az átmeneti böjtölés rövidítése? Én nem tudtam átalakulni szóval nem tudom

a kezdők meg igen. Bár tudok rengeteget akik qrávra nem fejlődnek semmit kezdőként se. De egyébként hetekig nem is történik izmosodás pont most olvastam valahol. De én arra szavazok, hogy igen. Olyan terhelés éri a szervezetet amihez nincs hozzászokva. De ezek szerint aki soha nem nyúlt súlyzóhoz annak rendben van a pajzsmirigy és az inzulin érzékenysége ami a súlyzózástól elromlik ezért nem fejlődünk.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125433) Csak1valaki válasza Woodslave (#125432) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Igen, az. Nem tudtál? Miért nem? Nem kell leírd, olvastam, tudom a sztorid. ;) Egész napos böjt, és aztán zabálás és segg növesztés. ;]

Azért nem sikerült, mert elfogyott a...

Na, itt befejeztem, mert...vége a dalnak. Ha érdekel, akkor privátban a többi. ;)

(#125434) Angel2014 válasza Woodslave (#125432) üzenetére


Angel2014
addikt

Most én figyelem távolról az eseményeket . ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125435) Woodslave válasza Csak1valaki (#125433) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok majd ha egy izmos srác leszel 7 év edzéssel a hátad mögött akkor dobj egy privit :K ;]

Angel: papa valamit segíthetnél legyűrtek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125436) HussarF válasza Csak1valaki (#125431) üzenetére


HussarF
addikt

Ne vedd készpénznek, amit az emberek mondanak. Amikor arról panaszkodnak, hogy nem tudnak fogyni, pedig tartják a diétát, akkor ha belekérdezel, rájössz, hogy egyáltalán nem követi, hogy mit eszik és hogy mennyi kalóriát visz be. Csak mivel nem zabál be minden nap a pacalpörköltből, ezért úgy gondolja, hogy ő már diétázik.
Tömegelés ugyanaz. "Na tömegelünk, akkor most már minden szart bezabálunk, de abból jó sokat". Jó, hogy elkezd zsírosodni, mint egy disznó.
Az általad leírt problémák túlnyomóan erre vezethetők vissza és nem arra, hogy minden ember inzulin rezisztens meg pajzsmirigyes.

[ Szerkesztve ]

(#125437) Csak1valaki válasza Woodslave (#125435) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Az izmosság semmilyen szinten sem párhuzamosítható a tudással, ha valakit nem érdekel az edzés. ;)

Neked az a bizonyíték, ha valaki izmos? Aelod, és Dani 82 tud bármit is? Semmit az ég világon.

Amúgy a véleményem nem változott, Dani82 biztos használ valamit, ahogy szerintem Aelod is. Bár Ő lehet szerencsés.

(#125436) HussarF pedig hidd el, hogy egy elbaszott anyagcserével simán lehet hízni 1200 kalóriával is, és nem számít mit eszel. Túl sok ilyet láttam már, főleg nőknél. Ez egy közhely, hogy azért híznak, mert zabálnak. Nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#125438) Woodslave válasza Csak1valaki (#125437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem lényeg de ők nem is házalnak csodamódszerrel

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125439) Apollyon válasza HussarF (#125430) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Zola írta a múltkor, hogy állig húzást pont emiatt, rúd helyett egykezes súlyzókkal kell végezni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#125440) Csak1valaki válasza Woodslave (#125438) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Házalok? nem hiszem, ebből nekem semmilyen hasznom nem származik. :U

Többit privátban, Neked. ;)

[ Szerkesztve ]

(#125441) Radnix válasza Csak1valaki (#125437) üzenetére


Radnix
senior tag

Neked hogy néz ki az étkezésed, edzésed, és mellette milyen paraméterekkel rendelkezel?
Bocs, ha már leírtad, de tudod ki fog visszakeresni ebben a topicban :D

(#125442) Jim-X válasza HussarF (#125430) üzenetére


Jim-X
őstag

Csak, hogy valami edzessel kapcsolatos is legyen ;]

Nem szelesen kell fogni, hanem a vall anatomiaja miatt az allig huzasnal a csuklonak tavolodnia kellene egymastol ahogy felhuzod a sulyt! A megoldas, 1kezes sulyzok. Probald ki :K ;)

(#125439) Apollyon: Megeloztel... :DDD

(#125441) Radnix: Hol gyur, hol abbahagyja (ha megunja), hol kajal, hol kisz@rja :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#125443) Angel2014 válasza Jim-X (#125442) üzenetére


Angel2014
addikt

Most francia rúddal csinálom és csak a megfelelő magasságra és a könyök emelkedésére figyelek. Így .... Állig húzás francia rúddal szerintem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125444) HussarF válasza Apollyon (#125439) üzenetére


HussarF
addikt

(#125442) Jim-X
Kösz, kipróbálom. Világ életemben kétkezessel csináltam, de legalább lesz egy kis változatosság. Lehet, hogy itt a gyúrással kapcsolatos dolgokat már off-ba kéne tenni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#125445) Jim-X válasza HussarF (#125444) üzenetére


Jim-X
őstag

Ugy nez ki a helyzet ;]

A játék az nem játék!

(#125446) Angel2014 válasza Angel2014 (#125443) üzenetére


Angel2014
addikt

[link] :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125447) aelod válasza Csak1valaki (#125437) üzenetére


aelod
veterán

Hát te qrva vicces egy gyerek vagy, jókat mulatok rajtad :)
Mondjuk nem te vagy az egyetlen ember akinek a véleményét magasról nagy ívben...
De ha már tudni szeretnéd mit használok elárulom neked. Az elmém. Az visz előre. Közhely, de Kai Greene mondta, hogy amikor edz valójában az elméje dolgozik a teste csak parancsot teljesít. Ez nem szerencse kérdése.
HussarF meg jól írja. Ha valakinek előírsz egy étrendet és edzéstervet és x idő múlva nincs változás a hiba az esetek 90%-ban a félrekajázás, kummantás számlájára róható fel és nem a p.mirigy problémájára.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125448) NemProfi


NemProfi
tag

Üdv!
Most szeretnék elkezdeni gyúrni, edzeni. Halvány lila gőzöm sincs semmiről még. Csak olvasgatok.
Hogy álljak neki? Úgy értem hogy fehérje nélkül meg zsírégető tabletta nélkül ne is álljak neki gondolom.(?)
Először is inkább fogyni szeretnék és vagy közben izmosodni is vagy majd fogyás után.
100kg vagyok és 184 cm. Nagyon örülnék ha segítene itt valaki. Hogy és milyen szereket érdemes egy kezdőnek szedni és gyakorlatok, bármi amit gondoltok. Szívesen meghallgatok mindent. :D Ha nem nagy gond persze. Remélem jó helyre írtam. Személyi edzővel drága lenne a dolog nekem egyelőre a jelenlegi helyzetben, vagy érdemes úgy elkezdenem? Köszönöm előre is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#125449) #74018560


#74018560
törölt tag

Annak van valami oka, hogy a testépítő monstrumoknak iszonyat amorf segge van? Ha kivágnák egy képen valszeg rá se jönnék mi az... :U Pasinak eleve esélytelen normális segget faragni?

(#125450) Zola007 válasza HussarF (#125430) üzenetére


Zola007
veterán

ha szűken fogod, akkor nem tud nyílni a lapocka és ha nem elég vastag a subscapularis bursa, akkor beszorulnak a szalagok a vállcsúcsi nyúlvány alá (vállízületi becsípődés / shoulder impingement)
nem utolsó sorban a kar vízszintes helyzetében nagy erővel préseli bele a vállízületi vápába oldalról a felkapcsont ízületi felszínét.
Csináld kézivel vagy alsó csigán kötéllel.
Amelyik gyakorlatnak van 2 független fogáspontos alternatívája, azt érdemes inkább úgy végezni, amennyiben a testépítés a cél és a súly/teher csak eszköz.
Erősember edzésnél, súlyemelésnél és erőemelésnél nincs választásod, ott adott az eszköz, arra kell edzeni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.