Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125751) Shingen válasza Angel2014 (#125747) üzenetére


Shingen
addikt

De a lapi többet ér mint a wéjder. :P

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#125752) Radnix válasza -Ben- (#125749) üzenetére


Radnix
senior tag

így igaz :K

(#125747) Angel2014: Nem semmi, hogy fényes nappal megcsinálják ezt, még az emberek is ott járkálnak :Y
Ha kilopja a weider cuccokat akkor legközelebb félkézel tépte volna fel a rácsot!

[ Szerkesztve ]

(#125753) rwin5 válasza Angel2014 (#125747) üzenetére


rwin5
őstag

Legalább a kapucnit felvette volna, egyébként meglepően szép a felvétel minősége. A mi termünkből 5-10 éve? elloptak minden táplálékkiegészítőt. Bukó ablakok vannak a földszinten és elvileg belógattak valami kisgyereket (elvileg csak az férhetett be) az meg kiadogatott mindent az éj közepén. :D Azóta sem derült ki, hogy kik lehettek csak tippek vannak. Azóta el van zárva a legtöbb dolog bent.

(#125754) Woodslave válasza rwin5 (#125736) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Örülök hogy segítettem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125755) headhunter


headhunter
addikt

Lábedzés után egy kis "nyújtás"... [link], [link], [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#125756) rwin5 válasza headhunter (#125755) üzenetére


rwin5
őstag

ez meg egy szálas 70-es estére ;] [link]

(#125757) bigmasterg válasza De4d (#125743) üzenetére


bigmasterg
addikt

" edzés(kondi) kisebb súlyokkal majd mint eddig,"

Ezt miért? Az a célod, hogy kisebb impulzust kapjanak az izmok, mint eddig és abból is épüljön le?
Igaz, súlycsökkenés az izomvesztés is. :)

Zsírégetőnél pedig többet ér egy normális étrend.

(#125758) De4d válasza bigmasterg (#125757) üzenetére


De4d
őstag

Abból menni fog a több ismétlés szám, így lehet formálni.
Diéta mellett nem lehet tömegelni "nőni" illetve nem is fog menni "nagy" súlyokkal, jóval kevesebb lesz az erőm.

Minden jó, ha a vége jó!

(#125759) -Ben- válasza De4d (#125758) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezt a nőklapjában olvastad? :D

(#125760) aleister válasza Zola007 (#125706) üzenetére


aleister
veterán

Az svarci.com-ot nlztem utioljára idegen nyelvű szakirodalom gyanánt a témában, mert ott több időszak, iskola elméletét is megemlítik. Nekem a szerző modeszere a legszimpatikusabb, ami izomtömeg x 0.3g-t javasol.
Ez az esetemben az inbody mérés szerint 36.1-38.5 kg izom alapján 11-12 g kreatint jelentett.

Ettől függetelnül lehet, hogy elég lett volna 7-8-9 is, de mivel rögtön 10 fölött próbálkoztam, ez nem derült ki. Úgy vagyok/voltam vele, hogy Inkább kipissantom azt az 1 g kreatint, mint hogy alulkalkuláljam. A legolcsóbb táplálékkiegészítő.

A cimbi elmondása szerint már látott változást rajtam az említett napi 5g mellett is, ami csak a tömegnövelőből jött, de ugye ez minden, csak nem éppen adekcvát mérés. Elég durva edzéseket toltam anno. Még itt is mondtátok, hogy sok lesz a 6 gyakorlat heti 4x 2-2.5 órában. Az akkori volumenhez képest ideálisnak éreztem az adagot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#125761) aelod válasza Angel2014 (#125747) üzenetére


aelod
veterán

Csepel. Sittes környék. Mit vártál?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125762) flash-


flash-
veterán

általam még soha nem látott gyakorolatokat tol a srác, elég kreatív:)
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#125763) S e t h válasza flash- (#125762) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha vesz a kamera akkor sokan csinálunk hülyeségeket.
Egyébként ilyen szarul keresnek a hadseregben?Nincs pénze edzőtermi ruhára és csak egyenruhában tudott bemenni? Szegény....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125764) Apollyon válasza flash- (#125762) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért pl. azok az egymásra aggatott tárcsák nem éppen túl stabilak ahhoz hogy egy 80-100 kilós ember fekvőtámaszozzon rajtuk....

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#125765) bigmasterg válasza Apollyon (#125764) üzenetére


bigmasterg
addikt

De ez sem tűnik sokkal jobbnak, 7:52-től.
Lecsúszhatott volna a rúd a lábáról.

Részben teremben végzett calisthenics-nek tűnik ez a videó.

(#125766) Apollyon válasza bigmasterg (#125765) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na igen... Pár hónapja volt nálunk egy csaj, aki nagyjából ugyanezt csinálta hogy a talpán volt a rúd és azt nyomta ki, csak összecsukható padon, hason fekve... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#125767) kk831228 válasza bigmasterg (#125765) üzenetére


kk831228
addikt

Hùzòdzkodás elèg jòl megy neki.... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125768) Angel2014 válasza aelod (#125761) üzenetére


Angel2014
addikt

Már az egész ország keresi [link] ... ;] gyúrósoktól lopni nem egy életbiztosítás. :( :N főleg ha már a tolvaj is megvan [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#125769) aelod válasza Angel2014 (#125768) üzenetére


aelod
veterán

Sült bolond az ilyen. Ezek nem tudom mit hisznek, hogy majd megússzák?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125770) madle


madle
őstag

Egyik cimboram kert hogy talaljunk ki neki egy sajat sulyos otthoni mozgas tervet, de megmondom oszinten a fekvotamaszon felulesrn meg guggolason kivul nem jut eszembe tobb dolog. Van valakinek egy egyszeru de jol mukodo otthoni edzes programja?

(#125771) rwin5 válasza aelod (#125769) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem csak simán függ valamilyen anyagtól, azért meg mindent megtesznek egy szint után

(#125772) Freddycom válasza madle (#125770) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez a Reddit-féle ajánlott sajátsúlyos edzésterv, nyújtásokkal, különféle mobility gyakorlatokkal.

Bodyweight fitness

Ez meg egy Nike app, személyre szabható paraméterekkel (van-e súlyzód, húzódzkodó rudad vagy vmi)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#125773) Woodslave válasza aelod (#125769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pénzt is vitt vagy két doboz protein miatt megy a sittre :F :D legalább ott tud gyúrni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125774) rwin5 válasza Woodslave (#125773) üzenetére


rwin5
őstag

Nem hiszem, hogy Mo-n egy ilyenért "bevonul" bár ilyen témában nem állok le veled vitázni ;] De itt a PH-n is tudok olyan embert aki 1,5M ft körüli csalást csinált, tartozik tagoknak és ugyanúgy írogat a fórumra, pedig nem a böribe van. :D

szerk: "csak" 700e ft, amit beismert, akkor mégsem olyan sok :P

[ Szerkesztve ]

(#125775) aelod válasza rwin5 (#125774) üzenetére


aelod
veterán

Ezen nem kell meglepődni, ez a következmények nélküli ország. Nézz szét a vezetőink közt. Behazudott iskolai végzettségek, fiktív cégek, pénzmosás, korrupció és simán papolnak a tévében.

(#125773) Woodslave

Régebben jártam az oktogon fitnessbe. Na ott voltak ilyen sittes hegedások. Magyaráztak olyanokat, hogy bent jobb volt stb, a hajam égnek állt tőle. Ott szurkálták egymást.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125776) rwin5 válasza aelod (#125775) üzenetére


rwin5
őstag

Iskolai végzettségről tudnék olyat mesélni. Anno csináltam egy tanfolyamot, egy helyi képviselő is volt a csoportban. Mikor eljött a vizsga nap, még azt sem tudta hogy milyen részekből áll a vizsga. Az írásbeli tételt pedig a vizsgabiztos diktálta le neki, pont a hátam mögött ült. :D Gondolom a többi dolog is hasonlóan le volt zsírozva neki. Röviden ennyi elég a dologról. :D

[ Szerkesztve ]

(#125777) aelod válasza rwin5 (#125776) üzenetére


aelod
veterán

Ez így megy már egy jó ideje. Ferenc testvér is amikor ment vizsgázni előre szóltak, hogy jönni fog az elvtárs.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125778) Woodslave válasza rwin5 (#125774) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan költői túlzás volt így volt dramaturgiája a hsz-nek ;]

persze sok mindentől függ. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125779) HussarF válasza Angel2014 (#125747) üzenetére


HussarF
addikt

Kajak olyan a videó, mint amikor egy majom eszközhasználatát vizsgálják a tudósok :D Csak kipöcköli a pálcával.

(#125780) flash- válasza Apollyon (#125764) üzenetére


flash-
veterán

nem de van néhány alapgyakorlat amit másképp csinál, ha akarunk kicsit újítani, meg lehet próbálni,

ilyen katonaruhás edzős videóból meg tele a yt, ezek az emberkék vagy katona mániások, vagy ennyire büszkék munkájukra, nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#125781) Jim-X válasza aelod (#125769) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem latod hogy ossze van szakadva? Kell a love novire :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#125782) aelod válasza Jim-X (#125781) üzenetére


aelod
veterán

:DD

(#125779) HussarF

...és télleg :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125783) kk831228 válasza madle (#125770) üzenetére


kk831228
addikt

Plank, haskerék, meg itt van egy pár :[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125784) Zola007


Zola007
veterán

más edzőtermekben is beviszi a 3 kutyáját a tulaj barátnője az emberek/ gépek közé, mikor edz?

:U

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125785) aelod válasza Zola007 (#125784) üzenetére


aelod
veterán

Cutlerbe biztos. Toldiék, Sillye Betti.

Szerintem oda nem való kutya. Mondom ezt úgy, hogy imádom a kutyákat, nekem is van. Az edzőterem az egy veszélyes közeg. Nem való oda. Ráesik, rálépnek belerúgnak, vagy csak megzavar valakit gyakorlat közben ha odamegy szagolgatni vagy nyalogatni és kész a baj...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125786) NyxNyxNyx válasza Zola007 (#125784) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem már az is sok, ha valaki a kisgyerekét viszi be. Tárogatás közben a legjobb érzés meg-megállni, nehogy leverjem a figyelmetlen, rohangáló kölköt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#125787) Zola007 válasza NyxNyxNyx (#125786) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor veled szerencséje van.
Én simán levertem volna, mert zenét hallgatok közben és csukott szemmel tárogatok. Egyrészt hogy tudjak a mozgásra koncentrálni, másrészt hogy ne égesse ki a retinám a jó erős neon.
Múltkor a Hoist lábtolóval nyomtam hátba egy srácot a munkasorozatom közepén. Ne én álljak már meg a sorozatban, mert neki épp ott van kedve megállni, ahol a súlytartó rúd mozog. :U Szerencsére nem volt vita tárgya, egyből vágta, hogy ki volt a hibás.

Nem tudom mekkora balhé lesz, ha mondjuk B.Z. druszám éppen felhúz és odaténfereg a kutya a súly alá.
Ő nem az a típus :N , aki türelmesem megvárja 220-al a kezében, míg odébb megy a blöki....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125788) aelod válasza Zola007 (#125787) üzenetére


aelod
veterán

Ilyenkor csak szegény kutyákat sajnálom, hogy ilyen elb*szott gazdája van neki. Nem mindenkinek való állat, nem, hogy egy gyerek.

Ez ugyan az amikor lejön papucsban a nyomorult vagy zokniban flangál. Páros lábbal rúgnám ki a teremből úgy, hogy a szájába lenne a papucs mellé gyömöszölt a házirend. De hát a profit a lényeg itt is, had jöjjön minél több vendég.
A terem ahova járok nemrég bővült, esett át felújításon. A teremvezetőnek a pult mögé lett építve egy üveg kalitkája. Sok ész nem kell simogatni a szifont meg megvenni a legundorítóbb arany órát vastag arany lánccal. De az, hogy az elsősegély csomagban nem volt fertőtlenítő szer csak kötszer (legutóbb egy lány belerúgott a tükörbe ami eltört és elvágta a lábát) és ebből balhé lett, vagy, hogy a zuhanyzóban könnyed táncot lejt a fekete penész senkit nem zavar...Nem vagyok finnyás mert edzettem mostohább körülmények közt is csak ha valamiért ennyi pénzt adok akkor cserébe el is várnám, hogy szolgáltatás legyen a dolog mögött.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125789) kk831228 válasza aelod (#125788) üzenetére


kk831228
addikt

Mi bajod van a papuccsal?? Nem mindegy neked hogy ki mibe edz...?? Jò ne saras bakancsba vagy cipőbe... : :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125790) Radnix válasza kk831228 (#125789) üzenetére


Radnix
senior tag

+1 papucs témában (feltéve ha nem áraszt dögszagot a lába, mert akkor szigorúan zárt cipő!)

(#125791) kk831228 válasza Radnix (#125790) üzenetére


kk831228
addikt

Ahol nèha edzek ott is van egy kèt srác papucsba, de nincs dögszaguk... :N

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125792) aelod válasza kk831228 (#125789) üzenetére


aelod
veterán

Az, hogy a házirendben benne van a kötelező edzőcipő viselet....ez nem a strand. Oda járkáljon slápban ne a terembe. Ez a szar*nk bele magatartás ami fel tud kúrni. Vagy ha végzett akkor pakoljon el maga után, esetleg törölje le a redvás izzadságát a gépről stb. stb. Erre kéne nagyobb termekben ugye a teremedző aki jól nyakon vágná az ilyen bal..szt.
(#125790) Radnix

Hát van egy-kettő nálunk aki élve rothad...

(#125793) kk831228

Ami ugye nem papucs.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125793) kk831228 válasza aelod (#125792) üzenetére


kk831228
addikt

Váltòcipő... Azt szokták kiìrni.... :U Csak az a lènyeg hogy tiszta legyen...

A tõbbivel egyetértek... :R

Mùltkor volt egy csávò, olasz style, hosszù haj, fehèr nadrâg , hegyesorrù fekete cipő, atlèta... Ne volt gyenge. :C Ő se edzőcipőbe volt, de tiszta volt a cipője... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125794) kk831228 válasza aelod (#125792) üzenetére


kk831228
addikt

Sokkal jobban zavarna ha valaki fèlmeztelenül edzene, ami nincs benne a házorendbe hogy nem lehet..

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#125795) Woodslave válasza kk831228 (#125791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem se érdekel, mondjuk qrvára hülyén néz ki papucsban edzeni. Bár felhúzni én is zokniban szoktam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125796) rwin5 válasza Radnix (#125790) üzenetére


rwin5
őstag

Nálunk egy 5-6 ember biztos van akit állandóan csak zokniban látok, semmi papucs, csak az. Mondjuk többsége tini, azt nem tom hogy lehet nincs pénzük edzőcipőre, vagy nem hordják magukkal* a suliba, mert általában 2 után vannak lent ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#125797) celf válasza aelod (#125735) üzenetére


celf
őstag

Kiesik sajna. Amúgy tuti oda járnék, ha ott laknék. Illetve.... ha már Dózsa Gy. út, akkor lehet 1 metró megálló sugarú körben vannak "funkcionális" termek is.
Súlyemelés > Gyúrás
Nálam most ez a sorrend :)
Gildába Allee-ban az a jó, hogy ki lehet egészíteni a nagy gyakorlatokat 1-2 csigás, kötött pályás gyu'rogatással. Szóval ezért extra, de egyébként ha lenne egy normális súlyemelő terem 500m-es távolságra, vagy max 3-4 metró megállóra tőlem, seperc alatt oda járnék. ...ja nem mert, most amúgy sem lesz időm, és 15k+ havi bérlet nagy pénzkidobás lenne.

(#125798) kanyez válasza aelod (#125788) üzenetére


kanyez
tag

Én múltkor olyat láttam hogy az ember mezítláb, ismétlem MEZÍTLÁB felült biciklizni, két kézisúlyzóval a kezében. Miközben tekert, elkezdett oldalemeléseket nyomni, de úgy, hogy a mellette lévőket majdnem fejbebaszta.

[ Szerkesztve ]

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#125799) aelod válasza celf (#125797) üzenetére


aelod
veterán

Szegedi úton nyílt egy funkcionális terem. Azt nem nézted?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#125800) celf válasza De4d (#125743) üzenetére


celf
őstag

napi 20dkg párolt csirkemell a házikoszt mellé. legjobb zsírégető kiegészítő.

(#125799) aelod :
nem még, de simán lehet h jó. nekem a távolság a baj. kényelmes vagyok ezzel kapcsolatban nagyon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.