Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xpod


Xpod
addikt

Eddig neveket használtak a sorozatok azonosítására, ezután pedig kódokat.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2) JohnyX


JohnyX
junior tag

Ha lehetne tippet adni (nem valószínű, hogy PH-t olvasnak a HP-nál):

- olyan tintasugaras nyomtatót kellene gyártani a 25ml-es patronokkal dolgozik.

- olyan Laser multifunkcióst ami internet nélkül is használható, a toner beszerzést eddig is megoldottuk offline is.

(#3) xsjado93


xsjado93
senior tag

Inkább a minőségre gyúrjanak rá, mert nyilván, sokszor csak a névvel próbálják meg eladni a cuccaikat. Mióta a saját szememmel látom, hogy mennyi selejtet gyárt / rak össze (legyen az nyomtató, laptop, asztali pc, közte 4800€-s omen pc), senkinek sem ajánlanám, bár személy szerint a pavilion dv5-öm azóta is elrettentő példa.

Your life is a lie.

(#4) Duree


Duree
veterán

Nem tudom, hogy jó ötlet e, de ez az ő döntésük.

duree54

(#5) Hieronymus válasza Xpod (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

De ez legalább átlátható. Nem kell nevezéktan ismereteket gyűjteni, hogy kiderüljön mire tervezték a gépet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) vicze válasza Hieronymus (#5) üzenetére


vicze
félisten

Meg az U-t mire gyártották, vagy az X-et, és a 8-at? :F Akkor a Pro az olyan Elite ami kevésbé Elite, akkor nem arra tervezték? :F Ha arra akkor miért nem Elite?

Egész pontosan 0-val lett átláthatóbb mint korábban, ez nem a userneknek szól, csak hogy kifutottak a számokból megint. Hihetetlen, hogy 10évente megtörténik, és valahogy sose látja senki se előre. :Y

(#7) Alaaf Pi


Alaaf Pi
aktív tag

Az X és az U verziók ilyen végződésű CPU/-val APU-val lesznek szerelve? Nekem zavaró a potenciális CPU végződés használata. A nyolcasok nyolcmagos CPU-t kapnak? Az üzleti hatos és a kommersz hetes hogy viszonyul egymáshoz?

#5 Hieronymus: Fogadni mernék, hogy de, ugyanúgy végig kell túrni minden apró betűt a specifikáció listában.

[ Szerkesztve ]

(#8) Graphics válasza Xpod (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nevek maradnak. :)

[ Szerkesztve ]

-

(#9) vicze válasza Alaaf Pi (#7) üzenetére


vicze
félisten

Túlgondolod, csak a sorozatszámban páros szám üzleti, páratlan, consumer.
X az csak a 10-es sorozat(Hogy Omni-nál miért nem 9-azt ne kérdezd...). Az U meg:
"Additionally, we have created a modifier, “Ultra,” which denotes our most premium offerings or devices that redefine traditional form factors."
Marketing BS a köbön, de az U a nagyon drága izék. Omninál a Spectre, Elite-nél meg a Dragonfly lesz az U.

Ultra és X nem a CPU-t jelölik. EliteBook Ultra (Snapdragon), OmniBook X (Snapdragon).

(#10) joey04 válasza Duree (#4) üzenetére


joey04
titán

(#11) Xpod válasza Graphics (#8) üzenetére


Xpod
addikt

Nem, pontosabban csak részben. Cikk első bekezdés:
"számos korábbi, amúgy jól csengő márkajelzés lelövésével jár. Többek között búcsúzik a Spectre, az Envy, a Pavilion és a Dragonfly sorozat."

Hieronymus #5: ezt szerintem te sem gondoltad komolyan. Eddig a Elite, Pro, Spectre jelölte az üzleti cuccokat, a típusszám végén ha 0 volt akkor Intel, ha 5 akkor AMD procis gép. Most lesz Elite és egy típusszám amihez külön megoldó kulcs kell, hogy mit jelent.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#12) Graphics válasza Xpod (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Túl sok alsorozat volt már.

-

(#13) Xpod válasza Graphics (#12) üzenetére


Xpod
addikt

Ez igaz. Viszont lehetett volna kisebb a portfólió és jobb a minőség. Én a HP Probook 200-as sorozat megjelenésekor döntöttem úgy, hogy egy jó darabig nem ajánlom az ügyfeleinknek HP cuccot (és úgy látom még most sem érdemes ajánlani még a 400-as sorozatot sem).

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#14) vicze válasza Graphics (#12) üzenetére


vicze
félisten

Dragonfly csak utótag volt minding, szóval azt U-ra cserélik, így az nem változik különösen.
Spectre minden szar volt összevissza, azon kívül hogy azt jelölte, hogy drága nem tudom mire volt jó.
Envy és Pavilion összevonás tiszta és rendben van. Envy az X-7 és Pavilion a 5-3, némi átmenetekkel. Na most Omni-ban az U elvileg a Spectre, gyakorlatilag ??? Még nincs ilyen termék, úgyhogy majd kiderül kategória.

Viszont gyakorlatilag nem lett kevesebb model vagy kategória stb. csak a neveket számok váltják, és a cikk kihagyja, hogy Omen-en kívül marad a Z is külön. És azt tegyük hozzá, hogy ha eddig se tudta valaki, mi micsoda ezután se fogja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.