Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Az nagyon gáz ha edzés előtt mostanában mindig betolok egy energiaitalt?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#10252) wertigo1984 válasza Ijk (#10241) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az lesz, köszi kipróbálom úgy. :R

Boxer: ó te ge.... ;]

Meroly: :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10253) spammer válasza Miamiquake (#10251) üzenetére


spammer
veterán

Tekintve, hogy valószínűleg szénsavas, cukros undormány.... Abszolút nem gond ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10254) Sotho válasza God Vazzeg (#10247) üzenetére


Sotho
őstag

Szar ügy, keménykedő kidobókat be kell fenyíteni. :D Errefelé azért úgy vettem észre tiszteletben tartják a vendégeket (bár dizsibe nem járok máshova is csak ritkán) szerintem nem merik megkockáztatni szerintem hogy akibe belekötnek az lehet akárki (mondjuk Szergej meg a haverjai) aztán ;] . Itt "c"-k is csak "átutazóban " vannak. :DDD 9. kerület eleje böpö.

(#10255) Miamiquake válasza spammer (#10253) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Sugár frí redbúl :) de valamiért jól esik és felpörget.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#10256) Eagl3 válasza Miamiquake (#10255) üzenetére


Eagl3
veterán

Burzsuj... :D

(#10257) Miamiquake válasza Eagl3 (#10256) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

kaptam egy ismerősömtöl vagy 50 db-ot. már csak a fele van :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#10258) BÁ Nutrition válasza Sotho (#10254) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor azok olyan kidobók is. az igazi kidobónak ez az élete értelme, egyrészt szórakozásból, másrészt meg hogy ő csak egy kis kaki az életben - itt éli ki magát..
és ezzel meg is van magyarázva.
a tulaj a fax ha erre nem figyel oda

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10259) Sotho válasza BÁ Nutrition (#10258) üzenetére


Sotho
őstag

Ezt a hsz-t nem igazán értettem :) Nem vagyok benne a témában, és ahol mostanában voltam kultúrált kedves volt a "személyzet". Van itt egy klub egy vasajtó mint a mátrixban :D pincelejárat, jöttem haza gyerekkel a nyakamban és a kidobó vagy inkáb a nem beengedő ember :D rámosolyogva a gyerekre kedvesen szólt hozzá fax tudja már mit mondott :D De tök emberi volt a szitu azt figyelembe véve hogy itt nagy divat nem köszönni a másiknak még házon belül sem. :(

(#10260) BÁ Nutrition válasza Sotho (#10259) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem is azért vagy itt hogy értsd a dolgokat ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10261) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hohó így 2év után találok én még fasza topicokat, vannak errefelé Fegyencedzés-t követő urak? Vagy ez amolyan súlyzós, fehérjés, izomnövelős totyik? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10262) Eagl3 válasza SkyS1gn (#10261) üzenetére


Eagl3
veterán

ajajj

(#10263) Ijk


Ijk
nagyúr

Itt nincs fegyencedzés.
Hallani sem szeretünk róla.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10264) Coccolino_O válasza SkyS1gn (#10261) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Fáradj át a megfelelő topikba, köszönjük.

: Vörös Zoltán is kidobó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10265) Yeffy válasza Boxer001 (#10249) üzenetére


Yeffy
veterán

csak gratulálni tudok ezeknek a rendkívül hasznos, értelmes "embereknek"...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10266) asuspc96 válasza SkyS1gn (#10261) üzenetére


asuspc96
senior tag

jelen... :B ;]

(#10267) SkyS1gn válasza Coccolino_O (#10264) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De nem találtam azért kérdeztem itt, köszönet! :R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10268) BÁ Nutrition válasza SkyS1gn (#10267) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

menj rá arra hogy keresés
beír: fegyencedzés
enter megynyom ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10269) .bruszli. válasza BÁ Nutrition (#10268) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez így túl bonyolult egy PH! addikt kollegának...
ITT a link. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#10270) shteer válasza asuspc96 (#10266) üzenetére


shteer
titán

te se tudod még mindig hol a helyed

..szerintem jónak tűnik

(#10271) shteer válasza Nightmare (#10236) üzenetére


shteer
titán

valaki visszahívott? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10272) SkyS1gn válasza .bruszli. (#10269) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hiszed vagy nem, kerestem Mr fanatikus tag! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10273) Sotho válasza BÁ Nutrition (#10260) üzenetére


Sotho
őstag

:DDD :R Szeretném ha ez már látszódna is rajtam. :D

(#10274) headhunter


headhunter
addikt

Mi a "közös" bennük?

Ijk, Cedric, Bunny

[ Szerkesztve ]

(#10275) .bruszli. válasza SkyS1gn (#10272) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ha a precíz keresésed után ezt találtad meg,akkor valószínűleg a keresőben van a hiba... :C
Amúgy örülök hogy segíthettem.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#10276) Yeffy válasza headhunter (#10274) üzenetére


Yeffy
veterán

fogyatékosak?

;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10277) wertigo1984 válasza Yeffy (#10276) üzenetére


wertigo1984
őstag

;] ;] bazze sírok papa

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10278) Yeffy válasza wertigo1984 (#10277) üzenetére


Yeffy
veterán

;) :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10279) Darko


Darko
senior tag

Látom a legjobb helyen vagyok :D

Van egy megkezdett csomag Nitro Gold PRO Enzy Fusion-om, kb. 4 hónapja vettem, majd abbahagytam és most folytatnám. Mivel átöntöttem egy dobozba és a csomagolást kidobtam, nem tudom, hogy mikor jár le a szavatossága. Mennyi ezeknek a szavatossági idejük? Meg lehet ezt még kajálni?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#10280) Manitou válasza Darko (#10279) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem tegnap járt le, szakszerű megsemmisítésre el kell postáznod nekem :K ;]

(#10281) Ijk válasza Yeffy (#10276) üzenetére


Ijk
nagyúr

Cedric is fogyatékos?
Én nem tudom egyébként mi a közös hármunkban, bármelyik párosításban találnék közös jellemzőt, de így nem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10282) headhunter válasza Ijk (#10281) üzenetére


headhunter
addikt

BBTV 92. részben "ott" a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#10283) spammer válasza Ijk (#10281) üzenetére


spammer
veterán

Kis(ebb) súlyokkal edzetek, mert úgy van értelme, úgy lehet koncentráltan megedzeni a célizmot a nagy súlyos rángatás helyett. End of story.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10284) Darko válasza Manitou (#10280) üzenetére


Darko
senior tag

Szerintem az kár lenne beléd, viszont van 2 éve lejárt zsírpusztítóm, azt szívesen elküldöm, nekem már nem kell, mond a címet. ;) ;]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#10285) Yeffy válasza Ijk (#10281) üzenetére


Yeffy
veterán

fingom sincs, hogy melyikőtök fogyatékos, csak barmultam :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10286) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] kaptam egy ilyet ajándékba, nem vagyok egy szójarajongó, de heti 3 adagtól talán nem esik le a pöcsöm.

A lényeg, hogy 3 fehérje, szabály szerint a cimkén sorrendben kell felsorolni az összetevőket, miből mennyi van. Szója, kakaó :Y , whey izolátum, kazein :D ezek szerint kakaó több van benne mint a többi fehérje

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10287) Coccolino_O válasza spammer (#10283) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nagy súllyal tehát akkor nem lehet szabályosan végezni a gyakorlatot? ;]

(#10288) spammer válasza Coccolino_O (#10287) üzenetére


spammer
veterán

A nagy súly relatív. Mondjuk 80 kilóval nem fogsz szabályosan bicepszezni, maradjunk annyiban :) Bár lehet, hogy még a felével sem ;]

szerk: csak mondtam valamit, nem kell szó szerint venni most a 80 kilót.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10289) kNG


kNG
senior tag

Végre megvolt az első edzés újra teremben...mell-tricepsz volt, a végén egy kis hasazással...ég és föld a különbség itthoni edzéshez képest, kib*szott jó volt, aki teheti menjen terembe! :C :R

Viszlát!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#10290) Coccolino_O válasza spammer (#10288) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem így értettem. Arra gondoltam, hogy nincsen átmenet. Vagy kisebb súllyal szabályosan vagy pedig erőnket meghaladó súllyal, de akkor csalva. Éveken át minden gyakorlathoz hozzá lehet erősödni, az más kérdés, hogy vannak olyan egyének, akik ezt nem akarják kivárni és azért is erőn felül vállalják magukat, ami nagyon menyő, csak éppen haszna nincsen. Két hónapja kezdtem el megint, hatvannal guggolok szabályosan, csalva menne többel is, de így is féltem a derekamat. De nem szeretnék ennyivel guggolni pár hónap múlva is. Erre értettem azt, amit írtam.

(#10291) Ijk válasza Coccolino_O (#10290) üzenetére


Ijk
nagyúr

60-al guggolni 12 ismétléseket az már elég jó szerintem. Sokkal jobb mint amikor nálunk 110-el balfaszkodnak, vagy éppen semmit nem csinálnak lábra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10292) spammer válasza Coccolino_O (#10290) üzenetére


spammer
veterán

Így van, erről van szó. Nem arról van szó, hogy meg kell ragadni örökre egy szinten, csak a túl sok súly = szabálytalan (és sérülésveszélyes) gyakorlatoknak nincs sok értelme, azon kívül, hogy el lehet mondani, hogy ennyit meg annyit nyomsz, közben meg a célizom helyett minden más dolgozik keményen (pl. fekvenyomás).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10293) Coccolino_O válasza Ijk (#10291) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Teljes testedzést nyomok jelenleg, még ebben a hónapban is végig, de utána valami más után nézek, mert akármennyire is fárasztó guggolni, kevésnek érzem önmagában, olyan szinten azért nem fáradok el és durranok, mint egy "rendes" lábedzésnél.

(#10294) Boxer001 válasza Coccolino_O (#10293) üzenetére


Boxer001
veterán

Kép? ;]
Nem tudom mit vergődsz amúgy ezen...még a vigyori roli is berakott. :D
Szerk.: amúgy tudom, faxság ez a kép dolog, de a te esetedben szerintem már...mondhatni illő lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#10295) Woodslave válasza spammer (#10292) üzenetére


Woodslave
nagyúr

részben egyetértek. A fekvenyomás példával nem, mert sztem nem mell-célizom gyakorlat, mivel pont az a lényege az összetett gyakiknak, hogy több izmot dolgoztat meg. De valóban a súlyhajszolás már nem biztos hogy célravezető. Magamon azt vettem észre, ha egyszerű progressziót akarok alkalmazni, azaz minden edzésen növelni a súlyt (van 0.8kg-s kis tárcsám, 1 kg lenne, csak el lett baxva ;] :D ) és rakosgatom fel, akkor mindenképpen meg akarom csinálni, és ez tuti hogy a forma rovására fog menni.
Lassan már azon kisérletezem, hogy nem számolom az ismétlésszámot csak amikor már fáj :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10296) Shadowbull válasza kNG (#10289) üzenetére


Shadowbull
addikt

kNG (#10289)

Jo dolog terembe jarni, de amikor az embernek mar csaladja van, gyereket kell iskolaba hozni-vinni, dolgozik, asszony is dolgozik, akkor nem biztos hogy van heti 3x 2 ures oraja (kozlekedessel egyutt, haztol hazig) hogy terembe menjen. Inkabb otthon leugrik a pincebe, aztan fel ora alatt siman edz egy jot, akar heti 4x.

Woodslave (#10295)

Anno amikor tizenevesen eloszor mentem a terembe, en is beleestem abba a hibaba, hogy probaltam nagy sulyokkal dolgozni, mert a nagyok is azt csinaltak. Nem is volt szabalyos, nem is jutottam semmire.

Most igyekszem szabalyosan csinalni, es attertem a magas ismetlesszamra, konkretan 20-at csinalok. Aztan ha megy az utolso sorozatban az adott sullyal a 20 akkor emelek, es minden heten probalok tobb szabalyos ismetlest kipreselni. Ugy erzem ez az izuleteimnek is jobb, ebben a korban mar nem mindegy.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#10297) meroly válasza Shadowbull (#10296) üzenetére


meroly
veterán

Ezt a terem vs otthoni dolgot jól összefoglaltad :K

Egyébként azt vettem észre hogy ha kisebb súllyal csinálom pl bicepszet, arra koncentrálva akkor sokszor jobban bedurran mintha nagy súllyal esnék neki. Tehát ebben is lehet valami, mármint a kisebb súly, nagyobb ismétlés. Meg ilyenkor ha pl a végén már nem megy akkor is ráfeszítesz célirányosan és nem alkalmazol mindenféle segédizmot mint egy nagy súlynál csak azért hogy felemeld még egyszer.

Akartam berakni egy hát before-after képet, de péntek este kidőltem, kiadtam magamból mindent, a szombatot átaludtam. Gyerek hazahozott valami frankó kitenyésztett vírust, ami így végigment a családon. Szerintem most jött el az első hét, hogy nem edzek, nem esne jól, gyomrom még mindig össze-vissza kavarog.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10298) #11527168 válasza Woodslave (#10295) üzenetére


#11527168
törölt tag

Reggel egy srác 100 kilóval tárogatott gépen 1 hónap edzésmúlttal, 70 kilósan. Ketten tolták tiszta erőből be neki a gép karjait, Videót kellett volna csinálnom, hihetetlen volt, szerintem még a lábát is megedzette közben. Úgyhogy inkább tényleg jobb a kis súly-szabályosan. "Profit" nem láttam még 12-nél nagyobb súllyal oldalemelni, de okoskodó b*zik rendszeresen nyomják 20 kilóssal vagy többel.

(#10299) darkarthur válasza #11527168 (#10298) üzenetére


darkarthur
senior tag

A válluk is pont olyan semmitérő lapos fos, mint amekkora súllyal "oldal emelnek". Sok kocagyúrós!

Samsung S23 Ultra 5G

(#10300) spammer válasza Woodslave (#10295) üzenetére


spammer
veterán

Én is beleestem abba a "hibába", hogy folyamatosan emelni akartam a súlyt, és ha már úgy van, akkor minden áron meg akartam csinálni, persze ugyanannyi ismétléssel, mint a kisebb súllyal :D Most már szarok bele, még a "női" súlyok is jók lehetnek, csak sikerüljön koncentráltan (rendesen) edzenem. :D Múlt hét szerdán vádliztam, lófasz súllyal (25-50 ismétléses), még mindig izomlázam van :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.