Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Lemaradt a "Tetszett plecsni". (Vagy nekem nem tölti be?)

(#2) Bog válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

jaj!

szerk: már ott van

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) bteebi válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Lehet, hogy nem tetszett eléggé... :DDD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) weiss


weiss
addikt

Az miért van, hogy a telefonokból mindig ilyen ocsmány 12 MPx-es képek esnek ki, de ha a kézzel kicsinyítem a 200 MPx-ből, akkor meg tip-top minőség? Ennyire probléma ezt leimplementálni?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5) yuing


yuing
őstag

Szép, minőségi telefon benyomását kelti. Viszont nyitóáron drága, a Xiaomi 13T-t választanám helyette.

Arról esetleg lehet tudni, hogy a Poco X6-os szériát árusítják-e hivatalosan nálunk?
Vagy marad a Gshopper. :)

(#6) szkaroly válasza yuing (#5) üzenetére


szkaroly
senior tag

A Poco német oldalán is tudsz vásárolni, most épp akciók vannak.

Poco X3 Pro

(#7) movax


movax
őstag

"Kikerült viszont a 3,5 mm-es jack csatlakozó"

Ezért részemről jár a f@szkorbács. Tudom, tudom, az én anyámkínja, ez a fejlődés...

(#8) bbattila92 válasza movax (#7) üzenetére


bbattila92
csendes tag

Csatlakozom, hozom a saját anyámkínját is a tied mellé! :D
Odaadnám a 120-asokat (120 Hz, 120 W) egy jackért és microSD kártyahelyért.

[ Szerkesztve ]

(#9) Chiller válasza bbattila92 (#8) üzenetére


Chiller
őstag

Így.

(#10) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azért itt van némi nemű különbség a Poco F5 javára. Nagyjából 40% körül lehet ( ha csak az Antutu pontokat nézzük) , azért ez elég jelentős - szerintem.
~ 200 ezerért nem egy nagy deal.

[ Szerkesztve ]

(#11) Newcomer 77 válasza WhiteWalker (#10) üzenetére


Newcomer 77
újonc

Mondjuk ez a táblázat hibás. Az F5 Pro - ban nem 7+ gen 2 van.

(#12) movax válasza bbattila92 (#8) üzenetére


movax
őstag

Bmeg, pedig komolyan nézegettem a Note 13-asokat következő telefonnak, de jack csati nélkül nem veszek. :((

[ Szerkesztve ]

(#13) Newcomer 77 válasza movax (#12) üzenetére


Newcomer 77
újonc

Pedig van Note 13 jack - es is meg sd kártyás is.

(#14) Bog válasza Newcomer 77 (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A sima F5 chipsete került oda, javítottam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) doooo válasza Newcomer 77 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Nem, de történetesen kb. egyforma erős a két SoC. Ez, meg a 8+ Gen1, ami valójában benne van.

(#16) Newcomer 77 válasza doooo (#15) üzenetére


Newcomer 77
újonc

A SoC (majdnem) ugyanaz, de az F5 - ben visszább vették: [link]

(#17) koshmar


koshmar
őstag

A cím alatti szöveg: 3-as, nem 3-mas! :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18) kazsmerlaca válasza koshmar (#17) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

biztos nem magyar :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#19) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Hááát...az a baj ezzel a telóval, hogy drága. A Motor Edge 40 (nem pro) is konkurencia ennek és ez baj mert azt 120-ért is lehet kapni.
Soc, küllem terén kb egál, kijelzőben sem érzem gyengébbnek sőt a fényerő nagyobb és itt is adott az ip68 védelem, stereo hang.
Emellett kamerába picit jobb, 15w-s QI töltés, stock Android, ohne bloatware.
Viszont kisebb az aksi, csak 68w-s a gyorstöltés és csak 2+1 év a támogatás (ez utóbbi a fájó).
A 8 vs 12 ramba pedig eléggé szkeptikus vagyok...de egyszer biztos jól jön csak addigra ez a teló már a múlté lesz.
Összességében nekem tetszik ez a teló, már ha az ára beesik 140-150-es ársávban.

(#20) WhiteWalker válasza Newcomer 77 (#11) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jogos! :R

(#21) yuing válasza szkaroly (#6) üzenetére


yuing
őstag

Kétlem, hogy szállítanak ide.

(#22) ROBOTER válasza weiss (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

Hát nem is tudom...

Konkrétan ennél a készüléknél a tesztképek között van olyan, ami kifejezetten jó fényviszonyok között készült, mégis a 200 megapixeles fotó értelmezhetetlen minőségű. Ebből a profibb lekicsinyítés is maximum annyit tesz, hogy kevésbé vág pofán az ocsmány minőség. Visszafelé fejlődünk, de tényleg.

Nem igaz, hogy nem lehet megálljt parancsolni ennek a megapixel kergetésnek. 200? Minek?

(#23) laaceee98


laaceee98
tag

Sajnálattal konstatálom évek óta, hogy még a széria csúcsmodelljeiből is kiszedték a 10 Pro óta az 5MP AF makróegységet, aminek volt értelme is. Pedig izgatja a fantáziámat a Redmi Note “család”, de a maga korában ár-érték arányban talán többet tudott a 8-9-10-es széria. Persze ott meg nem volt IP68… kinek mi.

Dicsőség és kondi

(#24) Solten


Solten
addikt

A HyperOS is tele lesz reklámmal?

Saor Alba

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tetszik a hátulja, a nagy kamerákon kívűl

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) peestike


peestike
senior tag

01.29-től használom a 8/256-os változatot. Redmi note 9 pro-t váltott, aminek az akkuja felfúvódott. A 200 megapixeltől nem dobtam hátast. Töltése tetszik, domború képernyővel sincs bajom. 155ezer huf volt, nagyduzzogva belementem, remélem legalább 3 évig kihúzza.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#27) Carline válasza Solten (#24) üzenetére


Carline
őstag

13T-n nem találkoztam velük. Remélem nem telefon specifikus, hogy melyikben mennyit kapcsolnak be.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#28) eszgabor


eszgabor
aktív tag

A Széll Kálmán téri 4x-es fotón hová tűnt az emberek arca? :Y
Elég rémisztően néznek ki, kb. mint a Sikoly című expresszionista festmény alakja.

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#29) ztoldy válasza Solten (#24) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ezt többször szokták írni, de én még egyik miui-t vagy most már hyperos-t futtató telefonon sem láttam reklámot, azon kívül, amit egy-egy fizetős app amúgy is megjelenítene az ingyenes használat mellett (alul vagy felül vékony sávban stb.).

A telefon ennyiért drága, inkább a 13T. Sajnos a 13T-ben az előlapi kamera lett gyalázatos, de valahol spórolni kellett, de teljesítmény és hátlapi kamera tekintetében azért rendben van.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#30) ROBOTER válasza eszgabor (#28) üzenetére


ROBOTER
addikt

Én is azt akartam kérdezni, hogy az amúgy Van Gogh? A növények levelei is hasonlók. 200 Mpixel, az kell nekünk.

(#31) fogselyem


fogselyem
tag

Az oldalra lefittyedo kijelzo lattan az en szam is lefittyedt.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#32) OSERANSKY


OSERANSKY
junior tag

Tavaly októberi biztonsági patch-el érkezett és nem talált frissítést a rendszer.
A Xiaomi hivatalos oldalán még fenn sincs a teló a ROM szekcióban, de gondolom idővel felteszik.
Manuálisan kellett leszednem rá Keresztfiamnak a 2024 januári biztonsági patchet is tartalmazó V14.0.5.0.TNOEUXM frissítést.
Gond nélkül felment és váltotta a gyárilag rajta ücsörgő V14.0.2.0.TNOEUXM-est.
A widget-rendszer az új, több méretben is 'kipakolhatós', szóval én már semmit sem értek.
MediaMarktban lett vásárolva, gyors promóciós regisztráció után tegnap hozta meg a futár hozzá a Xiaomi Smart Air Fryer 6.5 Literes forrólevegős cuccost.
Piros pont, hogy ezúttal ilyesmire is gondoltak.
Szerintem korrekt teló, egy vezetéknélküli töltési funkciót azért hiányolok, de akkor nyilván drágább lett volna, a kijelző üdvözlendő, személy szerint nincs bajom az ívelt kijelzővel.
A 12GB memória és az 512GB belső tárhely pedig igencsak kiadós és biztosan jól fog jönni mindenkinek.
A semmirevaló és évek óta változatlan 2 megapixeles makrón már csak a fejemet tudom csóválni, és közben mosolygok...

A teszt átfogó, gratulálok hozzá és köszönjük!

[ Szerkesztve ]

If it’s not broken, keep fixing it until it is...

(#33) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez vastagon ajanlott telefon!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) weiss válasza ROBOTER (#22) üzenetére


weiss
addikt

Random részlet a kép közepéből leméretezve. Én örülnék, ha minden telefon "csak" ilyen képet tudna.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#35) Luck Dragon

Tetszik a formavilága, de igazából ennyi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#37) bteebi válasza bbattila92 (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Erről van szó! :R Nekem bőven elég lenne a 60 W-os töltés is (mondjuk a 120 Hz maradhatna, még ha nem is sűrűn használom), de a Jack az eléggé hiányzik. Meg nekem a microSD is. 1 terás tárhelynél mondjuk már nem panaszkodnék, de az 512 GB még határeset. Igen, zenéket, filmeket tárolnék, nem pedig 10+ ezer programnak kellene.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) peestike


peestike
senior tag

2019-es swift nem ismeri fel a telefont, android auto meg se nyikkan. Redmi note 9 pro volt korábban, azzal simán ment.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#39) Farkas82 válasza peestike (#38) üzenetére


Farkas82
tag

A miui 14 óta elég sok panasz van a xiaomikra Android Auto ügyben, jó lenne, ha ilyesmit is megnéznének a tesztekben. De pont tegnap olvastam egy tesztet, ahol a fickó az s22-ről pixel 8 pro-ra váltásról osztotta meg a tapasztalatait, és a fő szívfájdalma az volt, hogy nem ment az AA ahol az S22-vel semmi baja nem volt. Lehet nem csak a xiaomi sara.

(#40) ROBOTER válasza weiss (#34) üzenetére


ROBOTER
addikt

Tényleg nem tudom, mit kellene látnom egy 0,9 megapixeles képen, ismeretlen mértékű kivágásból.

Nem az a gondom, hogy nem lehet használni, hanem hogy semmi előrelépést nem látok egy 3..4 éves telefonhoz képest, miközben 100 megapixelekkel dobálóznak. Volt egy időszak, amikor ez a megapixelháború elkezdett alábbhagyni, most pedig kapott egy lendületet. És engem minden látható paraméter érdekel, pl. a képminőség egyenletessége, jó lenne ha a kép szélei felé közeledve is viszonylag stabil lenne a felbontás. Nem értem, hogy a tesztoldalakon hogy kaphatnak csúcsértékelést olyan telefonok, amelyeknél csak a kép 70..80%-a használható.

(#41) Greentea


Greentea
senior tag

Huuh az az ultraszéles nagyon gyenge este. :S

2x2 néha 5

(#42) peestike válasza Farkas82 (#39) üzenetére


peestike
senior tag

Holnap még megnézem gyári kábellel is, hátha lesz változás. Meg kipróbálom az asszony note 12 pro-ját is, azon már hyperos van.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#43) weiss válasza ROBOTER (#40) üzenetére


weiss
addikt

Feladom.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#44) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Erősen gondoltam rá korábban, hogy bepróbálkozom egy ilyen telefonnal, de a nem túl acélos kamerarendszer és a csak USB2.0 szabványú OTG csatlakozó kicsit eltántorít.

Jobb lenne ha tudna wireless töltést is, de anélkül ellennék.

Kicsit hiányzik a jack csatlakozó is, de ezt már említeni se merem, mert rögtön közlik velem, hogy az ugyanolyan retró dolog, mint az értesítő LED :K

Az infra jeladó és a lekerekített, átlagosnál nagyobb felbontású kijelző meg abszolút tetszik , szóval még hezitálok kicsit.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#45) Freiherr


Freiherr
őstag

Megy még ez a sütős akció?

XXX

(#46) Donki Hóte válasza Freiherr (#45) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Február 6-ig tartott.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#47) Freiherr válasza Donki Hóte (#46) üzenetére


Freiherr
őstag

ok

XXX

(#48) Dominó85


Dominó85
veterán

Ismét egy 200MP-s telefon, ami jó ha 40-et tud.. azon felül mintha digitális maszatolás menne csak rá. Jó lenne ha végre valamelyik gyártó elengedné ezt a pókszemes megapixel háborúzást. Bocs hogy ezt mondom, de a 7 évvel ezelőtti Xiaomi Mi Note 2 telefonom 24MP-je ezerszer jobb képeket csinál mint ez a borzalom egy valag pénzért... :W

* Péter - 06302461862 *

(#49) janeszgol válasza Greentea (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a telefonok kb 90%-ra elmondható.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Tötet


Tötet
csendes tag

:DDD

Ha egy munkát elvégzek 20 perc alatt, az azért van, mivel éveket tanultam hogyan csináljam hatékonyan. Ezeket az éveket kell megfizetned, nem a 20 perc munkát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.