Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) K21_overlord válasza FefeeX (#23348) üzenetére


K21_overlord
tag

WOLK ben új vagyok dalaranon a várost vagy az arenat érted? Ill akkor szerinted menjek ragnára?

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#23352) Cathfaern válasza capafog23 (#23350) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Patchwerken 3k volt tegnap.
Mondjuk nem vagyok igazán kibékülve vele, épp most talenteltem át surv-ra, kiváncsi leszek rá.

K21_overlord:
Ha tényleg sok magyart akarsz, akkor BS-re menj. Viszont ha allis karit akarsz kezdeni, akkor Ragnára (Bs-en hordás többség van).
Amúgy az új fővárosra értik a lagot.

[ Szerkesztve ]

(#23353) Azazello-


Azazello-
senior tag

valaki be tudna nekem linkelni, hogy hogyan kell talentelni unholy DK tankot plz?

es milyen glyph-ek kennenek hozza?

koszi

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#23354) kovsol válasza Ribi (#23346) üzenetére


kovsol
titán

200ms az simán jó
de az a gond neked nincs szar pinged, de ilyenkor mikor pl WG harc megy a server laggol és hiába lenne 50ms -ed akkor is van hogy több sec mire elcastol valamit
én több helyről is gamelek, de 100/100 vagy 8 vagy 2 Mbites nettel is egyaránt szar legtöbbször a server miatt :(

May the Force be with you!

(#23355) Wolverine válasza Azazello- (#23353) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW Insideren ilyesmit ajánlanak buildnek, glyphekről viszont csak dps leírást láttam náluk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23356) Azazello- válasza Wolverine (#23355) üzenetére


Azazello-
senior tag

koszi

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#23357) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt hittem, hogy a múltkori naxx-ban leölt 12 bosst már nem tudjuk megdönteni, de szinte kicsit több mint 3 óra alatt teljesítettük a 12 bosst.Persze ismét sok időt elvett a lootosztás.Aztán jött thaddius amin első try-ra 300K hp-ja maradt másodikra elrontottuk harmadikra ismét 500K sajnos már aludt mindenki és a boss enrage-elt.Pénteken beaprítjuk a maradék 3 bosst és vagy malygosson folytatjuk, vagy megcsináljuk a nagy sárkányt addal.

(#23358) Rizzo válasza FireShadow (#23331) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nem kell gamecard, ettől trial. Én 70-en kaptam xp-t, de ugye 71-et nem engedi meglépni.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#23359) Bencus88 válasza Bencus88 (#23357) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ja a legviccesebb dolgot nem is mondtam.Már off gear-be is megvan a 25-ös vállas :C

(#23360) Ribi válasza Bencus88 (#23357) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ugye azt a taktikát toljátok, hogy mindenki 2 csoportban áll.
Ha nem hal meg senki, nem lehet gond. Persze ugyis meghalnak páran :)

(#23361) kovsol válasza Bencus88 (#23359) üzenetére


kovsol
titán

nálunk meg már DE- re mennek a t7 -ek mert legtöbb emberenek már a harmadik gearbe kell kb cucc :)

May the Force be with you!

(#23362) capafog23 válasza Cathfaern (#23352) üzenetére


capafog23
őstag

Én survin vagyok, és én is kb annyit dps-t tolok 3000-3200dps. BM-el az a gáz hogy pl shatarionon (nem tudom hogy kell írni) nagyon könnyen meghalt a peted, és akkor bm-nek már el is szállt a nagy része a dps-nek (40%-ka kb)

(#23363) Junkie válasza capafog23 (#23362) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nálunk vagyok én meg mégegy hunter ő bm én survival. Patchwerken és olyan bossfightokon ami nem igényel nagy wasd-t nekem 4500(a max eddig 4700 volt) körül van a dps, neki 3900 körül, wasd-s fightoknál(pl Grobbulus) kiegyenlítettebb a dolog lévén a mozgás miatt a survival talenten csökken a dps(trap dance-et még nem próbáltam noob vagyok hozzá sztem:)) bm-en viszont a pet ugye ugyanakkora elánnal kergeti és harapja a bosst:) Bár így is álltalában 100-200 dps-el a bm hunter elött vagyok, nagyjából hasonló gearben vagyunk szóval olyan észveszejtő különbség nincs:)

[ Szerkesztve ]

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#23364) rudeee


rudeee
őstag

Sziasztok!

A kérdésem nem wow-al kapcsolatos de "némileg" kötődik hozzá.
A Warcraft 3 és TFT-től lenne szó amit biztosan sokan ismertek és játszottatok vagy játszotok vele.
Azért ide írok, mert a saját topicja szinte totál kihalt így esélyem sincsen választ kapni a kérdésre.
A gondom az lenne, hogy a 22"-os tft monitoromon nem tudom rendesen futtatni a játékot.
Ugye a 22"-es moncsi natív felbontása 1680*1050, viszont a játék ezt nem nagyon támogatja.
A neten találtam a felbontás átírására vonatkozó registrie bejegyzést amit meg is tettem. Ezzel a felbontási gond megoldódott viszont a széles vászon miatt a játék is megnyújtódott, ebből következően torz lett a kép mert a játék nem igazodott a felbontáshoz (valószínűleg az engine nem támogatja azt).

A neten ezeket a postokat találtam: [link]
Az alsó 2db kép jól mutatja a helyzetet, ez a gond nálam is, hogy a képet elnyújtja a monitor.

Tudnátok segíteni vagy ötletet adni a megoldásban?

Köszi!

(#23365) capafog23 válasza Junkie (#23363) üzenetére


capafog23
őstag

Én se trap dancelek. szerintem nem dob annyit a dps-en, meg nincs is idő legtöbb esetbe erre figyelni.
Eleinte én is bm voltam aztán amikor a guildbe már csak én voltam bm akkor átálltam survivalra.

(#23366) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hát igen uncsi már ez a kieg jöhetne egy kis ulduar:) Amúgy igen 2 csoportba állunk első try-ra 3 ember halt ki amikor maradt 500K akkor 1:)és őt is felszedtem szóval csak aludt mindenki dps-t nem toltak

(#23367) Cathfaern válasza capafog23 (#23362) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

OS-ben (igaz 0 drake-el voltam még csak, puggal) nekem sose volt gondom azzal, hogy a petem meghal. Tűzfalnál magamhoz hívom (na itt kell kicsit figyelni, mert attól, hogy te nem állsz bele, ő még benne állhat), addok meg úgyse rá mennek. De szerintem BMként nem probléma a pethalál, hisz ott a heart of the phoenix, meg a pet ress cd-jét csökkentő talent (amit már csak a mana csökkentés miatt is érdemes kirakni).

Survivalt meg egyelőre próbálgatom, de 25 fősben nem voltam azóta még.

[ Szerkesztve ]

(#23368) capafog23 válasza Cathfaern (#23367) üzenetére


capafog23
őstag

Te tudod. :)
Mi 2 addal nyomjuk és elég gáz figyelni petre úgy hogy figyeled a falat, a voidzone-t közbe md-zel. Örülok ha a csata feléig életbe marad a pet, persze survinál nincs kitalentolva a ress.

(#23369) FefeeX válasza rudeee (#23364) üzenetére


FefeeX
veterán

"Make sure Warcraft 3 is fully patched to get the widescreen resolutions. At least that was the way it worked on my Powerbook. And it did stretch, but didn't seem quite as annoyning as some games being stretched."

Szóval vagy egyedileg editeled, vagy felteszed a legutolsó peccseket is, és akkor állítólag lesz választható wide felbontásod is.

(#23370) Wolverine válasza Bencus88 (#23366) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek szerint megvan a Glory of the Raider title is? :U A Blizzard szándéka szerint nem a raidek lesznek nehezek, hanem az achievementek; ha azok nincsenek meg, akkor nem mondhatod, hogy vége a contentnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23371) LucifeI2 válasza rudeee (#23364) üzenetére


LucifeI2
őstag

Bármit is csinálsz, mindig nyújtani fogja, ha tovább olvasod a hozzászólásokat akkor ez kiderül. Nekem is 22"-os monitorom van, én meg pont azon szenvedek, hogy 4:3-ba jelenítse meg, így lesz két fekete csík oldalt, de legalább nem nyújtja meg.

(#23372) Junkie válasza Cathfaern (#23367) üzenetére


Junkie
aktív tag

Survivalnél ahogy én vettem észre sokat kell gyúrni a crit rate-re és elég fontos a hitcap is, bm-nél nem dob annyit mint a survival ágon legalábbis én ezt tapasztaltam, majd kiváncsi vagyok mennyi növekedés lesz neked dps-ben ha trap dance-et is tolsz mindenképp számolj be:)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#23373) Azazello- válasza capafog23 (#23362) üzenetére


Azazello-
senior tag

max dps-em 2200 volt eddig es full epicben vagyok, survivalon. hol a hiba? talentelest is atlottem mar...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#23374) FefeeX válasza Azazello- (#23373) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem mindegy ám hogy raid, all kaszt buffal, meg esetenként raid buffal, vagy csak szimpla non-buffed DPS... Esetleg 5fős insta DPS...

(#23375) !player!


!player!
aktív tag

Volt v.mi oldal régebben ami megmutatta a legpopulárisabb talent elosztást, tudná v.ki linkelni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#23376) Cathfaern válasza Azazello- (#23373) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

heroicban nekem is 2200 volt a max (BM-el kevesebb, igaz gearem is változott közben), sőt dummy-n valamiért első próbára ilyen 1300 körüli dps-t toltam... szóval tényleg nem mindegy hogy milyen buffokban vagy :)

(#23377) Bencus88 válasza Wolverine (#23370) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kérlek szépen azokat szombaton csináljuk.Most is bezúzunk pár öcsit múltkor is meglett 6.Csak sokat szívtunk gundrak szakítos bosson meg azjol nerub első bossos öcsin.egyrészről igazad van másrészt meg sztem nem lehet nap mint nap azokat tryolni.

(#23378) !player! válasza Bencus88 (#23377) üzenetére


!player!
aktív tag

Ezek nem a Glory of the Raider achievementjei, mert ezt tényleg nem tudod naponta probálgatni. El kell fogadni, hogy ez lesz az uj rendszer aminek végétől még te eléggé messze vagy.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#23379) Cathfaern válasza !player! (#23378) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk ez az achievementes rendszer annyiból gáz, hogy míg ha az a nehézség, hogy leölj egy bosst, akkor ha egy guild nekiáll, és reggel 8-tól hajnali 2-ig tryolni akarja, akkor megteheti. Viszont vannak achi-k, amiket ha egyszer bebuktál, akkor viszlát 1 hét múlva, s ez szerintem viszont elég frusztráló dolog.

(#23380) FefeeX válasza !player! (#23375) üzenetére


FefeeX
veterán

(#23381) !player! válasza FefeeX (#23380) üzenetére


!player!
aktív tag

erre vagy v.mi hasonlóra gondoltam, de v.hogy nem jöttem rá miért is az a legpopulárisabb ami :(

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#23382) !player! válasza Cathfaern (#23379) üzenetére


!player!
aktív tag

Persze én is ellene vagyok, de nem tudok mit tenni! :)
Naxx nagyon durván farm státuszba van és az Immortalt áltaába 1-1 ember miatt bukjuk el, pl multkor is kapott DC-t fight közbe buktuk is jövő hétre a dolgot és ez igy megy eléggé régóta.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#23383) Cathfaern válasza !player! (#23382) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem nem lenne rossz ez az achi-s rendszer, ha ez a rész nem lenne benne. Tehát ha csak olyan achik lennének, ami bosshoz köthető és wipe után újra lehetne próbálni, esetleg lehetne valahogy resetelni a raid instát (mondjuk úgy hogy reset után nem esnek cuccok vagy valami ilyesmi), szóval hogy újra lehessen próbálgatni, mint most a boss fightokat.

Bár ebben a témában az én véleményen nem annyira mérvadó, mert nem vagyok azon a szinten, hogy raid achievemteket csináljak :B

[ Szerkesztve ]

(#23384) Wolverine válasza Bencus88 (#23377) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a Glory of the Hero :U Ez meg a Glory of the Raider (ez meg a 10 fős változat).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23385) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nagy fury warri szakértő ha van szerinte mennyi hit rating kell mostanság? Csak mert nézem wws-t patchwerken ilyen 6K feletti dps-t tolnak 200-220-as hit ratingekkel, nem kevés ez? :F Pl itt egy. Igaz elég komoly gear is van mellé főleg 2db betrayer.

Nekem van most 360 és azon gondolkozok, hogy lehet kikéne próbálni ilyen 220 körül ahogy azok is aki próbálta már írjon vmit.:)

[ Szerkesztve ]

(#23386) K21_overlord


K21_overlord
tag

A ragnaros mért van a latin american fülben? vagy én kameráztam el valamit?

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#23387) Cathfaern válasza K21_overlord (#23386) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A realmek csak egy kontinensen belül különbözőek. Arathor pl. van amerikában és európában is, ezek szerint ragnaros is :)

(#23388) K21_overlord


K21_overlord
tag

Nekem great EGB s van meg szóval nem az európai szervereket kéne látnom? Vagy valamit én rontottam el?

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#23389) Bencus88 válasza Wolverine (#23384) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oh bocsánat:) Hát ettől nem hogy messze vagyok messze is maradok tőle.Bár most megcsináltuk az egy sárkánnyal sarthariont, de ez a glory of the raider sztem nekem nem igen fog összejönni.Nem a klánomat minősítem mivel baromi jó klán vagyunk, de ehhez tényleg mind a 25 embernek imba full skillesnek kell lennie.

(#23390) rudeee válasza LucifeI2 (#23371) üzenetére


rudeee
őstag

Feltettem a legújabb patchet a W3-hoz amit ugye a Blizzard downloader le is húzott ahogy felléptem de a sejtésem beigazolódott, hogy továbbra sem támogatja a wide felbontásokat a játék.
Nekem is csak az a megoldás maradt amit te írtál, hogy a játékot valahogyan 4:3 arányban futtatni, csak kérdés, hogy miként tudom ezt megtenni.
Nálam 8.12-es videodriver van fent CCC nélkül, és mellé pedig Ati Tray Tools amiben képarány beállításra nincs módom.
Tudnál nekem segíteni, hogy milyen programmal hozhatom játszható formába 4:3 arányban a játékot?
Valami megoldás csak van, elvégre a világon rengetegen tolják még a gamet és biztosra veszem, hogy sokuknak már wide kijelzője van.
Mások ötletét és segítségét is szívesen fogadom! :)

(#23391) Cathfaern válasza K21_overlord (#23388) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mi van a realmlist.wtf-edben? Igazából attól függ mit látsz.

(#23392) Guargumi


Guargumi
tag

Hunterek, a BM vagy a Survival hunter crittel e többször, lehet balga a kérdés, de rugóként HAT talenton vagyok, s a grouppomban nem mindegy, hogy kik vannak.

2200 dps, irta valaki, 25 ben, hunterként az gáz, ott valami nincs jól, lehet a talent, lehet a cirlce vagy esetleg bátortalan vagy:)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#23393) Cathfaern válasza Guargumi (#23392) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Survival crittel többször szerintem (talent miatt).

(#23394) Guargumi válasza Cathfaern (#23393) üzenetére


Guargumi
tag

thnx
mondjuk a top dps huntereink áttalentoltak.
pet is, mert az is beleszámit, van itt rogue, aki szintén ezen a talenton tolja, egy kis eszmecserére.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#23395) Nevar válasza SzlobiG (#23385) üzenetére


Nevar
aktív tag

Soft hit cap, aztán stackeld a strenght-et ahogy tudod, több hit szerintem nem kell.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#23396) MCGaiwer válasza SzlobiG (#23385) üzenetére


MCGaiwer
addikt

valószínűleg a számok nem hazudnak...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23397) Azazello- válasza Cathfaern (#23376) üzenetére


Azazello-
senior tag

petek talentelese, milyen pet jo pvp-re - raid-re errol van vlami infod? infotok..

farkast probaltam instakhoz, raidekhez a 10% extra ap miatt, de ha arra talentelem ki, akkor olyan hamar behal, hogy semmit sem er az egesz. macsaka ami meg elfogadhato instazni nalam, pvp-re pedig egy kigyom van, de arenaban meg nem probaltam, bg-n pedig nem igazan a petet figyelem, ott szet "critelek" mindenkit :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#23398) Guargumi válasza Azazello- (#23397) üzenetére


Guargumi
tag

3 fajta pet osztály van,
nevüket nem tudom, de a lényeg:
- solozáshoz, ez amolyan tankféle pet, pl. a macik
- raid pet, nagyobb dmg, pl. devilsaur, macskák
- pvp, a kettő keveréke, általában olyanok, amig lassitanak, stunolnak

Pve re fogjál be valami menő dinót Un Goroban, esetleg egy cicát, Terrokarban van egy völgy, ott vannak, ahol napizni lehet, a skyguardoknál.

ha hülyeséget irtam, akkor majd kijavitanak, hunterem lvl 33, erősen alt kategória, guilden kivüli játékhoz.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#23399) L4mie válasza Nevar (#23395) üzenetére


L4mie
veterán

Mivan veled te büdös Boci?? rég láttalak feltolod a kíped Meridianra néha?? :)
Milyen az új inf? hogy megy a raidelés? warri milyen arénában? ;)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23400) deathcrow42 válasza Guargumi (#23398) üzenetére


deathcrow42
tag

PvP-re az a pet kell aki tud sacrificet tolni a hunterre/társra. Pont. :D

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.