Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) kefizor


kefizor
tag

Hello!

Nem tudom hogy ez ide illik-e de akinek kéne ts szoba akkor az forduljon hozzám! Akár az egész topicnak tudok adni elegendő slotos szobákat!

(#23102) nierthen válasza .volkovy. (#23100) üzenetére


nierthen
tag

felveszlek én is. vigyázz! egy félisten már figyeli a földön járásod :D

Nierthen#2767

(#23103) Ribi válasza pachito (#23073) üzenetére


Ribi
nagyúr

Timed mázli kérdése is.
Csomó idő elmehet, ha vicces módon a 2 átellenes oldalra pakolja le a mobokat és sok idő elmegy a szaladgalassal.
Ami fontos, hogy nem szabad megállni. Amig van mana menni kell előre. Én holy palaként voltam néhányszor. Eléggé egyszerőnek tűnt a dolgom guildel, mert mindenki tudta mit kell csinálni. Healerről le kell szedni a sok kis vakarcs zombit, aoe sok esetben fontos, mert kupacba jönnek a mobok. Pont ezért előnyben van a pala tank is mert jó aoe tankolást nyom. Sajna macitank kicsit hátrányban van. Szóval itt sok múluk a tankon. Ha jól össze tudja szedni a mobokat a healernek kevés a dolga és nem fogy ki a manaból, nem kell feleslegesen leülni kajálni. Persze ez mindenütt így van, de itt ugye az idő miatt különösen fontos. Arthas néha néha megáll, amikor beszélni kell vele hogy lóduljon tovább, azonnal beszélni kell vele.

Szóval szerintem itt a tanknak kell legjobban ismerni az egészet.
Viszont amit nemtudok, hogy ha lejár az idő akkor ha épp az extra bosst ölik az emberek akkor is lelép, vagy csak a megadott időn belül meg kell ütni 1x.
Legutolsó alkalommal sajna még láttam amikor átlép a kapun, de már pont nemért oda senki.
Láttuk hogy vészesen fogy az idő, és az utolsó 2-3 mob csoportot figyelmen kívül hagyva rohantunk előre, mindenkire sacred shield, tank aggrózta akit tudott, de csak integetni tudtunk :(

(#23104) Cathfaern válasza Ribi (#23103) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Viszont amit nemtudok, hogy ha lejár az idő akkor ha épp az extra bosst ölik az emberek akkor is lelép, vagy csak a megadott időn belül meg kell ütni 1x."
Sajnos lelép, én így jártam pár napja egy csapattal. Viszont nem válik immunissá, tehát érdemes minél messzebb elvinni a kaputól, s így mikor elkezd lelépni még van idő ölni.

(#23105) Wolverine válasza .volkovy. (#23100) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, lvl10 viszonylag hamar összejön (főleg, ha már tudod, mit kell csinálni) - ha véletlenül Arathorra tévedek valamelyik ottani altomra, majd rád írok én is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23106) L4mie válasza Ribi (#23103) üzenetére


L4mie
veterán

igen átmegy a szemít :(
volt, még az elején, hogy elcsíptük és volt vissza még 15-30 sec, fogta magát és 30%on átmászott a kapun :) közben morgott, hogy nahát ő itt már végzett és megy is :D
NYÁD! fenét végzett megijedt és elspurizott :P

szval képes és elmegy fight közben is. (bár lehet hogy valamelyik patchben ez változott)
A mostani legjobb időnk asszem az hogy még 9 perc maradt volna.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23107) bobace válasza L4mie (#23106) üzenetére


bobace
őstag

Mászik ő most is, ejj ha megtudnám mondani, hányszor mászott át a portálon... Az egész event lutri, ha jó helyre kapjuk a trasht megvan, ha sokat kell mászkálni nincs meg...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#23108) Azazello-


Azazello-
senior tag

lvl64en felvehetem en a questeket fjordon?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#23109) FefeeX válasza Azazello- (#23108) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem nem, de abból ítélve hogy UK-ba bemehetsz 65-ön, talán 65ön már vehetsz fel questeket

(#23110) whitezo88 válasza Azazello- (#23108) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát ha 64en tudsz 68-72 mobokat rendesen ölni :U

(#23111) FefeeX válasza whitezo88 (#23110) üzenetére


FefeeX
veterán

DK-val? minden további nélkül... :)

(#23112) Wolverine válasza Azazello- (#23108) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hiszem; 56-os lockom átidézés után nem kapott semmit Honor Holdban, csak 58-on. Gyanítom, Howling Fjordon és Borean Tundrán sem adnak questet 68 előtt.

szerk: egyébként megfelelően erős gearben 3-4 szinttel nagyobb mobok ölhetőek a Wrathban :) (Ydrivel a bétában 74-en is tudtam Icecrownban a pókokat ölni a chain első fázisában)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23113) deathcrow42 válasza Azazello- (#23108) üzenetére


deathcrow42
tag

Nem értem miért siettek Northrendre, én elquestelgetek Outlanden 71-ig aztán ki northrend :D

80-t úgy értem el alttal hogy icecrown érintetlen és storm peaks fele még megvan, s az nem kevés pínz! :)

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#23114) Wolverine válasza deathcrow42 (#23113) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert sietsz :U Normálisan questelve Zul'drakban lesz 80-as az ember, úgy, hogy Sholazar/Storm Peaks/Icecrown érintetlen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23115) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tegnap ismét naxx-ban jártunk.A mi raidelési időnk 4 óra volt kis késéssel 10 perc + 15 perc pihi meg a sok loot osztás blabla 12 boss ment le és 1 wipe volt.Szerintem egész jó tempót diktáltunk :R

(#23116) FefeeX válasza deathcrow42 (#23113) üzenetére


FefeeX
veterán

Pl azért, mert a mobokért dupla xp jár (mint anno azeroth-->Outland) valamint a questekért is 1,5-2%-es az XP --> ergo kétszer olyan gyorsan fejlődsz. (Resteddel 2k/mob, emellett 15-20k XP/quest, nehezebbekért meg 25k)

Outlandra meg szöszölni majd visszamegyek a DKval 80on, behuzok 40 mobot aztán a szagtól is megdeglenek :) (mire nem jó a bogaras hülyeség)

(#23117) FefeeX válasza Bencus88 (#23115) üzenetére


FefeeX
veterán

ez a 10 vagy a 25 fős? gondolom guild, és 25ös... :)
a pug 10es kb mennyi idő alatt megy le, ha épp nagyjából jó a csapat? :) Annyi időm sajna nincs hogy komoly guildben helyt tudjak állni, tehát marad a pug, szerencsére így is eljuthatok a raidek "lájtosított" verziójába... :)

MÁS:
ami még eszembe jutott a world PVPvel kapcsolatban:
Boomkin szerintem egész faja most is, legalábbis a hentes DKval szemben. Eddig minden kasztot lehenteltem elsőre World PVP-n, +2 szintig... Kivéve a rugót, ha ő kezdett. Az ellen esélytelen.
Sok kasztból volt egész skilled-ember is, retri pala pl ress után fél/fél életnél bezúzott, épphogy (CD-n volt a lightning trinket) A rugón kívül a legjobb akivel találkoztam, a bumkindruid volt, 3 szinttel alattam, mondjuk látszott a srácon hogy érti a dolgát, elkiteolgatott, csak a trinketnek köszönhetem hogy ő halt meg :) Persze ez csak egy kaszt, de tényleg, szinte az összes allinak nekimegyek mióta a DKval nyomom, mert már elegem lett hogy az allik állandóan bezúzták a hunterem úton-útfélen, a hordások meg ált World PVP-ben nem segítenek egymásnak (TK)... És eddig tény hogy nem elég nagy statisztikai minta alapján - 91 allit vágtam le és kb 6szor haltam World PVP-n +-3 szint ellen(amiből 3at a rugónak köszönhetek - hiába tudtam h ott van, hiába tettem be a trinketet, hiába minden, mondjuk valami gladi cuccban volt)

[ Szerkesztve ]

(#23118) nak0n válasza Wolverine (#23114) üzenetére


nak0n
aktív tag

Mágussal tundrán kezdtem, utána fjord, dragonblight, és grizzlyben meglett a 80. Zuldrak, storm peaks, sholazar és icecrown is megmaradt pénzforrásnak. :)

(#23119) FefeeX válasza nak0n (#23118) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem így volt a hunterrel, de ugye hozzá kell számolni hogy volt benn több insta meg 70ről indult... DKval 74en értem Dragonblight-ba, 68on kezdtem vele Northrenden, meglátjuk mi lesz a vége :)

(#23120) kovsol válasza FefeeX (#23111) üzenetére


kovsol
titán

és a dk nak bisztos a zöld szarfos gearjében anyi hit ratingje van, hogy eltalál nála sokkal nagyobb mobokat

May the Force be with you!

(#23121) Wolverine válasza nak0n (#23118) üzenetére


Wolverine
félisten

Add hozzá, hogy én szinte nem instázok, így abból gyakorlatilag nincs xp-m, csak a questelésből :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23122) FefeeX válasza kovsol (#23120) üzenetére


FefeeX
veterán

4 szinttel magasabbat? eltalálja biza, de nem zöld gagyigírrel kell menni, magamból indulok ki, és én spec igyekszem mindig a szintemhez legjobb geart összeszedni, sokkal jobb úgy fejlődni :) (nem azt mondtam hogy 64es szinten 72es mobokat csapkodj, de a 67-68asokat egyébként szerintem még talán a zöld girrel is eltolja)

(#23123) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

A heirloom cuccokon lévő +10%-ok mob öléskor stackelődnek?

Where do you want to go today?

(#23124) kovsol válasza FefeeX (#23122) üzenetére


kovsol
titán

szerintem két dolog elég a gyors fejlődéshez: van a dk -mnak egy BoA vállasa meg fegyoja
két nap volt 60-70 (resteed voltam mert 60on megálltam és oda visza tudom a küldiket) teljesen fölösleges a szintedre legjobb cuccot kiszedni csak magaddal b@szol ki szerintem
és minek kell nagyobb mobokat ölni ? három-négy megye alatt megvan a 70 közelébe nem megyek nálam magasabb szintű moboknak

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23125) kovsol válasza Wolverine (#23121) üzenetére


kovsol
titán

nem is éri meg instázni én warival szoktam funból menni tankolni kis instákba de még mindig nincs meg a 72 pedig már sokban voltam és resteed, de legalább örülnek, hogy egy rendes tank megy velük :)

May the Force be with you!

(#23126) Cathfaern válasza H.O.D. (#23123) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha mutatsz két olyat, amin van +10% XP és fel is tudod venni őket egyszerre, akkor megmondom, hogy stackelődnek-e :)

(#23127) H.O.D. válasza Cathfaern (#23126) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Jóvanna, ezt benéztem... :B

Shoulder mindkettő, az meg nem menő manapság.

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#23128) Bencus88 válasza FefeeX (#23117) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így van 25-ös guild volt:)
:R

(#23129) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nah. ahhoz képest hogy Malygost ninjapullolták, 1hit lett :DDD

(#23130) Bence717


Bence717
tag

Hello!!! Az mire jo ha beteszek goldot a bankba?? :F

(#23131) Wolverine válasza Bence717 (#23130) üzenetére


Wolverine
félisten

A saját bankodba nem tehetsz be; a guildbankban meg néha egyszerűen kell lennie némi pénznek, de erről inkább nyilatkozzon egy aktív GM/officer :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23132) alien_


alien_
őstag

Jerffrey Kaplan lead producer kilépett a WoW csapatból, hogy a továbbiakban teljes figyelmét a fejlesztés alatt álló, következő Blizzard MMORPG-re fordíthassa! /forrás/

Swarm is coming.

(#23133) Wolverine válasza alien_ (#23132) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp írom a Gamepodos verziót :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23134) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na kellemes raidnap volt ma. Malygos + sartha után 10en lementünk megölni Cthunt Ossiriant meg nemrég fejeztük be MC-t. remélem holnap BWL-t össze tudunk szedni.

(#23135) Ptech válasza alien_ (#23132) üzenetére


Ptech
őstag

Holy shit! :Y

Más: [link] :D

(#23136) nierthen válasza Ptech (#23135) üzenetére


nierthen
tag

nagyon ötletes :D

Nierthen#2767

(#23137) nierthen válasza Wolverine (#23133) üzenetére


nierthen
tag

nagy kérdés, hogy, ha senki más, hát legalább a blizz tud-e konkurenciája lenni a WoW-nak. szándékosan be fogják vajon fullasztani a WoW-ot?

Nierthen#2767

(#23138) kovsol válasza nierthen (#23137) üzenetére


kovsol
titán

majd nem lesz több aréna szezon és új insta és már mennek is el az emberek a másikra

May the Force be with you!

(#23139) nierthen válasza kovsol (#23138) üzenetére


nierthen
tag

mindamellett, hogy annak is van ereje, hogy aki wowozik, szerintem rohaftul kíváncsi lesz, hogy mit tud a Blizz a wowon kívül, valszeg igazad van

Nierthen#2767

(#23140) bobace válasza FefeeX (#23117) üzenetére


bobace
őstag

Érdekes ez a DK dolog :D Nekem is nekem jött minden DK mikor szinteztem - i was a boomkin in pvp gear , de 80-on volt az első, hogy megölt egy, addig csak nyomtam a spit makrót a nooboknak :D Mióta viszont egy szintű a cucc, eléggé meggyűlt velük a gondom...

Számomra más most befulladt, ha nincs új tartalom, és a többiek is pihennek, társaság nélkül így, köbö semmi értelme, tök unalmas, most feralon szólózgatom a raideket kínomba...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#23141) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

valahol láttam itt egyik postban egy olyan addont, amibe be lehet rakni több cuccot DE-re, de nem találom, mi volt annak a neve?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23142) deathcrow42 válasza nierthen (#23139) üzenetére


deathcrow42
tag

Elvileg ez a Hydra project lesz amibe Tigole most bekapcsolódik, s mivel ő fő dizájner volt a wowban csaknem fog szerepet változtatni. Ez annyit jelent, most kezdik el majd a játék világát tervezgetni... :D

Sok víz fog lefolyni a Dunán míg ebből lesz valami! :DDD

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#23143) FefeeX válasza bobace (#23140) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát azért bármennyire is - szerintem a leg lebutítottabb karakter a DK - könnyű kezelni, azért PVPben messze nem elég az hogy tudod 3 ütés kombinációját rotálni :) Pedig a legtöbb DK még erre sem jön rá, és nem tudja, hogy a másik hogy híleli magát csata közben (anno BFben mentünk 5 DK-val, és az egyik állandóan meghalt, akkor kérdeztem hogy ismeri-e a hílelős módszert, és mondta hogy "lehet hílelni?" ^^

Hunterrel pont az a bajom, hogy egyedül nem fog lemenni egyik raid sem, így majd ha DK nagy lesz, remélhetőleg azzal már más lesz a helyzet... (Sőt, druid70 segítségével sem ment le a pók boss ZGben - mondjuk fight közben olvastam wikin a taktikát :P)

McGaiwer:
DE ugye disench? Ez az addon engem is érdekelne, mert mikor tele van a 4 18as bag enchanternél, szeretnék közben mással is foglalkozni :)

kovsol:
Persze, sok mindent lehet, de nekem sajna nincs időm arra hogy pár napot reggeltől estig a húzásra szánjak, holott néha szeretném :) Így marad az hogy naponta van 3-4 órám az AHzással együtt (ami magában minimum 1 ha sok pénzt akarsz) --> legalább akkor érezzem magam jól közben, ne unva toljam végig a sok szemetet :) Emellett WorldPVP-n a questreward gagyi cuccokkal szinte esélytelen vagy, én pedig arra edzem a DK-m, hogy megtoroljam az allikon a sok ganket... (pedig eleinte nem akartam legankelni meg corpsecampelni senkit, de egy idő után már elegem lett a dologból)

[ Szerkesztve ]

(#23144) Wolverine válasza deathcrow42 (#23142) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont tegnapi hír volt, hogy a Blizz évente egy címet fog kiadni; idén Starcraft2-t várok, jövőre egy Emerald Dreames WoW-kieget, 2011-ben Diablo3-at (vagy az utolsó kettő fordítva, a Wrath a 3.3-mal még húzható kicsit); és ezek szerint 2012-ben jöhet a Hydra :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23145) Ribi válasza Wolverine (#23144) üzenetére


Ribi
nagyúr

Dio 3 2011 ? Naneee :)
Szerintem az még idén kijön. Ha nem akarnak sok felbőszült 10 évest (meg 1-2 eltévedt nagypapát), hogy dörömböljön az ajtajukon ;]

[ Szerkesztve ]

(#23146) !player! válasza MCGaiwer (#23141) üzenetére


!player!
aktív tag

Panda az addon neve, érdemes bindelni v.melyik gombra a megnyitását.
Megnyitod megjeleni egy lista azokrol az itemekről amiket DE-ni vagy prospectelni tudsz rákattintasz és DE-olja. Érdemes beállítani az autolootot.
Ha tud v.ki ennél jobb megoldást az irjon.

Dio3 tuti, hogy nem lesz idén szerintem.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#23147) kovsol válasza Ribi (#23145) üzenetére


kovsol
titán

szerintem annak is örülni kell ha még idén kijön az sc2 nem, hogy diablo3 ...

May the Force be with you!

(#23148) Wolverine válasza Ribi (#23145) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha optimista vagyok, akkor jövőre lesz Dio3 :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23149) MCGaiwer válasza !player! (#23146) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hát ez elég szar mod, vagy bugos, mert hiába akarok egyszerre 50 zöld szart kijelölni csak egyesével DE-zi öket és mindig ujra meg kell nyitni...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23150) FefeeX válasza MCGaiwer (#23149) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem ezért mondta hogy be kell tenni hotkeyre :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.