Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) Predaking99


Predaking99
csendes újonc

Érdekes dologra bukkantam mikor a boot managerben a windows javítást akartam csinálni:

Automatic Repair couldn’t repair your PC. Press “Advanced options” to try other options to repair your PC, or “Shut down” to turn off your PC.

Log file: D:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt

1. mi okozhatta ezt?
2. mi a megoldás erre?

Előre is köszi.

(#69702) Krisz1441


Krisz1441
tag

Sziasztok!

Szintén egy pedagógus gépről lenne szó!
A malwerbytes csomó szemetet talált, újraindulás után ez fogadott:

Ötlete valakinek? Hogyan tudnám újjáéleszteni a régi felhasználói fiókot? :R :R :R

(#69703) VoidXs válasza Krisz1441 (#69702) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Profil megkeres -> ntuser.dat másol -> eredetit töröl -> visszamásol. Ha törlés közben beszól, hogy valami használja, akkor lődd le, mert az akadályozza meg, hogy a winlogon beolvassa.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69704) Krisz1441 válasza VoidXs (#69703) üzenetére


Krisz1441
tag

Ez így nekem kicsit bonyultnak tűnik. :F Tudnád kicsit jobban részletezni ha megkérlek? Nem akarok semmit elcseszni :(

(#69705) Krisz1441 válasza VoidXs (#69703) üzenetére


Krisz1441
tag

Na most meg bejelentkezik, de teker a Cpu, lesz egy ideiglenes profil aztán majd újra lesz telepítve.

(#69706) togvau válasza togvau (#69696) üzenetére


togvau
senior tag

Senki nem tud semmit? Minden este 9 és 11 között kergül meg ez a hulladék.

hitler, sztálin, micro usb

(#69707) VoidXs válasza togvau (#69706) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az egész indexelés egy szenny szolgáltatás, amire nincs szükség. Kapcsold ki. Az NTFS alapból nagyon hatékony indexelésre épül, és az indexfájlok rendszerint sokat nyomnak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69708) togvau válasza VoidXs (#69707) üzenetére


togvau
senior tag

Azt látom, de az NTFS indexelése nem olyan hatékony, ha több perc kell, hogy egy 1 terás párszázezer fájlos mappát végig keressen, míg indexeléssel, 1 másodperc ugyan ez...

hitler, sztálin, micro usb

(#69709) VoidXs válasza togvau (#69708) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem még soha nem volt olyan gyors keresés HDD-n. SSD óta minden azonnali, index ide vagy oda.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69710) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Adott egy lapos, atom stabil OS-el, ami évek óta a legkisebb hiba nélkül műxik. Vettek egy JBL GO, BT hangfalat most karácsonyra és ezzel vannak a gondok, ugyanis akadozva szól.
# Az OS eredeti, atom stabil
# BT-vel eddig mindig, minden eszköz működött tökéletesen
# Az összepárosítás zavartalanul lezajlik
# Szól is, csak akadozva (mindegy, hogy YT video vagy lokál MP3 (mindegy milyen böngészővel és mindegy milyen lejátszóval))
# Sajnos csak 10 percem volt ma a dologra, de arra rájöttem, hogy ha a WIFI-t letiltom a laposon(nem az eszközt, csak a WIFI hálózatok keresését, tehát ne keressen semmit és ebből adódóan nem is csatlaakozik WIFI-hez), akkor eltűnik az akadozott lejátszás (LAN-on is mennek a YT videók rendesen minden böngészővel, meg a lokál MP3-akat is minden lejátszó akadás mentesen nyomja)

Egy TP-Link Router-ről van szó (pontos típust nem tudok, de 300Mbit-es), amit 10 perc alatt kipróbáltam az az, hogy
# csatornát váltottam a routerben
# frekit állítottam a routerben
# Dell WIFI/BT driver-t cseréltem a W8.1 generic WIFI/BT driver-re

Sajnos nincs eredménye. Még egy dologra gondolok (de arra már nem volt időm kipróbálni, bár lehet, hogy az a gond), hogy a router is, meg BT hangfal szoftvere is egy tartományban osztja az IP-t...

Szóval, ha van valakinek ötlete, hogy mit is kellene kipróbálni a fentieken kívül(meg amire gyanakszom), azt megköszönném! :R

UI: Mint írtam, az OS atom stabil, eredeti, up2date cucc, semmi warez, hack, patch stb, minden egyéb szoftver vagy free vagy vásárolt, semmi illegal anyag nincs a gépen telepítve.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#69711) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok!

Karácsony óta van új gépem, rajta frissen telepített Win 8.1. Néha az Eseménynaplóban kritikus eseményeknél ezt írja ki:
"A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása."
Ez azért érdekes, mert eddig mindig szabályosan leállítottam a gépet, ahogy kell, és le is állította a Windowst, és kikapcsolt a gép. A régi gépemnél Win7-nél fagyásoknál volt ez, amikor újra indítottam (reset) a gépet. De ennél szó sincs ilyenről... Mi lehet ennek az oka, és okozhat-e bajokat a közeljövőben? Egyébként szünetmentesem is van, szóval áramkimaradás miatt nem lehet gond...

Előre is köszi az infókat!

(#69712) togvau válasza VoidXs (#69709) üzenetére


togvau
senior tag

nem, nem az. SSD-n kb ugyan olyan lassú az indexelés nélküli keresés mint HDD-n.

hitler, sztálin, micro usb

(#69713) VoidXs válasza togvau (#69712) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Total Commandert használj.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69714) togvau válasza VoidXs (#69713) üzenetére


togvau
senior tag

Azzal is. Még mindig inkább processzor (ráadásul 1 szálon), és memóriasávszél igényes a keresés egy lemezen, és nem az olvasási sebességtől függ, mert az megáll max 15 mbyte/sec-nél ami semmi.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#69715) bokormt


bokormt
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! A laptopomra letöltöttem egy játékot az áruházon keresztül, még pár hónapja. Mosatában nem túl jó a laptopom és félek, hogy újra kell rakni. A játékon belül be lehetett jelentkezni a microsoft fiókba. Nekem nem volt csináltam egyet, mert reméltem, hogy hátha így el tudom menteni a játékomat. Megcsináltam és amint beléptem a játékba kiadott pluszba kettő profilt, amire véletlen rámentem. Kiderült, hogy ez még az én régi profilom, mert az előző laptopomon is használtam a játékot, de a mostanin újra kellett kezdenem. Csak egy nagy gond van, hogy amelyik profilra rámentem a 6-os szinten kezdi, míg én már a 36. szinten voltam. Nem tudom, hogyan hozhatnám vissza a mostanit. Nem nagyon akarom, hogy elvesszen. Valaki tud nekem ebben segíteni?

(#69716) vilkviktor válasza Zoshi85 (#19039) üzenetére


vilkviktor
csendes tag

Srácok először is hello!Látom,hogy ez a hozzászólás nem friss de nekem a 8.1 nagyon jól megy de a 10 es az fűti kinyirja a gépet!Kis helyen lakunk és a mindig tv t a windows média centeren nézzük gyönyörűen jönnek a kódoltak is!Egy méltánytalanul elfeledett alkalmazás ez..Mivel a 8.1 et wmc vel nem adták ki de KULCSOT igényelhettél hozzá ezért ugyan későn jutott az eszembe de szeretném rajta aktiválni és nem KMS sel..45 napig!!!Hanem rendes szériaszámmal történő örökös érvényű telepítőlemezzel.Kitől tudnék én rendelni kulcsot a wmc telepítéséhez?
2. kérdés:Miért nem megy nekem a wmc hez is való gyári géphez kapott infra távirányítóm a win 8.1 en?Hogyan tudnám ezt orvosolni?
előre is kössz a választ..

vilkviktor

(#69717) cigam válasza vilkviktor (#69716) üzenetére


cigam
félisten

Tippem szerint a wmc vásárlásról lecsúsztál.

Az infra vevő látszik az eszközkezelőben? Pl. egy telefon kamerájával megnézve látszik a "fény" a távvezérlőn, ha nyomogatod a gombokat?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69718) vilkviktor válasza cigam (#69717) üzenetére


vilkviktor
csendes tag

Köszi fiúk a gyors reagálásotokat!
1.a gépemhez gyári távirányító van!A távirányító mükszik de az eszközkezelőben mind a CIR NOUVOTON driver nél,mind pediug a bluetooth nál FELKIÁLTÓJELET APROPÓ NEM RENDES MŰKÖDÉST MUTAT AKÁRHOGY is frissítem a driverét!Viszont olvastam,hogy a Logitech harmony távírányítók FLICK usb kieghészítővel szuperul kezelik a wmc t minden rendszeren..bár ezt külföldi fórumokról és gyári oldalakról bogarásztam össze.De nagymértékben pozitív erre a visszajelzés!
1.A WMC ha feltelepítem külön mert ugye fel lehet(Dirty windows.hu!!) ha előzetesen aktiváltam a 8.1 es rendszert akkor is aktiválva marad??Mert akkor megoldódott számomra a probléma..
Ágyból szeretném kezelni a gépemet ugyanis olyan kis helyen lakunk,hogy ezen tv zünk és azért 18,4 es laptop nem is olyan kicsi !

Meg van a RECOVERY CD komplett gyári a géphez viszont az win 7 es ..sajna a win 7eset le kellett szedni róla mert úgy fűti a gépet,hogy elolvad tőle pedig csak alap dolgokat használok rajta..a 8.1 es sel pedig szinte lanygyos,,Tehát sokkal jobb,gyorsabb vele az életem...

vilkviktor

(#69719) cigam válasza vilkviktor (#69718) üzenetére


cigam
félisten

Pontosan mi a géped gyártója, modellszáma? Nem lehet, hogy 8-hoz már nincs (driver) támogatás?
Amíg ott a sárga felkiáltójel, szinte biztos, hogy nem fog működni, első körben ezt kellene rendbe rakni.

W7 alatt rendben működött a távvezérlő?

Esetleg vegyél egy olyan infra vevőt, amihez adnak 8-hoz(10-hez) is drivert.

(Dirty windows.hu!!) -»warez mókolás, nincs rá garancia, hogy mit művel, + ezen a fórumon tiltott.

Médiacenter helyett próbáltad már a KODI-t?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69720) vilkviktor válasza cigam (#69719) üzenetére


vilkviktor
csendes tag

boccs de a kodi nem magyar legalább is én nem birtam belőle magyarer tcsinálni és sokkal bonyolultabb ,mint a média center...De elvileg CSAK A Flick nevű usb dongle támogatja a 8.1 és a 10 es infra hálózatát és ahhoz a Lg harmony TANÍTHATÓS távirányítókat ajánlják a fórumokon..ez pedig csak az EBAYEN elérhető M.on szinte sehol sem lehet kapni..Igen a hetes rendszereken profin ment a dolog..
a gépem típusa:Acer Aspire 8940G

vilkviktor

(#69721) qqcqqc válasza vilkviktor (#69720) üzenetére


qqcqqc
őstag

A Kodi 1 perc alatt átállítható magyarra.

(#69722) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok.
SoS kérdés, hogyan lehet letiltani az érintőkijelzős bevitelt ?
Adott egy asus ta100 tablet laptop 2in1 gép és megrepedt a gorillaglass és félre érzékel.
Néha pont nyomást vesz be.

Toll és érintés menüpontba csak kalibrálni tudom illetve a lenyomásra mi történjen.

[ Szerkesztve ]

(#69723) netpeti98 válasza ADAM1337 (#69722) üzenetére


netpeti98
addikt

Az eszközkezelőben keresd meg és tiltsd le az érintőkijelző drivereit.

(#69724) cigam válasza vilkviktor (#69720) üzenetére


cigam
félisten

Kodi magyarítása: Rendszer -»Megjelenítés -» Nyelv.
Külföldiül: System -» Appearance -» International -» Language

A KODI-t rengeteg módon tudod vezérelni, nem csak infrán keresztül.

Viszatérve az infra problémára, a helyi/kedvenc számtech boltodban biztos tudnak segíteni, ha egy USB-s infra vevőt szeretnél vásárolni. pl. [link] Ez csak egy példa, lövésem nincs megy-e W8 alatt. Ezt is beszéld meg az eladóval.

Nem csak LG jó távirányításra. Nálunk is rengeteg "MCE" kompatibilis távirányító kapható. Van amelyikhez infra vevőt is adnak!

Ahogy nézem a gépedre csak Vista, és W7-hez van támogatás. Az nem megoldás, hogy visszateszed a 7-est, és azon használod az MCE-t?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69725) ADAM1337 válasza netpeti98 (#69723) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Közbe megtaláltam mire válaszoltál, de igen pontosan ahogy írod: a HID vezérlők között volt az érintőkijelző letiltottam és megoldódott.

(#69726) Rick4 válasza vilkviktor (#69720) üzenetére


Rick4
félisten

és ahhoz a Lg harmony TANÍTHATÓS távirányítókat ajánlják

az LG egy cég, a Logitech pedig egy másik. Van Logitech Harmony Touch-om, van MCE távom, és annak infra vevője, de nekem valamiért nem akart összejönni a távirányítás az első és a harmadik eszköz között, viszont a második és a harmadik tökéletesen dolgozott.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69727) vilkviktor válasza ADAM1337 (#69722) üzenetére


vilkviktor
csendes tag

köszi de nem vagyok informatikus!Illetve a külső eszközt(Alcor conax dvb t usb t?Felismeri??

vilkviktor

(#69728) vilkviktor válasza cigam (#69724) üzenetére


vilkviktor
csendes tag

igen van mce hez távirányító !(windows 7 ig kompatibilis MIND!

vilkviktor

(#69729) mexel


mexel
veterán

Megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

(#69730) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

segítségre szorulok egy mappa törlése kapcsán, már nincs több ötletem kínomban, pedig külső segítséget is kaptam. a rendszer W8.1 Pro 64bit. van egy terrás belső hdd-m, amin a tárolt vackaim vannak évek óta. sok újratelepítést és OS-t megélt már. pontosabban túlélt, hisz ennek a tartalma megmaradt mindig, leválasztva vészelte át az akciókat. három éve W7 volt még, ez alatt létrehoztam egy struktúrát, Web_Sync néven, ez alá bepakoltam egy Google Drive mappát. megetettem anno a klienssel és ment minden szépen. teltek az évek, nem használtam, új rendszer jött, újra felkerül a kliens, immáron már csak sima Drive néven, új mappát létrehozva itt. a Google Drive mappa és régi tartalma megmaradt. ezt szeretném törölni és nem tudom.

explorer engedélyei módosítva, rendszergazdaként teljese hozzáférésem van, ennél a mappánál nem számít. a tartalmát sem megnyitni, sem törölni nem tudom. a mappán hiába eszközölök tulajdonosváltást, egyszerűen ezzel együtt változik a hibaüzenet is. megadom neki a felhasználót, törlésnél kiírja, hogy rendszergazda jog szükséges, forduljak a rendszergazdához (amivel elvileg törölni akarom). egyszerűen sehogy sem jövök rá, tudnátok megoldást javasolni?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69731) hoffman_ válasza hoffman_ (#69730) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerk.:

az öröklődést is engedélyeztem, megjelent még pár másik felhasználó, azok is megkapták mind a teljes hozzáférést, de ugyanez a hibaüzenet fogad.

-> Vezérlőpult -> Mappa beállításaiban nem tudtam kivenni a pipát a Nézet fülön az Egyszerű fájlmegosztás elől, mert nincs ilyen lehetőség.

nincs több ötletem... :o

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69732) szabonagyur válasza hoffman_ (#69730) üzenetére


szabonagyur
félisten

Unlocker progival próbáld meg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69733) hoffman_ válasza szabonagyur (#69732) üzenetére


hoffman_
nagyúr

OS alól akartam megoldani erőből. most már rendesen felhúzott. átrakok mindent a backup driveomra és leformázom a p*csába az egészet, hogy szakadjon meg, hátha kielégíti a pusztítási vágyam. úgysem volt formázva meg töredezettség-mentesítve vagy 4-5 éve.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69734) szabonagyur válasza hoffman_ (#69733) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez egy program az OS-re.

(#69735) hoffman_ : újratelepítés lehet nem segít, főleg ha valami jogosultság van beragadva.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69735) hoffman_ válasza szabonagyur (#69734) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt nem gondoltam volna :) third party app nélkül értettem a dolgot, amivel te pontosan tisztában vagy. mindenesetre köszi a tipped.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69736) hoffman_ válasza szabonagyur (#69734) üzenetére


hoffman_
nagyúr

lejárt a szerk. újra nem telepítek semmit. ez a drive csak adattárolásra van, az OS máshol fut. gondolom ha kap egy teljes formatot és újra felmásolok mindent, csak rendbe kéne állnia. mindegy, rámegyek egy linux live pendriveal, meglátjuk szeretné-e az igazat. köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69737) cigam válasza hoffman_ (#69730) üzenetére


cigam
félisten

Csak nekem fura , hogy Abel a tulajdonosa, de neki semmilyen jogosultság nincs kiosztva?
Abel egyáltalán tagja a rendszergazda csoportnak?
+ még a systemnek is ki szokták osztani.

Át tudod nevezni, vagy áthelyezni másik mappába?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69738) hoffman_ válasza cigam (#69737) üzenetére


hoffman_
nagyúr

itt volt a kutya elásva, jogosultságok kiosztásaval volt szívás, de megoldódott. egyébként nem, semmilyen műveletet nem lehetett végrehajtani. köszi a tippet!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69739) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok, egy drivert szeretnék lementeni, hogy aztán azt egy másik gépnél használni tudjam. A drivert anno a win update töltötte le nekem, máshol nem is találok hozzá drivert.

Hogyan tudom ezt megtenni? (nem szeretnék külsős programokat használni)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#69740) adp


adp
őstag

újratettem a win8 promat 64bites verzio, aztán iszonyat elkezdte zabálnia rendszer a vasat, legtöbbször a lemez pörgött 100-on. (system és a szolgáltatásgazda) újratettem és jó volt fél napig aztán megint ez, már rohadt mérges vagyok... ezt használom már évek óta gond nélkül (persze félévente újrateszem) és most meg egyszerűen szar.... frissítés kilőve azonnal, kj-vel aktiválva ( remélem ez még nem tilos, csak említettem, hogy ez a helyzet)
valami tipp?

[ Szerkesztve ]

(#69741) cigam válasza ArthurShelby (#69739) üzenetére


cigam
félisten

Miért nem jó az erre rendszeresített program?
USB ID alapján sem találod?
A c:\windows\system32\Drivers, c:\windows\system32\DriverStore, és a c:\windows\inf mappákban nézelődj.

adp
Tilos.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69742) adp válasza adp (#69740) üzenetére


adp
őstag

valaki?

(#69743) kispx válasza adp (#69742) üzenetére


kispx
addikt

Nyisd le azt a szolgáltatásgazdát amely pörgeti a lemezt, és nézd meg, hogy milyen szolgáltatások tartoznak alá.

(#69744) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

8.1-en találkoztatok már ilyennel?

HP 8540W-re raktam fel valamelyik HP drivert, és utána jelent meg. Hogyan tudom kideríteni, hogy mi lehet? :R

(#69745) dlaj válasza dlaj (#69744) üzenetére


dlaj
őstag

Sikerült is megoldanom. Itt találtam hozzá megoldást!

(#69746) togvau


togvau
senior tag

Olyankor mi van, amikor a windows update-t elindítva megy a "checking update" csík az idő végtelenségéig, közben 1 processzormagot terhelve?

hitler, sztálin, micro usb

(#69747) netpeti98 válasza togvau (#69746) üzenetére


netpeti98
addikt

Friss telepítés még frissítések nélkül?
Ha igen, akkor szakítsd meg a frissítést és kövesd az összefoglalóban leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#69748) togvau válasza netpeti98 (#69747) üzenetére


togvau
senior tag

Nem. Egy kb 3 éves telepítés, néhány alap update-el, azóta pedig letiltott update-el.
De végül is sikerült msu fájlból felrakni a frissítést ami kellett.

hitler, sztálin, micro usb

(#69749) Joker88 válasza togvau (#69746) üzenetére


Joker88
őstag

EZT szedd le, és manuálisan tudod telepíteni a hiányzó frissítéseket..
Sőt !

a leszedett frissítéseket el is tudod menteni,nem kell ujra letölteni őket !
( csináltathatsz egy ISO fájlt,amit akkor tudsz betallózni ha újratelepítetted a Win 8.1-et /persze ugyanazt a kiadást , architektúrát/ ) , és fel tudod telepíteni.. sok macerától megkímélheted magad. :K

In loving memory of Garrett Lockhart

(#69750) netpeti98 válasza togvau (#69748) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem. Egy kb 3 éves telepítés, néhány alap update-el, azóta pedig letiltott update-el.

Az nagyjából megfelel ugyan annak az állapotnak, mintha telepítés után még nem lennének fenn frissítések.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.