Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69951) venom8888


venom8888
őstag

a gepemmel van valami ,mert ujra indul mindig veletlenszeruen. Valamikor vegig jatszok vele egy napot, valamikor ujra indul 2x is 10 percen belul. Hogy tudom kivenni hogy ujra induljon? Latni szeretnem a hba kodot miert indul ujra,de igy nem tudom megnezni.

(#69952) cigam válasza venom8888 (#69951) üzenetére


cigam
félisten

CPU/VGA hőmérséklet rendben? Nincs túlhajtva?
Minden program, és maga a rendszer is tiszta, legális példány?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69953) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Egyik napról a másikra minden egyes bejelenkezésnél "A Windows előkészítése" fogad és minden adat amit összehoztam, böngészőben vagy bárhol nullázódik minden ki/be kapcsolásnál.
Mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#69954) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.

1TB os új laptopot hogyan particionáljam? Hanyfelè osszam illetve milyen mèretbem?

Köszönöm

(#69955) DS39 válasza castiels (#69954) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ezt leginkább neked kell tudni.
én ha magamnak csinálnám 200 GB rendszer partíció + a maradt az adatoknak, így kettészedném.

(#69956) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Nem rég telepítettem win 8.1 pro 64 bit rendszert. Azt tapasztaltam, hogy a procit a windows szolgáltatásokon belül, a helyi rendszer nagyon zabálja. Linkelek róla képet. Nem értem mi lehet a probléma.
Illetve a chrome is szépen eszi a procit. (csak a hardverapró, mint egyetlen ablak van nyitva)

Valaki tudna ebben segíteni?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#69957) netpeti98 válasza Fr@nkieWilde (#69956) üzenetére


netpeti98
addikt

Nincs beragadva a Windows Update? Friss telepítésnél előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#69958) Fr@nkieWilde válasza netpeti98 (#69957) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nincs. Nem látom legalábbis. Ezeket tartalmazza a "helyi rendszer"

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#69959) Gergosz2 válasza Fr@nkieWilde (#69958) üzenetére


Gergosz2
veterán

De az lesz. Kb két hete raktam újra én is és nekem is pörgette a procit, miközben nem talált frissítést. Lődd ki az update folyamatot és kövesd az 1. hszben leírtakat.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#69960) cigam válasza Fr@nkieWilde (#69958) üzenetére


cigam
félisten

Pedig ott van képeden, az utolsó sor: Windows Update.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69961) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Valóban az volt... Hát pedig már miket olvastam a neten... De miket kellene követnem az első hsz-ben?
Végignéztem, de nem találtam semmi erre utalót.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#69962) cigam válasza Fr@nkieWilde (#69961) üzenetére


cigam
félisten

De ugye ennek a topiknak az összefoglalóját?

"Telepítés után a Windows Update órákig keresi a frissítéseket, mielőtt telepíteni tudná azokat.
Megoldás: [link]"

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69963) Fr@nkieWilde válasza cigam (#69962) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Persze, hogy azt. Akkor átszaladtam felette. Megnézem még egyszer.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#69964) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

Segitséget kérnék. Már többször eljátszotta nálam a 8.1 hogy a gond nélkül felismert USB-vel csatlakoztatott telefont egyik napról a másikra nem ismeri fel, nem tudok fájlokat másolni a telefonra. Egy hete egy Lenovo telefonnal történt meg, most egy másikkal. Pár napig gond nélkül felismerte meghajtóként, most viszont jelzi ha csatlakozik a teló, viszont az eszközök és meghajtók között nincs ott a telefon. Eszközkezelőben megnéztem, sárga felkiáltójellel ott van hogy médiaeszköz, próbáltam frissiteni az illesztőprogramot, viszont azt irja ki, hogy az illesztőprogrammal valami gond van, igy leállt a telepités. Ismétlem eddig hibátlanul müködött. Tud valaki valami megoldást ? Előre is köszönöm :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69965) cigam válasza CartmanLand0 (#69964) üzenetére


cigam
félisten

Nincs zárolva a telefon? Nálam akkor volt olyan hogy látta, de nem lehetett belépni.
Milyen telefon? A gyártó oldalán van program/driver hozzá?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69966) CartmanLand0 válasza cigam (#69965) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Nincs :( Kinai telefon, de itt szerintem biztos nem a telefon a ludas, nem ez az első mobil, amivel ez történt.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69967) pmheros válasza CartmanLand0 (#69966) üzenetére


pmheros
senior tag

Nekem 10 -es alatt csinálja mostanában.

Amit megpróbálhatsz: Ha elromlana a telefon felismerés, akkor az ismeretlen eszközön (eszközkezelőben) jobb gomb eszközillesztő frissítése->kézi megadás-> usb eszköz-> MTP USB opció (második) Nem rémlik tisztán, de előtte még lehet el kell távolítani a régi rossz illesztőprogramot ugyanott.

nem vagyok tökéletes

(#69968) CartmanLand0 válasza pmheros (#69967) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Köszi :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69969) CartmanLand0 válasza pmheros (#69967) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Sikerült, leirom azért a pontos lépéseket, hátha másnak is jól jön majd :

Eszközkezelő -> jobb klikk az ismeretlen eszközre -> Tulajdonságok -> Illesztőprogram fül -> Frissités -> Illesztőprogramok keresése a számitógépen -> Választás a számitógépen található illesztőprogram listából -> USB eszközök -> MTP USB eszköz

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69970) BuyOS


BuyOS
újonc


Hello!

Szeretnék segítséget kérni tőletek, hátha valakinek van valami ötlete. :D
Barátnőm gépe egy ideig jól működött, de kb 1 hete baromira belassult. Avast és Superantispyware nem talált semmit. A probléma valószínűleg az, hogy a feladatkezelőben a lemez szinte mindig 100%-on van.
Amit eddig megcsináltam:
-Virtuális memóriát kézzel beállítottam (újraindítás előtt a temp mappát kiürítettem az avast kivételével, amit nem engedett)
-Szolgáltatásokban kikapcsoltam: Diagtrack, Background intelligent transfer service, Superfetch, Windows Search
-Regeditben az értékét átállítottam 1-re: EnablePrefetcher, EnableSuperfetch
-Ennek ( https://www.youtube.com/watch?v=CFk7oHQcYEw ) a videónak megfelelően a regeditben a Standard SATA AHCI Controller MSISupported értékét 0-ra állítottam

Ezek után még mindig a képeken látható állapot áll fenn. :O Valakinek van valami ötlete?
Minden segítséget köszönök előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: BuyOS ;)

(#69971) cigam válasza BuyOS (#69970) üzenetére


cigam
félisten

A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
Első körben mindent csinálj vissza.

Ez egy atom-os netbook? Mennyi memória van benne?
Az első fotón az erőforrás figyelőben nyisd ki a lemezaktivitást is. Ott láthatod mi tekeri.

Mi történt egy hete? A semmi nem jó válasz. Vagy telepített valamit, vagy a háttérben frissült pl.az avast a tudta nélkül,...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69972) pappz1975


pappz1975
újonc

Sziasztok!

Történt egy kis affér.

Van egy laptop Windows 8.1-el (64bit). A lányom megváltoztatta a jelszavát és nem tudja mire, vagyis amire emlékszik nem jó.
A gond hogy érettségi előtt áll és minden azon van neki ami most nagyon kellene neki.
Gyors, nagyon gyors megoldás kell.

A témában ezt találtam.
https://pcworld.hu/szoftver/windows-jelszo-kiutese-2-perc-alatt-154748.html
Azaz USB installerrel csináltam egy Ultimate Boot CD-t egy usb drive-ra
Átállítottam a boot sorrendet a lapotopon USB-re, be is bootoltam róla
ott kiválasztottam a leírás szerint a menüben:
HDD\Data Recovery-n belül az Offline NT Password & Registry Editort-t ami le is fut.
Újra indítom a gépet, Boot sorrend visszaállítás HDD-re, windows be is boot-ol, de épp ugyanúgy kéri a jelszavat.
Ergo nem csinálta meg, vagyis nem ütötte ki a jelszavat.
Mit rontottam el?
Milyen más gyors jelszó kiütés létezik?

Csak ez az egyfelhasználó volt agépen, nincs más.

Várom segítségetek.

(#69973) #93794560 válasza pappz1975 (#69972) üzenetére


#93794560
törölt tag

A legjobb az lenne, ha egy Linux live telepítőről indítanád a gépet, és úgy le lehetne menteni a fontos dolgokat, például egy külső HDD-re, mert Linux live alól simán hozzáférsz a mappákhoz. Ha a fontos adatok megvannak, egy újratelepítéssel megoldható a dolog.

(#69974) cigam válasza pappz1975 (#69972) üzenetére


cigam
félisten

Le is fut? Azt nem csak futtatni kell, hanem végigmenni a beállításokon/menüpontokon, míg eljutsz oda, hogy kiválasztod a fiókot, és módosítod/törlöd a hozzátartozó jelszót.
Ezért is nagy hiba egyetlen felhasználót használni (ami ráadásul admin jogokat birtokol). Kell egy user aki admin és nem használod csak az ilyen problémák megoldására, a mindennapi használatra bőven elég egy második mezei user.

gb4400
Bár tényleg egy live rendszerrel a legegyszerűbb lementeni az adatokat, de egy jelszó probléma miatt túlzásnak tűnik egy újrahúzás.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69975) fer


fer
őstag

Sziasztok! Újra telepítettem a gépet, de a biosban csm -et kikapcsolva sehogy sem sikerült elindítani a telepítőt! A pendrive-ot rufussal csináltam gpt sémára csak ezekkel a beállításokkal sikerült elindítanom a telepítőt, ahogyan előtte is volt!
,

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#69976) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok!
Ma délelőtt még tudtam játszani az eredeti FIFÁmmal, ma délután pedig a játék elindítása után a checking networknál befagy az egész, de úgy, hogy újra kell indítani a gépet. Többször kipróbáltam, és nem működik :(
A net az jó, szóval azzal nem lehet gond... Még sose csinált ilyet. Windows 8.1-em van amúgy.
Az eseménynaplóban megnéztem, és 3011, illetve 3012 hibaüzenetet ír ki.
3011:
"Unloading the performance counter strings for service WmiApRpl (WmiApRpl) failed. The first DWORD in the Data section contains the error code."
3012:
"The performance strings in the Performance registry value is corrupted when process Performance extension counter provider. The BaseIndex value from the Performance registry is the first DWORD in the Data section, LastCounter value is the second DWORD in the Data section, and LastHelp value is the third DWORD in the Data section."

Azóta semmi újat nem telepítettem...

Ötletek? Mi a megoldás esetleg? Előre is köszönöm!

(#69977) #93794560 válasza #73540608 (#69976) üzenetére


#93794560
törölt tag

Úgy néz ki, hogy a játékhoz tartozó regisztrációs adatbázis leírók megsérültek, és ezért jön a hibaüzenet. Próbáld meg eltávolítani a játékot, majd újratelepíteni! Hátha úgy ismét jól létrehozza!

(#69978) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

SOS segítséget kérnék szépen. Ha sikerülne megoldani, akkor fizetnék is érte picit. :)

Újratelepítettem a Windows 8.1-et, 64bites, magyart.
Feltelepítettem a drivereket, eddig úgy tűnik minden jól sikerült.

A boot-oláskor a Win logó megjelenik és alatta a szokásos rövid töltődés után fekete képernyőre ugrik a rendszer és nem látok semmit, csak az egér kurzurt akkor, ha mozgatom. Ha kattintgatok vele, akkor a kicsi forgó töltő ikon is megjelenik mellette.

Szóval ez a fekete képernyő addig tart, amíg valamire rá nem kattintok az egérrel és akkor beugrik az az oldal, ahol kéri a Win, hogy kattintsak rá, hogy melyik felhasználóval akarok belépni. Az a baj, hogy mivel nem látok semmit van, hogy fél óráig is eltart mire rákattintok arra a valamire.

Mivel 1 felhasználó van és nincs jelszava ezért gondoltam, hogy azt is eltávolítom, hogy automatikusan lépjen be Win-desktop-ra és akkor ezt a fekete képernyő csomó idő macerálást megspórolom.

Hogyan kell eltávolítani, vagy mit tippeltek erre a problémára?

köszönöm szépen.

(#69979) netpeti98 válasza Orionk (#69978) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha újraindítod akkor is ilyen vagy csak a leállítás utáni bekapcsoláskor?

[ Szerkesztve ]

(#69980) Orionk válasza netpeti98 (#69979) üzenetére


Orionk
senior tag

Ezt nem tudom. Nem merem kipróbálni, mert akkor megint sokáig lehet nem tudok belépni. Miután beugrik Win-desktopra minden ok.

Sokáig, ha nem találom el a fekete képernyő mögötti valamit egérrel, akkor a power gombot sokáig nyomom, hogy leálljon és újra belövöm power-ral, akkor is ilyen mindig. Habár ez, amit most leírtam kikapcsolásnak számít és nem újra indításnak.

Most olyan után keresek a Google-ban, hogy hogyan lehet az üdvözlőképernyőt kihagyni, hogy rögtön Win-be ugorjon be.

Egy felhasználó van és annak nincs jelszava, de ő a rendszergazda is.

(#69981) cigam válasza Orionk (#69978) üzenetére


cigam
félisten

Na de milyen HW-t használsz, különös tekintettel a VGA-ra? Honnan, milyen meghajtóprogramot telepítettél? Más programot nem futtattál? (driver kereső, optimalizáló, bármi...)
Mikor sikerült belépned megnézted az eseménynaplót?

Nagy hiba így használni a rendszert (egyetlen felhasználó, és az is rendszergazda, jelszó nélkül). Legyen egy lejelszavazott rendszergazda user, és egy mezei felhasználó, szintén lejelszavazva. Miután ez megvan, futtasd le ezt a programot. Megadod az mezei user/pass párost, és ezek után automatikusan belép minden indításkor.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69982) Orionk válasza cigam (#69981) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!

HW alatt hardverre gondolsz? Ha igen, akkor MSI 163-D laptopom van.
Video kártya ATI Mobility radeon,
Memória 4GB.
64 bites OS, Win 8.1-hun van rajta,
AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-55 CPU van.

Feltelepítettem azokat a VGA drivereket, amiket 9 évvel ezelőtt kaptam a laptophoz. De gondoltam, hogy azok már régiek és ezért a Driver NAvigator programot telepítettem, beírtam a licenszét, hogy jól működjön és azzal futtattam le egy driver diganosztikát és sok esetben talált frissítést és azokat rátelepítettem még.

Eseménynaplót nem ismerem. Mi az? Hogy érem el? Mit eseményez?

A laptopot csak én használom, más kezébe sosem kerül, hogy az eseménynaplóval figyeljem, hogy ki lépett be. Vagy nem is ezért kellene?

kösz

(#69983) cigam válasza Orionk (#69982) üzenetére


cigam
félisten

Próbáld meg visszatenni a régebbi VGA driver-t. Ha makacskodna, akkor a DDU-val szedd le.
Ellenőrizd, hogy az eredeti driver-rel jelentkezik-e a hiba. Ha nem sötétül a képernyő már készen is vagy.

Az eseménynaplóban nem csak a bejelentkezések vannak nyilvántartva, hanem a rendszer és a programok különböző üzenetei is. Néha azt üzenik, minden oké elindultam, néha meg azt, hogy nem sikerült valamit véghezvinni. Ekkor egy a hibára utaló hibakódot és leírást is ad.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69984) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Üdv!

Van egy Sony Vaio notebookom amelyen a helyreállítási partíció eltűnt ezért nem tudom aktiválni az előre telepített Windows 8-at.

Írtam a Sony supportnak és a recovery DVD megvásárlását ajánlották amin 44 euró plusz áfa.
Ingyenes letöltésre nincs lehetőség.

Tudtommal a BIOS-hoz vagy az alaplaphoz társítja magát a kulcs akkor miért nem ismeri fel ha újratelepítem?

Van valami megoldás ilyen esetre?

Per aspera ad astra.

(#69985) bobalazs válasza Oryctolagus (#69984) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nyerd ki a windows 8 kódot a windowsból, ha a kulcs megvan nincs akadálya hogy letöltsd és telepítsd ugyanazt a verziót a gépre.

(#69986) Oryctolagus válasza bobalazs (#69985) üzenetére


Oryctolagus
tag

Köszönöm!

Az RW-EVERYTHING-gel sikerült.

:R :R :R

Így most tudok még frissíteni 8.1 re???

Per aspera ad astra.

(#69987) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Meg tudnátok mondani, hogy egy alap 8.1 telepítés után kell a következő frissítés:
Windows 8.1 Update x64-alapú rendszerekhez (KB2919355)? [link]
Most nincs előttem ilyen OS. Köszönöm!

(#69988) westlake válasza Panthera (#69987) üzenetére


westlake
félisten

Nem írtad, hogy melyik 8.1 verzió. Van a sima, az Update 1, meg az Update 2. Nincs kedvem keresgélni a guglin, de ez valamelyik Update a kettő közül. Ha az utolsó ISO-ból telepítesz, akkor nyilván nincs rá szükség. Viszont néhány hete telepítettem Windows 8.1-et és a hülye Windows Update valamiért mégis felajánlotta ezt a frissítést. Sajnos jelenleg ez van...

Play nice!

(#69989) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hm. Nem tudom minek köszönhetem, a ma feltelepített frissítésnek (5-6 db. wsusofflineal) vagy az alaplap lan driver feltelepítése lehet ilyen hatással a chrome böngészőre?
Minden oldal betölt pikpakk; van olyanoldal ami fél mp. alatt betölt.

(#69990) Panthera válasza westlake (#69988) üzenetére


Panthera
őstag

Ha csak sima 8.1-et írt a rendszernél, akkor számít simának (a korábbi win-ekből indulok ki, nem tudom ennél hogy van)?

Na, lehet hogy jobban járok, ha inkább letöltöm a frissített csomagot. Ez pont nem jutott eszembe, pedig akkor telepíteni sem kellene külön a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#69991) Panthera válasza westlake (#69988) üzenetére


Panthera
őstag

Itt honnan lehet tudni, hogy benne van-e az update 2 ?
Köszönöm!

(#69992) Panthera válasza Panthera (#69991) üzenetére


Panthera
őstag

Megtaláltam, Windows Media Creation Tool...

(#69993) westlake válasza Panthera (#69992) üzenetére


westlake
félisten

Mindegy, hogy melyiket töltöd le, mert pont azt írtam, hogy hülye a Windows Update. Mindenképpen fel fogja ajánlani azt a nagy frissítést.

Play nice!

(#69994) Fundiego


Fundiego
tag

üdv

vázolnám a szitut: több partició is van a merevlemezen.
a C illetve I meghajtón van egy windows 8.0 illetve 8.1. a 8.1-et használom , viszont most nem tölt be, és azt írja ki, hogy windows/system32/winload.efi probléma.
ha beakarom bootolni a DVD akkoris valami hasonlót ír ki, így nem működik. viszont ha elsődlegesen beállítom a windows 8.0-t akkor sikerül bebootolni a DVD-t, és megpróbáltam kijavítani a 8.1-et.de akkor meg system32/logfiles/srt/srttrail.txt hibára utal, így nem képes javítani

van valami ötlet, hogy hogyan kéne megoldani ezt? eléggé sűrgős lenne sajnos

(#69995) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ha erre valaki tud valami okosságot akkor azt nagyon megköszönném :)

Fedél lecsukásakor a wifim elmegy laposnál. Win 8.1 magyar, wifi kártya: Intel AC 7265.
-Pedig már beállítottam, hogy lecsukáskor az égvilágon semmit se csináljon
-Már kikapcsoltam azt is, hogy a cucc ne legyen eco :)
-az ITT leírtakban még a speciálisban a szelektív USB-s felfüggesztés is meg lett próbálva.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69996) cigam válasza _ocsisajt (#69995) üzenetére


cigam
félisten

Mikori driver?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69997) _ocsisajt válasza cigam (#69996) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mindég igyekszem a legfrissebbet használni! :)

Na már itthon vagyok, lapit bent hagytam melóhelyen, majd megnézem akkor :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#69998) v.tom válasza _ocsisajt (#69995) üzenetére


v.tom
őstag

Szia,

Ha ezek a beállítások nem segítenek, akkor nézd meg esetleg a drivereket, illetve még két dolgora tudok tippelni, ami nem biztos hogy a Windows beállítások gondja:
1. Nézd meg a bios beállításokat, lehet hogy az szabályozza.
2. Sok notebookban a WiFi antenna a fedélben van, és ha lecsukod, egyszerűen leárnyékolod, és elmegy a WiFi (azt nem írtad le, hogy a WiFi jel lesz gyenge, és eldobja, vagy pedig a WiFi modul kapcsol le).

Üdv.:
v.tom

(#69999) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Mitől függ, hogy windows áruházban látszik e egy adott alkalmazás, vagy sem? Az összes win 10 gépemmel megtalálom a My Talking Tomot, a 8.1-et használó WT-7 tablettel keresve meg nincs találat...

(#70000) intensa_man válasza intensa_man (#69999) üzenetére


intensa_man
tag

Csak hgy az enyém lehessen a 70000... :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.