Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) embe válasza Borisz76 (#69100) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Még úgy sincs nálam a gép.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69102) westlake válasza embe (#69095) üzenetére


westlake
félisten

"Adott egy ACER lapos, amire eredetileg 8.1 lett telepítve, gyárilag. Le akarom frissíteni W10-re, majd egy tiszta telepítéssel feltenni a W10-et."
Ennek mi is az értelme? A 10586-os telepítők megeszik a Windows 7-es és 8.1-es kulcsokat.

Play nice!

(#69103) embe válasza westlake (#69102) üzenetére


embe
nagyúr

Ez jogos, így telepítettem én is a sajátomra.
De ezen nincs matrica, sorozatszámmal.
Akkor így kérdezem: Ha a keyfienderrel kiírom a W8.1 sorozatszámát, akkor azt használhatom? Az a helyes sorozatszámot fogja kiírni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69104) qqcqqc válasza westlake (#69102) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az Acer laptopom OA liszenszkulcsát nem ette meg. Csak frissíteni tudtam.

(#69105) embe válasza qqcqqc (#69104) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Na akkor marad az eredeti verzió a frissítés, majd egy tiszta telepítés.
Ha nem netről frissítem, hanem telepítő penről indítom a frissítést, Windows alól, majd utána ha lefrissítette penről, és bebbotol a W10, akkor is aktiválja magát?
Vagy szedje le a netről a frissítést? Csak itt most a melóhelyen nagyon lassú a net... Azért csinálnám inkább penről.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69106) embe válasza embe (#69105) üzenetére


embe
nagyúr

Elkezdtem szedni, de olyan rém lassú a netem, hogy inkább nekiengedtem telepítő penről a frissítést.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69107) netpeti98 válasza embe (#69106) üzenetére


netpeti98
addikt

Rendben lesz pendriveról is a frissítés és az aktiválás is.

[ Szerkesztve ]

(#69108) embe válasza netpeti98 (#69107) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Nem saját gépem, aztán nem akarom hogy gubanc legyen. Eléggé szívatott ez a hülye új ( legalábbis nekem ) bios is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69109) westlake válasza qqcqqc (#69104) üzenetére


westlake
félisten

Biztos, hogy 10586-os telepítő volt? Én még nem találkoztam olyan géppel, aminek a kulcsát ne kajálta volna be.

Play nice!

(#69110) embe


embe
nagyúr

Na penről lefrissítettem, majd az aktiválást követően ment is rá a tiszta telepítés.

Most meglestem a sorozatszámot, és kiírta a régit OEM jelzéssel, amit még a 8.1-alól írtam ki, illetve egy újat a W10-hez. Két sorozatszámot írt ki.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69111) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Frissítést szeretnék telepíteni (például ezt ). Ilyenkor ha azt írja hogy Windows RT 8.1, vagy Windows 8.1 szükséges, akkor a win 8.1 Pro-t is beleértik? Mert nem tudom ezt feltelepíteni.

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#69112) westlake válasza olloczky (#69111) üzenetére


westlake
félisten

Igen, ez minden Windows 8.1 verzióhoz jó. Miért akarod feltelepíteni? Ha a WU nem ajánlja fel, akkor nincs is rá szükséged.
Egyébként mi a hibaüzenet?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#69113) olloczky válasza westlake (#69112) üzenetére


olloczky
senior tag

A GNS3 nevű programot szeretném feltenni. Az kiírja telepítés előtt hogy kell a microsoft universal c runtime, és átirányít erre az oldalra. Itt előfeltétel ez a frissítés. Aminek meg a fent említett csomag az előfeltétele. De ahogy a c runtime-nál, úgy ennél is azt írja ki a telepítő (.msu) hogy: A frissítés nem érvényes erre a számítógépre. Pedig a 64 bites verziót szedtem le.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#69114) Fred23


Fred23
nagyúr

Milyen gyakrabban használt programok igényelhetik a virtuális memória meglétét? Eddig nincs semmi baj attól, hogy kikapcsoltam, viszont eddig ez az első ilyen alkalom; korábban, több gépen is mindig végül valaminek kellett egy minimális virtuális memória. Most eddig minden oké.

(#69115) SP4C3 válasza Fred23 (#69114) üzenetére


SP4C3
veterán

Adobe photoshop. Csak kötekedésképp kell neki, ha 8MB-ot adsz, akkor 8-at nem számít neki, csak legyen. :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#69116) Fred23 válasza SP4C3 (#69115) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az most nincs fenn, és egyébként is meg tudok lenni nélküle. Kíváncsi leszek pár régi játékra, van egy olyan érzésem, nem mind fogja szeretni a virtuális memória hiányát!

(#69117) SP4C3 válasza Fred23 (#69116) üzenetére


SP4C3
veterán

Nagy része le sem fogja sz@rni, hogy nincs, mivel nem használja, de majd lesz ami azt mondja, hogy nincs elég memória blabla.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#69118) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

a OneDrive-al gondjaim vannak. Win 7 alatt külön kliensként működött, mint pl. a Google Drive. most 8.1 alatt viszont csak a fiókomat tudom hozzárendelni a géphez, ami által a fiók jelszavát kéri indításnál, plusz nem tudom úgy beállítani a OneDrive-ot, mint kliensprogrammal. mit szinkronizáljon, honnan, stb illetve úgy alleszusammen szeretném, hogy ne olvassza egybe a fiókommal a gépet. ezt meg lehet oldani? anno a laptopommal is összeraktam, ugyanez volt a gondom, ott is kivettem. most annak a háttere fogadott az asztalin bejelentkezéskor. nem túl átlátható, ahogy ezt menedzselik... lehet valahogy "fapad" klienssel futtatni?

köszönöm előre is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69119) Attikusz


Attikusz
tag

Sziasztok!

Windows 8.1-es (core, 64 bit) számítógépem magától lekapcsol, vagy újraindul és a ventillátor maxra felpörög, mint egy űrhajó, úgy szól a gép. Eseménynaplóban a következő eseményazonosító kódokat láttam: 41; 6006; 1001; 100100. Google-ban rákerestem, de semmi érdemlegeset nem találtam, ezért kérem a ti segítségeteket.
PC: FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P5925 (core2duo e8500; 4 gb ram, integrált vga, 500 gb hdd). Windowsos ram tesztet néztem - hibátlan, hd sentinel tesztet néztem - hibátlan. Vírus nincs a gépem - avast, sem kémprogram - malwarebytes.
Tanácstalan vagyok, segítsetek.

(#69120) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Gondolom többször találkoztatok már a kérdéssel, de csak érdekelne a véleményetek, hogy így a Win 10 free vége előtt érdemes frissíteni? Konkrétan akárhol szóbakerül a Win 10 mindenhol csak a negatív kritikák jönnek, elégedett emberrel nem nagyon futottam össze. Laptopon frissítettem már egyszer a Win 7-et, aminek az lett a vége, hogy szervizbe került, mivel gyakorlatilag mindent szétcseszett (HS befagyott, LoL droppolt). Azon tanakodom, hogy nem-e esetleg a laptop volt gyenge hozzá, gépen megérné-e frissíteni. Win 8.1-en vagyok, de bajom nincs vele, félek, hogy szívni fogok a frissítéssel.
Most olvastam, hogy többőtöknek is 100%-on tekeri az SSD-t, most készülök egyet venni, nem szívesen darálnám le egy összetákolt rendszer miatt.

Várom a véleményeket! :) Köszönöm előre is! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#69121) szabonagyur válasza SkiDev (#69120) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sokan azért frissítik Win10-re, hogy később is meglegyen a már a gépre az OS ingyen, aztán frissítés után visszaállnak a régi OS-re (pl. mentésből, vagy csak a frissítés idejére másik HDD-re felmegy Win8/7 aztán rá a Win10, és ki is veszi).

Win10 pedig összességében elég vegyes, egyeseknél jó máshol kevésbé (ebben vagyok én is). Milyen gépről van szó?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69122) SkiDev válasza szabonagyur (#69121) üzenetére


SkiDev
senior tag

CPU: i5 2500
GPU: Sapphire HD 7770 1GB > cserélve lesz egy 7850-70-re szerintem
RAM: 2x2GB Corsair DDR3 1600 MHz CL9 KIT > bővítve lesz 8-ra
HDD: WD 1GB Blue
Táp: Chieftec iArena GPA-400
SSD-t készülök majd még egy olcsóbb 60-120 GB-sat
Alaplap: Gigabyte B75M D3H Win 8.1 Ready

Hamarosan, ha gyűlik egy kis pénzmag felfejlesztem, mivel már lassan 2-3 éves a rendszer és szenved elég tisztességesen több programnál.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#69123) szabonagyur válasza SkiDev (#69122) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja hogy ez már asztali gép, nekem hasonló van amúgy csak H61 Chip meg HD7750, és van SSD benne.

Driverekkel gondod nem lesz az tuti, van Win10-hez minden ami kell, sok amúgy sem kell. Szerintem várd meg az SSD-t ha meg lesz a frissítési akció vége előtt, arra rakd fel a Win10-et és ha minden igaz a legutolsó verzió elfogadj a Win10 kulcsot is. Innentől a géphez lesz rendelve a kulcs, ha nem tetszik meg a Win10 maradhat a Win7.

Nekem maga a rendszer már mondhatni elég stabil lenne, nekem a külső (szubjektív) illetve a frissítések kezelése nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69124) SkiDev válasza szabonagyur (#69123) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszi a választ! :)
Csak sajnos nem lesz meg, mert a diákmunka is hónap elején fog fizetni :D
A laptop egy HP ProBook 455 G2 (A6 Pro 7050B, 4GB, R5 M255, 750 GB HDD).

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#69125) szabonagyur válasza SkiDev (#69124) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát akkor lehet olyat, hogy a mostani HDD-n felfrissíted, eredeti rendszerről egy teljes mentés aztán ha valami nem jó azt állítod vissza, így ugyanúgy lesz Win10 jogod meg rendszered is.

A laptop maga hardvert nézve Win10re alkalmas, más kérdés, hogy milyen apró buktatók jönnek elő, ezt sajna tapasztalni kell.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69126) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Kérdésem lenne nekem is:

Frissen telepített gép, frissítésekből is jó 200 db fel is ment, erre most nem nyitja meg a Windows Updatet, se a gépházban se a vezérlőpultban. Rámegyek és vár de semmi sem történik.

Mit lehet tenni? Elindítottam az MS féle fixit eszközt is de az is csak homokozik. :(

Újraindítások voltak természetesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69127) szabonagyur válasza szabonagyur (#69126) üzenetére


szabonagyur
félisten

Probléma megoldva. WU szolgáltatást elindítottam manuálisan, utána már ment a Fixit és ezeket találta hibának.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69128) Debilon


Debilon
addikt

hát ez valami remek, véletlenül megnyitottam WU-t a gépen, és az fogadott, hogy a

"W10-es frissítés készen áll. telepítés megkezdéséhez indítsa újra a gépet"

és egy újraindítás gomb mellette.

most éppen melyik frissítést kellett volna letiltanom? :)
az a baj, hogy nem biztos, hogy kell nekem a W10, attól tartok, hogy valami miatt tuti szívni fogok hardwer miatt (konfig az adatlapon), de főleg a szoftveres oldal aggaszt, az a pár játék amit használnék (assetto corsa, rf2, kf2, ets2, meg pár kisebb-nagyobb)

egyszer már volt fenn amúgy a 10-es, végig ment a telepítés, egy véletlen mellékatt miatt, el is indult a gép a W10 rendszerrel, mert úgy gondoltam ha lejön, feltelepül utána békén hagy majd az updater, de mégsem)

gondolom, az install-t már nem tudom kikerülni (legutóbb sem sikerült)

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#69129) szabonagyur válasza Debilon (#69128) üzenetére


szabonagyur
félisten

Disable GWX néven vannak programok amik letiltják, telepíteni sem kell és nem jön többet elő.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69130) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Hali!
Egy gyors kérdésem lenne hogy van értelme feltelepíteni a windows 8-at vagy 8.1-et ? vagy ezeknél már jobb a windows 10 ? Mert most jelenleg windows 7-em van.

(#69131) szabonagyur válasza Mbenyo97 (#69130) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt neked kell eldöntened egyedül. Ha van most eredeti Win7-ed ha másért nem érdemes felfrissíteni Win10-re, hogy meglegyen a jövőben is a frissítési jogod a Win10-re ezen a gépen még akkor is ha most visszatérsz a 7-re.

Amúgy azt szokták mondani ha a kérdés így indul, hogy más döntse el, hogy kell e akkor alap esetben semmi szükséged rá. De ha ki fogod használni valamelyik Win10-es újdonságot akkor azt kell felraknod. Nézz róluk videót youtube-n akár, ott látni fogod a felületi változásokat, én azt mondom a Win10 elég radikális ilyen szempontból.

Azt is érdemes megnézned van e drivered a másik rendszerhez, ha nincs és notebookról van szó akkor elég sok probléma is ütközhetsz, de asztali esetében sem minden 100% régi driverrel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69132) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A Win10 topikban is feltettem már a frissítéssel kapcsolatos kérdésemet.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#69133) szabonagyur válasza Borisz76 (#69132) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Itt válaszolok: ha a gépen nem Enterprise fut akkor nem lesz gond. Mivel frissíteni akarod elindítod a gépeket a media creation toolt majd kiválasztod, hogy frissítés, ő letölt magának amit kell meg újraindítja a gépet.

A végén azonban pár dolgot be kell majd állítani a gépeket személyesen, ezt ne feledd.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69134) MaCS_70 válasza szabonagyur (#69131) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt azért némileg árnyalja az, hogy a Win7-hez képest a Win8 jelentős előrelépést hozott RAM-kezelés terén, ami már önmagában is elég nyomós érv lehet.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69135) #93794560 válasza MaCS_70 (#69134) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nálam néhány egyértelmű dolog dönti el, hogy melyik Windows-t érdemes feltennem, holott a 7-tel, 8.1-gyel, és a 10-zel is kompatibilis..

Az én gépem Lenovo Z50-70 Windows 8.1-gyel és csakis UEFI módban működik hibátlanul, bár Windows 7-hez és 10-hez is vannak driverek. Eredetileg Windows 8.1-gyel adták, ami UEFI módban volt telepítve. Így hibátlan. Egyszer újra kellett telepítenem, és Legacy-ban telepítettem. Legacy módban a webkamera, a kártyaolvasó, és az egyik USB vezérlő elveszíti a kapcsolatot a Windows-zal, néha lekapcsolódnak, néha vissza. Jöttek a kékhalálok. Olyan, mintha nem érintkeznének rendesen. Először azt hittem, hogy elektromos hibáik vannak, de UEFI-ben telepítve soha nincs hiba, minden tökéletes, pedig ugyanazokat a drivereket használtam.
A gép kompatibilis a Windows 7-tel is, vannak is hozzá driverek, de ezt a rendszert csak Legacy-ban tudom feltelepíteni. Bár a kékhalál itt nem jelentkezik, de a három hardvereszköz itt is leválasztja magát a rendszerről. A közös pont a Legacy mód. Érdekes, mert ennek elvileg nem kellene számítania, mégis csak 8.1-gyel, és UEFI-ben telepítve jó.
A 10-essel alapvetően nem lenne olyan nagy problémám, az egyetlen problémás dolog a hangkártya, amit rosszul kezel. A többi dolog, ami miatt nem kedvelem, az szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#69136) MaCS_70 válasza #93794560 (#69135) üzenetére


MaCS_70
félisten

A nagy ugrás ténylegesen a Win7-ről 8-ra váltás volt, legalábbis RAM-kezelés terén, a 10 már nem hoz -- számomra -- érezhető javulást. A 8 hozott, mégpedig meglepően látványosat.

UEFI-s tapasztalatom nincs, tudtommal egy gépemen van UEFI, de egészen biztos abban sem vagyok.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69137) #93794560 válasza MaCS_70 (#69136) üzenetére


#93794560
törölt tag

Windows használat közben semmi különbség nincs az UEFI és a Legacy között. Ha ez a hardveres hülyeség nem lenne, nem volna szükséges UEFI-t használnom, hiszen a meghajtóm kisebb, mint 2.2 TB, és az UEFI-ben használt GPT partíciószerkezet arra való elvileg, hogy ezt kiköszöbölje. De nálam csak így működik jól a gép. Csak a miértjét nem értem. Ugyanazok a hardverelemek, és a driverek is. Olyanról pedig még nem hallottam, hogy a hardverek másképp működnének UEFI-ben, mint Legacy-ban. Ettől persze még lehet.
A memóriakezelés valóban jobb lett, gördülékenyebb, amikor több program fut egymás mellett, mint a 7 esetében volt.

(#69138) MaCS_70 válasza #93794560 (#69137) üzenetére


MaCS_70
félisten

Sajnos sok olyan jelenség, hiba van, ami hivatalosan nincs.
A legszebb az, amikor pl. maga a MS írja meg kismillió panaszosnak, hogy nyugodjanak meg, amire panaszkodnak, az nem is úgy van, tekintsék meg nem történtnek az egészet. (Pl. most nálam éppen a W10 félrenyomtatási hajlama...)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69139) szabonagyur válasza #93794560 (#69137) üzenetére


szabonagyur
félisten

Gyártói hiba miatt nem megy a gép csak UEFI-ben, van valamelyik Acer gép ahol csak UEFI-ben van touchpad.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69140) #93794560 válasza szabonagyur (#69139) üzenetére


#93794560
törölt tag

Akár gyártói hiba, akár valami más oka van, a lényeg az, hogy a gépemhez jogtisztán járó Windows 8.1 Core x64 rendszer UEFI-ben tökéletesen működik, s ez nekem megfelel.

Csak az okok voltak számomra rejtélyesek. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ezt direkt azért csinálták így, hogy a régebbi rendszerek használatát megnehezítsék, holott a 7-eshez is van minden hardverelemhez driver.

(#69141) szabonagyur válasza #93794560 (#69140) üzenetére


szabonagyur
félisten

100%-an gyártói hiba, Acer részről el is volt ismerve, amúgy meg WIn7-et is lehet UEFI-be rakni, ezért van drivered hozzá :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69142) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez mi a búbánat és hogy lehet eltüntetni?

Amúgy a kezdőképernyőn az asztal és a lomtár csempe van összesen, szóval nem is értem, milyen csempét akar frissíteni...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#69143) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Mitől lehet az hogy a windows gyári képnézegetője atom módon belassult. Sima jpeg képeknél is olyan lassan lapoz, hogy szinte már hihetetlen.
Win 8.1 kb fél éves telepítés
Igazából azóta lassult be mióta a nikon RAW képeit is meg tudom nézni.

SSD 850 evo
I5 4570 proci
gtx 970g1 vga
16GB ram
enermax táp
stb

Ötletek :F :F

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#69144) Medical


Medical
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
A laptopomon, Windows 10 Enterprise iso van és a KMSpico-val aktiválva!

Tudom, 29-ig van lehetőség hivatalos frissítésre, így sürget az idő!
Kérdésem az Enterprise iso-t, lehet e frissíteni?

Ha nem, akkor fel kel tennem egy Windows 8,1-t?

Az a baj, hogy ez is iso kiterjesztésű és KMSpico-val tudom csak aktiválni!

Lehetséges e valamelyiket Julis 29-ig frissíteni win 10-re, hogy legális legyen?

Mi a módja és hogyan kell a műveletet elvégezni?

Még valami!

Regisztrálva vagyok a Windows Insider programban!

Így tudtam frissíteni a Lumia telefonomat win8.1-ről, win10-re! Gondolom, valami hasonló módon lehet itt is eljárni. Vagy tévedek?

Előre is köszönöm a segítségeteket! :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#69145) Taifa Díaz válasza Medical (#69144) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

KMSpico :F Ezt itt nem nagyon említeném meg. Ha meg úgyis regisztrálva vagy az Insider programban, minek a warez aktiváció? A részvétel július 29. után is folytatódik, az újdonságokat továbbra is tesztelni kell. Sajnos azonban Insider kulccsal csak a frissítés ingyenes, tiszta telepítés nem aktiválható az így szerzett kulccsal.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#69146) szabonagyur válasza Medical (#69144) üzenetére


szabonagyur
félisten

Warez tiltott, veszel egy Win8.1-et és felfrissíted, vagy egyből Win10-et és lesz eredeti Windows a gépen, majd örülsz :C

Enterprise-t amúgy sem lehet upgradelni soha.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#69147) netpeti98


netpeti98
addikt

Ahogy a többiek mondták a warezt tiltott a fórumon.

(#69148) Medical válasza netpeti98 (#69147) üzenetére


Medical
aktív tag

Megértettem!
Elnézést kérek mindenkitől! :R

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#69149) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nálam is itt a kapuzárási pánik. Samsung new Series 9 2012, gyárilag Win8 PRO, abból lett Win8.1 PRO.
Most egyelőre én elégedett vagyok vele és nem akarom lecserélni, 10-et használtam már a PC-men, se a teljesítményigénye se semmije nem jön be a 8.1-hez képest. Nem ad pluszt számomra.

Ettől függetlenül nem lenne rossz az ingyenes licenszt hozzácsapni a repertoárhoz.

Lényeg a lényeg, kiimagelném a teljes SSD-m külső HDD-re mondjuk Macriummal. Majd lefrissíteném a gépre, kipróbálnám milyen, aztán visszatenném az imaget. Ez mennyire működőképes ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#69150) netpeti98 válasza quailstorm (#69149) üzenetére


netpeti98
addikt

Működőképes. A frissítés után már regisztrálva lesz a jogosultság a HW-id alpján, onnantól kezdve bármikor visszarakhatod a 10-et. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.