Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy eladtam az EP45-UD3LR, E7400, 4*1GB Geil félkonfig ot. Nálam fel lehetett gond nélkül rakni a win7-et és 8.1-et, de az új gzadájának lefagy a fájlok másolása környékén, kap egy hiba üzenetet, és kész. Az XP simán felment neki. Mi lehet a baj, tudja-e valaki?

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#44202) Joker88


Joker88
őstag

Windows 8.1-nél a kezdőképenyőn,ahol vannak a csempék, nem lehet megváltoztatni a bal felső sorban elhelyezkedő " Kezdőképernyő " feliratot ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44203) chester91 válasza Joker88 (#44202) üzenetére


chester91
senior tag

Azt nem tudom, de el sem jutott elvileg odáig. Viszont egy másik telepíti el elindult neki. Valószínűleg a lemez krepált be. Azért köszönöm!

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#44204) cattus válasza Joker88 (#44202) üzenetére


cattus
őstag

Nem.

Do the thing!

(#44205) Joker88 válasza cattus (#44204) üzenetére


Joker88
őstag

szörnyű ... ;] :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44206) puma72


puma72
tag

Sziasztok!
Eredeti win 8 lemezem van és frissítem win 8.1-re.
Kérdésem az, hogy igaz egyenlőre ingyenes a frissítés de hogy tudnám menteni a 8.1-et?
Hová tölti le, ahonnan ki lehetne menteni?
Ki tudja mikor lesz rá szükség!
Köszi

Számom +36205747193

(#44207) micafighter válasza HoReSz1975 (#44184) üzenetére


micafighter
nagyúr

Biztos, hogy csak azt nézted, ami Nonp? Mert hogy azon belül kell keresni a nagy számokat.

[link]

(#44208) micafighter válasza mr.tamasbiro (#44193) üzenetére


micafighter
nagyúr

Segítek, Win 8.1 release date: 2013.10.17.

Ehhez ha 24 hónapot adsz, az szerintem nagyjából 2015.10.17. lesz :)

Itt van egyébként "bizonyíték" erről a 2éves átállós dologról, ha valaki jobban szereti a hiteles forrásokat: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#44209) micafighter válasza (Bundás) (#44194) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam a pipa kivétele és a felugró ablak kitöltése után nem kér jelszót, és automatikusan bejelentkezik.

(#44210) micafighter válasza Joker88 (#44202) üzenetére


micafighter
nagyúr

De meg lehet, nyelvi csomag :D :D nekem az angol Win Start -ot ír ;) :DDD

(#44211) micafighter válasza chester91 (#44203) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem neked írt a kolega :U :D De egyébként igen, valószinüleg a telepítő volt sz@r. Ebbe én is sokszor belefutottam, volt, hogy csináltam telepítőt pendrivera, és müködött. Késöbb letörötem a pendriveról a telepítőt, aztán idővel megint csinálnom kellett egy telepítőt. Ugyanaz a pendrive, ugyanarról a gépről, ugyanazzal a módszerrel, ugyanazon az USB porton, és sz@r lett a telepítő :D Utána megpróbáltam megint, és jó lett. :DDD Az a jó legalább a pendrive-ban, hogy lehet próbálkozni :D

Meg a hibalehetőség is kevesebb, mint DVDnél.

[ Szerkesztve ]

(#44212) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy win 8.1 64 bit telepítése után egy darabig mennek a csempék, azaz ha rákattintok, akkor elindul a metros alkalmazás (áruház, kapcsolatok, időjárás stb.), de egyszer csak úgy dönt, hogy többet nem indulhatnak el, és akkor már csak villannak egyet és ennyi. Az élő csempe működik, de az alkalmazás nem indul el, csinálhatok bármit. Sok mindent próbáltam.. bele érteve a reinstallt is, de sajnos nem oldotta meg.
Otthon a saját gépemen ilyet még nem tapasztaltam. Ezzel meg már egy napja küzdök. :W Van esetleg valakinek ötlete?

(#44213) C. s. válasza jeni (#44174) üzenetére


C. s.
addikt

jeni és micafighter:

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

(#44214) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

A segítséget kérném tőletek! Windows 8.1 van a gépemen és fast startup módban indítom. 10 indításból kb 2-3 gyors indítás nem működik. Ilyenkor az eseménynaplóban kernel-power 41 bejegyzés lesz plusz még egy ilyen hiba bejegyzés:

Source: kernel-boot
event id: 29
Level: Error
User: System
Source: Kernel-Boot
Windows failed fast startup with error status 0xC00000D4.

A gépem egy asus m5a97 R2.0 alaplap, AMD Phenom II 955, 4 GB RAM, Kingston 60GB ssd. UEFI módban van indítva a gép. Ha kiveszem a gyorsindítást, akkor nincs semmi gond. Ha visszarakom, akkor néha-néha csinálja!

Pár hete vettem ezt az alaplapot, előtte egy MSI 880GM-E41 volt. Azzal semmi gond nem volt! Lehet, hogy valami driver probléma lesz?

Ötlet esetleg valakinek, hogy mit nézzek meg vagy mit kell tenni?

Köszönöm: Impair

(#44215) juhi56 válasza Dzsosy (#44212) üzenetére


juhi56
tag

Nekem a Hír24 és a Beta Team nem indult el. Elindítottam az Advenced SystemCare 7-et. Lefuttattam a programot. Utána a IObit Malware Fighter programmal kerestem vírust. A legvégén a Ccleaner-t használtam.
Mikor ezek kitakarították a szemetet, újra megnéztem a csempéket és elindultak. Ez már máskor is segített mikor ilyen probléma lépett fel a csempéknél. Lehet, hogy csak nálam ilyen, de működik.

(#44216) Tournament válasza Impair1980 (#44214) üzenetére


Tournament
aktív tag

Alaplap válógatja boot hogy megy e normálisan vagy sem.

"normál boot / fastbootba / ultra fast bootba " nálam hiba mentesen megy Asrocknál

Bios Updateld a lapod lehet az a baja álltalába minden kijővetelekor jőtt bios update 7/8/8.1 is adtak ki

M5A97 R2.0 BIOS 2103

http://www.asus.com/Motherboards/M5A97_R20/#support probáld meg updatelni vagy ha updatelve van a leguljabbra akkor a lap nem visszi rendesen ezt a funkciot

8.1 readyvel matrica nem mindig valos csak bios updatelés után akkor mondható annak mivel sose a leguljabb biosal kapod a lapot hanem az első gyártásu biosal

[ Szerkesztve ]

(#44217) Impair1980 válasza Tournament (#44216) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia4

Köszönöm a választ! A legújabb Bios van rajt. de most megpróbálok visszarakni egy régebbi biost. Csak az a furcsa, hogy nem minden esetben csinálja. Kb. minden 5. gyorsindítás fut hibára.

(#44218) Joker88


Joker88
őstag

mostanában mindig leáll az IE11 Windows 8.1 Pro alatt..

Norton AV van fenn, Zemana Antilogger, és ChicaPC nevű antimalware program ( Malwarebytes alapú program ) Mindegyik jogtiszta program,még a Windows is..
Hol lehetne megnézni,hogy miért áll le az IE ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44219) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Üdvözlőképernyőn amikor rendezem a csoportokat csak függőlegesen lehet oszlopokat létrehozni? Nem lehet pl. 2 db 4es csoportot egymás alá rakni és egyesével elnevezni őket? Mert így ha csoportokba rakom a cuccaim és elnevezem (ez tetszik is) kicsit helypazarlónak tartom a dolgot.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44220) HZoli87 válasza Joker88 (#44218) üzenetére


HZoli87
veterán

Valószínű, hogy a Norton beépülői okozzák a hibát (nálam is jó párszor előfordult, pedig csak pár percre indítottam el az Explorert, mióta váltottam védelmet még egyszer sem zuhant össze). Próbáld meg őket letiltani, majd egy kicsit használni a böngészőt. Ha nem jelentkezik a hiba, akkor meg is van a bűnös.

(#44221) Dzsosy válasza juhi56 (#44215) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nálam a gyári alkalmazások haltak meg pár órával a win telepítés után. ccleaner-t nyomtam neki, meg minden futó alkalmazást töröltem, hátha valamelyik bezavar, de semmi javulás. :O
Majd még az általad említett "Advenced SystemCare 7"-et még kipróbálom.
A nem gyárik csempék amúgy nálam működnek. (vagyis a csempék itt is működnek/élnek, de ha rákattintok, akkor csak villan egyet és visszaugrik homescreenre)
Így még az Áruházba sem tudok bejutni. :S

(#44222) pzstm válasza Joker88 (#44218) üzenetére


pzstm
titán

addinok és toolbarok nélkül próbáld...képből ítélve én Nortonra gyanakodnék

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44223) dejaris


dejaris
addikt

9

(#44224) pzstm válasza dejaris (#44223) üzenetére


pzstm
titán

Vót má' ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44225) dejaris válasza pzstm (#44224) üzenetére


dejaris
addikt

Nem ugyan az :P

(#44226) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

A segítséget kérném tőletek! Windows 8.1 van a gépemen és gyors rendszerindítás módban (Vezérlőpult\Energiagazdálkodás\Főkapcsoló funkciójának megadása\Gyors rendszerindítás) indítom. 10 indításból kb 2-3 gyors indítás nem működik. Ilyenkor az eseménynaplóban kernel-power 41 bejegyzés lesz plusz még egy ilyen hiba bejegyzés:

Source: kernel-boot
event id: 29
Level: Error
User: System
Source: Kernel-Boot
Windows failed fast startup with error status 0xC00000D4.

A gép rendesen leáll. Az indításnál viszont már nem tölt be gyorsan, hanem megy körbe a kör kb 10-15 mp-ig és betölt és akkor keletkeznek az eseménynaplóban az előbb említett bejegyzések!

A gépem egy asus m5a97 R2.0 alaplap, AMD Phenom II 955, 4 GB RAM, Kingston 60GB ssd. UEFI módban van indítva a gép. Ha kiveszem a gyors indítást (Vezérlőpult\Energiagazdálkodás\Főkapcsoló funkciójának megadása\Gyors rendszerindítás), akkor nincs semmi gond. Ha visszarakom, akkor néha-néha csinálja!

Pár hete vettem ezt az alaplapot, előtte egy MSI 880GM-E41 volt. Azzal semmi gond nem volt! Lehet, hogy valami driver probléma lesz? A legújabb Bios van rajt!

Ötlet esetleg valakinek, hogy mit nézzek meg vagy mit kell tenni?

Köszönöm: Impair

(#44227) szabonagyur válasza Impair1980 (#44226) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Alaplap cserénél Windows újratelepítés volt? Attól, hogy EUFI-ben indítod úgy is van telepítve a gép?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44228) Planz


Planz
tag

sziasztok

lenne egy laptopom asus k50ab es nem mukodik az aruhazas skype ill. icq-ban a kamera. a kamera app is azt irja, hogy csatlakoztassak eloszor egy kamerat. a vicc az egeszben az, hogy feltettem a hivatalos drivert es a desktop cuccok (pl icq, skype) gond nelkul kezeli a kamerat. akkor, hogy-hogy az aruhazas verzio nem latja a kamerat? van valami megoldas ra?

[ Szerkesztve ]

(#44229) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

Amióta felraktam a win8.1-et azt vettem észre hogy az energiamenedzsment sokkal érzékenyebb lett, csak 3-4% os terhelésre is felviszi maxra az órajelet, korábban win7-en ha 10% alatt voltam akkor mindig a legkisebb órajelen ment. Másnál is ez a helyzet vagy csak nálam nem jó valami?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#44230) szabonagyur válasza Planz (#44228) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Amikor megkérdezte, hogy az alkalmazás hozzá férhet e a camerához engedélyezted ugye?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44231) Impair1980 válasza szabonagyur (#44227) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia!

Természetesen volt újratelepítés. Többször is próbálkoztam. Driverekkel driverek nélkül is. GPT partíció van az ssd-n. UEFI módban telepítettem a win 8.1-t (+3 partició létre lett hozva) . A bootolási sorrendben az UEFI ssd van az első helyen.
De sajna így is néha-néha csinálja. Ha kiveszem a gyors indítást, akkor semmi gond! Legfrissebb Bios.

Már ötletem sincs, hogy mivel próbálkozzak!

(#44232) Planz válasza szabonagyur (#44230) üzenetére


Planz
tag

igen, de nem is latja. de a desktop alkalmazas igen

(#44233) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Szerintetek az alábbi gépen a Windows 8-at felfrissíthetem Windows 8.1-re:
Intel Core i3 - 3217U 1.8GHz; 4GB RAM; nVidia GeForce 720M. Az alábbi gépről lenne szó pontosabban: ASUS X550C
Igazából azért kérdezem ezt, mert hallottam, hogy néhány hardverrell nem kompatibilis a rendszer, így inkább kérdeznék mielőtt cselekednék. Továbbá ha egy laptopról van szó, akkor is nyugodtan frissíthetem, azaz a szükséges szoftverek nem okozhatnak problémát? (Például a WiFi-hez való program, Bluetooth, stb...) :F Nagyon köszönöm előre is a választ, és bocsánat a buta kérdésért! :R

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#44234) Joker88 válasza ViharVadász (#44233) üzenetére


Joker88
őstag

ha bármi driver gond lenne is, a támogaáts menü alatt van Windows 8.1 64 bit szekció a drivereknek..

elméletileg a programjaid megmaradnak..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44235) ViharVadász válasza Joker88 (#44234) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ó, ezt nem is vettem észre a hülye fejemmel! Nagyon köszönöm, akkor megpróbálom! :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#44236) puma72


puma72
tag

Erre valaki?
Köszi!

Számom +36205747193

(#44237) DS39 válasza puma72 (#44236) üzenetére


DS39
nagyúr

én úgy tudom ez a frissítés mindig ingyenes lesz, ez olyan, mint a Win7 esetében az SP1.
egyébként ezt így kiszedni nem tudod.

[ Szerkesztve ]

(#44238) zsírsámán válasza ViharVadász (#44235) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Sziaztok!
Van egy gép, amin hiba nélkül működik a 8.1, de csak egy hónapig, utána az indítás után rögtön lefagy, és csak a teljes újratelepítés oldja meg a gondot. Sikerült a feladatkezelőt megnyitni és a processzorhasználat is nagyon magas, a mamóriahasználat is valamint a lemezhasználat is majdnem 100%. Mindegyikért a "Szolgáltatásgazda: Helyi szolgáltatás (társhálózat használattal) (3)", a "Szolgáltatásgazda: Helyi szolgáltatás (Hálózati korlátozással) (6)" valamint a "Szolgáltatásgazda: Helyi rendszer (Hálózati korlátozásal) (11)" a felelős. A gép csak tanulásra van használva (office, net, pdf-ek), nem torrenteznek rajta, vírusírtó, tűzfal be van kapcsolva (a gyári), mégis rendszeresen meghal. Van lehetőség hogy ezt a poblémát valahogy kiküszöböljük további ram ill ssd vásárlása nélkül?

(#44239) puma72 válasza DS39 (#44237) üzenetére


puma72
tag

Köszönöm :R

Számom +36205747193

(#44240) Tournament válasza puma72 (#44239) üzenetére


Tournament
aktív tag

lementhető a telepitő lemez a 8 amit leszed és felrak de semmi küllőmbség a 2 lemez kőzt a gyári 8.1 és az updadelés kőzt

anyi a külőnbség hogy ESD a telepitő fájl amit átkell dismelni hogy telepitő lemez legyen

[ Szerkesztve ]

(#44241) leviske


leviske
veterán

Van egy olyan problémám, hogy ma kétszer elment a net (vissza is jött magától) és utóbbi alkalommal úgy tűnik a rendszer tovább jelezte a hibát, mint kellene. Úgy értem, hogy véletlen reflexből rányomtam a firefox ikonra, míg a netkapcsolat állapotjelzőjén sárga háromszög volt és amint elindult a firefox, a sárga háromszög eltűnt... Ez miért van? Driver hiba?

Otthon anno a Vista-nál és a 8-nál is megfigyeltem ilyesmit, de most a 8.1-en ez újdonság. Főképp, mert 9 napot kibírt ugyanezzel a routerrel ilyen jelenségek nélkül. A routert nem tudom piszkálni, mert lakótársamé, így még csak nem is az én szobámban van, de az eddigi 5 hónap során nem csesztette a routert, meglepne ha most kezdte volna el.

Ötletek?

(#44242) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Immár úgy tűnik, az MS is beismerte hogy a Win8 az új Vista, és az egész Metro-s tablet-koncepció totális zsákutca, a kutyának se kell.
Minden Win 8 user első dolga hogy így vagy úgy visszaügyeskedje a Start menüt gombot és ezzel Win7-et csináljon a Win 8-ből.

ld.
Jövőre érkezik a Windows 9
http://index.hu/tech/2014/01/13/jovore_erkezik_a_windows_9/

ezzel a Windows 8 és 8.1 válhat a következő Vistává, vagyis a Microsoft kénytelen beismerni, hogy amit kitalált, az nem egész a várakozásai szerint működik, és a vevők sem haraptak rá az újításokra. (A Vista volt a leghíresebb olyan operációs rendszer, amit muszáj volt kijavítani egy következő verzióval; az azt követő Windows 7 már sikeres is lett).

Csak azért kérdem, mert épp itt a PH-n és épp itt a Win8 topicban már írtam erről amikor még csak Win 8 preview release volt, megemlítettem hogy ez egy új Vista lesz és mindenki leugatott, lehülyézett. Vissza lehet keresni.
Már akkor az első benyomásom a Win8 metro screen ről az volt hogy "mi ez a rakás sz*r?"

És tessék...

csak ennyi lenne.

(#44243) puma72 válasza Tournament (#44240) üzenetére


puma72
tag

Gondoltam, hogy te vágod ezt :DD
A 8.1 lemeznél mikor tudjuk a hibát kiküszöbölni?
( MONOR )

Számom +36205747193

(#44244) szabonagyur válasza t420s (#44242) üzenetére


szabonagyur
félisten

Üdv!

Azért mielőtt temetnéd a OS-t és ilyeneket beírsz azért megnézném a cikk hitelességét is. Kezdve az Indexen szereplő cikkel egy kicsit túl sok feltételezés, állítólag mondat szerepel benne.

Akire a magyar cikk hivatkozik az sem hivatalos forrás, és ha rákattintasz az Index forrására és elolvasod láthatod, hogy a cikk szerzője is csak feltételezésekkel rendelkezik. A cikkben inkább saját vélemény nyilvánul meg mint komoly, megalapozott érvek. Meg tegyük hozzá amikor a cikk szerzője is saját magára hivatkozik nem a legjobb jel.

A PC eladásokat ide venni pedig nem éppen szerencsés dolog az Index részéről sem, mivel nem sok köze van a PC eladásnak a Windows sikeréhez nem sok köze van, erről volt egy cikk a napokban, hogy igazából azért adtak el kevesebbet mivel nem történtek akkora változások, fejlesztések, újítások.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44245) samgar válasza t420s (#44242) üzenetére


samgar
őstag

"megemlítettem hogy ez egy új Vista lesz és mindenki leugatott, lehülyézett. Vissza lehet keresni."

Nem keresném vissza, mert nincs értelme, mint ahogy annak sem, amit írtál. Esetleg akkor lenne kicsi, ha a gépeden most a windows 9 futna, amire elég kevés esélyt látok.

Oppo Find X5 PRO

(#44246) bon válasza t420s (#44242) üzenetére


bon
őstag

"Minden Win 8 user első dolga hogy így vagy úgy visszaügyeskedje a Start menüt gombot és ezzel Win7-et csináljon a Win 8-ből." ez persze nem így van, én magam több felhasználót ismerek akinek eszébe se jutott a régi start menü. Nekem se! Metro meg szerintem maradni fog, sőt nem lepődnék meg egy metro-s start menün se. Ja és index.hu info cikkekből nem vonnék le komoly következtetést, nem egyszer tapasztaltam, olvasva, hogy nem igazán szakértők a témában.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#44247) t420s válasza samgar (#44245) üzenetére


t420s
aktív tag

a gépemen nem win9 fut.
a gépemen win 7 fut.
uis úgy néz ki a képlet, hogy win7, majd win 8, majd win 8 classic start menüvel, majd win 8.1-el való kínlódás (ld intel vga eset, scanner eset stb) majd azt mondtam magamnak: hát hülye vagyok én?
és vissza a win 7.
és ennyi.
eléggé sokatmondó dolog.
sztem.

Nem keresném vissza, mert nincs értelme, mint ahogy annak sem, amit írtál. Esetleg akkor lenne kicsi, ha a gépeden most a windows 9 futna, amire elég kevés esélyt látok.

(#44248) t420s válasza bon (#44246) üzenetére


t420s
aktív tag

ja igen. ha elolvasod a cikket az is lejöhet hogy ez NEM az index cikke.
csak átvettek egy cikket.
ha az index cikke lenne akkor a kutyá se érdekelné.
de ez bizony http://winsupersite.com/ cikk, de az is átvét a pcmag-tól (szintén egy "kis" nem hiteles amatőr oldal ugye) de az is átvétel a zdnet-től (erről se hallott még senki...ugye) de az is átvétel
NA HONNAN?

AZ MS technet develop blog-ról!

hm - hm!

na erre már azért nehéz mit mondani.
aki nem hiszi? járjon utána.

Ja és index.hu info cikkekből nem vonnék le komoly következtetést

[ Szerkesztve ]

(#44249) szabonagyur válasza t420s (#44248) üzenetére


szabonagyur
félisten

Elolvastad egyáltalán a forrásokat? Végig mentem a cikken amire az Index hivatkozott és a cikk összes hivatkozásán. Nem csak átfutottam de végig olvastam az egészet, és ez szó nem esik ilyen hülyeségről. A Winsupersite szerzője egyetlen állítását nem tudja alátámasztani, a cikkben szereplő forrásból 3-4 saját magára irányul, a többin pedig semmi olyat nem olvasni. A szerző is csak egy véleményt ír le ahogy te is, de se a valósághoz köze nincs, de még alá támasztani sem tudja semmivel.

De azért mutathatnál te is egy MS Technet linket amin ilyet olvasni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44250) kanál01


kanál01
tag

Sziasztok!

3éves win 64bit (hdd) és 1éves win 64bit (1. SSD) mellé most vettem egy új, második SSD-t és rá win 8.1 64bitet..
eddig is volt választó a win7-et közül, de a win 8.1-et nem írja ki

bios boot menübe ha elsőnek teszem az SSD-t, amin a 8.1van, akkor még 2x a win7et hozza be, majd nagy állítgatások után jön be, de egyből, win 7 választómenü nélkül a win 8.1

és sajnos után újabb állítgatások után nehezen vissza tudom hozni a win7 választó menüt, de után mindegyik lemezt ellenőrizni kezdi..(ahogy win 8.1 után win 7-et futtatok)

létezik megoldás a problémára hogy a választómenüben mind a 3 szerepeljen?
speciáls rendszerindítási beállításoknál ha win 7 fut, akkor a hdd és ssd 2 win7-ét látja, ha a win 8.1, akkor csak azt

köszi előre, ha valaki segíteni tudna :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.