Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) raidx válasza pzstm (#2450) üzenetére


raidx
őstag

Állítólag egy korábbi kiszivárgásnak titulált bétának mondott valami elég szép zombi hálózatot hozott össze mire lekapcsolták.

Érdemes megvárni a hivatalos megjelenést és megbízható forrásból tölteni. Egy hét már kibírható.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2452) pzstm válasza raidx (#2451) üzenetére


pzstm
titán

nyilván. Sőt már annyit sem kell várnunk ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2453) polonic


polonic
félisten

Remélem, hogy lesz új wmp.
És még azt is megcsinálhatnák, hogy 64 bites rendszereken a 64 bites alkalmazások legyenek alapértelmezettek. Pl ie, wmp.

(#2454) pzstm válasza polonic (#2453) üzenetére


pzstm
titán

mint a cikkből is kiderül, leghamarabb RC vagy RTM esetén láthatunk új WMP-t :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2455) front3r


front3r
őstag

Windows 8 CP boot képernyő:

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2456) polonic válasza front3r (#2455) üzenetére


polonic
félisten

Hú de ronda. :(

(#2457) Zolee11


Zolee11
senior tag

Én is most határoztam el magam, hogy kipróbálom a notin a win 8-at. Visszaolvasgatva látom, hogy 29-én kint lesz a beta is. Akkor azt már megvárom.
Kíváncsi vagyok, hogyan muzsikálnak rajta majd a win 7 alá telepített programok, és hogy a későbbiekben valóban érdemes lehet lecserélni a win 7-et a 8-ra. :)

no brain, no problem

(#2458) pzstm


pzstm
titán

Windows 8 Consumer Preview download will be available at 3PM CET (9AM ET) on the 29. of february of 2012.
:C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2459) pzstm válasza pzstm (#2458) üzenetére


pzstm
titán

The final build will be signed off officially on Friday and is expected to be numbered 8250. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2460) ProciVettel


ProciVettel
tag

[link] valaki?

(#2461) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Most kellene vennem Windows 7-et, de valaki bedobta ezt. Miszerint egy évig free. Erről ki tud nyilatkozni, gondolom nem ilyen egyszerű. Leszedem ezt, és egy évig használom, utána megveszem, ha bejött? Vagy van valami buktató(pl mi az, hogy Developer Prewiev, ez engem korlátoz valamiben)?

Meg félek is a programok és driverek inkompatibilitásától. A helyes mederbe tudna valaki terelni? Előre is köszi, sry, ha nagyon rookie dolgokat kérdeztem :B

mod:

Úgy sejtem, hogy ez ugye tesztelői verzió - ez pontosan mit rejt magában, van-e valamilyen teendő, stb.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2462) Sub-ZeRo válasza hoffman_ (#2461) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért nem használsz 7-et és rearm parancsal tudod 120 napig használni? A béta 29-én jön azt is használhatod, de ha olyan programba botlasz bele aminek nem tetszik a béta rendszer, nem tudsz vele majd mit kezdeni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2463) westcoastog válasza hoffman_ (#2461) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor inkább várd meg a cp-t, a win7 rc-jét is lehetett 1 évig használni. :K

(#2464) hoffman_ válasza Sub-ZeRo (#2462) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért, mert a rearm is elfogy előbb-utóbb :D A programoktól félek én is sajna, még ha nem is használok sokat. Kell képnézegető, meg videólejátszó, és ilyen alapok, de a sulihoz előfordulnak random programok, amik fontosak sajna.

westcoastog:

Mikor jön ki a cp? szerk@F34R, köszi.

F34R:

Lásd: első mondat :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2465) F34R válasza hoffman_ (#2461) üzenetére


F34R
nagyúr

rearm-al jobban jársz egy darabig , ha meg szimpi és olcsó ,megveszed a win 8-t

#2464) hoffman_

fentebb írták február 29.

[ Szerkesztve ]

(#2466) raidx válasza hoffman_ (#2464) üzenetére


raidx
őstag

Az MS állítása szerint a nyolcason minden fut ami a hetesen ment. Most nincs akkora ugrás mint az XP-Vista esetén volt. Most a tabletek és a gyorsítás volt a fő célkitűzés. Feltétlen kivárnám a hivatalos béta megjelenését és annak a tesztidőszaka alatt kiderül lenne e vele gondom. Majd az alapján dönteni, hogy 7 vagy 8 legyen.

HP szkennerem a Vista óta nem támogatott. 32 bites rendszeren egy kis trükkel használni tudtam. Most 64 bites Win 7 van, ez alatt nem jó mert sosem volt 64 bites driver hozzá. Kíváncsiságból kipróbáltam a DP-n is és működik a dolog. Ebből kiindulva nem számítok a nyolcasnál komolyabb problémákra.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2467) front3r válasza raidx (#2466) üzenetére


front3r
őstag

Kompatibilitásban nincs nagy változás a 7-eshez képest, de sok apró dolog változott. Alig várom már hogy találkozzak velük testközelből.
A kisebb rendszerigényt meg üdvözlöm, ez nekem a legszimpatikusabb ebben. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2468) lanw válasza front3r (#2467) üzenetére


lanw
aktív tag

Megjelenik a beta,és már megy is elsődleges oprendszernek..Még a kezdetek kezdetén kipróbáltam mint annó a win7-t,persze tele buggal,de összességében kiváló rendszer lesz ! VÁROM VÁROM VÁROM VÁROM :C :C :C :C

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#2469) atila4 válasza lanw (#2468) üzenetére


atila4
senior tag

Nálam is hasonló lesz a helyzet :D

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#2470) Boonen007


Boonen007
őstag

Consumer Preview ebből lesz 64 bites?

(#2471) Воланд válasza Boonen007 (#2470) üzenetére


Воланд
titán

biztos, hogy lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2472) Boonen007 válasza Воланд (#2471) üzenetére


Boonen007
őstag

Akkor jó mert amint megjelenik megy fel éles rendszernek. :)

(#2473) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem tudom volt e ez a hir de epp ez hianyzott ide :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2474) F34R válasza gzbotii (#2473) üzenetére


F34R
nagyúr

ahogy azt mórickáék elképzelik :W

(#2475) Barthezz2 válasza pzstm (#2458) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egyébként kulccsal aktiválható cucc lesz, mint a Win7 beta volt, vagy olyan, mint a Win8 DP?

Abban viszont majdnem biztos vagyok, hogy 2012.02.29.-én, 15:00-tól az MS szerverei elérhetetlenek lesznek :DDD

Everybody lies.

(#2476) gzbotii válasza Barthezz2 (#2475) üzenetére


gzbotii
veterán

A Win8-nak kell majd aktivalo kod? :U
(boics, de meg nem hasznaltam betat win-bol)

Es estleeg egyebb elokeszites, hogy VirtualBox-bol mennyen, kell hozza?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2477) front3r válasza gzbotii (#2476) üzenetére


front3r
őstag

A DP-nél nem volt kulcs, szerintem ebben sem lesz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2478) pzstm válasza Barthezz2 (#2475) üzenetére


pzstm
titán

ezt még nem tudom (elvileg igen, olyasmi módon mint Win7 BETA-ban) Reméljük valóban már 15:00-tól fent lesz nem húzzák el későbbre

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2479) Boonen007


Boonen007
őstag

Ezt a kulcsot honnan lehet szerezni? Vagy most a Béta át aktiválásáról van szó véglegesre?

(#2480) gzbotii válasza Boonen007 (#2479) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem azertt egy Betat le kell cserelni komplekt nem? De persze lehet frissitesek alat kapja meg a foltozasokat. De azert ezt ketlem (en)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2481) F34R válasza gzbotii (#2480) üzenetére


F34R
nagyúr

nem hiszem hogy rc/rtm-ig frissíteni lehetne. :P
mindig az aktuálisat kell felrakni.

(#2479) Boonen007

sehonnan mert olyan nem lesz.

#2472) Boonen007

"Akkor jó mert amint megjelenik megy fel éles rendszernek. "

höh ? élesnek meg vagy örülve addig még legalább egy beta és rc lesz , utóbbit lehet élesnek talán.

(#2482) Barthezz2 válasza F34R (#2481) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem lesz mégegy beta, csak RC, aztán az RTM.

Mellesleg nem hiszem, hogy meg lenne őrülve, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki a Win7-et már a pre-beta verzióktól megelégedéssel használja éles rendszernek ;)

(#2478) pzstm:
Nem arra gondoltam, hogy nem teszik fel időben, hanem, hogy lehal a terheléstől. win7-nél is csak 5 órát kínlódtam, mire egy nyamvadt kulcsot szereztem, azt se onnan végül, mert közben a fórumon kiderült, hogy volt vagy 10 kulcs, és mindenkinek azt osztotta.
Ebből a szempontból szerintem nem is kellene kulcs. Ha DP-nél megoldották nélküle, itt is meglehetne.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2483) F34R válasza Barthezz2 (#2482) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor velem van a baj hogy még beta szoftvert sem használok. :P
én biztos nem kockáztatnám meg hogy mikor hal meg a rendszer ebben a fázisban

(#2484) pzstm válasza Barthezz2 (#2482) üzenetére


pzstm
titán

jah értem. Hát mondjuk olyan szempontból már lehet maga az aktiválási procedúra is a teszt része számukra. Rengeteg ingyentesztelő nekik úgymond :)

Mondjuk Technet/MSDN helyeken nem volt vele baj. Se a kulccsal se a letöltéssel. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2485) raidx válasza F34R (#2483) üzenetére


raidx
őstag

Én is élesben használtam az összes hetes bétát. Illett is mert hívatalos tesztelő voltam.

Egy két driver hiánytól (webcam, szkenner) eltekintve gondom nem volt!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2486) moonguru


moonguru
őstag

Nekem csak addig "halt" meg amíg fent volt a hetes is a gépemen! :)

A Windows 7 többek között szépen legyalulta a nyolcas visszaállítási pontjait!

Amióta egyedül van semmi probléma nincs vele!

Kivéve hogy a VPN kliensem furcsa dolgokat művel több óra folyamatos használat után!

Ami nem is csoda...

Monitor Guru!

(#2487) buvartacsko válasza front3r (#2428) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ki mondja hogy ez egy gyengébb Windows lesz? Én senkitől se láttam még ilyet.
A többi gondolatoddal egyetértek.

(#2488) front3r válasza buvartacsko (#2487) üzenetére


front3r
őstag

Többen a Vista-hoz hasonlítják. Pedig mekkorát tévednek... Eleve nem lesz gépigényes.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2489) tDr1v3r válasza buvartacsko (#2487) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Ki mondja hogy ez egy gyengébb Windows lesz?"

Nézz be a W8-hoz kapcsolódó hírek hozzászólásaihoz...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2490) buvartacsko válasza tDr1v3r (#2489) üzenetére


buvartacsko
addikt

Szar már nekik. :D Használjanak akkor XP-t. :)

(#2491) gzbotii válasza front3r (#2488) üzenetére


gzbotii
veterán

Talan azert hasonlitjak hozza mert az is nagy ujitasokat hozott..es nem volt user freindly .. es PC-n a csempes elrendezes elvalik mennyire jol hasznalhato..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2492) front3r válasza gzbotii (#2491) üzenetére


front3r
őstag

DP-t sem volt nehéz használni PC-n, ha megszoktad.
Viszont nagyon kevés Metro-s alkalmazás volt benne. Itt meg lesz dögivel, és sokkal több beállítás lesz, ami a Metro-t érinti.

Már látom előre hogy az RSS csatornákat vadászom, hogy összeállítsam a saját Metro lapkáimat. Nem lesz ez rossz.
Eddig megnyitottad a weboldalakat, vagy más programokat használtál hogy hozzájuss a friss infókhoz. Most már elég ránézned a lapkákra, vagy megnyitnod őket, és egy gombnyomással visszatérhetsz a Start Screen-re, anélkül hogy bezártad volna a Metro-s alkalmazást.

Én látom benne a használhatóságot PC-n is. A mostani Desktopon meg úgyis statikus ikonokat használunk, itt meg dinamikus lesz az egész felület. Az az érzésem hogy a Windows gomb el fog kopni a klaviatúránkon. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2493) Boonen007


Boonen007
őstag

Aki használta a béta win7-et az megtudja nekem mondani, hogy ott voltak fagyások, vagy meghalt rendszer?

(#2494) RaZroX válasza Boonen007 (#2493) üzenetére


RaZroX
addikt

Win7 RTM is le szokott fagyni és van, hogy behal szóval szerintem egyértelmű :D

This is the way

(#2495) Boonen007 válasza RaZroX (#2494) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem még soha sem halt meg és nem fagyott. :)

(#2496) atila4 válasza Boonen007 (#2493) üzenetére


atila4
senior tag

Nekem a Beta soha se fagyott..

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#2497) tDr1v3r válasza Boonen007 (#2493) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem volt semmi nálam.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2498) Boonen007


Boonen007
őstag

Köszi a választ mindenkinek. A Béta rendszereket már támogatja minden driver ami w7-en megy?

(#2499) raidx válasza Boonen007 (#2493) üzenetére


raidx
őstag

Fagyásra akkor számíthatsz, ha nem megfelelő drivert telepítettél. Legalább is nekem a Win7 béták óta más miatt nem volt kék halálom. Igaz, azzal szívtam mert hiába távolítottam el szabályosan valami maradt utána amit időnként a Win megtalált a jó helyett és jött a gubanc. Majd újratelepítés után megszűntek a gondok.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2500) moonguru válasza Boonen007 (#2498) üzenetére


moonguru
őstag

Nem!

Monitor Guru!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.