Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Barthezz2 válasza pzstm (#2350) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezért lesznek jók, az x86 alapú táblák :)

Everybody lies.

(#2352) polonic


polonic
félisten

Várom a win8-at.

De tartok tőle, hogy a metro most is fog idegesíteni.

Egyszerűen nem desktop pc-re való, ahol nincs tapiképernyő. Egérrel és bil-hez fölösleges és idegesítő is egy ilyen felület. Meg rendes start menü hiánya?

Ismétlem, tapiképernyőhöz nagyon is jó, ott díjazom.

Remélem lesz lehetőség, hgoy el lehessen tüntetni (nem hekkelésre gondolok, azt nem szeretem). Bár kétlem. . .

(#2353) Boonen007 válasza polonic (#2352) üzenetére


Boonen007
őstag

Ne felejtsük el, hogy ők már az érintőképernyők világát akarják behozni, ami már jól bevált az okos telóknál.

[ Szerkesztve ]

(#2354) polonic válasza Boonen007 (#2353) üzenetére


polonic
félisten

Ezzel nincs is baj.

Ismétlem. Asztali pc-n, ahol nincs tapimonitor, oda ez rossz.

(#2355) worxland válasza polonic (#2354) üzenetére


worxland
addikt

Kapcsold ki a Metro UI-t, kapsz egy Win7 v2-t. Most is így használom, teljesen OK, sleep-ből 10 másodperc alatt áll fel, szemben a Win7 fél percével. Még nem olyan kiforrott, mint a Win7, de teljesen használható.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2356) Barthezz2 válasza worxland (#2355) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ha sleep-ből ennyi ideig tart felélednie, akkor nálad van valami gond. Nekem a win7 is 1-2 sec alatt használható. :U

Everybody lies.

(#2357) Drughi válasza Barthezz2 (#2356) üzenetére


Drughi
addikt

Nálam is elég eltérő volt a különbség.
A "belakott" win7emet alázta mindenféle módon, de ezen nem lepődtem meg.
a frss win7-hez (driverek + pár alap progi) viszont közel volt, de ott is a 8as nyert.
Mondjuk ezt el is vártam tőle.

Viszont mint tudjuk jelentősen ki van pucolva a tesztverzió, így szerintem a beta is lassulni fog ehhez képest, a végleges verzió meg szinte biztos.
A win 7 beta is gyorsabb volt, mint a végleges verzió.

(#2358) pzstm válasza Drughi (#2357) üzenetére


pzstm
titán

A win 7 beta is gyorsabb volt, mint a végleges verzió.

ne általánosíts szerintem...csak a saját nevedben beszélj :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2359) pzstm


pzstm
titán

Energiahatékonyság a Windows 8-ban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2360) Drughi válasza pzstm (#2358) üzenetére


Drughi
addikt

4-5 ember (és gép) nevében biztos beszélhetek.
De ez szerintem logikus. Egy beta rendszer, amiben még sok dolog nincs benne, nyilván gyorsabban tölt be, vagy kapcsol ki, mint egy végleges.

(#2361) Sub-ZeRo válasza Barthezz2 (#2356) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2362) raidx válasza Drughi (#2360) üzenetére


raidx
őstag

Ha feltelepítesz egy Wint (tetszőleges típust) olyan fürgén startol, hogy öröm nézni. Mire belakod, felpakolsz mindent sokkal lomhább lesz. A bétáknál meg még rengeteg cucc eleve nincs a Winbe. Anno a 7-es bétáit sorra használtam, ahogy közeledtünk az RC-hez és egyre több minden került bele úgy lett lassabb-lassab.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2363) Sub-ZeRo válasza Drughi (#2360) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

XP-nél még az sp3-as változat is gyorsabban indult, ha csak az volt felrakva. Amint megadtad neki az alaplap drivereit, azon nyomban lassult a betöltés. És akkor még sokminden nem is volt fent...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2364) front3r


front3r
őstag

Jön a Metro-s Firefox! :))

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2365) student


student
őstag

a consumer preview és final között mekkora különbség van? ez már 99%-ban final ?

(#2366) Воланд válasza student (#2365) üzenetére


Воланд
titán

aa, kozeleben sincs a vegleges verzionak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2367) pzstm


pzstm
titán

Natív PDF reader a Windows8-ban és METRO stílusú Firefox ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2368) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2367) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A pdf nem rossz, nem kell felrakni, az ff meg nem izgat, úgy is ie10-et használok majd. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2369) apollo12


apollo12
veterán

heló érdemes win8 ra váltani ?

(#2370) Gorneck válasza apollo12 (#2369) üzenetére


Gorneck
titán

Még ki se adták...honnét tudjuk?!

Gorneck#1239

(#2371) pzstm válasza Gorneck (#2370) üzenetére


pzstm
titán

ő biztos letöltötte már azt a bizonyos RC1-et ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2372) AthlonXP válasza Sub-ZeRo (#2368) üzenetére


AthlonXP
őstag

Jó az az IE10, nekem tetszik a DP-ben levő változat. Nem is tettem fel más böngészőt a mellé, csak ugye az asztali változatát kell használni, mert csak abban van flash. De amúgy semmi bajom vele, annak ellenére, hogy ez még egy kezdetleges verziója neki. :)

(#2373) moonguru válasza apollo12 (#2369) üzenetére


moonguru
őstag

Ezt neked kell eldöntened! :)

Monitor Guru!

(#2374) Drughi


Drughi
addikt

Ilyennel találkozott már valaki?

(#2375) pzstm


pzstm
titán

Alkalmazások beküldése a Windows Store-ba

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2376) pzstm válasza Drughi (#2374) üzenetére


pzstm
titán

win7 alatt a legutolsó Preview már nem megy csak a Win8 DP alatt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2377) Drughi válasza pzstm (#2376) üzenetére


Drughi
addikt

Legutoljára 2004 tájékán használtam tartósan IE-t, gondoltam kipróbálom, de akkor megvárom a beta-t ezzel is

(#2378) pzstm válasza Drughi (#2377) üzenetére


pzstm
titán

Ez még ment Win7-en ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2379) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok. Szeretnem en is kiprobalni a Win8-at majd ha kijon a beta belolle. Az lenne a kredes, szerintetek rakjam fel Win7 es Ubuntu melle mind egy 3. OS vagy csak Virtual Boxba erdemes? Varok velemenyeket/tanacsokat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2380) Воланд válasza gzbotii (#2379) üzenetére


Воланд
titán

vhd

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2381) gzbotii válasza Воланд (#2380) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ez egy kicsit nehol magas volt nekem.:DDD
Magyaran, bonyolult Virtual boxal megoldani?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2382) pzstm válasza gzbotii (#2381) üzenetére


pzstm
titán

nem. Pofonegyszerű VMWARe és virtualbox is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2383) gzbotii válasza pzstm (#2382) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor valoszinu VirtualBox lessz neki, ugyanis kicsi lenne a HDD-m (80GB) 3 oprendszernek (Win7, Win8, Ubuntu)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2384) Воланд


Воланд
titán

Új logó a Windows 8-ban

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2385) RaZroX válasza Воланд (#2384) üzenetére


RaZroX
addikt

Fúj :DDD

This is the way

(#2386) Воланд válasza RaZroX (#2385) üzenetére


Воланд
titán

ez van. nem rossz ez annyira, csak furcsa.

mikor pzstm a het elejen atkuldte a neowin-es cikket, hogy irjam meg betateam-re gyorsan elkezdtem keresgelni a neten, hogy hol cafoljak meg, annyira furcsa volt az egesz, nem hittem el, hogy valodi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2387) oO7 válasza Воланд (#2386) üzenetére


oO7
őstag

végre először a Windows logója egy ablak :D
de nem lennék meglepődve, ha most itt a hirtelen nagy mennyiségben felgyülemlett feedbackek alapján kicsit változtatnának rajta

(#2388) Воланд válasza oO7 (#2387) üzenetére


Воланд
titán

igen, ez jogos, eddig mindig ilyen hulye szines zaszlok voltak a logok. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2389) RaZroX válasza Воланд (#2388) üzenetére


RaZroX
addikt

jah :DDD

This is the way

(#2390) Drughi


Drughi
addikt

Nekem speciel tetszik az új logo. Kicsit szokatlan, de teljesen beleillik a képbe.

(#2391) tDr1v3r válasza Drughi (#2390) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is tetszik... simán illik az új arculathoz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2392) Edween válasza Воланд (#2388) üzenetére


Edween
őstag

ja, csak most a Finn zászlót tűzték le, a Nokia nyomására! :DDD

(#2393) gzbotii válasza oO7 (#2387) üzenetére


gzbotii
veterán

Mekkora igazsag :DDD
De szerintem a WP-s logo sokkal jobban nez ki - bar ez metrosabb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2394) klaczi válasza oO7 (#2387) üzenetére


klaczi
aktív tag

Ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#2395) Воланд válasza klaczi (#2394) üzenetére


Воланд
titán

zaszlo. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2396) klaczi válasza Воланд (#2395) üzenetére


klaczi
aktív tag

jo van na :)

(#2397) pzstm


pzstm
titán

Latest Windows8 build from WinMAIN_win8beta branch 8234.0.120216-1807
Latest Windows8 build from WinMAIN branch 8284.0.120216-1840

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2398) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2397) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Már nagyon várom a bétát. :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2399) Freddycom válasza pzstm (#2376) üzenetére


Freddycom
őstag

Erről a DP-ről mindig a dual penetrationre asszociálok...
...már h a barátom mondta, h van ilyen, nem is nekem jut eszembe. :DDD

(#2400) pzstm válasza Freddycom (#2399) üzenetére


pzstm
titán

most ráadásul meg még tovább tart az a bizonyos DP ;] :P

Tovább használható a Developer Preview

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.