Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) raidx válasza ubid (#2200) üzenetére


raidx
őstag

Olyan pletykák járják, hogy nem lessz Windows 8 Beta.

Na nem kell megilyedni!

Amennyiben a pletykák igaznak bizonyulnak, a Beta ettől kezdve a consumer preview nevet viseli majd.

"Developer Preview – a fejlesztőknek
Consumer Preview(Beta) – az érdeklődőknek, tesztelőknek
Enterprise Preview(RC) – széles nyilvánosságnak, kiadásra jelölt változat teljes funkcionalitással"

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2202) pzstm válasza raidx (#2201) üzenetére


pzstm
titán

mutassál légy szíves forrást...szeretném még jobban kiröhögni.... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2203) raidx válasza pzstm (#2202) üzenetére


raidx
őstag

Ahogy nézem a képet, megtaláltad te is.

[link]

[Eredeti]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2204) pzstm válasza raidx (#2203) üzenetére


pzstm
titán

nekem a kép tulajdonosától van meg a kép....és twitteren hülyültünk páran az enterprise preview elnevezéssel....nem hiszem el, hogy komolyan vették :W

@pzstm Beta, Windows 8 Beta
In reply to pzstm

Who's the stupid guy who call the Win8Beta "Consumer Preview"!? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2205) Regirck válasza Sub-ZeRo (#2188) üzenetére


Regirck
senior tag

Én próbáltam feltenni a 64bites ami nem fejlesztői csak a kipróbálható verzió... Elvileg 3,8 GB körül volt ami lejött.

Lényeg, hogy nem tudtam feltenni a 4GB Kingston pendrive-omra és sajnos akkor a 8GB se volt itthon. Így maradt a DVD-RW... :W

(#2206) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2204) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát jó helyen viccelődsz, látom sokan komolyan vették. ;]

(#2205) Regirck:Köszi, akkor a live ubuntu marad a 4 gigás penen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2207) Regirck válasza Sub-ZeRo (#2206) üzenetére


Regirck
senior tag

Telepítés (vagy másolásnál) kiírta nagyjából 95-98%-nál, hogy kevés a hely. Na mondom ezt az elején is láthattad volna..., ezért izgultam 10 percet. Szerintem, ha beéred 32bitessel az ráfér majd...

Vagy írd ki egy újraírható DVD-re, nincs szemét mert törlöd ha már nem kell. (Ha nincs akkor nem szóltam)

(#2208) Sub-ZeRo válasza Regirck (#2207) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

32-vel nem foglalkozok már. Csak 64 bit kell.

De akkor majd vennem kell dvd-t.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2209) Regirck válasza Sub-ZeRo (#2208) üzenetére


Regirck
senior tag

Tudnátok abban segíteni, hogy a hangkártyámat hogyan tudnám működésre bírni Win8 alatt?

(Creative X-Fi Titanium, van hozzá Win7-es támogatás de telepítésnél mindig nettről szedi le a drivereket és Win8 esetén nem talál ami értelem szerű a Win7-t pedig nem tudom engedélyezni, hogy jó az is...)

(#2210) Sub-ZeRo válasza Regirck (#2209) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kompatibilis módban próbáld meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2211) Regirck válasza Sub-ZeRo (#2210) üzenetére


Regirck
senior tag

Van egy 47,5MB-os telepítőm amit ha elindítok akkor nettről leszed kb. 500Mb és azt teszi fel. Viszont a Win8 alatt nem csinált semmi...

Jobb klikk, kompatibilitás. Szerintem ezt próbáltam és nem jött be de majd még kipróbálom. Remélem a Creative hamarabb megoldja mint én! De azért köszi!

(#2212) Gorneck


Gorneck
titán

Van már béta? Vagy ti most mit akartok telepíteni?

Gorneck#1239

(#2213) pzstm válasza Gorneck (#2212) üzenetére


pzstm
titán

DP-t ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2214) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#2212) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak azt beszéltük, hogy a béta, ha majd kijön, elég lesz e neki, egy 4 gigás pendrive. De mivel úgy néz ki, hogy nem, így egy 8-as lesz neki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2215) Gorneck


Gorneck
titán

Már azt hittem le vagyok vmiről maradva... :D

Gorneck#1239

(#2216) pzstm


pzstm
titán

egy kis friss, ropogós exkluzivitás:
Kanyarban a Windows8 BETA

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2217) Gorneck válasza pzstm (#2216) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#2218) Drughi válasza pzstm (#2216) üzenetére


Drughi
addikt

Hétvégén csinálom meg a telepítés előtti szokásos biztonsági mentésemet (kb 150Gb-nyi adat) lementése a gépről ideiglenesen biztonságos helyre. Ezután már számolom a perceket a beta megjelenésig, mert már nem a 7est szeretném visszapakolni.
Remélem jövő héten a "kezünkbe" kerülhet

(#2219) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt hiszem hogy lassan készíthetem a 80-as vinyómat. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2220) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#2219) üzenetére


Gorneck
titán

Én is hétvégén csinálok mentést az oem win7emről. :) Már nagyon várom a bétát, remélem fog menni rendesen, mert ezt már élesbe szeretném használni. :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#2221) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#2220) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát én külön vinyót adok a 8-nak, így nem kell "mentés" a 7-ről. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2222) RaZroX válasza Sub-ZeRo (#2221) üzenetére


RaZroX
addikt

Én csak külön partícióra rakom :D Másikon meg ott az Ubuntu ;]

This is the way

(#2223) Sub-ZeRo válasza RaZroX (#2222) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:D Nekem ott a live ubuntu penen. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2224) RaZroX


RaZroX
addikt

upsz rossz topic :DDD :DDD :DDD

(#2223) Sub-ZeRo: Én 11.10-et nyomatom most :D Aztán márciustól 12.04 :P

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2225) Sub-ZeRo válasza RaZroX (#2224) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nem kell éles rendszernek, csak ha netán behalna a rendszer, akkor pendrive-ról bebootolok majd lementem ami kell. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2226) RaZroX válasza Sub-ZeRo (#2225) üzenetére


RaZroX
addikt

Jó az :D

This is the way

(#2227) raidx


raidx
őstag

Nem lehet saját nyitóképernyőnk a Windows 8-ban

"Chris Flores, a Windows 8 kommunikációs igazgatója egy szükségszerű testreszabhatósági korlátként adta elő. Nem célszerű ugyanis akármilyen képet csak úgy a háttérben kifeszíteni, hiszen a Metro csempéi idővel gyarapodnak, a felhasználó pedig változtathat elrendezésükön is. Így aztán a csempék mindig a kép más részletét takarnák ki – és nagy részét mindenképpen elfedik."

Marad a BUHERA akinek nem tetszik az egy színűség.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2228) Sub-ZeRo válasza raidx (#2227) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezt eddig is tudtuk, hogy majd jönnek a hekker programok rá és mindent szét lehet hekkelni, meg kikapcsolni. Nem tudom ebben mi a nagy dolog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2229) pzstm válasza raidx (#2227) üzenetére


pzstm
titán

METRO felületen nem is látom értelmét....vagy valóban tele lesz csempékkel, vagy teljes ablakos METRO alkalmazást nézel. Hagyományos felületen meg ugyanúgy állítható... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2230) ProciVettel


ProciVettel
tag

Sziasztok a PunkBuster működni fog win8 betan vagy szokás szerint trükközni kell majd?

köszi

(#2231) Sub-ZeRo válasza ProciVettel (#2230) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szerintem nem, de ha a béta a kezünkben lesz, akkor többet tudunk. Az RTM-el biztos menni fog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2232) Barthezz2 válasza raidx (#2227) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az nem is zavar, ha saját nem lehet, de ezt a zöldet lehessen átállítani, mert szerintem iszonyat..

Everybody lies.

(#2233) pzstm válasza Barthezz2 (#2232) üzenetére


pzstm
titán

azt át lehet majd. Van egy színskála, és ott változtathatsz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2234) Barthezz2 válasza pzstm (#2233) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Lehet hülye ötlet, de ha marad statikusan az a kép, ami most van, és csak a színét lehet állítani, megoldhatnák úgy, hogy amikor a hagyományos nézetnél a windows color úgy van beállítva, hogy a háttér alapján automatikusan változzon a megfelelő színre, akkor ennek a felületnek a színe is változzon vele.

Én vevő lennék rá :)

Everybody lies.

(#2235) ProciVettel válasza Sub-ZeRo (#2231) üzenetére


ProciVettel
tag

:R

(#2236) pzstm


pzstm
titán

nagyon le vagyok (vagyunk) maradva :O

virágboltokban már ez is kint van MICROSOFT.WINDOWS.8.RC1.ISO-LZ0

Igaz MS-nél sem készült még el ez, de pistike már megcsinálta ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2237) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2236) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD Hát komoly.

Legalább egy kicsit jobban fog pörögni ez a topik ez miatt, mert majd jönnek a vérpistikék, hogy ez meg ez sz@r a rendszerben. Egy fos az egész. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2238) Barthezz2 válasza pzstm (#2236) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Leleményes otthoni programozó palánták mindent megoldanak. Nem is kell ide olyan vállalat, mint az MS. Lassú csigák :DDD

Everybody lies.

(#2239) Sub-ZeRo válasza Barthezz2 (#2238) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De azt nem fedték fel, hogy már sp2-vel jön a rendszer. Az a meglepi. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2240) pzstm válasza Sub-ZeRo (#2239) üzenetére


pzstm
titán

Sp3 előtt nem is érdemes átállni új rendszerre...mindegyik instabil és lefagy ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2241) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2240) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:W Ez igaz.

;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2242) Boonen007


Boonen007
őstag

Szerintetek várhatóan mikor lesz béta verzió? Van itt olyan aki W7es bétát "élesben" használta? Tapasztalat?

(#2243) Barthezz2 válasza Boonen007 (#2242) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én igen. Semmi gondom nem volt vele. :N

W8 beta február vége körül várható.

Everybody lies.

(#2244) Boonen007 válasza Barthezz2 (#2243) üzenetére


Boonen007
őstag

Játszottál is rajta? :DD

(#2245) pzstm válasza Boonen007 (#2244) üzenetére


pzstm
titán

simán ment rajta már a játékok 90%-a...x64-en is....legrosszabb esetben kompatibilitási mód kellett. (estére ha minden igaz blogomba várható egy újabb "örvendetes" cikk, ami W8-al kapcsolatos...szóval stay tuned gyerekek :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2246) moonguru válasza Boonen007 (#2244) üzenetére


moonguru
őstag

Én igen, minden játék jól működött amit kipróbáltam! :)

Egyébként én is már a megjelenés óta élesben használom, a Windows 7 már törölve is lett a gépemről! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2247) Boonen007 válasza pzstm (#2245) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez a BetaTeam a te blogod? Mert akkor követni fogom :C

(#2246) moonguru

Mindig frissíti magát az adott új verzióra? Te most prebétát használsz élesben?

[ Szerkesztve ]

(#2248) pzstm válasza Boonen007 (#2247) üzenetére


pzstm
titán

igen. :B (van két szerkesztősegédem...de sokszor sajna így is kevés...igyekszünk mindent minél hamarabb megosztani(amit szabad ;) )

Nem használhat Pre-BETA-t, csak Developer Preview-t. ;)

amúgyis már BETA-Escrow-nál járunk, olyan elavult rendszert csak nem használna ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2249) moonguru válasza pzstm (#2245) üzenetére


moonguru
őstag

Addig amíg cikk az nekem kevés! :)

Egy újabb revízió inkább érdekelne!

Ui:

Bétateszter vagyok sok helyen, de pont a MS-nál nem! :W

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2250) Barthezz2 válasza Boonen007 (#2244) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindent csináltam vele, amit szerettem volna :)

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.