Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) RaZroX válasza pzstm (#2400) üzenetére


RaZroX
addikt

Ó csak ne csússzon el a Béta :Y

This is the way

(#2402) pzstm válasza RaZroX (#2401) üzenetére


pzstm
titán

ajánlom nekik, hogy semmi ilyesmiről ne legyen szó ;) (amúgy azért sem valószínű, mert már PRE-RC branchez tartozó buildek is vannak ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2403) moonguru válasza pzstm (#2400) üzenetére


moonguru
őstag

Windows is activated!

Activated On:

2012.02.17.

Szép is lenne ha hamar lejárna! :)

Monitor Guru!

(#2404) pzstm válasza moonguru (#2403) üzenetére


pzstm
titán

???

Ezt nem igazán értem...W8 DP alatt írd be hogy winver és muti mit ír ki ;)

(persze csak ha minden frissítést feltettél utána ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2405) moonguru válasza pzstm (#2404) üzenetére


moonguru
őstag

[link]

Monitor Guru!

(#2406) pzstm válasza moonguru (#2405) üzenetére


pzstm
titán

THX. magáról a winver-ről kérhetek külön screenshotot? :R

blogomba pont jól jönne esetleg :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2407) moonguru válasza pzstm (#2406) üzenetére


moonguru
őstag

[link]

Monitor Guru!

(#2408) pzstm válasza moonguru (#2407) üzenetére


pzstm
titán

THX :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2409) Barthezz2 válasza pzstm (#2400) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez miért lesz jó amúgy? Sem felhasználói, sem MS oldalról nem értem :N

Everybody lies.

(#2410) raidx válasza pzstm (#2400) üzenetére


raidx
őstag

Anno mintha írták volna ezt a dátumot de a Win mást mutatott.
Az ősszel ki akartam dobni a 7-es beta lemezeket, egyet elkért egy ismerős és azóta is ismerkedik vele virtuál gépen. Azt mondja még frissült is neki. Most akar váltani. Mondtam, most már várja ki a végleges 8-ast és utána döntsön. Nem szimpatikus neki a Metro felület.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2411) RaZroX válasza Barthezz2 (#2409) üzenetére


RaZroX
addikt

"mert könnyen előfordulhat, hogy valaki NEM akarja újratelepíteni, akármi miatt – pl mert fejlesztés folyik rajta"

This is the way

(#2412) Barthezz2 válasza RaZroX (#2411) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem tudom, ez annyira nem jó érv szerintem..

Ha valaki komolyan gondolja a fejlesztést, akkor elég nagy baklövés lenne számára, ha a DP-n vinné végig a dolgot. Maga a Win is változik/változott azóta, a fejlesztéssel is illene követni a fejlődését.
Meg ha fejleszt, akkor gyanítom nem egy otthoni PC előtt ülve teszi, így esetleg több gép is adott, akkor meg nyugodtan át lehet térni egyikkel CP-re, aztán szépen továbbvinni a DP alatt megkezdett fejlesztéseket.
Erre meg eddig is lett volna idő, a hosszabbított lejárat nélkül is.

Everybody lies.

(#2413) front3r válasza pzstm (#2408) üzenetére


front3r
őstag

SkyDrive a Windows 8-ban
Erről is lesz cikk? :))
SkyDrive dömping van. :P

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2414) Воланд válasza front3r (#2413) üzenetére


Воланд
titán

lesz, holnap megirom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2415) pzstm válasza front3r (#2413) üzenetére


pzstm
titán

természetesen, de mint kollega is említette csak holnap. Végesek az erőforrásaink, de a csapatban még van hely ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2416) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2415) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha jobban tudnék angulol beszálnék én is... :O

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2417) pzstm válasza Sub-ZeRo (#2416) üzenetére


pzstm
titán

saját tapasztalatokat, élménybeszámolókat is szívesen fogadunk...akár csak pár-pár alkalommal is ;)

Persze angol tudás valóban sokat segítene ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2418) pzstm


pzstm
titán

no végre. Elkészültek a fiúk a BETA build-el, vagyis kicálasztották pontosabban mondva ;)
Xbox live Games / Xbox Live Solitaire / Xbox Live Pinball FX2 / Camera / Xbox Companion / Maps / Calendar...on 8250

Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsojja ki ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2419) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2418) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor az mp12 (13?!)-ról sem tudsz semmit?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2420) pzstm válasza Sub-ZeRo (#2419) üzenetére


pzstm
titán

semmit sajnos. Media centerről van egy képem mint mindenkinek. Megpróbálok utánaérdeklődni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2421) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2420) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi. Remélem a hülyeségeit a lejátszónak javítják/javították. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2422) pzstm


pzstm
titán

8250-es buildet kiküldték az OEM partnereknek tesztelni és bugot keresni :B
Február 18-án lett kész a build. :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2423) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Ha jól tudom márciusban jön ki olyan W8 verzió, ami az egyszerű plebs számára is legálisan hozzáférhető.
Jók ezek az értesüléseim?

Azért kérdem, mert szervizben volt a laptopom, és a hw cserék után javasolták az oprendszer reinstallt. Gondoltam -ha már úgyis gyalu- kipróbálom a 8-ast.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2424) Sub-ZeRo válasza aleister (#2423) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Béta fog kijönni február 29-én. Igen, mindenki számára elérhető lesz.
Még most csak a DP verzió van.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2425) Gorneck válasza pzstm (#2422) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor érdeklődöm az OEM partneremnél... :D

Gorneck#1239

(#2426) aleister válasza Sub-ZeRo (#2424) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Akkor tuti megvárom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2427) pzstm


pzstm
titán

A SkyDrive és a Windows 8 kapcsolata

Elkészült a cikk ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2428) front3r válasza pzstm (#2427) üzenetére


front3r
őstag

Köszönjük! :))

Sokan mondogatják, hogy ez egy "gyengébb" Windows lesz. Én pedig azt látom hogy újabb sikergyanús OS lesz belőle. Sok apró, nagyon hasznos funkcióval, amik úgy beépülnek az életünkbe, hogy majd nem tudunk nélkülük élni sem. - erősen fogalmazva. ;) (Ha a Metro-t nem számoljuk bele)

Viszont én a Metro-tól is csodát várok PC-n. Hazajövök, rátekintek a gépre, és az élő csempéken rögtön látok minden hasznos információt, mielőtt bármit is megnyitnék. Ez rendkívül hasznos már a mai világban, a jövőben még hasznosabb lesz.
Valószínű a rendszer-buherátorok sírni fognak, mert nem is tudom elképzelni, hogyan lehet moddolni majd a Metro-t.
Viszont aki csak használni akarja az OS-t, annak nem lesz gondja vele.
A szerverre is kíváncsi leszek, hogy a Metro mennyire lesz szabályozható, ha jók a megérzéseim, akkor a Microsoft ezt a részt sosem hanyagolta el, és most sem fogja.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2429) Воланд válasza front3r (#2428) üzenetére


Воланд
titán

"A szerverre is kíváncsi leszek, hogy a Metro mennyire lesz szabályozható, ha jók a megérzéseim, akkor a Microsoft ezt a részt sosem hanyagolta el, és most sem fogja."

jah, eddig ad-bol be lehetett allitani kicsivel tobb mint 3000 dolgot, most meg kicsivel tobb, mint 4000 lesz ez. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2430) F34R


F34R
nagyúr

"Valószínű a rendszer-buherátorok sírni fognak, mert nem is tudom elképzelni, hogyan lehet moddolni majd a Metro-t."

hidd el arra is meglesnek a módok :D . én már most elképzelem hogy transparent skin is lessz :)

"A szerverre is kíváncsi leszek, hogy a Metro mennyire lesz szabályozható, ha jók a megérzéseim, akkor a Microsoft ezt a részt sosem hanyagolta el, és most sem fogja."

hát ha kicsit jót akarnak akkor a kihagyják w8s -ből. nem azt mondom hogy windows-ból szedjék ki a metro style-t csak a csempét mellőzhetnék serveren.

[ Szerkesztve ]

(#2431) front3r válasza F34R (#2430) üzenetére


front3r
őstag

Hehe nem arra gondoltam hogy szerveren Metro-val konfigoljam az AD-t. Nem kicsit lenne vicces. :D
Hanem hogy a kliens gépen a Metro mennyire lesz szabályozható, mennyi policy lesz hozzá.
Céges környezetbe nehezen hiszem hogy a Metro hasznos lesz, de gondolom majd a tableteket is lehet szabályozni szerverről. Vagy ez nagyon merész gondolat?
Pl. ARM tablet-et be lehet egyáltalán léptetni majd tartományba, vagy ezt felejtsem is el rögtön? (Kapásból nem láttam még Metro-s beállítást erre vonatkozólag.)

pzstm: Ettől nem félek, ez nekem csak metrós stílusú felület, de itt nincs konkrétan Metro UI. Akkor lepődnék meg, ha lenne. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2432) pzstm válasza front3r (#2431) üzenetére


pzstm
titán

ITT azért van egy pár érdekes kép.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2433) F34R válasza front3r (#2431) üzenetére


F34R
nagyúr

ARM-t serverről sztem elfelejtheted egy darabig.

(#2432) pzstm

baszódjak meg , de nekem ez nem tetszik mintha egy elbaltázott skinhuszár kreálmánya lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2434) pzstm válasza F34R (#2433) üzenetére


pzstm
titán

majd elválik a BETA server hogy fog kinézni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2435) Воланд válasza front3r (#2431) üzenetére


Воланд
titán

"Pl. ARM tablet-et be lehet egyáltalán léptetni majd tartományba, vagy ezt felejtsem is el rögtön?"

hat, ha jot akarnak maguknak, akkor be kellene tudni leptetni. ha nem, akkor a cegek nem nagyon fognak win8 tabletet venni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2436) pzstm


pzstm
titán

Windows Store – új képek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2437) westcoastog válasza pzstm (#2427) üzenetére


westcoastog
veterán

Na engem lekenyereztek, van egy biztos vevőjük a win8-ra. :))

[ Szerkesztve ]

(#2438) raidx válasza Воланд (#2435) üzenetére


raidx
őstag

Nekem eddig az az érzés jön le, hogy a cégek most picit háttérbe kerültek.

Ha komolyan gondolják a tabletek térhódítását bizony nem lehet különbség, hogy x86 vagy ARM az alap.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2439) F34R válasza westcoastog (#2437) üzenetére


F34R
nagyúr

gondolom :D

(#2440) westcoastog válasza F34R (#2439) üzenetére


westcoastog
veterán

Mert? Addig ráérek gyűjteni egy oem-re. :))

(#2441) Gorneck


Gorneck
titán

Azt lehet tudni, hogy lesz e olyan lehetőség, hogy meglévő oem win7-et update-eljem win8? Kapok egy kulcsot és telepítőt meg szerezzek ahogy tudok?

Gorneck#1239

(#2442) pzstm válasza Gorneck (#2441) üzenetére


pzstm
titán

szerintem mindenképp lesz ilyen. Részletekbe bocsátkozni viszont még korai lenne nagyon. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2443) Воланд


Воланд
titán

Nyelvek támogatása a Windows 8-ban

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2444) Gorneck válasza pzstm (#2442) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#2445) moonguru válasza Воланд (#2443) üzenetére


moonguru
őstag

Majd lesz Hungarian is, előbb utóbb... :)

Monitor Guru!

(#2446) ProciVettel


ProciVettel
tag

Hali!
Azt szeretném kérdezni, hogy az nvidia driverei felmennek erre a korábbi kiadásra? pl a most kijött whql-t valaki próbálta?

köszi.

(#2447) pzstm


pzstm
titán

Hopp egy kis friss exkluzivitás: lehet a szokásosnál is izgalmasabb napnak nézünk elébe ;)
Exkluzív – Újabb Windows 8 BETA képek és szivárgás?

Ha ez igaz akkor már ma este :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2448) front3r válasza pzstm (#2447) üzenetére


front3r
őstag

Ezt néztem én is, hogy a WMP-t nem fejlesztették. Totál lecseréli a Zune a WMP-t akkor?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2449) pzstm válasza front3r (#2448) üzenetére


pzstm
titán

semmi infonk nincs. Video és Music metro alkalmazás van és van a hagyományos media player :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2450) pzstm válasza pzstm (#2447) üzenetére


pzstm
titán

úgy fest fake lesz a 8250 letöltés :U :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.