Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) pzstm válasza moonguru (#2249) üzenetére


pzstm
titán

olyanról fog szólni úgyis, amit nagy valószínűség szerint amúgysem tudnál használni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2252) pzstm


pzstm
titán

Stabil a Windows8 ARM; úton a fejlesztőknek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2253) RaZroX


RaZroX
addikt

Na én meg azt hittem, hogy 1 hét múlva már Win8-azni fogok :(

This is the way

(#2254) moonguru válasza pzstm (#2251) üzenetére


moonguru
őstag

Talált! (erre is számitottam) :)

Monitor Guru!

(#2255) moonguru válasza RaZroX (#2253) üzenetére


moonguru
őstag

És mi az akadálya?

Megmondom: a hozzáállásod! :)

Monitor Guru!

(#2256) pzstm válasza RaZroX (#2253) üzenetére


pzstm
titán

ha nem lesz leak akkor nem egy hanem 3-4 hét...jövőhéten kiderül, hogy sikerült-e a kiválasztás, megvan-e a build...stb...(természetesen azonnal megírom/megírjuk;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2257) RaZroX válasza moonguru (#2255) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát hogy 1 hónap múlva jön ki a béta :DDD

(#2256) pzstm: Én már ma is azt hittem hogy van valami komoly mert nézem, hogy 16 új HSZ... mondom zsír telepítek Win 8-at erre sehol semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2258) Boonen007


Boonen007
őstag

Szerintetek fellökjek egy mostani rendszert vagy megvárjam a Betat? Egyébként ha nincs semmi gond vele meg lehet már ezen is játszani HD filmet nézni netezni msn office stb... akkor felrakom 64 bitesnek melyiket ajánljátok nem akarok fejleszteni stb...

(#2259) RaZroX válasza Boonen007 (#2258) üzenetére


RaZroX
addikt

Használni lehet kb mindenre, csak kitudja meddig. Nekem 2 hét után halt meg a Win8 DP-m

This is the way

(#2260) Boonen007 válasza RaZroX (#2259) üzenetére


Boonen007
őstag

Hát öm... Akkor lehet, hogy még hanyagolom. :)

Szerk.: A piactérről milyen jellegű dolgok letölthetőek? Adobe reader, chrome, mozzila stb ilyen ingyenes cuccok?

[ Szerkesztve ]

(#2261) RaZroX válasza Boonen007 (#2260) üzenetére


RaZroX
addikt

Meg pl cod2, cod4, cod5 multi csak akkor megy ha PB mentes srv-re mész mert nem támogatja a PB a béta rendszereket. Meg valamivel nekem az FPS is kevesebb volt. 125 helyett 90.

Szerk.: Semmi :DDD A DP-ben még nincs. Mármint van csak nem működik mert amikor a DP elkészült még nem volt Store, így használni se lehet.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2262) moonguru válasza RaZroX (#2261) üzenetére


moonguru
őstag

Coming soon... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2263) RaZroX válasza moonguru (#2262) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát nem elég "soon" :DDD

This is the way

(#2264) pzstm


pzstm
titán

Windows intéző változások a Windows 8 BETA-ban

Hasznos újítások (szerintem) :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2265) Gorneck válasza pzstm (#2264) üzenetére


Gorneck
titán

A képek egy része nem jön be...lehet a céges proxy miatt...?!

Gorneck#1239

(#2266) pzstm válasza Gorneck (#2265) üzenetére


pzstm
titán

nem-nem...kisebb galibába ütköztem...hiba elhárítva...elnézést a kellemetlenségekért :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2267) Gorneck válasza pzstm (#2266) üzenetére


Gorneck
titán

Csodálkoztam is, mert full jogom van... :D

Gorneck#1239

(#2268) pzstm válasza Gorneck (#2267) üzenetére


pzstm
titán

jóvanna...én voltam a béna na :P

mostmár remélem látszik és jó kis olvasmány ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2269) Gorneck válasza pzstm (#2268) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#2270) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2268) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Király. Egyre jobban tetszik a rendszer. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2271) sfdrakex válasza pzstm (#2264) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egyre szimpatikusabb, a W8.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2272) RaZroX válasza sfdrakex (#2271) üzenetére


RaZroX
addikt

Mi ez a Windows 7 fire ? :D

This is the way

(#2273) Sub-ZeRo válasza RaZroX (#2272) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy srác annó a windows 7 topikban írta, hogy ő ilyen verziót használ és nem ultimate, hp, vagy starter változatot. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2274) RaZroX válasza Sub-ZeRo (#2273) üzenetére


RaZroX
addikt

Ajaj :DDD

This is the way

(#2275) pzstm


pzstm
titán

kis friss, szaftos "pletyka"
Exkluzív – Windows 8 publikus BETA február 20-án??? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2276) RaZroX válasza pzstm (#2275) üzenetére


RaZroX
addikt

Valahogy a Február 1. jobban tetszene :DDD

This is the way

(#2277) Barthezz2 válasza pzstm (#2275) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem volna rossz. Meg igazából már simán mondható február végének :)

Everybody lies.

(#2278) pzstm


pzstm
titán

Windows8 BETA Candidate

alkulgat...alakulgat..bár mintha pár nap csúszás lenne így :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2279) pzstm


pzstm
titán

[link] Ne tessék elhinni, több mint valószínű, hogy fake ugyanis. Amint kapok megerősítést jelzem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2280) RaZroX válasza pzstm (#2279) üzenetére


RaZroX
addikt

Már az ablak szélén (bezárás, minimalizálás...) látszik, hogy fake :D
A régi virágboltos build-ekben volt ilyen ablak, de már a DP-ben sem ilyen, ergo fake :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2281) pzstm válasza pzstm (#2279) üzenetére


pzstm
titán

megerősítve, fake ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2282) Barthezz2 válasza pzstm (#2281) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pont akartam írni, hogy itt azért leközölték hírként, aztán megláttam a hozzászólásokat :D

Everybody lies.

(#2283) Sub-ZeRo válasza Barthezz2 (#2282) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam az mse egyből riasztott, hogy vírus van. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2284) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Gondolom volt már ez a kérdés de én linuxot használok és próbaképpen tettem fel ezt a rendszert (win/linux külön partíción persze) mert még ingyenes.

Ami fenntvan most: Windows 8 Developer Preview Build 8102 M3 tudom nagyon első verzió de sebaj! Innét van: Win8

- Ehhez lenne olyan kérdésem hogy ez meddig lesz használható? Még a sajátgépen a jobbklikk/tulajdonság ablak alatt sincs semmi csak hogy aktiválva meg egy product id. Az aktivációs linkje alatt meg egy product key és hogy mikor activáltam. Lejárati idő nuku. Mert nincs sehol semmi infó erről a verzióról mint a többiről hogy x-edik év x-edik hónapjában lejár, ahogy ugyanígy volt a win7-ben. Ott kivolt írva. Ez az info érdekelne leginkább

Kis okosítással (azaz törléssel) használom néha komolyabb játékra ezt a rendszert. Vmi winhibakereső process állandóan befagyott meg megsokszorozta magát és megölte a sys-t. Linux alatt az összes hozzátartozó file-t kitöröltem azóta még csak nem is fagyott.

[ Szerkesztve ]

(#2285) moonguru válasza Mtbsrác (#2284) üzenetére


moonguru
őstag

Limitations:

· This Developer Preview will expire on March 8, 2012

Monitor Guru!

(#2286) pzstm válasza Mtbsrác (#2284) üzenetére


pzstm
titán

metro felületen beírod hogy winver majd kiválasztod, és máris kidobja

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2287) moonguru válasza pzstm (#2286) üzenetére


moonguru
őstag

Nálam 2012.03.12 0:59

Monitor Guru!

(#2288) pzstm válasza moonguru (#2287) üzenetére


pzstm
titán

gugliból szedtem igazándiból, sajátomat nem linkelhetem :B

elképzelhető, hogy valamelyik frissítés okozta.

És akkor egy kis friss, ropogós újdonság.
Windows 8 – hová lett a Start gomb? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2289) Barthezz2 válasza Sub-ZeRo (#2283) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam meg nem szólt érte semmit. Mellesleg a www.into8.hu oldalt linkeltem, aminél pzstm hozzászólása is olvasható, és ő sem panaszkodott..

(#2288) pzstm:
A harmadik hsz nagyon elmés, mert úgy látszik még arról sem tud, hogy az összevonást ki lehet kapcsolni. De azért fikázzuk :U

Amúgy tekintve, hogy a start menü eltűnt, szerintem teljesen érthető lépés a gomb eltüntetése. Én gyakorlatilag csak lekapcsoláskor, vagy restart miatt használtam a DP alatt, heti jó ha 1x..
Nem tudom, mennyire vagy otthon a DP utáni build-ekben, de én még azt tartanám egy okos megoldásnak, ha azt a menüt, amit a start->settings kombinációval lehet Dp alatt előcsalni a jobb oldalra(tehát a leállítás meg ilyenek), azt úgy is elő lehetne, ha jobb szélre húzom az egeret(vagy kattintok, vagy valami)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2290) pzstm válasza Barthezz2 (#2289) üzenetére


pzstm
titán

hát megesik az ilyen nah....into8-on senkinek nem esik le, hogy fake az összes kép.... :W :W
Windows 8 BETA – elérhető nyelvek ;)

Friss, ropogós, ráadásul még nem is fake :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2291) Glenda


Glenda
addikt

[link]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#2292) Barthezz2 válasza Glenda (#2291) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

[link]
És akkor most? :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2293) Glenda válasza Barthezz2 (#2292) üzenetére


Glenda
addikt

Nézd meg a linkeket és a halat :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#2294) Воланд válasza Glenda (#2293) üzenetére


Воланд
titán

beta fish :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2295) Barthezz2 válasza Glenda (#2293) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja hogy azt kell benne nézni? Sorry, nem használok bing-et, így nem tűnt fel, hogy az eddig nem volt :B

Everybody lies.

(#2296) papa019 válasza Glenda (#2291) üzenetére


papa019
senior tag

A két bal alsó link várhatóan mikor aktiválódik? :))

[ Szerkesztve ]

(#2297) Barthezz2 válasza papa019 (#2296) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Amikor jön a beta. Február vége(nem hivatalos "röphír" alapján febr. 20.).

Everybody lies.

(#2298) pzstm válasza Glenda (#2291) üzenetére


pzstm
titán

nemsokára meg is akartam írni...sajna nem volt időm még rá...;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2299) pzstm válasza pzstm (#2298) üzenetére


pzstm
titán

pótoltam ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2300) pzstm


pzstm
titán

friss buildlista:
8195.0.winmain.120131-1637 (Beta Escrow)
8222.0.winmain_win8beta.120131-1912 (Beta Candidate)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.