Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) pzstm válasza Boonen007 (#2550) üzenetére


pzstm
titán

sajnos aznap én csak este nyolcra érek haza melóból... :O
addigra már tele lesz szemetelve írva a topik ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2552) Boonen007 válasza pzstm (#2551) üzenetére


Boonen007
őstag

De az is lehet, hogy olyan szinten túlterhelt lesz, hogy csak néhányunknak adatik meg a korai letöltés.

(#2553) AthlonXP válasza Boonen007 (#2552) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na az biztos! Anno a WIn 7-re is 2 napot kellett várnom pluszba, mert "A Isten" ( az MS. :) ) szerverei túlterheltek voltak és nem engedték a töltést...
Szóval én annak is örülnék, ha csütörtök este vagy pénteken le tudnám szedni....

(#2554) atila4 válasza AthlonXP (#2553) üzenetére


atila4
senior tag

Win7-nél mikor kikerült torrentre akkor lehetett tölteni igazán. Jobban tenné az MS ha torrenten osztaná meg.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#2555) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy arra ven-e valami megoldás hogy pendrivera rakjam fel a win8at. Mert a vmware nagyon belassítja a laptopom :D Gondoltam hogy ha a 32gigás pendriveomra tudnám telepíteni akkor tiszta ssd sebesség(tudom hogy nem) fílingje lenne. Szóval ebben kérném segítségeteket. vagy csak telepítésnél simán ki lehet jelölni a pendriveot is hogy oda telepítsen és aztán laptop biosban boot from usb?

Köszi, ManUnited.

(#2556) pzstm válasza atila4 (#2554) üzenetére


pzstm
titán

MSDN és Technet oldalakról max-al jött kezdetektől fogva ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2557) Zoli1222


Zoli1222
őstag

üdv emberek!

win7-ről 8-ra váltásnál a routert újra kell majd konfigolnom? :B

(#2558) pzstm: Óóóó Köszi! :R Ez jó hír! :K

[ Szerkesztve ]

(#2558) pzstm válasza Zoli1222 (#2557) üzenetére


pzstm
titán

nem. Routert nem befolyásol semmi. wifit simán megtalálja, és be tudsz lépni majd a hálózatra ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2559) Zoli1222 válasza pzstm (#2558) üzenetére


Zoli1222
őstag

Őőőő...úgy se gond, h wifis a router, de nem wifin keresztül csatlakozik? :B
Bár gondolom, h ha nem befolyásol semmit, akkor nem gond...

(#2560) pzstm: igen így gondoltam... :K ismét köszi! :R

Szeretek mindent letisztázni, h ne legyen a későbbiekben semmi meglepetés.

[ Szerkesztve ]

(#2560) pzstm válasza Zoli1222 (#2559) üzenetére


pzstm
titán

LAN kábelt dugsz a routerre a másik végét pedig a masinába? ha így gondolod akkor sem lesz semmi gondod. :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2561) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyon bárgyú kérdés a hozzáértőkhöz:

32 és 64 bites verzióban is elérhető lesz a beta?
Wix7 drivereket elfogadja?

(Jogtiszta XP-t tartalmazó, egymagos atomos netbookra tenném fel, 2 giga rammal. Utálom az XP-t, viszont így egy fél évig le lenne tudva a jogtiszta oprendszer. Asztalira vettem W7-et, erre a vacakra nem akarok. Nem ér annyit az egész gép...)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2562) Boonen007 válasza Bogyó bá' (#2561) üzenetére


Boonen007
őstag

32 bit, 64 bit elvileg igen. A driverek nagy része elvileg megy, ha meg nem csak béta lesz ez még. Én is remélem, hogy menni fog mert feltenném a notimra. :)

[ Szerkesztve ]

(#2563) Bogyó bá' válasza Boonen007 (#2562) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Azért voltam kíváncsi, mert az öreg Samsung N150-es netbookomhoz csak 32 bites W7 driverek léteznek (a későbbi darabokat N145 néven, W7 Starterrel hozták forgalomba. Az enyém még XP-s..

(#2564) pzstm: Pre-béta verzió nekem nincs meg, majd holnapután megpróbálom letölteni a publikusat.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2564) pzstm válasza Bogyó bá' (#2563) üzenetére


pzstm
titán

VHD bootos megoldasban ha van idod es szabad helyed akkor probald ki akar meg ma este a wdp-s verziot.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2565) pzstm


pzstm
titán

8288.0.winmain.120223-1751

Pre-RC build. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2566) Boonen007 válasza pzstm (#2565) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez mikor lesz kiadva vagy miért fontosak? Ezek a verizó számok sok helyen láttam de sose értettem.

(#2567) pzstm válasza Boonen007 (#2566) üzenetére


pzstm
titán

8250 lesz a CP, a srácok folyamatosan dolgoznak rajta, útban vannak az RC felé. Ez már a BETA utáni build. ;)
Csak érdekesség, illetve hogy tudjátok, hogy hol haladnak/hogy haladnak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2568) ManUnited válasza ManUnited (#2555) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Erre valaki? :F

(#2569) Barthezz2 válasza pzstm (#2556) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak az a baj, nincs ám mindenkinek ilyen hozzáférése :P

Everybody lies.

(#2570) L7wy válasza pzstm (#2567) üzenetére


L7wy
őstag

Már az RC a téma? Szerintem nagyon korai, Win 7-nél emlékeim szerint jóval később kezdtek RC-zni.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#2571) kraftxld válasza L7wy (#2570) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Semmi extra, lezárták a béta kódot aztán ügyködnek az RC-n.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2572) pzstm válasza Barthezz2 (#2569) üzenetére


pzstm
titán

ha minden igaz és figyelemmel követed a blogomat akkor a közeljövőben talán nyerhetsz is majd egy éves hozzáférést ha minden a tervek szerint alakul. de psszt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2573) Bogyó bá' válasza pzstm (#2572) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

nekem is...Nekem is....NEKEM IS! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2574) pzstm válasza Bogyó bá' (#2573) üzenetére


pzstm
titán

tesswék olvasni meg nézegetni a blogot és időben értesülni :P
Mondhatni Stay Tuned ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2575) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Jól értem, hogy 1280x1024-es felbontásban nem fog működni az osztott képernyős fícsör?? :Y
Csak widescreen monitorokon?

(#2576) Воланд válasza Tibi86 (#2575) üzenetére


Воланд
titán

jol, de ezt mar regota lehetett tudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2577) Tibi86 válasza Воланд (#2576) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Ez eddig elkerülte a figyelmemet... köszi.

(#2578) pzstm


pzstm
titán

Ha esetleg megkérhetnélek titeket szavaznátok? :R
Emlékeztető – Windows 8 CP letöltés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2579) Boonen007 válasza pzstm (#2578) üzenetére


Boonen007
őstag

Holnap 15:00-tól már ELVILEG tölthető lesz ugye?

(#2580) atila4 válasza pzstm (#2578) üzenetére


atila4
senior tag

Már csak 1 nap :C :U

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#2581) AthlonXP válasza Boonen007 (#2579) üzenetére


AthlonXP
őstag

Az "A Isten" szervereinek a terheltségétől függ majd. :)

(#2578) pzstm: Elég egyhangú a szavazás állása... :D

[ Szerkesztve ]

(#2582) pzstm válasza Boonen007 (#2579) üzenetére


pzstm
titán

ha minden igaz. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2583) Boonen007


Boonen007
őstag

Király! :C Reméljük isten teremtett még néhány szervergépet magának.

(#2584) pzstm válasza AthlonXP (#2581) üzenetére


pzstm
titán

majd estig/holnapig még változhat simán, ha szétnézel egy-egy korábbi cikk kommentjében ;)

Ha esetleg a hivatalos oldalról nem jönne le, elképzelhető, hogy felrakom betateam-re ha MSDN/Technet oldalról gyorsabban száguld lefelé. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2585) Barthezz2 válasza pzstm (#2584) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az egy jó ötlet :)
Egy torrent-es megosztásnak szerintem sokan örülnénk :K

Everybody lies.

(#2586) pzstm válasza Barthezz2 (#2585) üzenetére


pzstm
titán

hát azt sajnos nem vállalhatom :N

8250.0.winmain_win8beta.120217-15 (Final Beta build)

14:30-kor magyar idő szerint felkerült európai MS szerverekre (sajnos nem a saját szememmel láttam de hiszek az illetőnek)

Szemfülesebbek észrevehették hogy a perc hiányzik a teljes buildstringből. Lehet pár újdonság mellett ma este már kiderül az is. természetesen blogon egyből megírom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2587) pzstm válasza AthlonXP (#2581) üzenetére


pzstm
titán

máris van 2 NEM szavazatunk :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2588) Neil Watts válasza pzstm (#2587) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hoghogy összeesett az oldal? :F

(#2589) front3r válasza Neil Watts (#2588) üzenetére


front3r
őstag

MS kilinkelte a Facebookra, és lehet a tömeg rárohant. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2590) pzstm válasza front3r (#2589) üzenetére


pzstm
titán

igen örülünk a klinkelésnek, de valamiért a MySQL összerogyott. :B

dolgozunk rajta ezerrel, mint azt Facebookra is kiraktuk. Kis türelmeteket és megértéseteket kérnénk. szavazni lehet utána is természetesen ;) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2591) Neil Watts válasza front3r (#2589) üzenetére


Neil Watts
veterán

Micsoda? :F Igen? Linket! :DDD

pzstm: ja, ééértem! :)

megy pm!

[ Szerkesztve ]

(#2592) pzstm válasza Neil Watts (#2591) üzenetére


pzstm
titán

a legutolsó hírünket a Microsoft Magyarország hivatalos oldala is felhasználta és kilinkelték Facebookra....pont ilyenkor esik össze az oldal :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2593) pzstm válasza pzstm (#2592) üzenetére


pzstm
titán

A lockscreen egész korrekt lett a 8250-ben a default háttérkép viszont csúnyán el lett kefélve szerintem :O
Csak nem bírtam meg hogy visszajöjjön az oldalunk, az alap háttérképet megosztom Veletek, nem engem kell szidni érte

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2594) Boonen007 válasza pzstm (#2593) üzenetére


Boonen007
őstag

Én értem, hogy Metro UI meg kockák meg izé na, de azért ez egy HAL nem origami. :Y

Szerk.: Vagy mégis? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2595) pzstm válasza Boonen007 (#2594) üzenetére


pzstm
titán

ez lenne a METRO-s BETTA fish elvileg.

Win7-en kicsit jobban nézett ki szegénykém :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2596) Boonen007 válasza pzstm (#2595) üzenetére


Boonen007
őstag

Pedig, ha jól emlékszem a ti cikketekben volt, hogy semmit sem akarnak, hogy úgy nézzen ki MINTHA X lenne. Pedig a hal nem kocka :DD

[ Szerkesztve ]

(#2597) pzstm válasza Boonen007 (#2596) üzenetére


pzstm
titán

megnyugtatlak van pár másik háttérkép ami korrekt illetve az alap lockscreen is rendben van :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2598) Boonen007 válasza pzstm (#2597) üzenetére


Boonen007
őstag

Huh, pedig már az agyvérzés kerülgetett :DD Köszi a nyugtatást. :R Igen én is láttam párat :)

(#2599) Barthezz2 válasza pzstm (#2578) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A második hozzászóló mond valamit. Win7 előtt ilyenkor már egy csomóan a beta-t használták, most meg nincs egy nap a megjelenésig, és szinte semmi sem szivárgott ki.

Magam részéről kicsit bánom is, mert torrentről egyszerűbb lenne lehúzni, már ha csak a win7 idejében lévő terheltségre gondolok.
Aztán ki tudja, lehet, hogy most készültek rá, és minden oké lesz :)

Everybody lies.

(#2600) amadeus11 válasza pzstm (#2593) üzenetére


amadeus11
senior tag

Elég gagyi az egész kezelőfelület . Kb. Win98 szintű . Teljesen a Chrome -ot akarják utánozni mert az "minimalista "meg " letisztult" és az milyen jó . Sztem iszonyat ronda a GUI , mi több , igénytelen , az aero után gagyinak tűnnek mind az ablakok mind a szögletes ikonok . De ez csak egy vélemény.

There is a star

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.