Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Boonen007 válasza amadeus11 (#2600) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem meg pont nagyon bejön. :C Ez is csak egy vélemény. Igen ezért nehéz egy ilyen méretű rendszert kiadni, hogy mindenkinek megfeleljen.

(#2602) front3r válasza Barthezz2 (#2599) üzenetére


front3r
őstag

Semmi meglepő nincs ebben. Microsoft megakadályozta hogy kiszivárogjon, ezért nem szivárgott ki semmi szinte. :)
Windows 8-nál bevezették azt a vízjelet, amitől nyomon követhető, hogy ki volt aki a netre juttatta, és ha lebukott, akkor elbúcsúzhatott minimum a tesztelési jogától, vagy akár börtönbe is kerülhet. Ezért nincs kiszivárogtatva.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2603) pzstm


pzstm
titán

megint kisebb bajaink adódtak...dolgozunk rajta :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2604) Boonen007 válasza pzstm (#2603) üzenetére


Boonen007
őstag

Már a W8 Béta linkjét teszitek ki tudom én... :DD :C Pedig már néztem azóta az oldalt :O

[ Szerkesztve ]

(#2605) pzstm


pzstm
titán

8250.0.winmain_win8beta.120217-1520 (Final Beta build)

Ennyit árulhatok el elöljáróban ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2606) Boonen007 válasza pzstm (#2605) üzenetére


Boonen007
őstag

Tetszik! Amint van valami hírek az oldalatokon ÍÍÍRJ :C

(#2607) pzstm válasza Boonen007 (#2606) üzenetére


pzstm
titán

fel akartam tölteni az összes lockscreent meg wallpapert de most elég nagy bajunk adódott ;(

Újra megy minden ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2608) Boonen007 válasza pzstm (#2607) üzenetére


Boonen007
őstag

Gratula!

Ismét a W8CP-s Bing kereső megy!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2609) pzstm válasza Boonen007 (#2608) üzenetére


pzstm
titán

megint nem okés :(

Bal alsó sarokban a link majd a holnapi letöltéshez (valószínűleg) ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2610) Boonen007 válasza pzstm (#2609) üzenetére


Boonen007
őstag

Ezt a választ akartam hallani! Mármint nem a nem okést, hanem, hogy letöltési link. :R Jó munkát :R

(#2611) pzstm válasza Boonen007 (#2610) üzenetére


pzstm
titán

.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2612) vlevi válasza Barthezz2 (#2599) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A második hozzászóló mond valamit. Win7 előtt ilyenkor már egy csomóan a beta-t használták, most meg nincs egy nap a megjelenésig, és szinte semmi sem szivárgott ki."
Most is csak a béta megjelenéséről van szó. A win7-nél is inkább az volt jellemző, hogy különböző torrent oldalakon fel-felbukkant valami frissebnek kinéző build, de én sosem telepítettem egyiket sem, mert annyira jól belaktam a legelső bétát, és annyira jól működött, hogy sajnáltam volna újra a telepítéssel foglalkozni.

Amúgy szerintem a win7-nek jót tett az a béta és rc időszak. Az, hogy bárki ingyen és korlátozások nélkül használhatta hónapokig, az nagyon sok embernél (pl. nálam is), hogy már nem vágyott vissza az XP, vagy Vista környezetbe.
Viszont ez a Win8, nem is tudom, hova tegyem. Most hirtelen nem látok olyan dolgot, ami hiányozna a mostani gépemből, vagy a Win7-ből. Az a ciánkék dizájn pedig engem a húszévvel ezelőtti CGA monitoros időszakra emlékeztet, abból pedig köszönöm, nem kérek :D:D:D

(#2613) pzstm


pzstm
titán

Elnézést kérek mindenkitől a kimaradásért, azóta hárman heggesztettük az oldalt. ;)
Újra elérhető, lehet olvasgatni, és aki nem tette volna még meg, tessék szavazni ;)
Emlékeztető – Windows 8 CP letöltés :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2614) RexpecT


RexpecT
addikt

Semmi, csak helikopáter :D .

[ Szerkesztve ]

(#2615) Sátán44


Sátán44
addikt

Nem tudom miért, de a win7 anno jobban lázba hozott, viszont amint lehet én is felteszem 1-2 teszt erejéig. :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2616) RootRulez válasza Sátán44 (#2615) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is így vagyok vele, ez a Win8 meg se hat... :))

Piszkosul elégedett vagyok a Win7-tel (béta óta), lehet azért...


pzstm Szavaztam a linkelt oldalon, de azért irreális lehet, mert aki eljut erre az oldalra, az több, mint valószínű, hogy felrakja ezt a verziót próbaképpen. Pl lehet, hogy 100 látogatóból 80 felrakja, de lehet hogy 1000 netezőből max 1 épp kipróbálja...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2617) Sátán44 válasza RootRulez (#2616) üzenetére


Sátán44
addikt

Talán azért is mert az xp kiadása óta, a Win7-el tudtak nagyot robbantani. Nem tom mennyi újdonság fog várni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2618) RootRulez válasza Sátán44 (#2617) üzenetére


RootRulez
félisten

Vistának adtam kb 3-4 esélyt, egyszer sem tudta elérni, hogy huzamosabb ideig használjam. :N (egyszer bírta 30 napig, akkor is a dulaboot-tal XP mellett és majdnem mindig az XP-t indítottam. :))

═════════════════════════════════════════

(#2619) Sátán44 válasza RootRulez (#2618) üzenetére


Sátán44
addikt

:D Én is kényszerből raktam fel magamnak. Az ügyfelek miatt muszáj lépést tartanom a fejlődéssel. Ezzel a win8-al is így vok, mire éles lesz a rendszer legyen fogalmam arról, hogymiértisjobb a win7-től.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2620) RootRulez válasza Sátán44 (#2619) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem, ha Win7-be benne vagy a Win8 se fog sok újat mutatni (rendszergazdai szinten se)

═════════════════════════════════════════

(#2621) zoltanz válasza RootRulez (#2618) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én a Vista SP1 -et használtam 1-2 hónapig szinte elsőszámú os-ként, nem rossz.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2622) RootRulez válasza zoltanz (#2621) üzenetére


RootRulez
félisten

Az biztos, hogy SP-kkel kellett volna kijönnie elsőre, többre ment volna vele mindenki...

═════════════════════════════════════════

(#2623) front3r


front3r
őstag

Remélem olyan lesz a Beta, amiben már a nem metrós alkalmazásokat nagyrészt lehet majd nélkülözni. Ez lenne a lényege, nem? Mondjuk egy metrós TC-t nem tudok elképzelni. :)
De ha a metróban be tudok állítani minden lényegeset, akkor egy új világ köszönt ránk. Ezt éreztem már egy picit a DP-ben is, csak ott alig volt 1-2 alkalmazás.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2624) atila4


atila4
senior tag

Honnan lehet majd tölteni?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#2625) pzstm válasza atila4 (#2624) üzenetére


pzstm
titán

egyből megosztjuk a betateam.hu-n ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2626) RootRulez válasza pzstm (#2613) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is furcsának tartom, (ahogy a cikked alatt egy kommentelő) hogy nem igazán lehetett hozzájutni a Win8-akhoz így "megjelenés" előtt, míg a Win7-hez majdnemhogy biuldenként...

═════════════════════════════════════════

(#2627) Boonen007 válasza RootRulez (#2626) üzenetére


Boonen007
őstag

Már sokszor leírták, hogy azért van ez így mert most vezették be, hogy mindenki egyedi azonosítót kap aki tesztelte a bétát, így ha valamelyik verzió felkerülne azonnal lebukna az illető. :O

(#2628) pzstm válasza RootRulez (#2626) üzenetére


pzstm
titán

nem furcsa. Egész egyszerűen marhára vigyáztak rá. Elmondták világosan hogy a legrizikósabb termékük jelenleg ez a Windows. És volt jópár build ami alapján ha egy-két "szakmai" újságíró ítéletet mondott volna, akkor már a developer preview vagy a BETA megjelenése előtt simán lehet hogy a Vista sorsára jutott volna. Pláne úgy, hogy egyszerre 5 főág dolgozott/dolgozik a rendszeren és számos FBL ág (Feature Build Lab) Ugyanolyan verziószámmal készülhetett számtalan build, de ugyebár minket a winmain érint majd ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2629) buvartacsko válasza RootRulez (#2616) üzenetére


buvartacsko
addikt

bizonyára azért vagy itt a topicban, mert meg se hat! :D

(#2630) RaZroX


RaZroX
addikt

Van rá esély, hogy a Béta rá fog férni egy mezei DVD-re ? :D Vagy maradjak a Pendrive-nál ?

This is the way

(#2631) Воланд válasza RaZroX (#2630) üzenetére


Воланд
titán

persze, van ra esely.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2632) buvartacsko válasza RaZroX (#2630) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem ki fog férni egy mezei dvd-re, de nem 1000x egyszerűbb a pendrive?

(#2633) RaZroX válasza buvartacsko (#2632) üzenetére


RaZroX
addikt

Sosem sikerült összehoznom, hogy pendrive-ról bootoljon :DDD
Fel raktam egy progival az adott rendszert, de sose bootolt :F

This is the way

(#2634) Воланд válasza RaZroX (#2633) üzenetére


Воланд
titán

csinald meg parancssorral. [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2635) pzstm válasza RaZroX (#2630) üzenetére


pzstm
titán

Rá fog persze. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2636) buvartacsko válasza RaZroX (#2633) üzenetére


buvartacsko
addikt

(#2637) RaZroX válasza Воланд (#2634) üzenetére


RaZroX
addikt

Na amint leszedtem a 8-at meg is próbálom :D
És amúgy majd hogyan kell bebootolni ?

(#2636) buvartacsko: Nekem mindegy mivel csak működjön :D

(#2635) pzstm: :R

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2638) buvartacsko válasza Воланд (#2634) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem értem, hogy miért a legbonyolultabb módszert ajánlod...

(#2639) RootRulez válasza buvartacsko (#2629) üzenetére


RootRulez
félisten

Na most, hogy beszéltünk róla és ma letölthető lesz, bevallom "ráizgultam" és mindenképp kipróbálom, (elsőre egy virtuális gépen) már csak azért is, mert ugye semmit nem lehet róla tudni... :DDD

Én sajnálok egy pendrive-ot ilyemsire tartani :DDD Bár van itthon egy (2GB-os) azon van néhány program, meg hurcolom, ami hirtelen kell, ennyi...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2640) pzstm válasza Воланд (#2634) üzenetére


pzstm
titán

Itt is itt van egy parancssoros leírás:
Windows7 Beta telepítése pendrive-ról

DP-nél működött ezzel a módszerrel, simán fog menni BETA esetében is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2641) buvartacsko válasza pzstm (#2640) üzenetére


buvartacsko
addikt

[link], tőled is kérdezem, miért nem az ms hivatalos programját használjátok? 1000x egyszerűbb.. :)

(#2642) L7wy válasza buvartacsko (#2641) üzenetére


L7wy
őstag

szerintem csak a Win 7 isokat kezeli :)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#2643) pzstm válasza buvartacsko (#2641) üzenetére


pzstm
titán

az is használható. És pofonegyszerű és tökéletes. (írtam arról is amúgy :-P )

Viszont volt dolgom olyan pendrive-al, ahol érdekes módon ezzel a tool-al nem sikerült rámásolnia a fájlokat, parancssorból ugyanezzel a pendrive-al, ugyanazzal az ISO fájllal simán működött és tökéletesen bebootolt róla :F (mai napig X akták, mert a pendrive azóta is majdhogynem napi használatban van és hibátlan)

L7wy: nem. DP ISO-t is simán kezeli. Eredeti MS ISO fájl kell neki emlékeim szerint ennyi cska a kritérium, mint azt buvartacsko már a blogom kommentjében is jelezte. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2644) buvartacsko válasza L7wy (#2642) üzenetére


buvartacsko
addikt

Szerintem meg nem, mert a developer previewet ezzel raktam fel.

(#2645) Воланд válasza buvartacsko (#2638) üzenetére


Воланд
titán

nem hiszem, hogy egy szakmai forumon egy szakmai temaban egy 10 lepesbol allo magyar leiras tul nagy problemat jelentene.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2646) buvartacsko válasza Воланд (#2645) üzenetére


buvartacsko
addikt

Értem, csak ha van egy HIVATALOS alkalmazás, akkor nem értem miért kell haxorkodni feleslegesen.

(#2647) L7wy


L7wy
őstag

buvartacsko és pzstm
Akkor nem mondtam semmit, én azt hittem, hogy hash lapján azonosítja az isokat, és az alapján engedi vagy nem a telepítő USB létrehozását. Megzavart az, hogy láttam már sok helyen, hogy nem sikerült nekik a felmásolás, mert nem original isot használtak.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#2648) pzstm válasza buvartacsko (#2646) üzenetére


pzstm
titán

azért mert hátha mással is előfordul olyan x akta mint velem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2649) RaZroX


RaZroX
addikt

Rajtam kívül ki fogja elsődleges rendszernek használni a 8-at ? :D

This is the way

(#2650) pzstm válasza RaZroX (#2649) üzenetére


pzstm
titán

kolleganőm is pl de lehet én is (cska kérdés mikor lesz időm nem csak VHD-ra felrakni :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.