Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) gzbotii


gzbotii
veterán

Hogy jobb a Win 8 kiprobalni? VirtualBoxba vagy felrakni Win7 melle?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2502) Sub-ZeRo válasza gzbotii (#2501) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ahogy akarod, meg neked könnyebb. Én külön vinyót tartogatok rá. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2503) Воланд válasza gzbotii (#2501) üzenetére


Воланд
titán

felrakni w7 melle. virtualizalva nem ugyan az az elmeny.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2504) gzbotii


gzbotii
veterán

Kosz a tippeket, en is ugy gondolom, felnyomom Win7 melle, az idore lekerul az Ubuntu ;]
Szepen belakom (ha lehet) aztan meg elvalik, hogy bevalik-e :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2505) Hammy


Hammy
tag

Sziasztok!

Ez igaz?
A Microsoft búcsúzik a Zune-től, és a Windows Live-tól, mint márkanév.
[link]

(#2506) Воланд válasza Hammy (#2505) üzenetére


Воланд
titán

ugy nez ki, hogy igaz. persze az ms meg nem erositette meg, de minden jel erre utal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2507) raidx válasza Hammy (#2505) üzenetére


raidx
őstag

Az ősszel én is olvastam valami menetrendet ezzel kapcsolatba. Kiakar mindent takarítani (lejárt, nem sikeres, stb.) az MS és a tabletekre összpontosítani az energiákat. Na meg erősíteni akarja a felhőt és ahogy a Google, Ő is oda csoportosítja az eddig Live dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2508) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha igaz is szerintem nem is baj. Én is csak mail-nek hívom a windows live mailt. Szóval szerintem nem baj, ha elhagyják ezt a nevet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2509) Воланд válasza raidx (#2507) üzenetére


Воланд
titán

plusz ott van az egyszerusites is. megszunni semmi nem fog csak mas nevet kapnak, meg atalakulnak a dolgok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2510) Boonen007


Boonen007
őstag

Magyar nyelv lesz a CP-ben?

(#2511) Воланд válasza Boonen007 (#2510) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2512) Boonen007 válasza Воланд (#2511) üzenetére


Boonen007
őstag

Nagyon nagy kár :(

(#2513) pzstm válasza Boonen007 (#2512) üzenetére


pzstm
titán

Win7 betaban sot RCben sem volt. Minimalis angollal boven hasznalhato a rendszer
;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2514) pzstm


pzstm
titán

Windows Server 8 Beta – csak március elsején

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2515) gzbotii válasza Hammy (#2505) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez igy nagyon Nokia huzas volt tolluk. De talan jobb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2516) Sub-ZeRo válasza Boonen007 (#2512) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért lenne kár? A mai fiatal ha annyit nem tud, hogy a computer az a számítógép, meg a controll panel a vezérlőpult, akkor inkább ne is használjon béta rendszert. ;]
Nem beszélve arról, hogy a 7 rc-re is vagy már a bétára is hekkeltek magyar nyelvet, szóval kb 1 hónap múlva majd lesz hozzá magyar nyelv is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2517) Boonen007 válasza Sub-ZeRo (#2516) üzenetére


Boonen007
őstag

Jó persze igazad van, de csak jobb magyarul erre gondoltam. El boldogulok attól, hogy angol csak magyarul az igazi. :DD

(#2518) Sub-ZeRo válasza Boonen007 (#2517) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Á, magyarul fos. Az xp-nél volt olyan, hogy hol magyar, hol angol volt. Az sp 2 rakta helyre. :DDD Inkább maradok az angol rendszernél, az jobb. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2519) kraftxld válasza Boonen007 (#2517) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hátő... inkább angol :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2520) Sub-ZeRo válasza kraftxld (#2519) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ennyi. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2521) raidx válasza Boonen007 (#2517) üzenetére


raidx
őstag

A DP-hez is hekkeltek már magyar nyelvet, biztos lesz a bétához is.

Anno, az RC megjelenése utáni hetekbe kezdődött a Magyar nyelv tesztelése és volt vagy három hónap mire hivatalosan ki is adták. Mivel elég kis nemzet vagyunk nagyon a vége felé jön a honosítás.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2522) pzstm válasza raidx (#2521) üzenetére


pzstm
titán

Ez így Win7 óta nem igaz. 2009 áprilisában kezdődött a magyar teszt, szigorú NDA keretek között, kb, 30 fővel (tudom, mert benne voltam). MSDN/Technet oldalról emlékeim szerint 1 hét sem volt a csúszás a magyar és angol verzió között. (Vagy lehet ott picivel több volt de Connecten a tesztelők nagyon hamar megkapták) A kiskereskedelmi rajt pedig worldwide volt októberben, vagyis a magyar egyszerre volt elérhető az angollal. (Október 22-én emlékeim szerint)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2523) F34R válasza pzstm (#2514) üzenetére


F34R
nagyúr

:W

(#2524) pzstm válasza F34R (#2523) üzenetére


pzstm
titán

Azt az egy napot mar csak kibirod fellabon is. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2525) pzstm válasza Hammy (#2505) üzenetére


pzstm
titán

Picit még több infó ;)
Megszűnik a Zune és a Windows Live márkanév?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2526) raidx válasza pzstm (#2522) üzenetére


raidx
őstag

Key Events Release Date Languages

Release Candidate April 30, 2009
English, French, German, Japanese, Spanish

Release To Manufacturing July 22, 2009
Brazilian, Chinese Simplified,
Chinese Traditional (Hong Kong),
Chinese Traditional (Taiwan), Czech,
Dutch, English, French, German, Italian,
Japanese, Korean, Polish, Portuguese,
Russian, Spanish, Turkish

Windows 7 GA (Wave 0) October 22, 2009
Brazilian, Chinese Simplified,
Chinese Traditional (Hong Kong),
Chinese Traditional (Taiwan), Czech,
Dutch, English, French, German, Italian,
Japanese, Korean, Polish, Portuguese,
Russian, Spanish, Turkish

Wave 1 Release October 23, 2009
Danish, Finnish, Hungarian, Norwegian, Swedish

Wave 2 Release October 24, 2009
Arabic, Bulgarian, Estonian, Greek,
Hebrew, Lithuanian, Romanian, Slovak,
Slovenian, Thai, Ukrainian

Wave 3 Release October 25, 2009
Croatian, Latvian, Serbian Latin

Az RC megjelent 2009 április 30.

Magyar nyelven elérhető volt 2009. október 23.-án

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2527) finest


finest
őstag

Arról lehet-e tudni valamit, h Win XP-ről lehet-e majd Win 8-ra frissíteni?

MOD: Úgy értem, h tervezi-e az MS, h kiad Win 8 upgrade licenceket Win XP-hez? Korábban olyat olvastam, h a frissítés során macerás a személyes fájlok megtartása, átmentése. Ezért kérdem.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2528) oO7 válasza finest (#2527) üzenetére


oO7
őstag

ezt a kérdést jól átgondoltad? :DDD

(#2529) Hammy válasza pzstm (#2525) üzenetére


Hammy
tag

Köszi. :)

(#2530) finest válasza oO7 (#2528) üzenetére


finest
őstag

Rosszat kérdeztem? :F

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2531) Воланд válasza finest (#2530) üzenetére


Воланд
titán

nem, de mar win7-re sem lehetett frissiteni xp-rol.

xp --> vista --> win7, es igy maradtak meg a szemelyes fajlok. egyebkent meg vagy kimentetted, vagy pedig format nelkul feltetted ugyan arra a meghajtora a win7-et, mint amin az xp vol, es akkor lett egy windows.old mappa, amibol ki lehetett bogaraszni a szemelyes fajlokat.

de upgrade licencnel meg asszem mindegy, hogy milyen ms asztali oprendszer kepezi a frissites alapjat.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2532) finest válasza Воланд (#2531) üzenetére


finest
őstag

Aha, értem.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2533) pzstm válasza raidx (#2526) üzenetére


pzstm
titán

RC-ből belső zárt teszt volt magyar nyelven.

RTM pedig már augusztus legelején elérhető volt Connecten a tesztelőknek. (Augusztus 7-én már tuti fenn volt, aznap történt az utolsó nyelv feltöltése Connectre ;) )

Nyilván ezek a GA dátumok, bocsánat azért az egynapos tévedésemért :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2534) Pizzu


Pizzu
aktív tag

Sziasztok!

tegnap telepítettem a win8-at

nem hittem, hogy ilyen problémába ütközök:
.NET Framework 3.5.1 nem tudom az istenért telepíteni

engedélyezni nem tudtam... bekapcsolásnál hibára fut

valaki találkozott már ilyen hibával?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#2535) ProciVettel válasza Pizzu (#2534) üzenetére


ProciVettel
tag

Nekem sem sikerült.

(#2536) Pizzu válasza ProciVettel (#2535) üzenetére


Pizzu
aktív tag

remek akkor már ketten vagyunk :(

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#2537) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Arról lehet-e tudni valamit, h Win 3.1-ről lehet-e majd Win 8-ra frissíteni?

MOD: Úgy értem, h tervezi-e az MS, h kiad Win 8 upgrade licenceket Win 3.1-hez? Korábban olyat olvastam, h a frissítés során macerás a személyes fájlok megtartása, átmentése. Ezért kérdem. ;] ;] ;] :))

(#2538) Sub-ZeRo válasza buvartacsko (#2537) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Arról nem lehet. Csak dos-ról lehet és a max gépigény: 500 mhz proci, 32 mb ram, 1 giga vinyó meg egy geforce 2.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2539) finest válasza buvartacsko (#2537) üzenetére


finest
őstag

Esetleg eredeti Ubunturól? Örülök, h feldobtam a topikot! :))

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2540) kraftxld válasza buvartacsko (#2537) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Természetesen lehet :)
Win 3.1 => Win95 => Win98 => Win2K => WinXP pro => Vista business/ent/ult => Win7 => Win8

Elvileg működik, persze csak 32 biten :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2541) RaZroX válasza finest (#2539) üzenetére


RaZroX
addikt

Van nem eredeti is ? :DDD ;]

This is the way

(#2542) sushika válasza Pizzu (#2534) üzenetére


sushika
tag

http://techdows.com/2011/09/enable-net-framework-3-5-1-on-windows-8-developer-preview-to-run-applications.html

[ Szerkesztve ]

(#2543) Pizzu válasza sushika (#2542) üzenetére


Pizzu
aktív tag

probáltam és semmi

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#2544) sushika válasza Pizzu (#2543) üzenetére


sushika
tag

nekem sikerult az offline modszerrel, nem tudom, mi lehet a gond nalad. :-(

(#2545) Воланд válasza Pizzu (#2543) üzenetére


Воланд
titán

vard meg most mar a consumer preview valtozatot. mar csak ket nap.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2546) pzstm válasza Воланд (#2545) üzenetére


pzstm
titán

ne kamuzz ;] :P
1Nap23Óra35Perc

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2547) Воланд válasza pzstm (#2546) üzenetére


Воланд
titán

es tenyleg. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2548) Boonen007 válasza pzstm (#2546) üzenetére


Boonen007
őstag

Fanatikus :C

(#2549) pzstm válasza Boonen007 (#2548) üzenetére


pzstm
titán

nem. csak rápillantottam a honlapomon a visszaszámlálóra :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2550) Boonen007 válasza pzstm (#2549) üzenetére


Boonen007
őstag

Az se rossz. Én már nagyon várom amint kijön és le tudom tölteni már szedem is pakolom fel. Remélem minden driver működni fog. Meg néhány játék is. Várom a metro felületet windows phone révén meg főleg.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.