Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85955) zolee001 válasza gduck (#85954) üzenetére


zolee001
őstag

Valóban elrontottam,ugyanis nem válasznak akartam volt küldeni a felvetésedre hanem mint sima hozzászólás.

Marinéni példája,köt egy tv szerzödést majd ha kéri ha nem kap egy ilyen olyan dobozt plusszban (ez a vtv most ujdonság és kuriózum mint pár éve a fos CB és a forumhuszárok versenyeztek,hogy kinek van belöle leghamarabb,ahogyan most ezzel a vtv boxal,idövel ahogyan CB nél is csak ez van és kuss lesz )
Árukapcsolás ugye,az eddigi dvb c jeltovábbitáshoz minek kellett külön doboz? hogy fizessen a paraszt többet
Értsük meg,a szolgáltatók gazdasági alapon müködnek,infrastruktura alapon költséghatékonyabb 1 db internet dróton továbbitani a netet,tv-t,telefont (az általad fizetett neten kapod pl a voip alapon müködö kanocos telot 60 ft os percdijakkal,jo business)
Nem tudom meddig marad még az "analog" tv illetve a dvb c mert az analog megszüntetését nagyon szeretnék a szolgáltatók már rég de lehet van még vmi törvény
Hd-t meg dolbyt elvárni magyarországon tv szolgáltatóktól...hááát
Elöször esetleg a volume limitert (amire törvény lenne) kellene alkalmazni,hogy ne üvöltsön a reklám és a tv kanálisoknál esetleg,hogy ne mondat közben vágják be a reklámot és a fél órás hányadák müsorajánlókat

(HBO csomag amit eredetileg HD-ben kap meg a szolgáltató, csak SD-re konvertálva kapunk meg.)
Igen,magyarország,esetleg meglep a dolog?
Lehet rezsicsökkentési kormáynbiztos áll a háttérben vagy amit fel sem merek tételezni ,hogy spórol a szolgáltató
(4-5 éve volt az a bizonyos upc vs externet peering botrány aminek hatására az upc elöfizetök nem tudták elérni az externet által hostolt tartalmakat pl a retekklubot,és ez csak 2 db magyar cég volt,a upc zsét akart kicsikarni az externetböl )
Magam részéröl engem nem érintenek ezek mert eszem ágában nincs ütödött reklámokat bámulni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.