Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) tomp válasza unicumnext (#85100) üzenetére


tomp
félisten

Igen.

(#85102) sazo


sazo
tag

Sziasztok,

Ma Én is megkaptam a Vodafone TV boxot, két kisebb problémám van
- nagyon halk a hang a Yamaha RX-V681-es erősítőn - a korábbihoz képest,
- Harmony távirányító nem ismeri a boxot,

Üdv,

Z

(#85103) AtaWrc válasza sazo (#85102) üzenetére


AtaWrc
tag

A boxon adj max hangerőt.

(#85104) sazo válasza AtaWrc (#85103) üzenetére


sazo
tag

Ott van ...

Z

(#85105) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok!
távirányítót a lenti módszerrel programoztam hogy tudjam a Sony tv hangerejét állítani. Viszont most egyik napról a másikra nem szabályozza a hangerőt és a némítást sem. :N (a tv gomb most is villog amikor nyomom és amúgy saját távirányitójával is megy a tv)
Újra megpróbáltam programozni ezzel a módszerrel:
1. Nyomd le az UPC gombot 2. Tartsd lenyomva az OK és "piros" gombokat egyszerre addig, amíg az UPS gomb kétszer villog 3. Üsd be a 993-at (az UPC gomb ezután újra kétszer felvillan) 4. Nyomd meg a TV gombot (az UPC gomb egyszer felvillan)
annyit vettem észre hogy a végén a tv gomb megnyomására nem az upc gomb villan fel hanem a tv gomb kétszer. :F
Valakinek ötlet?

.2018.03.06.-án stroke-ot kaptam,korlátozottan tudok beszélni,nehezen tudok kommunikálni.
Ettől függetlenül ha bármiben tudok segíteni,bárkinek szívesen ha kicsit korlátozottan is.köszönöm a türelmét és megértését.

(#85106) LouiS22 válasza sazo (#85102) üzenetére


LouiS22
veterán

a Harmony mondjuk várható volt.

Egyáltalán: infrás a távirányító, azaz lehet tanítani vele a Harmony-t?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#85107) tomp válasza sazo (#85104) üzenetére


tomp
félisten

Nálam a soundbart 10-el feljebb kell tekerni. 20-as helyett 30-on de nálam nem vészes. Amit megfigyeltem, hogy az MTV Live HD olykor felhangosodik pár mp-re! Mintha dolgoznának a hangsávján, hogy menjen végre a Dolby Digital is. :D

(#85108) gduck válasza pimmi (#85105) üzenetére


gduck
addikt

Pedig úgy működne ahogy írtad!

ha azt akarod hogy a TV hangerejét szabályozza:
Gombok sorban: UPC, Piros+OK nyomvatart (UPC villan 2-t), 993, TV (TV villan 2-t)


ha azt akarod hogy a box hangerejét szabályozza:
Gombok sorban: UPC, Piros+OK nyomvatart (UPC villan 2-t), 993, hangerő+ nyomvatart (UPC villan 4-et)

(#85109) lszlogal válasza sazo (#85102) üzenetére


lszlogal
senior tag

Igen. Ez szerintem mindenkinél gondot okozhat. Mikor fullon van a box hangerő, akkor gyakorlatilag szerintem középhangerőn van. Bug.

(#85110) sazo válasza LouiS22 (#85106) üzenetére


sazo
tag

Szia,

A Hub-hoz tartva be tudtam állítani, de így infrán megy, nem neten, oda kell rá figyelni. Próbáltam az adatbázisban is megtalálni - az információk között írja, hogy Sagemcom márkájú a box - de a típus szerint nem találja.
Mindegy, így is működik. A hangerő jobban zavar, de hátha majd az is javul.

Üdv,

Z

(#85111) LouiS22 válasza tomp (#85107) üzenetére


LouiS22
veterán

neked nagyon becsípődött ez a Dolby.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#85112) tomp válasza LouiS22 (#85111) üzenetére


tomp
félisten

Ha már van akkor menjen!
Most az HBO Pak-nál azért is fizetek, hogy Dolby Digitalban nézhessem a filmeket. De nem kapom abban.
Tudod kifizetsz egy Mester hangfelvétel árát de csak egy kínai 500Ft-os fülesen hallgathatod. Nem okés.
Másnál a DVB-C csípődött be nekem a Dolby. :DDD

(#85113) cof válasza LouiS22 (#85111) üzenetére


cof
veterán

DDFAN :))

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85114) LouiS22 válasza tomp (#85112) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk nem emlékszem , hogy posztoltad-e, de ezt a kérdést feltetted már a szolgáltatónak is? MErt lehet itt visongani, de a meogldás nem ebből a topikból fog érkezni ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#85115) tomp válasza LouiS22 (#85114) üzenetére


tomp
félisten

Igen jeleztem már az ügyfélszolgálaton! Nyilván az volt az első ahol jeleztem.
Tudják, hogy nem megy, dolgoznak rajta.

(#85116) #67553024


#67553024
törölt tag

Sziasztok!
ma megérkezett a Vodafone Mediabox
elsőre nagyon tetszik a Horizon Box után
a Mediatárat hiányolom, illetve várható rá HBO GO támogatás?
köszi a segítséget ☺️

(#85117) #75501312 válasza LouiS22 (#85111) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nekem is, jelen! :DDD
Sőt, egy darabig felirat sznobnak neveztek, mert nem voltam hajlandó a sz*r minőségű magyar tákolmányokat olvasni, amiket vmi se olvasni se írni nem tudó gimis diák kapart össze.

(#85118) kezo0


kezo0
addikt

Az imént frissítést kapott az iPademen a Horizon Go. Ráadásul nem is egy kicsi és nagyjából észrevehetetlen bugfix érkezett, mint általában, hanem pl. egy olyan feature is belekerült, hogy ezentúl nem kell fekvő helyzetbe forgatni az iPadet, mert működik minden a tablet álló helyzetében is. Remélem, ez nem csak egy amolyan búcsúajándék a leköszönő UPC fejlesztőitől, hanem azt jelzi, hogy a Voda sem dobja el ezt a vonalat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#85119) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Tegyuk fel, hogy szeretnem a jelenlegi Cisco set-top-boxomat (mar idos is szegenyke, meg lassu is), az uj, Vodafone TV-s boxra cserelni.
Gondolom itt tobb buktato is lehet a tortenetben, igy inkabb feltennem kerdeseim es leirnam a "gondom" cimszavakban:

- Jelenleg Vodafone Home 500 Premium-ban vagyok a weboldaluk szerint, ami FP500-at, TV Premium-ot, meg Nonstom M telefont jelent.
- Gondolom ahhoz, hogy Vodas boxom legyen, Vodafone TV-re kellene huseget kotnom, am az (marmint a husegem) ha jol emlekszem nyaron jar le valamikor, azaz ha jol gondolom kozel sem kapnek olyan jo csomagajanlatot most, mint nyaron, mondjuk a huseg lejarta elott egy nappal...
- "A" korona is bekavarhat, mert meg ha adnanak is dobozt, akkor is egy technikusnak ki kellene jonni, azt meg nem igazan szeretnem. Regen volt ilyen szereld magad opciojuk, a mediacardomat is igy uzemeltem be. Megmaradt ez naluk?
- Van esetleg valami plusz dija a VTV-s boxnak? Ezt nem sikerult kideritenem az oldalukon.
- HGW-bol a UPC fele connect box jelenleg is a legfejlettebb a magyar piacon, ugye? Varhato valtozas ezen a teren a kozeljovoben?

Koszi!

Udv. core2

(#85120) tomp válasza kezo0 (#85118) üzenetére


tomp
félisten

Egy ideig még lesz Horizon Go támogatás de aztán vége lesz mivel ez a Liberty szolgáltatása. Vodafone-nak ott van a Vodafone TV app.

(#85121) MadMancs válasza tomp (#85120) üzenetére


MadMancs
veterán

Mig a Horizon platformot használják addig biztos. Ha már nem lesz Horizon Box nem lesz app se. 100% hogy egy jó éves kifutási időre lehet számolni minimum.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#85122) cof válasza Neil Watts (#85119) üzenetére


cof
veterán

HGW-bol a UPC fele connect box jelenleg is a legfejlettebb a magyar piacon, ugye?

Persze, hátulról.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85123) Neil Watts válasza cof (#85122) üzenetére


Neil Watts
veterán

Marmint ugy ertem, hogy a UPC magyarorszagi szolgaltatasi teruleten ez a legfejlettebb jelenleg is amit adnak? (A Puma 6 miatt kerdem :D )

Koszi!

Udv. core2

(#85124) cof válasza Neil Watts (#85123) üzenetére


cof
veterán

Nincs még újabb.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85125) #75501312 válasza kezo0 (#85118) üzenetére


#75501312
törölt tag

Androidon eddig volt álló nézet. *gonosz mód on* ;]
*gonosz mód off*
Andoridra nem jött frissítés, sztem ez csak nálatok lett most nagyobb.

(#85126) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!
Van mód külső boxot, Mediacard-ra cserélni? Jelenleg van hűség

(#85127) v.attis válasza csibor (#85126) üzenetére


v.attis
őstag

Simán! Kétszer is ezt tettem!

(#85128) kezo0 válasza #75501312 (#85125) üzenetére


kezo0
addikt

A telefonom droidos, szóval képben vagyok, köszi! ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#85129) adfg


adfg
csendes újonc

hello!
múlt héten hívtak upc-től, hogy "korszerűbb" (legalább 10x hallottam ezt a szót a beszélgetés során) mediaboxot kapok. talán új csatornák, kb. 200 Ft-tal több a havidíj marad min 1 évig. rábólintottam, ma jött a szaki. elvitte a régi mediaboxot (upc mediabox hd), kaptam helyette egy olyat (horizon mediabox), ami fel tud venni (500 gb hdd), tudok visszanézni pár dolgot...és iszonyat lassú. csatornaváltás kb 2-3 mp. mellesleg a srác - aki hozta, szerelte - is mondta, hogy a régebbi igaz régebbi, de jobb. a 14 napos elállással nem szeretnék élni, de nekem többet jelent az azonnali csatornaváltás, mint a felvétel opció ezen "korszerű" valamin. szerintetek van ilyen opció?

(#85130) popely16


popely16
tag

Sziasztok,
Pénteken fog érkezni a Vodefone TV boxom. Ennek a készüléknek kell UTP és COAX is. Az utóbbi még megoldott, de az UTP már problémásabb mert a Connect Box a lakás másik végében van. Nem szeretnénk újra kábelezni a lakást. Ezért a UPC azt a megoldást javasolta, hogy ezzel az eszközzel megoldja a problémát: https://www.upc.hu/pdf/UPC_Wifi_Booster_Telepitesi_utmutato.pdf
Van aki így használja, mi a tapasztalata ?

(#85131) milenda


milenda
tag

A szokásos myUPC oldalon belépve nagyjából ugyanaz fogad, mint eddig, csak a kék UPC logo helyett piros Vodafone logót látok, s ami korábban kék színű volt, az most piros. DE: a hangelőfizetésemre azt írja, hogy korlátlan (eddig nem volt az) és korlátlan számú SMS-t küldhetek (eddig semennyi sem volt az előfizetésemben). Most akkor Hawaii, vagy csupán nem fejeződött be a rendszer reszelgetése?

(#85132) kezo0 válasza popely16 (#85130) üzenetére


kezo0
addikt

Szia, azt a UPC Vodafone mondta, hogy UTP és koax is kell hozzá? Mert eddig mindenki, aki már ilyen boxot használ, azt írta róla, hogy csak az UTP kell hozzá, a koaxot nem használja.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#85133) popely16 válasza kezo0 (#85132) üzenetére


popely16
tag

Igen, telefonos ügyfélszolgálaton mondták amikor rendeltem. De akkor ezek szerint csak UTP kell.

(#85134) AtaWrc válasza kezo0 (#85132) üzenetére


AtaWrc
tag

Egész pontosan még csak az UTP kell, és valamiért majd kelhet még a Koax is.
Hogy miért, arra konkrét választ nem adott, csak ködösített a szerelő, aki nálam volt.

(#85135) kezo0 válasza popely16 (#85133) üzenetére


kezo0
addikt

Vagy valami változott, és most már a koaxon érkező jellel is boldogul a box. Majd megírják a VTV box tulajok.

AtaWrc: na igen, a szerelők és az ők jólértesült, semmit sem érő infói... :)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#85136) AtaWrc válasza kezo0 (#85135) üzenetére


AtaWrc
tag

Na ezt a koaxos megoldást holnap megnézem, kíváncsi leszek rá

(#85137) Csabi1984 válasza sazo (#85102) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szóval hasonló jelenség min amikor a TV-ből viszed a hangot az erősítőre?
Anyumnál is Yamaha HTR 2071 és a STB-box HDMI hangszintje alacsonyabb!

Valaki nem dobna fel a Vodafone kütyüről képet (előröl és hátulról) :D

[ Szerkesztve ]

(#85138) tomp válasza kezo0 (#85135) üzenetére


tomp
félisten

Nem, nem boldogul vele!
Bedugtam a koaxot, kihúztam az UTP-t majd csatornakeresést végeztem. 0!

(#85139) gduck válasza tomp (#85138) üzenetére


gduck
addikt

Még nem volt egyetlen egy szoftver frissítés se! Ne várjuk, hogy autodidakta módom megtanulja használni a tunert! :) Bár lehet ez okból kellet azt is bedugni :DDD

(#85140) tomp válasza gduck (#85139) üzenetére


tomp
félisten

Ki tudja nem e lehet távolról szoftverfrissítés nélkül aktiválni a tunert. Én már mindent el tudok képzelni. :D
Van már olyan Vodafone TV box kint az ügyfélnél akinél DVB-C-ről megy az élő adás és ugyan az a szoftver mint nálam.

[ Szerkesztve ]

(#85141) cof válasza tomp (#85140) üzenetére


cof
veterán

Van már olyan Vodafone TV box kint az ügyfélnél akinél DVB-C-ről megy az élő adás és ugyan az a szoftver mint nálam.

Ez az infó honnan van? Ugye nem valamelyik ügyintéző vagy technikustól. UPC területen még nem hinném, hogy megy a DVB-C.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85142) Beniii06 válasza AtaWrc (#85136) üzenetére


Beniii06
őstag

Amíg nem kap legalább egy SW frissítést is, kár próbálgatni. Írjátok fel az SW számát(ha látjátok a menüben valahol) és írjátok be ide ha változna. Na akkor lenne értelme próbálgatni a koaxot is vagy a hangerőt állítgatni stb.

"Got any other secret weapons?"

(#85143) gduck válasza tomp (#85140) üzenetére


gduck
addikt

Én bármit el tudok képzelni, de pl. a csatornakeresés nem törli a csatornákat. Inkább a gyári alapbeállítás ;) Kihúzott NET kábelnél is kiírja, hogy 169 Internetes csati. Utána ha váltogatok, akkor meg az van a jobb felső sarokban, hogy "Vodafone mediabox offline üzemmódban." Persze kép nincsen.

(#85142) Beniii06: Szoftververzió: 5.1.5712.09jfr(el)/5.1.5172.09571202

[ Szerkesztve ]

(#85144) tomp válasza cof (#85141) üzenetére


tomp
félisten

Az egyik fb csoportban lévő UPC-s ügyfélnél így megy a Vodafone TV box. Ha kihúzza a koaxot, megáll a TV adás.

(#85145) gduck válasza tomp (#85144) üzenetére


gduck
addikt

Kérdezzetek tőle szoftver verziót! lehet hogy béta teszter :DDD

(#85146) Beniii06 válasza gduck (#85145) üzenetére


Beniii06
őstag

És a poén, hogy még fizet is érte(többiek is) + feljebb kellett váltani nagyobb csomagra és 1 évet aláírni. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#85147) woodworm


woodworm
veterán

Félig off.
Pár napja szó volt az ott szolgáltatások adatforgalmáról. Igaz netflix, de ebből a szempontból nincs nagy különbség. Esti laza tévénézés közben pár rész lecsúszott, az idő egy részében 2Mbit alá volt korlátozva a hd stream és így is összejött majdnem 9GB letöltés. Tehát a mostani otthonülős időkben nem elrugaszkodott érték a tippelt 30GB.

(#85145) gduck
Nem mindenki az? :))

[ Szerkesztve ]

(#85148) sazo válasza sazo (#85110) üzenetére


sazo
tag

A TV Boxhoz és a Harmony távirányítóhoz kapcsolódva - úgy néz ki, hogy működik Hub-on keresztül is, ha Vodafone TV Center 1000 van beállítva eszközként.

Üdv,

Z

(#85149) gduck válasza woodworm (#85147) üzenetére


gduck
addikt

Jogos! :D

(#85150) Storms


Storms
őstag

Üdv
Az lenne a kérdésem, hogy a jelenlegi Horizon mediabox-okat, a Vodafone cserélni fogja? Ha igen mert fentebb olvastam páran megkapták, milyen módon lehet rá igényt tartani? Felfognak hívni, vagy kipostázzák automatikusan, vagy szerelő hozza majd, vagy nekem kell kérni? A Connect Box-ok is le lesznek cserélve?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.