Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61251) woodworm válasza dbocskai (#61249) üzenetére


woodworm
veterán

Most már mindenki a connect boxot kapja az új csomagokkal, nem?

(#61252) Winne


Winne
nagyúr

Van olyan, akinél betölt a személyes ajánlatok rész?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61253) hardverlog válasza interstate76 (#61235) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Az nagyon jó ár..hol laksz?

(#61254) #54715584 válasza Winne (#61252) üzenetére


#54715584
törölt tag

FF 55.0.3 64bitnél nem.

(#61255) interstate76 válasza headhunter (#61246) üzenetére


interstate76
addikt

A netes csomagajánlójuk szerint sajnos nem elérhetőek nálam az ajánlataik, de azért majd rájuk csörgök, köszi! :R

(#61249) dbocskai Kösz neked is!

(#61253) hardverlog Veszprémben. Úgy látszik, hatott rájuk az Invitel árcsökkentése.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#61256) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Sajnos én hülye otthagytam az atombiztos T-home-ot az ultragagyi UPC miatt... Na sebaj próbálok pozitívan hozzáállni a kezdeti csalódottság ellenére.

Azt még lenyeltem, hogy az amúgy eléggé erős WIFI-jű Connect box nem haver a torrenttel és már 5 torrent futtatása esetén is dobálja le a telefonokat, meg meghal a teljes internet (bár utorrent helyett átálltam qbittorrentre azt jobban szereti). Olvastam hogy másnál is így van, állítsam át modem üzemmódba. (még jó hogy van fullos, de használhatatlan connectbox).

A másik baj (nekem nincs tv szolgáltatásom, szüleimnek kell):

Egyik TV (CI kártya) - minden rendben, szép adás nem szaggat. -extra szolgáltatások ugyebár kártyával nem elérhetőek

Másik TV (CRT, horizon mediabox)- A box minden alkalommal újraindul, várni kell kb 3 percet hogy használni lehessen, plusz 5 perc hogy a visszanéző működjön. (pedig be van kapcsolva a menüben, hogy ne kapcsoljon ki.)
A visszanéző funkció (már ha 3.-4. alkalomra betölt) szaggat, elcsúszik a kép és a hang a szülők leírása szerint, nézhetetlen. Ez mennyire normális?

Szeretnék az első tv-hez is boxot kérni az extra dolgok miatt, de így, hogy nem üzemel semmi értelme.

Azt már nem is mondom, hogy a connect box a mediabox kábelére hibát jelez, mert olvastam, hogy az mindenkinél ilyen.

+1
Ha nézném az online adást Horizon GO-n keresztül akkor random párpercenként megáll, és újra kell töltenem az oldalt. Ez másnál is ilyen? Discovery, Discovery science, comedy, natgeo, spektrum eddig. Forma 1-et szerencsére médiaklikken tudok nézni, az nem szaggat! :)

Elnézést, hogy mérges hangvételűre sikeredett, de elegem van, hogy 2017ben nem tud ez a cég optikán normális szolgáltatást nyújtani...

Az kimaradt, hogy 29-es körzet, Nagykáta 120mbites net, 133adásos TV

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#61257) interstate76 válasza Laci.M (#61256) üzenetére


interstate76
addikt

Horizon Boxom nincs, így az azokkal kapcsolatos dolgokra nem tudok reagálni, de a Horizon Go nálam hibátlan telefonon applikációban és laptopon/mini PC-n böngészőben is. 5 végponton használjuk (2 droidos teló, 2 wines laptop, 1 droidos mini PC), természetesen nem egyszerre, de mindenhol panaszmentesen.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#61258) khorvat


khorvat
senior tag

Szeptemberi számlázással másnak is van gondja? Mindig hónap első napján készült eddig a havi számla és uazon hó 18. napja volt a fizetési határidő. Most meg 5-e van és számla még sehol? Ez vmi központi csúszás a számlázásokban?

(#61259) Laci.M válasza interstate76 (#61257) üzenetére


Laci.M
senior tag

Akkor nem értem mi lehet a probléma. 120mbites netnek bírnia kéne. A laptop az szintén eléggé erős, i5-ös proci, 8giga RAM mégis megáll.

Köszönöm a választ, akkor majd felveszem a hibabejelentős dolgok közé. :)

Aláírás

(#61260) boneyard válasza Laci.M (#61256) üzenetére


boneyard
tag

én limitáltam a kapcsolatok számát és a max letöltési sebességet is kicsit lejjebb vettem kliensben, így a net jó torrent mellett saját router nélkül is. A horizon box visszanézője kaki, kiírja, h nem tudja lejátszani, akad a kép stb.

[ Szerkesztve ]

(#61261) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, jól sejtem, hogy itt valami nincs rendben? Eléggé akadozik a net (ph egész rendesen bejön, a UPC oldala, FB már nagyon dadog, vagy többszöri újratöltés segít csak).
Sebességet mérni nem tudok. Vagy lehal rögtön errorral, vagy mér egy 80-120 Mbit közti letöltést és a feltöltés mérésénél jön az error.
Bp VII ker.
Router újraindítása megvolt. Egyéb jó tanács?

[kép]
[kép]
[kép]

(#61262) rita7107 válasza hardverlog (#61253) üzenetére


rita7107
aktív tag

Nekem isz:8000
Filmbox nélkül 5 220 Ft
Igaz befenyítettem őket, hogy lépek. :-)
Utána kb 10 percet diskuráltunk, és egyezkedtünk. Adni akartak mindent
csak azt nem amit én akartam. Eddig 6 300 at fizettem. Árat nem akartak csökkenteni, de ígértek fullTV csatornát 500Gb-es netet. Nekem nincs rá szükségem így alkudoztam az összegből.
Pofátlannak kell lenni sajnos és körbe nézni mit kínál a többi szolgáltató. Bemondtam az itteni legolcsóbbat, és hatott rájuk. Na jó, rádobtak 120 Ft-ot. Egye-kutya. :-)

(#61263) kabelmania27 válasza Keem1 (#61261) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem értékek rendben vannak, nézd meg nem lazultak-e ki az F csatlakozók osztónál modemnél toldásnál.

(#61264) csabi63 válasza khorvat (#61258) üzenetére


csabi63
senior tag

Központi nem lehet. "Számla kelte aug. 26, befizetési határidő szept. 13."
Hónap utolsó napjaiban kaptam, elsején be is fizettem. (Díjnettel rendezem,)

(#61265) ztsoft válasza Cry0 (#61240) üzenetére


ztsoft
őstag

Sajnos rossz hírem van, a Horizon box ilyen. A visszanézés a többi box-on jó (legalább is itt a fórumon többen jelezték).

A kijelzővel csak annyit tudsz csinálni, hogy eltakarod valamivel, vagy a menüben a "Készenléti állapot"-ot "Eco mód"-ba rakod, ilyenkor ~10 perc után kikapcsol a kijelző (azért éjszaka fel szokott ébredni, frissítést keres, ez lehet 30 perc is), vagy ha már nem kell, áramtalanítod (én ezt használom, így nem ébreszt fel éjszaka).

(#61258) khorvat Nálam is így van, tegnap még a régi számlákat sem mutatta. Ahogy látom, nincs olyan hónap, hogy ne halna meg náluk valami. :W
Komolyan mondom, egy kis szolgáltató (Profinter), betárcsázós internetet adott anno, nem hogy leállások nem voltak, de még e-mail is jött előre a karbantartásokról! Itt meg ha bejelentek egy hibát, még engem néznek hülyének! :W Az új eszközökről már ne is beszéljünk.

(#61238) golfvariant Az a bizonyos ló elég jól el szaladt velük. :D
Még a legolcsóbb csomagjuk is többe kerül, mint amit jelenleg fizetek (természetesen az én címemre vonatkozik).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#61266) Keem1 válasza kabelmania27 (#61263) üzenetére


Keem1
addikt

Megnéztem, nem voltak lazák, de lecsavartam őket, meg újra fel. De változatlan. :(
Itt képet nem is tudok feltölteni, mert elszáll hibával (az előző hármat mobilon dobtam fel). Most is töltenék, de nem tudok.

(#61267) ztsoft válasza csabi63 (#61264) üzenetére


ztsoft
őstag

Ha nem is központi, de az oldalukkal gond van (kép), és ez nem az első eset.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#61268) kororo válasza TeeJay (#61241) üzenetére


kororo
tag

Talán 2018.júl.1-n/20 éves évforduló/.Azért az bosszantó,hogy saját weboldaluk sem tökéletes,próbáltam 64bites FF és IE-n is.

in gold,we trust

(#61269) TeeJay válasza Gubek-Einste (#61250) üzenetére


TeeJay
félisten

pedig már eltűnt a 120 alatti netes csomagok
előbb utóbb jobban járnak ha mindenkit átraknak legalább a 120-ra és csak 3 csomag marad (120,240,500)
persze így eléggé meg fog ugrani a feltöltés kihasználása mert 30/3 megabitről 120/10-re áll mindenki és egyből 3x annyi feltöltés torrentesek esetén
érdekes lesz 15-16DS sávon meg 4-5US-en megcsinálni ezt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#61270) jety91


jety91
őstag

Valaki rá tudna lesni a Horizon TV-ben a programinformációra? Nálam semmit sem akar betölteni. Sem az aktuális műsort a csatornák alatt, sem az előzményeket.... :W

(#61271) szabogabor10 válasza jety91 (#61270) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam Cisco boxon okés.
Horizon boxon sajnos bármikor bármi előfordulhat. Probálj egy újraindítást.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61272) kezo0 válasza #41133696 (#61243) üzenetére


kezo0
addikt

Én arra tippelek, hogy valami kontakthibás lett abban a Compalban, azért világít folyamatosan az a led. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#61273) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok! Másnál sincs net Újpesten? A TV oké.

(#61274) Winne válasza tPedro_ (#61273) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálam sincs Szombathelyen. A wifree megyeget.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61275) canniball


canniball
nagyúr

Nálam is ugyanez Vác mellett, ezek szerint nem lokál probléma...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61276) Franklin válasza canniball (#61275) üzenetére


Franklin
addikt

1221 is bemondja, hogy valami központi hiba van.

(#61277) sugrath


sugrath
csendes tag

Debrecenben sincs net, ami mostanában elég sűrűn előfordul. Amúgy tudja valaki mennyi ilyen után lehet szerződést bontani?

(#61278) Robi_73 válasza canniball (#61275) üzenetére


Robi_73
őstag

Sziasztok! Szolnok is halott...

Robi73

(#61279) Intruder2k5 válasza sugrath (#61277) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Elvileg sajnos semennyi után. Ha a határidő lejártát követően javítják ki akkor kötbér illet meg, de a hűségszerződésre ez nincs befolyással. Ha határozatlan idejű szerződésről van szó, az persze bármikor felbontható 8 napos határidővel.

(#61280) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nálunk is halott a net. Sőt a 1221 és a +36 1 456 8751 nem kapcsolható. Alakul..... Lassan lehet hozza a többi szolgáltató minőségét.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61281) citkar válasza Vangelis (#61280) üzenetére


citkar
addikt

Budapesten nálam is ugyanez a helyzet, igaz telefonon csak a 221-t próbáltam elérni, de az nem kapcsolható.
Azért bemondhatna valami információt, hogy nem nálam van a hiba forrása.

[ Szerkesztve ]

(#61282) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na orulok hogy nem nalam van a gond, ejjel 2-kor ment el netem 11. Kerben, de ugy, hogy Prohardver vagy negyed oraig elerheto volt meg, de minden mas oldal halott.

Live-Die-Respawn

(#61283) sugrath válasza Intruder2k5 (#61279) üzenetére


sugrath
csendes tag

Köszönöm a tájékoztatást! :)

Bezzeg ha én nem fizetnék akkor ők lazán bontanák.

(#61284) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Jelenleg központi hibát okoz a teljes internet hálózatunkon egy DNS szerver probléma. Kollégáink dolgoznak a hiba elhárításán. #upc #net"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61285) Ear001


Ear001
addikt

Már ügyfélszolgálat sincs.

(#61286) Intruder2k5 válasza oriic (#61284) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

DNS probléma? Google DNS-t próbálta már valaki? Ha csak DNS gond van, akkor azzal kell mennie...

(Én már DIGI-s vagyok két hónapja, így nem tudom kipróbálni)

[ Szerkesztve ]

(#61287) oriic válasza Intruder2k5 (#61286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejjel mar probaltam, azzal sem jo.

Live-Die-Respawn

(#61288) Intruder2k5 válasza oriic (#61287) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor az sajnos nem DNS hiba. IP címet egyébként kap a saját eszközöd? Sz.gép vagy router... A modem / HGW online-ba tud állni, vagy csak villognak a DS/US LED-ek?

[ Szerkesztve ]

(#61289) #54715584 válasza Intruder2k5 (#61288) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nalam csak villog a zold fel/le nyil az also led pedig feher. A router nem kap ip cimet es a modemet sem tudom elerni a routeren keresztul.

(#61290) oriic válasza Intruder2k5 (#61288) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan kamu, IP-t sem kap router.

De ez kezd szanalmas lenni, 6 oraja nincs itthon net, aztan melohoz meg kellene.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61291) vg válasza #54715584 (#61289) üzenetére


vg
addikt

Nekem sem volt net kb fél hétkor, 8ker blaha.

(#61292) Mono25


Mono25
csendes tag

Most próbáltam èn is hívni őket mert nálam Csepelen semmi sem megy. Volt meglepi hogy már a 1221 sem elérhető.Már bánom a váltást a Digiről mert a net ott legalább jó volt, itt már 2 hónap alatt 12 bejelentésem van, de a szerelő hibát nem talál. A tv szinte mindig kockás a net meg folyamatosan akadozik.

(#61293) #54715584 válasza vg (#61291) üzenetére


#54715584
törölt tag

3 utan kicsivel kaptam ebay levelet, valamikor utana mehetett el a net a 8. kerben.

(#61294) Rage47


Rage47
veterán

na kiírták fb-ra is

(#61295) oriic válasza Rage47 (#61294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ideje volt.

Live-Die-Respawn

(#61296) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#61297) dbocskai válasza woodworm (#61251) üzenetére


dbocskai
tag

Ha új előfizető vagy igen, ha csak upgradelsz akkor csak 500-as nethez.

(#61255) interstate76 Függ nagyban az ajánlat a környéktől, két példa az elmúlt két hétből.

BP belváros 30as netről upgrade, 5300 HUF 120as net, gold TV, telefon, connect box

BP külváros lejárt hűség hasonló csomagra (így volt 10xxx HUF), 8200 ha aláírok hűségre.

[ Szerkesztve ]

(#61298) Winne


Winne
nagyúr

Az a fura amúgy, hogy a wifree nekem azóta is tökéletesen működik, uaz a router, uaz a vonal.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61299) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Debrecen déli részén most állt helyere a net.

(#61300) vargalex válasza fotosjani (#61299) üzenetére


vargalex
félisten

Zuglóban is megjavult.

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.