Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61201) kabelmania27 válasza dbocskai (#61199) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha ipv6 módban lesz akkor lehetséges.

(#61202) Syl válasza kabelmania27 (#61197) üzenetére


Syl
nagyúr

Passz. Nem tudom hol mutatja az adatokat, de azt sem, hogy mik a "rendben" lévő számok :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61203) kabelmania27 válasza Syl (#61202) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod a modem értékeket meg tudjuk írni, hogy kell-e szakadástól tartanod.
Haladó beállítások, hálózat állapota, feltöltés és letöltési értékek.

[ Szerkesztve ]

(#61204) DaTika


DaTika
tag

Sziasztok!

A mai nap érkezett meg hozzám egy csodálatos Connect Box egy csomagváltást követően, az új csomag az 500as amire váltva lett. A gondom az volna, hogy akármilyen sebességmérőn néztem, 100mb/s fölé nem igazán akart menni, majd az előbb észrevettem a modem admin felületén, hogy ez a config file van rajta: fiberpower120.cfg, illetve a logban ezek a bejegyzések találhatóak:
01-09-2017 18:49:21 error SW upgrade Failed before download - TFTP Max Retry Exceeded
01-09-2017 18:49:21 error SW Upgrade Failed Before Download - Server not Present
01-09-2017 18:49:20 notice SW Download INIT - Via Config file fiberpower120.cfg

Lehetséges, hogy ez a két dolog összefügg, hogy nem tud új konfigot leszedni a 120as helyett? Teszemazt mondjuk egy 500asat, ezért malmozik 100 körül? A telefonos ügyfélszólgálattal nem próbálkoznék, már tartottam a telefon 30 percet, mivel a TV csomaggal is bénáztak egy sort, bár a supportos végül csak nem árulta el, mi volt a gond :)

Segítséget előre is köszönöm :)

(#61205) kabelmania27 válasza DaTika (#61204) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Lehet összefügg a két dolog.
Nézd meg, hogy gigabites-e a lankapcsolat.
Valószínű, hogy még nem történt meg a csomagváltás.
1221-en jelezd a problémát, ettől független nézd meg, hogy rendben vannak-e a modemértékek.

[ Szerkesztve ]

(#61206) donmackó válasza DaTika (#61204) üzenetére


donmackó
őstag

120-as config fájlt tölt le. Telefonálj be hogy állítsák be neki az 500-ast.

Release the cable hounds!

(#61207) TeeJay


TeeJay
félisten

ha jól látom az új UPC oldalon eltűnt a lassú net
120, 240, 240Super és 500-as Fiber Power van
viszont akárhogy nézem nem vágom mi a különbség a 240 és a 240Super között

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#61208) Syl válasza kabelmania27 (#61203) üzenetére


Syl
nagyúr

[kép], [kép], [kép]
:R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61209) Gubek-Einste válasza Syl (#61208) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Rendben vannak az értékek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#61210) pimmi


pimmi
senior tag

hali, connect box magyar pdf leírást találok valahol? köszi

(#61211) Syl válasza pimmi (#61210) üzenetére


Syl
nagyúr

[link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61212) pimmi válasza Syl (#61211) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, de magyar pdf, ezt én is megtaláltam

(#61213) Syl válasza pimmi (#61212) üzenetére


Syl
nagyúr

Hopsz... :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61214) tmp0124


tmp0124
tag

Analóg kábeltv bronze csomaghoz mi érhető el a Horizon Go szolgáltatásaiból?
Ha egy MyUPC azonosítóval párhuzamosan 3 készüléken használható a Horizon Go-s tévénézés, akkor mi értelme van a MyUPC fiókban kapcsolt családtag fiók létrehozásának?

(#61215) hati válasza tmp0124 (#61214) üzenetére


hati
addikt

"Analóg kábeltv bronze csomaghoz mi érhető el a Horizon Go szolgáltatásaiból?"

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#61216) todie


todie
tag

Üdv! UPC analóg bronze csomagom van és tegnap óta nincs comedy central. Tudtok esetleg errol valamit? Komlon élek és a honlap szerint még a csomagban van, értesítőt nem kaptam arról, hogy változás lesz a csatornák terén, végignéztem a szamlaimat is 5 hónapra visszamenőleg. A TV-n is vegigporgettem a hangokat és semmi...

(#61217) pimmi


pimmi
senior tag

Üdv urak továbbra is gondom van, az előzmény, szakadt a net, random napi többször, modem csere után is, most meg connect box után is, elmegy, aztán próbál szinkronizálni, és egyszer csak megindul, esetleg ujra is indul, a szerelő azt mondta ha megint szakad nem bent van a hiba, de akkor mi hol? mert tv van a szakadásnál csak a műsorújság irja hogy nem müköd minden hivjam a 1221 et , de csak mikor a net elmegy, modemértékek jók, ezt ő is megerősítette mikor kint volt és itt is lecsekkoltátok, :F

(#61218) Gubek-Einste válasza pimmi (#61217) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Beázás vagy zajbetörés lesz az ok amit sajnos elég körülményes kimérni, végig kell menni a teljes hálózaton.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#61219) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

ubee 3226 routeren szeretném átírni az alhálózati maszkot, de valamiért azt böfögi nekem hogy nem megfelelő. 255.255.255.0-ról akarnám módosítani 255.255.0.0-ra. valakinek van tippje hogy miért nem akarja megenni?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#61220) 4Grider válasza FireKeeper (#61219) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom direkt butították maximum 254 ip cím kezelésére.

(#61221) hallerlaller válasza Rover623 (#61191) üzenetére


hallerlaller
addikt

közbe felhívtam a 1420-at, ott bemondták hogy valami gond van, hát ez van. Azóta megjavult.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#61222) pimmi válasza Gubek-Einste (#61218) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi,
jól gondolom hogy kár kihívni megint, így hogy ma pl. 2 percre nem volt nem igen találnák meg?
egyébként légkábel van családi ház, az utca túloldaláról jön át a kábel.

(#61223) FireKeeper válasza 4Grider (#61220) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

És be lehet állítani ezt a szerencsétlent, hogy csak modemként dolgozzon, és utána rakhassak egy routert ami nincsen kiherélve?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#61224) Ear001 válasza FireKeeper (#61223) üzenetére


Ear001
addikt

Switch üzemmód. 72. oldal.

(#61225) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Még tavaly nyáron cserélték a villanyoszlopokat a közelünkben, bevitték a villanyt a föld alá az oszlop meg megszűnt mellettünk, amiről a villany és a koax bejött a házba. A UPC nem volt hajlandó bevinni a koax-ot a föld alá, inkább egy másik oszlopról felfuttatta a házunk falára, ami elég ocsmányul nézett ki. Rá pár hónapra kitalálták, hogy feltesznek valami kábel sínt, és abba teszik be. Na ez idén tavasszal leszakadt a házról, amit aztán rá 2 hónapra visszatákoltak. Azóta szétesős a kép néha a tv-ken és van hogy a net is elmegy néhány percre. Szeretném kihívni a UPC-t, de mivel náluk az az eljárás, hogy kicserélik a benti koax kábeleket és a fő problémával, hogy a külső kábel rossz, egyáltalán nem foglalkoznak, ezért nem szívesen teszem. A belső kábelezést olyan másfél éve teljesen kicseréltem sajátra keytone-os fali aljzatokkal néhány helyen, és nem szeretném, ha bárki belekontárkodna. Ezt megelőzendő szeretnék venni egy koax tesztert, amit rá tudok dugni a bejövő kábel helyére, és amivel tudom tesztelni az összes pontot ahol tv vagy modem csatlakozik hozzá, hogy rendesen működnek-e. Erre kérnék tanácsot, hogy hol tudnék olcsón szerezni? Nézegettem a neten, de csak 15k-ért vannak, UTP + koax kombinált teszterek, és UTP teszterem már van, ezért nem szívesen vennék ilyet. Az árát meg erősen sokallom 4-8k közötti összegben gondolkodom...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#61226) Watercolour válasza inf3rno (#61225) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A tapasztalatom az, ha rámenős vagy és tisztában vagy az igazaddal, előbb-utóbb igazat adnak neked. Szerintem minél hamarabb jelentsd be, és erélyesen magyarázd el, hogy az ő tákolásuk óta szar, és ott lesz a probléma, valamint ne felejtsd el azonnal jelezni a kötbérigényed, ahogy letelt a 72 óra a bejelentésed után.

(#61227) Winne


Winne
nagyúr

Az valami global problem, hogy egyik myupc fiókomba sem tudok bejelentkezni és ezzel együtt a wifree sem megy?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61228) blakey válasza Winne (#61227) üzenetére


blakey
titán

Az valami global problem…? - Nem, local problem. :) Most jelentkeztem be és működik.
Bejelentkezésnek nem sok köze van a wifreehez.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61229) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

Tudjátok esetleg, hogy a UPC-nek mobil előfizetésre van "ügyfélmegtartó" ajánlatuk? Vagy csak több szolgáltatás esetén adnak ilyen ajánlatot lemondási szándék esetén?

(#61230) Winne válasza blakey (#61228) üzenetére


Winne
nagyúr

A központban is azt mondták nem tudnak a hibáról, nálam meg 3 különböző my upc fiók nem lép be, sőt ügyfélszámra kérnék emlékeztetőt arra is és a mailcímekre is azt írja, hogy nem egyezik a vezetéknév, vagy nincs ilyen a rendszerben... :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61231) blakey válasza Winne (#61230) üzenetére


blakey
titán

Próbáld meg másik eszközön, másik böngészővel, esetleg egy cache ürítés lehet, hogy segítene.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61232) Gubek-Einste válasza pimmi (#61222) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Érdemes őket zaklatni ameddig meg nem csinálják.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#61233) Winne válasza blakey (#61231) üzenetére


Winne
nagyúr

Két gépen és 2 telón is próbáltam, mind uaz. Holnap bemegyek, megkérdezem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#61234) Madycsa válasza Madycsa (#61229) üzenetére


Madycsa
tag

Sziasztok!

#61229-re tud esetleg valaki infót? Előre is köszönöm!

(#61235) interstate76


interstate76
addikt

Srácok, jó ideje nem követem sem a topikot, sem a különböző szolgáltatók árait, szóval lenne egy kérdésem: jó ajánlatnak számít a 120 Mb/s-os net + Digital Gold + HD csatornák + Filmbox csomag + Alap telefon (hálózaton belül 0,- Ft) havi 6 ezer Ft-ért (E-Pack kedvezménnyel)?

Jelenleg 30 Mb/s-os netem van, Digital Gold TV-csomaggal és Alap telefonnal, 5.500,- Ft-ért. Azt tudom, hogy ehhez képest jó, igazából arra lennék kíváncsi, hogy a fentinél adnak-e ki jobbat egyedi ajánlat címszó alatt másoknak, vagy sem. Kösz!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#61236) canniball válasza interstate76 (#61235) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam FP120+digital bronz (semmi extrával)+valami tel. = 6519Ft, ennek tükrében szvsz nem rossz az ajánlatod (feltéve hogy szükséged is van rá).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61237) sziszi-fuszi válasza interstate76 (#61235) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Milyen szolgáltató érhető még el nálad? Nagyban függnek az árak a konkurenciától. Önmagában nem rossz. De ha van több másik szolgáltató is, akkor érdemes összehasonlítani a különféle árakat.

Mi alá kell írás?

(#61238) golfvariant


golfvariant
aktív tag

Ránéztem a megújult csomagokra, hát milyen árak lettek ezek kéremszépen? :Y

(#61239) interstate76 válasza canniball (#61236) üzenetére


interstate76
addikt

A net feltöltési sebességem gyakran szűkös, szóval jól jön a sávszélesség-emelés, ill. a hd csatornák is vonzanak, a 2 együtt + 500,- Ft-ért sztem nagyon jó ajánlat. De nem is erre vagyok kíváncsi, mert ez egyértelmű. Az érdekelne, hogy kapott-e valaki mostanában hasonló vagy jobb ügyfélmegtartó/egyedi ajánlatot a UPC-től, azaz alkudozzak-e velük, vagy írjak alá, mert ez a top, ami elérhető náluk. Pl. nekem még egy mediacard jól jönne, a FilmBox csomag viszont nem igazán érdekel.

(#61237) sziszi-fuszi Csak az Invitel van (veszprémi vagyok, és a Digi nem elérhető a környékemen).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#61240) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
upc horizon Hd médiabokxunk van viszont ha vissza szeretnék nézni 1-1 adást akkor akadozik és siet a hang vagy jobbik esetbe mint ha a média boxba nem lenne net mert ha olyan kedve van egyáltalán nem lehet vissza nézni a műsort. illetve az irgalmatlanul nagy fényére van valami megoldás ? már leragasztottam átlátszó sötétebb szigetvilággal plusz még alkoholos filcel át is húztam :D viszont még mindig nagyon nagy a fénye esténként.
válaszotokat előre is köszönöm :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#61241) TeeJay válasza golfvariant (#61238) üzenetére


TeeJay
félisten

inkább az az érdekes hogy 120megás a legkisebb net már
kíváncsi vagyok a 30-60-as előfizetőket mikor emelik 120-ra automatikusan

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#61242) sziszi-fuszi válasza interstate76 (#61239) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Sokszor lehet alkudni velük. Mond meg, hogy mire van szükséged és mire nincs.Van rá esélyed, hogy belemenjenek a plusz kártyába. Egy próbát tuti megér, főleg úgy, hogy veszteni valód nincs. Invitel mellett pedig kifejezetten jónak mondható az ajánlat.

Mi alá kell írás?

(#61243) #41133696


#41133696
törölt tag

(#61244) #47106304


#47106304
törölt tag

Üdv.UPC Direct müholdas televizió szolgáltatásom van érdeklődöm, hogy a Horizon Go applikáció letöltése után használható az alkalmazás? /Van valakinek?/ Köszi

(#61245) interstate76 válasza sziszi-fuszi (#61242) üzenetére


interstate76
addikt

Ok, köszi!

Azért ha bárki kapott mostanában 6 ezer Ft alatti havidíjú csomagajánlatot Gold TV-vel, ne tartsa magában!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#61246) headhunter válasza interstate76 (#61239) üzenetére


headhunter
addikt

Nálad is hasonló árakon lehetne szerződni? [link]

(#61247) szabogabor10 válasza #47106304 (#61244) üzenetére


szabogabor10
veterán

UPC Direct másik cég, a Horizon Go műholdas előfizetéssel nem használható.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#61248) #47106304 válasza szabogabor10 (#61247) üzenetére


#47106304
törölt tag

Köszi akkor marad a Mindig TV app. :((

(#61249) dbocskai válasza interstate76 (#61245) üzenetére


dbocskai
tag

120-as net, Gold TV, random telefon, ingyen connect box volt 5300 HUF, kb egy hete ajánlották.

[ Szerkesztve ]

(#61250) Gubek-Einste válasza TeeJay (#61241) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem valószínű, hogy lesz automatikus emelés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.