Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44622) Nashville


Nashville
tag

Köszi a segítségeket. Én már nem vagyok biztos abban, hogy az Ubee nem szólhat bele a Tp-Link wifis dolgába, azóta van szívás mióta a régi jó Cisco modemet elvitték, sehogy sem tudtam visszaszerezni, pedig majdnem minden követ megmozgattam.
Amúgy csak érdekességképpen olyat csinál az Ubee (ha csak azt használom), hogy még kábeles csatlakozás esetén is a folyamatban lévő letöltéseimet megszakítja fizetős tárhelyekről ingyenesen töltéskor jdownloader- el és webesen is, böngészőben egy weblap nem nyílik meg, majd a címet kimásolva egy új lapon azonnal megnyílik (valószínű F5- el is menne) és ezt számtalanszor eljátssza, + rejtélyes youtube szakadások. Mindezek a problémák bridge üzemmód után a TP-Link- el nem fordulnak elő, a letöltéseim még egyszer sem! szakadtak meg, csak a wifi gondok ne lennének. Szóval valami nagyon bűzlik ezzel az Ubee- val...
Mindegy most frissítettem a Tp-Link firmware- jét (találtam egy újabbat) meglátom mi lesz hátha véletlen egybeesés és a Tp-Linkkel is van valami probléma. Aztán letiltatom a Wi-Free-t és ha még mindig szakadozik hozok egy másik routert, és ha azzal is szakadozik cseréltetem ezt a sz@rt! Bocs egy kicsit felhúztam magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.