Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33409) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Sziasztok!
Nem biztos, hogy a legjobb helyen teszem fel a kérdést, de azt hiszem kapcsolódik a UPC-hez valamelyest.
Van egy valamiféle kapcsolódási problémám, viszont úgy néz ki csak egy adott barátommal áll fenn. És csak egymással. A barátom 3 házra lakik tőlem, és szintén UPC internete van. Pár hónapja kezdődött a jelenség, hogy Skypeon nem tudtunk beszélni egymással, mert folyton megszakadt. Én nekem tökéletes volt bárkivel, ő neki is bárkivel, csakis egymással van problémánk. Néhány próbálkozás után, 2-3 voice chat alkalmazást kipróbálva találtunk egyet ami jól működik közöttünk. Viszont azóta több programban/játékban is megjelent ez. Mindenkivel jó mindkettőnknek, csak egymással nem. Pl. egy jáétkban 3-an játszanánk. Mikor én vagyok a szerver, 3. személy tökéletesen csatlakozik, viszont a barátom nem tud, vagy ha be is lép akkor semmiféle adatot nem kap belőle, nem is látja a változásokat a játékban. Ha ő csinál szervert, akkor nálam van ez a gond, míg ők ketten rendben vannak. Ha a 3. személy csinál, akkor mindkettőnknek sikerült csatlakozni, viszont felváltva hol a barátomnak, hol nekem volt olyan laggom, hogy semmit sem láttunk. A 3. személy ezekből semmit sem érzékelt. Tehát több programban/játékban csak egymással van gond. És mint mondtam 3 házra lakik tőlem, szintén UPC, még talán a csomag is ugyan az (nem mintha számítana). . Persze vannak olyan programok is amik gond nélkül mennek kettőnk között.
Nem értem, ez hogy lehet, remélem valaki tud segíteni.
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.