Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) WiZARD


WiZARD
addikt

Nekem 1 dolog hiányzott a G2-ből, amire régóta vágyok/vágytam, a drótnélküli töltés.
Viszont most megtaláltam talán a megoldást, ebayen lehet kapni microusb csatival ellátott Qi tekercseket, kell valami tok, amit amúgy is rendeltem, és kész is van.
Mindjárt meg is rendelem, aztán beszámolok majd róla...

ebay

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6452) bounty123 válasza WiZARD (#6451) üzenetére


bounty123
őstag

Szépen fog kinézni egy folyton kilógó usb csatival, de azért várom a beszámolót, bár nekem tuti nem játszik, már az állandó tok miatt se.
Szerintem amúgy a töltés pont a G2-nél nem akkora probléma, annyira jól bírja. 2-3 naponta ráveszem magam, hogy este töltőre dugjam.

(#6453) mimate válasza vadászcsiga (#6450) üzenetére


mimate
csendes tag

Végül milyen a csere telefon? Még mindig nem nyekereg?
Én szerdán vettem át, a boltban semmi baja nem volt, csütörtök reggelre meg elkezdte. Nem vészes, csak akkor süllyed 1-2 mm-t és ad ki hangot, ha direkt ott nyomom a hátlapon, rendeltetés szerű használatnál nem. Más baja nincs, nem tudom, hogy vissza vigyem-e.

(#6454) F-ECT$ válasza bounty123 (#6452) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért gondolom ennél intelligensebb a megoldás :)

A 3 nap meg csak akkor jön össze ha nem nagyon használod. Nekem hétvégén sikerült 2 napot összehozni 4.5 órás kijelzővel.

Dive ever, work never.

(#6455) hobbitka_


hobbitka_
tag

Az egyik webshop az érdeklődésemre úgy reagált, hogy van nekik ázsiából beszerzett készülékük, illetve magyar garanciás.
Kértem őket, hogy nekem a második típusból adjanak.

Kérdések ezzel kapcsolatban:
(1) mit jelent az egy év magyar garancia? Ez nem bolti, hanem LG garancia?
(2) hogyan tudok megbizonyosodni róla, hogy a készülék magyar piacra lett szánva? Hol látható a régió/ország kód a beállításokban? Ez a kód nem kerül felülírásra, hogy feltelepítenek rá egy magyar romot (ha jól értettem a korábbiakat, akkor ennek semmi akadálya Ázsia készülékek esetében sem).

Mire kellene még odafigyelnem, hogy ne egy használt készüléket sózzanak rám? Fóliák, ujjlenyomatok? Van az oldalán is fólia eredetileg, ugye? Recsegő hátlapot majd check-olom.

Köszi előre is a tippeket!

(#6456) -HajTömeg- válasza hobbitka_ (#6455) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Sokkal olcsóbb,mint máshol?
Sufnikból ne vásárolj,nagyon meg fogod bánni!
Szerintem ha így kezdik,hogy nekik van ázsiai... ,már réges rég rossz!

Alias: Júzer error

(#6457) WiZARD válasza bounty123 (#6452) üzenetére


WiZARD
addikt

Elég kicsi az usb dugó, nem fog kilógni.
Viszont innen kezdve "mindenhova" qi töltő kell, mert el lesz foglalva az usb csati, és file másolásra is marad a wifi

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6458) hobbitka_ válasza -HajTömeg- (#6456) üzenetére


hobbitka_
tag

A levelekre gyorsan válaszoltak és csak kicsit tűntek simlisnek ;) Annyira nem olcsó, hogy gyanús legyen (133e)
Mindenesetre egy korrekt árösszehasonlítós oldalon találtam őket és az értékeléseik jók voltak.

Esetleg válaszok a többi kérdésre?

(#6459) tzsolesz válasza FrankMonzano (#6438) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem igen.

A Qualcomm APQ8064 chipset egy négymagos, magonként 1,5 GHz-es órajelen üzemelő Snapdragon S4 Pro processzort rejt magában. Mindezt megfejelték 2 GB RAM-mal és egy Adreno 320-as grafikus gyorsítóval.

Össze se hasonlítsd az Exinos4-el. az Snapdragon S4Pro+Andreno320 azért odabasz még ma is rendesen. Tudom, mert volt nálam nexus4, és S3-am van. Összetudom hasonlítani. kamerában megint csak jobb a G az s3-nál, inkább az S4-hez közelít minőségben, sőt sok tesztben le is verte azt. Nincs Snapi600-as szint, de azért még sem MALI 400.

(#6460) -HajTömeg- válasza hobbitka_ (#6458) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Én sajnos a kérdésekre nem tudok válaszolni,de egyre mindenképpen felhívnám a figyelmed.
Nekem Ray-em van, most szeretnék G2-re váltani.
Nem is tudom hány ember írt már a Ray topickba,akik ilyen-olyan sufni helyen vették a telefont és csak a problémájuk volt.
Ezek az okostelefonok előbb-utóbb produkálnak valami hibát,tehát a garancia nagyon fontos.
Na ekkor nem mindegy,hogy a Labib GSM-be viszed vissza, ahol akkor javítják csak meg,mikorra beérkezik egy lopott telefon alkatrésznek vagy korrekten garanciázzák.
A Ray topickba író sufnisok arról számoltak be,hogy heteket vártak a cserére,majd visszakapták ugyan olyan hibásan,ahogy leadták.
Össze-vissza hazudoztak nekik,hogy kiküldték Németországba stb. és semmi sem történt.
rengeteget szívtak.
Én szolgáltatónál vettem, eddig 5ször volt szervizben, mindannyiszor 2-3 napon belül cseréltek mindent szó nélkül.
Ebből háromszor kijelzőt, egyszer alaplapot.
Szerinted ezt egy kis bolt mikor csinálta volna meg?
Én tuti nem vennék ilyen helyen, inkább fizetnék picivel többet,de megbízható helyről szerezném be, simán megér +10ezret.

Alias: Júzer error

(#6461) hobbitka_ válasza -HajTömeg- (#6460) üzenetére


hobbitka_
tag

Az egyik kérdés pont arra vonatkozott, hogy mit jelent az egy év magyar garancia.
A boltos külön megírta, hogy az Ázsiaira bolti, a másikra pedig magyar garancia van. Ezért reménykedem abban, hogy ez LG garanciát takar és nem fogok szívni ha bármi elromlana.
Mindenesetre ezt a kérdést feltettem nekik is, remélem reagálnak még a szállítás előtt rá.

Nekem eddig 3 androidos telefonom volt és mindegyik tökéletesen működött, nem kellett egyszer sem szervizbe adnom őket, ezért nem érzek ekkora nyomást erről az oldalról (persze Murphey szerint az első gagyi garanciás telefonom lesz az, ami majd megmakkan :) )

(#6462) -HajTömeg- válasza hobbitka_ (#6461) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

"(persze Murphey szerint az első gagyi garanciás telefonom lesz az, ami majd megmakkan :)"
1000% :K

Alias: Júzer error

(#6463) manokaki válasza -HajTömeg- (#6460) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem még szerencsére csak 1x kellett Gsm üzletben szervizeltetnen ( PartNero Gsm ), pont nyár volt jó idő , a kedves fiatalember elment nyaralni és aki helyette volt átvette a telefont , de a 4. hét után még semmi nem történt igy inkább visszakértem ugy ahogy volt ......

(#6464) -HajTömeg- válasza manokaki (#6463) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Erről beszélek. Óriásit lehet ezzel szívni.
De persze mindig akadnak kalandvágyók :)

Alias: Júzer error

(#6465) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy ha megveszem a telefont, akkor lehet is már egyből használni, vagy előtte fell kell tölteni. Hogyan kell az első pár töltést végrehajtani , azaz mennyi ide ideig kell h rajta legyen, és a második töltés előtt meddig mehet le az aksi? Köszi

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6466) vadászcsiga válasza mimate (#6453) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tökéletes minden szempontból. Az előző biztos hogy nem kóser helyről származott vagy használták már azelőtt. Gyanús volt nagyon. Ennek nem nyomodik be a hatlapja, nem kell alá fólia.

(#6467) hobbitka_ válasza -HajTömeg- (#6462) üzenetére


hobbitka_
tag

Most beszéltem a boltos sráccal, azt mondta, hogy a készülék új, nulla perces és 1 év LG garancia vonatkozik rá. Cserébe csak fehér színben elérhető, ha feketét akarok az Ázsia lesz.
Ergo: a fehér az nagyon szép szín, már meg is barátkoztam a gondolattal :)

(#6468) dave_gahan válasza PS7A (#6441) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi! :R
Csak azért kérdeztem, mert a T-sek panaszkodtak, h tele lett szemetelve mindenféle appokkal és azt gondoltam, h a Telenornál is ez a helyzet...
Valszleg én is feketét veszek, netto 98-ért, 2 év gyártói garival pöpec vétel lesz, egyedüli kompromisszum, hogy 16-os lesz, nem 32GB...

(#6469) bounty123 válasza Oneil_85 (#6465) üzenetére


bounty123
őstag

Érdemes rögtön töltőre rakni, nem tudhatod milyen töltöttséggel érkezik, és kb. a teljes lemerüléssel lehet csak ezeket tönkretenni, bár ezt az elektronika úgyse hagyja. Lithium akksikkal nem kell már szórakozni, töltsd amikor jónak látod, nem lesz baja, nem romlik ettől. Sőt, az élettartamnak jobb a többszöri kis töltés, mint a ritkább nagy.

(#6470) -HajTömeg- válasza hobbitka_ (#6467) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem jó döntés volt :)

Alias: Júzer error

(#6471) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

És az első egy két töltéskor mennyi ideig kell rajta hagyni, vagy mindeggy amikor feltöltött már le is vehetem.
Régebben kellett kisütni meg kutya fasza :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6472) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Azért is kérdezek ilyen alap dolgokat ,mert mos még egy k750-es telóm van ,arról fogok váltani :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6473) vadászcsiga válasza Oneil_85 (#6471) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem a hölgy a T-ben azt mondta hogy az első töltés12 óráig tartson. Én úgy tudom ezeknek a mai akkuknakmmár nem kell ilyen. Akkoreés annyit töltöd ahogy jól esik. Seggre ültetést viszont nem szeretik.

(#6474) F-ECT$ válasza dave_gahan (#6468) üzenetére


F-ECT$
titán

Telekomos G2 első induláskor tényleg telepít 6-8 progit, de azokat mind le lehet törölni. (Bár 1-2-t akár érdemes is lehet fenn hagyni, pl Műsorújság.)

#6465 Oneil_85: nekem olyan 80% körül volt az akksi, levittem 20%-ra, utána dugtam csak töltőre.

#6473 vadászcsiga: nem tudják elfelejteni ezt a régi beidegződést. Igazából kárt nem okoz, szóval akár töltheted is addig. (Meg persze lehet, hogy a legalsó kategóriában van még olyan akksi, aminek kell.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6475) sirály12


sirály12
őstag

Beálltam a táborba. 10 perce jött meg a teló, mit mondjak, besza, behu.
A pio erősítőmet kapásból kezeli, gyors mint a villám, és a kijelzője gyönyörű!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#6476) Lecs@


Lecs@
addikt

Tyű, lassan több G2 felhasználó van már most, mint S4 :)

512 GB

(#6477) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Én szerdán megyek érte :) Nekem nemhogy s4 nem kellene , de super amoled kijelző sem. Élőben összehasonlítottam a note3 kijelzőjét az lg g2 ips kijelzőjével és sokkal természetesebbnek láttam az lg színeit.
Persze ez csak egyéni vélemény.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6478) premete válasza Oneil_85 (#6477) üzenetére


premete
veterán

Nekem semmilyen termékben nem kellene samsung, utálom őket, mint a xart. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6479) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6474) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valahogy igy van igen :K

(#6480) tzsolesz válasza Lecs@ (#6476) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mi lesz itt fél év múlva? :)

(#6481) Rush77


Rush77
aktív tag

másoknak is nagyon nagyon lassan fókuszál a kamera videózás közben vagy ez csak velem fordul elő?
a másik amit észre vettem (lehet én vagyok a nyomi és nem tudok normálisan videózni :B ) de beltéri videón nagyon erős a zajszűrés.
Ez alapból ilyen? :F

[ Szerkesztve ]

(#6482) Lecs@ válasza tzsolesz (#6480) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem nincs okom szidni a Samsungot semmi miatt, de amit látok, tény hogy rengeteg új G2 tulaj van naponta. És ezek csak fórumozók. Mennyien nem is tudnak PH-ról. Szóval ezzel csak annyit akartam írni, hogy LG szerintem nagy lépcsőket lépett felfele most. És ne csessze ezt el. Csak így tovább.

512 GB

(#6483) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Mondjuk nemhiába van a professzionális felhasználásra készült monitorokban is ips kijelző , nem pedig amoled.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6484) PS7A válasza dave_gahan (#6468) üzenetére


PS7A
tag

Nincs mit :) Az enyém is 16-os és 10,1Gb volt szabad. Ha nem rakja tele az ember fullhd filmekkel akkor nem lesz szerintem baj. Nálam legalább is orrba szájba van wifi, úgyhogy éljen a felhő :D

(#6485) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Sőt nekem például nincsen semmi bajom a samsung termékekkel. Csak sokkal jobban tetszett nekem az lg kijelzőjének a színei. :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6486) lajki7 válasza tzsolesz (#6480) üzenetére


lajki7
senior tag

Nem tudom,soha nm volt meg még fel evig egy telefonom se:DDD

iPhone 11 Pro

(#6487) vadászcsiga válasza lajki7 (#6486) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megolted a topikot :D

(#6488) tzsolesz válasza lajki7 (#6486) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Úgy értettem hogy akkor valószínű még több G2 felhasználó lesz. :)

(#6489) kekkola


kekkola
senior tag

Kedves Fórumtársak! Rendelni szeretnék spigen hard case-t, de nem szeretnék úgy járni hogy nem lesz jó. Csak egy féle van belőle? Ebay-en nézegetem. Ott főleg az amerikai verziókra írja a megfelelőséget. A verizon az amelyik méretben különbözik az eu verziótól? Köszi előre is

O+8T

(#6490) fledtamas


fledtamas
tag

G2-ben lehet havi nézetes naptárat tenni lezárt képernyőhöz?

G Pro esetében lehetett válogatni:

http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-08/100703/lg_g_pro_n15.jpg

Vagy csak én nem találom? :(

(#6491) fanthomee


fanthomee
tag

Csak be szeretnék köszönni, én is boldog tulaja lettem egy ilyen telefonnak. Nagyon meggyőző a telefon mind tudásra, mind kinézetre. Engem megvett kilóra :)
Amúgy a T-nél ahogy látom megszűnt a 20% online kedvezmény... :(((

[ Szerkesztve ]

(#6492) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Akinek like 300-a van a G2-höz, azoknak is folyamatosan váltogatja a 3G-EDGE-t? Mert nekem 4G-t még egyszer nem írt ki. . . Azt nem tudom, hogy ez előfizetés miatt van, vagy nekem is sikerült (megint) egy szoftveresen bug-osat kifognom? :(((

(#6493) F-ECT$ válasza TMT7TMT7 (#6492) üzenetére


F-ECT$
titán

Like-nál max 3g van, 4g nincs. A váltogatás pedig a térerő miatt van, ahol lehet ott 3g, ahol nem, ott csak 2g.

Dive ever, work never.

(#6494) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Ez a PartneroGsm mekkora egy fos bolt tegnap rendelek egy G2 őt 32Gb fekete azt mondja ma hozza a futár nem megyek dolgozni várom a futárt most hívom a boltot,hogy hol a telefon amit rendeltem azt mondja ,hogy Hétfőn lesz telefon nincs is raktáron ez mekkora egy paraszt bolt.

Rommer.

(#6495) student válasza torrente777_ (#6494) üzenetére


student
őstag

(#6496) aszamóca válasza student (#6495) üzenetére


aszamóca
aktív tag

A majmok bolygója? :D
Google térképen érdemes bemenni az utcába, és megnézni az orrfúvós, üveg-betörött üzletet. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#6497) migabi24


migabi24
nagyúr

Samsungéknál nyilván bepánikoltak látván a G2 eladásokat, mert vagy 40.000-el olcsóbb lett az S4 a ténél

(#6498) Viper26 válasza torrente777_ (#6494) üzenetére


Viper26
nagyúr

Párszor le lett itt írva, hogy nem feltétlen jó ötlet ott vásárolni. :U

Pixel 7 | FR955

(#6499) TMT7TMT7 válasza F-ECT$ (#6493) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Igen, tudom, ennyire nem vagyok gyépé
:D De a buszon belvárosban végig nem volt 3G. . . meg utána is váltogat folyamatosan olyan helyeken,ahol kéne lennie.

(#6500) Akve


Akve
tag

Sziasztok!
Túlvagyok az első töltésen. Azt szeretném tudni, hogy normális-e, hogy a töltéskor a töltőfej melegszik?
:B :B :B

Élek és élni hagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.