Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6401) k5.20 válasza persil (#6399) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Ühüm...
Ez azért orvosolható hiba - szerintem. Ne ess kétségbe.
Első lépésben - ahogyan mycso kollega is javalotta - érdemes volna egy teljes gyári visszaállítást csinálni.
Ezzel ugyan elvész minden adatod, de ami fontos azt mentsd ki előtte.
Azért egy szoftververziót leírnál még?

[ Szerkesztve ]

(#6402) Apaxp

Apaxp
(aktív tag)

150 órája megy folyamatosan a teló, azóta csak 3x töltöttem. Ment rajta 3 betüs navi, avast folyamatosan, zene, film, könyvolvasó és sok app telepítés próbaképpen.
ez is megy a háttérben állandóan
Most futtattam egy antutut és ilyen előzmények után avast mellett 33170 pontot dobott ki.

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#6403) persil válasza k5.20 (#6401) üzenetére

persil
(veterán)

Ennel pontosabbat nem tudok :D
Igyekszem nem ketsegbeesni, de tenyleg baromi aggaszto :/

The only good human.. is a dead human!

(#6404) Apaxp válasza persil (#6403) üzenetére

Apaxp
(aktív tag)

Bocsi nem olvastam minden hsz-edet de próbáltad már kikapcsolni és bekapcsolás után újra mérni?
Az a szoft adatlap tök ugyanaz mint az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#6405) k5.20 válasza persil (#6403) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Igen, az az érdekes, hogy másoknál ugyanezzel a rommal jobban viseli magát.
Mivel a factory resetet nem tudod elkerülni - ha beviszed szervizbe, ott is azzal fogják kezdeni - jobb ha megcsinálod magad.
Aztán a feltelepített progikat kellene nagyító alá venni, melyik mihez kér hozzáférést, mit akar használni.

Esetleg lépj kapcsolatba zack-el, mert neki volt az elején ilyen problémája - alacsonyabb Antutu - de nem tudom meg tudta-e oldani...igaz az övé nem szolgáltatós készülék.

(#6406) Rush77

Rush77
(tag)

Most futtattam egy Antutut (nem szoktam benchmarkokal foglalkozni) es dobott nekem 26000-et. Az itt leirt eredmenyek alapjan kicsit kevesnek tunik de idaig nem volt semmi gond a keszulekkel. Remelem nem is lesz.

(#6407) Apaxp

Apaxp
(aktív tag)

Még a végén kiderül ami a zte skate készülékeknél, hogy ahány készülék annyiféle alkatrész. két egyforma nem volt :D
Remélem itt nem az lesz

(#6408) k5.20

k5.20
(senior tag)

Az egész napos nyüst után, semmit nem bezárva nyomtam egyet én is:

(#6409) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

Van jelentősége annak hogy ilyen brutálisan vastag adatkábelnek adnak a telefonhoz? Kicseréltem egy vékonyabbra ami nem annyira merev. Gyors töltést nem befolyásolja remélem

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#6410) Naras válasza Rush77 (#6406) üzenetére

Naras
(őstag)

35 315 pont... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6411) coolrob válasza vadászcsiga (#6409) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

100% hogy van jelentősége.
Saját tapasztalat. Optimus G-m van és ugye 1 kábelt kaptam, ami kevés mert 1 kell a hálózati töltéshez és 1 a géphez.

Na mármost vettem egy gagyit. de az annyira gagyit lett hogy töltésnél a gyárival 4-5X gyorsabban tölti, és nem viccelek.. 50-100 mAh-el tölti a gagyi kábel és 400-500 mAh- el tölti a gyári kábel..
Én se gondoltam volna hogy számít, de tévedtem..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6412) vadászcsiga válasza coolrob (#6411) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Hiszek neked, visszacseréltem.

Más
Használja valaki ezt a slide aside funkciót? Nem jut eszembe olyan helyzet amikor jól jöhet. A home hosszú nyomása jobban kézreesik

(#6413) F-ECT$ válasza persil (#6385) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nekem 35e pontot tud az Antutu, de ettől még az RR3 néha be-be tud röccenni 22 fős Cup esetén. (Egyébként pár napja Darth_Revan töltött fel gameplay videókat fps értékkel is, és ott is lehetett látni 30, sőt 20 alatti értékeket.)

Viszont ez gondolom Téged nem vigasztal, én megpróbálnék egy factory resetet, ha az nem segít, akkor egy másik romot, ha meg az sem, akkor megpróbálnám bevinni az LG szervízbe, hátha ott tudnak valami okosat mondani.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6414) Viper26 válasza F-ECT$ (#6413) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Ez azért netto hülyeség, mert pont ma teszteltem ezt az fps appot, durván lefogja a telót, konkrétan lassú vele minden...érdekes, ha nem fut, nálam vajsima az RR3.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10 | Garmin fenix 6

(#6415) zazenke

zazenke
(senior tag)

Tudja valaki hogyan lehetne kikapcsolni hogy mikor feltöltődött a telefon akkor ne adjon hangjelzést

(#6416) F-ECT$ válasza Viper26 (#6414) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Azt nem tudom, hogy mi fogja meg nála a telefont, de itt pl konkrétan 19 fps is van (10:14-től). Én nem játszottam ezekkel, szóval nem tudom, hogy hogyan kell futniuk. Egyébként a telefonon ez a 20-30 közötti fps is eléggé folyamatosnak tűnik.

Dive ever, work never.

(#6417) Viper26 válasza F-ECT$ (#6416) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Hmm, mondjuk nálam CM van fent most, lehet az is számít.

Galaxy S10 | Garmin fenix 6

(#6418) q2w3 válasza k5.20 (#6408) üzenetére

q2w3
(senior tag)

Nekem amióta megvan a telefon még sosem sikerült 35 000-et elérni, bár mindig fut rajta a skype,viber,facebook,messenger meg nemtudom még mennyi dolog, de akármikor is futtattam ram ürítéstől függetlenül, mindig ilyen 32-33 000-eket kapok. Egyszer játék után volt 29000. De igazából nincs vele bajom, nem hinném hogy az a 2000 pont bármit is számítana. Ellenben a másik tulaj 20.000 körül eredménye elég ijesztő. Én tuti egyből visszavinném.

UI: Mondjuk amióta Rootoltam a telót, már nincs alul navbar, szóval a test is full hdba megy nem a régi 1700x1080-on. Az is nyom picit a latba.

[ Szerkesztve ]

(#6419) Naras válasza q2w3 (#6418) üzenetére

Naras
(őstag)

Navigációs sáv nélkül hogy lehet vezérelni? Root - tal eltüntethető a cucc? :Y
Mi a menete a dolognak, szívesen megszabadulnék tőle, legalább az appok alatt, jó lenne teljes képernyőn használni játékokat, stb... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6420) feelurself válasza Viper26 (#6417) üzenetére

feelurself
(aktív tag)

Melyik rom van fent ?

Naras: egyszer mar belinkeltem, nem szakad le a kezem, belinkelem megegyszer:)
Tessek, ezzel tudod a navbart megoperalni. :K

(#6421) Bossi válasza persil (#6403) üzenetére

Bossi
(őstag)

Nem megy az energiatakarekos mod?

(#6422) tzsolesz válasza mycso (#6373) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Tudod mikor adnám oda páromnak a G2-t, az S4 helyett. :DDD

Azért nem egy liga a két telefon. A G2 nagyjából mindenben üti, ami mondjuk természetes is.
Max, elfogadható, ha nagyon fanatikus vagy, bár az is inkább csak a beteges féléből. :D

[ Szerkesztve ]

(#6423) mycso

mycso
(veterán)

Srácok térerő ügyben ti hogy álltok?
Nálom katasztrofális a helyzet.....ahol más bármilyen készülékkel van 1-2-es 3g/h vagy esetenként h+, ott az lg 2-3 között ugrál és csak edge.
Ettől elég szomorú vagyok, főleg hogy sokat használom a mobilnetet ezen a helyen.

(#6422) tzsolesz: egyelőre nem tudlak megerősíteni ebben a "G2 mindenben üti" dologban. Egyébként nekem nagyon is egy "ligának", kategóriának tűnik a 2 készülék. Persze még kár lenne következtetéseket levonni, hiszen az egyiket több mint egy fél éve használom, a másikat meg egy napja sem.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6424) tzsolesz válasza mycso (#6423) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Persze a saját vélemény, és tapasztalat mindig mérvadóbb ilyen döntéseknél.
Akik eddig váltottak S4-ről azok csak ámultak bámultak a különbségen, persze a G2 javára.....

Ligákról saját véleményem:
Asszem a sima G-vel játszik egy ligában az s4.
Ennek a Note3 a párja asszem.

:B

(#6425) Fapuma77624

Fapuma77624
(tag)

Uraim!Nem talalok egy FAQ oldalt itt h pl a root h történik? Vagy menjek az XDA-ra?

(#6426) toto0569 válasza Fapuma77624 (#6425) üzenetére

toto0569
(addikt)

1 hsz. Összefoglaló kinyitása...

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#6427) mycso válasza Fapuma77624 (#6425) üzenetére

mycso
(veterán)

Pedig ott van a topik elején az összefoglalóban.

(#6428) vadászcsiga válasza zazenke (#6415) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Az érintési visszajelzes és rendszer csuszkat húzd le nullára

(#6429) ferrari1 válasza mycso (#6423) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Én nem tapasztaltam térerő gondot. Semmivel sem különbözik a párom i4s-e, és a második telefonomtól ( S4 ) a G2-m térereje. Pedig szerintem is igaz az amit tzsolesz írt. Napi szinten használom mindkettőt. Kameráján és a fényerő állításon kívül ( ami orvosolható egy app-al ) mindenben veri az S4-et :K

A hozzászólásokból az a kép körvonalazódik bennem, hogy a szolgáltatós telefonokkal több gond van, mint a függetlenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#6430) dodicsaba

dodicsaba
(aktív tag)

.[L:/dl/upc/2013-11/384353_antutu.jpg](IMG:/dl/upc/2013-11/384353_antutu.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

BlackBerry Passport

(#6431) zazenke válasza vadászcsiga (#6428) üzenetére

zazenke
(senior tag)

köszönöm megcsináltam ,kár hogy ez más hangot is kilőtt a rendszerből de inkább bevállalom mint hogy este felteszem tölteni és felébredek a pittyegésre. nem értem miért így oldották meg ezt

(#6432) ferrari1 válasza zazenke (#6431) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Még nem találkoztam olyan telefonnal, amin ki lehetett volna kapcsolni külön a töltés végi hangjelzést.

(#6433) mycso válasza ferrari1 (#6429) üzenetére

mycso
(veterán)

Na, akkor szuper...remélem megint kifogtam lg-ből egy,hibás példányt. Nálam nagyon ratyi a térerő. Majd otthon megnézem másik kártyával, hátha csak ez a probléma, mert most egy régi, manuálisan vágott sim van benne, lehet nem szereti a telefon.
Egyébként ezt a mindenben dolgot valaki már kifejthetné, mert ezt valóban írtátok páran, de eddig senki nem írta le, konkrétan.

Visszább írtam egy rögtönzött mini összehasonlítást, valami hasonlót írhatnátok, tényleg kiváncsi vagyok, hogy mi-mindenben jobb a g2 szerintetek.

(#6434) ferrari1 válasza mycso (#6433) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Csak röviden. Üzemidő, kijelző, wifi, működési sebesség, GPS ( nálam biztosan jobb ), beszéd minősége, zenei rész lényegesen...

(#6435) mycso válasza ferrari1 (#6434) üzenetére

mycso
(veterán)

Ezek közül a zenével és az üzemidővel egyet értek, a kijelzővel részben.
A beszéd minőségben egyelőre nemtudok állást foglalni, viszont azzal nekem s4-en sincs bajom.
Wifi/GPS szintén tökéletes s4 alatt, itt nem látom a g2 előnyét.
A működési sebesség az érdekes....alapvetően tényleg gyorsabbnak/pattogósabbnak tűnik a g2, viszont ez a beállítások görgetésénél lévő lag, meg a telefonkönyves probléma ezt picit ferdíti. Illetve most tapasztaltam, hogy amikor a gyári időjárás frissül és elkezd animálni, akkor "kockássá" válik a kezdőlapok lapozása. Nyilván majd lecserélem, mert megvan már a bejáratott widget, de azért ez is csorbítja a sebességérzetet.
Egyébként ebben egy nagyságrenddel erősebb soc van, tehát muszály is gyorsabbnak lennie az s4-nél.

Amúgy én ezt a sokak által,leírt hátlapropogást sem tapasztalom, max ha nagyon elkezdem csavargatni a telefont, de ugye miért csavargatnám...
Egy dolog ami még nagyon rossz helyre lett rakva, az pedig a hangszóró....elfordítva a telefont és 2 kézzel fogva, teljesen eltakarom a hangszórót.

(#6436) torrente777_

torrente777_
(aktív tag)

Rendeltem egy Lg G2 őt ma érkezik!

Rommer.

(#6437) migabi24 válasza torrente777_ (#6436) üzenetére

migabi24
(veterán)

Note3 után? Vagy mellé?
Én a one-t se adnám érte, nemhogy note3-at

[ Szerkesztve ]

Eladó Oehlbach XXL® Air Blue 5 hangfalkábel 2x2m

(#6438) FrankMonzano válasza tzsolesz (#6424) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Azert hulyeseget ne irj :d. A sima G az S3 kategoriajaba sorolhato. A masodik resze mar inkabb valos.

(#6439) torrente777_ válasza migabi24 (#6437) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

Mellé de csak egy maradhat pár nap után kiderül.(A note3 nak is van hibája bőven)A note3 tól egy Note2 még jobb választás mert sokkal fürgébb.A samsung nagyon rossz irányba megy ezzel a sok védelmi rendszerrel ezért nézegetek más márkákat.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#6440) migabi24 válasza torrente777_ (#6439) üzenetére

migabi24
(veterán)

Értem

Eladó Oehlbach XXL® Air Blue 5 hangfalkábel 2x2m

(#6441) PS7A válasza dave_gahan (#6301) üzenetére

PS7A
(tag)

Nem tudom kaptál-e már választ azóta, de gondoltam leírom:
A Telenor külön appokat nem rakott rá, legalább is nem találok erre utaló nyomot.
A szabad RAM olyan átlag 5-600 körül mozog. Persze, ha nyúzom rendesen akkor lemegy 200-ig, de semmi lassulás.
Előtte egy Galaxy S2-m volt...hát ez ahhoz képest nagyon "paraszt" :D Imádom :C
Amikor kivettem a dobozból 80%-on volt az akksi, azóta folyamatosan wifin, 5 óra kijelzővel és 20%-on vagyok.
Majd még fogok csinálni egy munkahelyi, 8 órás zenélős tesztet is, mert az S2 wifi stream-en kb 8-10 órát bírt.
Ja és fekete színű. A hátlap benyomódás nálam is megvan, de egyáltalán nem zavaró. Akinek ez problémát jelent vegyen egy darab téglát, azt lehet nyomkodni napestig...

(#6442) Toobee

Toobee
(addikt)

Az enyém is megjött tegnap este. Fekete lett végül. Eddig zsivány bár párszor beröccent...elég gyászos ilyen hardverrel akadást látni. Remélem, ha kitakarítom, jobb lesz, csak adok neki még pár napot, ha elõjönne valami betegsége.

(#6443) -HajTömeg- válasza Toobee (#6442) üzenetére

-HajTömeg-
(őstag)

Csak a beállítások menüben lagol vagy mindenhol?
pl névjegyek közt lapozgatva?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#6444) ferrari1 válasza mycso (#6435) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Ahol én tartózkodok ott a G2 több wifit lát. Telefonkönyves probléma? Mire gondolsz? Esetleg arra, hogy egyesével tölti be a kontaktokhoz rendelt képeket? Inkább ez legyen, mint a másikon a lassú megnyitási sebesség. A gyári időjárást nem használom egyáltalán, de kipróbáltam és tapasztaltam én is a " kockásodást". A beállítások görgetésénél valóban van "mikrolagg" de érdekes, nem mindig.

Persze mindenki más, de nekem összességében ezekkel a dolgokkal együtt is jobban tetszik, mint a konkurens termék.

A nyekergést így a negyedik G2-nél nekem is sikerült elkerülnöm :D

-HajTömeg-: Máshol sima.

[ Szerkesztve ]

(#6445) Toobee válasza -HajTömeg- (#6443) üzenetére

Toobee
(addikt)

Menübõl home gombbal vissza, de ritkán csinálja. Android betegség, bár ilyen hardverrel a szégyen kategóriát súrolja.Majd talán 8mag 4gb ram, meg valami eros gpu megoldja...

(#6446) toto0569

toto0569
(addikt)

[link] na ezért nem röccen a szifon.Teljesen mindegy,hogy mekkora proci lesz az androidban,ezt a rendszert ilyennek kell elfogadni...nem megy a link de majd otthon bemásolom ,most telón vagyok

[ Szerkesztve ]

(#6447) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#6443) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Lagol a lófszt ne higgy már el mindent. Azonnal van minden. Akinek ez nem gyors azt csak sajnálni tudom. Ennél a számháborúnál nincs szanalmasabb.

(#6448) F-ECT$ válasza mycso (#6435) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Alapvetően Veled értek egyet, a G2 nagyon jó, de azért nem mindenben tökéletes.

Üzemidőben az egyik legjobb telefon most, az nem is kérdés. Zene terén is jó, no meg itt van FM rádió is, nem úgy, mint az S4-nél. Beszéd minőség - passz, én jól hallok, a másik oldalt meg még nem kérdeztem. Wifi, gps - itt konkrét mérés kellene, térerő nálam ok, vágott kártyával is elég sok helyen van 4g-m. Működési sebességben is jobb a G2, de ez nem jelenti azt, hogy 1-1 apró lag ne legyen. A hangszóró nekem jó helyen van (én az S2 hátlapi hangszóróját nem tudtam megszokni), viszont nem valami jó minőségű. A kijelző meg szubjektív, de engem meggyőzött ez az ips, nem hiányzik az amoledes fekete.

vadászcsiga: gyors, nem laggol, de 1-1 apró tizedmásodperces akadás lehet néha

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6449) toto0569 válasza toto0569 (#6446) üzenetére

toto0569
(addikt)

Na most már olvasható...

(#6450) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6448) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Vonalas telefon nem lagol ;)
En használom a telefont, ha megnyitom a beállításokat akkor valami célom van ott nem azt nézem hogy akad e vagy sem. Halaistennek az ios megtanitott erre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.