Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5901) lajki7 válasza F-ECT$ (#5896) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Mit jelent?:) erdekel. Aha. Akkor hadjam open europe 10A a fenebe?! Kulombseg nincs koztuk nagyon,vagy? Illetve ez magatol OTAn (wifin keresztul) nem fog frissulni,csak ha en rakom fel? Koszi

iPhone 11 Pro

(#5902) F-ECT$ válasza premete (#5899) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Próbáld feltenni a 11C-t, és megtudod
Ezt akarom elkerülni ;)

Dive ever, work never.

(#5903) zack válasza hcs57 (#5900) üzenetére

zack
(nagyúr)

Szerintem jobb mint az iPhone. Nekem az iPhone kissé dinamikátlan, és "vékony" volt.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#5904) hcs57 válasza zack (#5903) üzenetére

hcs57
(őstag)

Milyen zenét hallgatsz és milyen fülessel?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5905) bigdee888 válasza hcs57 (#5900) üzenetére

bigdee888
(tag)

(#5906) premete válasza F-ECT$ (#5902) üzenetére

premete
(veterán)

Azért nem kellene a gyanútlan usereket a készülékük tönkretételére biztatni, nem rávaló rom telepítésével. Előfordulhat, hogy ők sem olvassák el a leírásban, hogy ez a rom nem D802-re való. :DD

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5907) zack válasza hcs57 (#5904) üzenetére

zack
(nagyúr)

A füles ott van az aláírásomban. A zene pedig teljesen vegyes...Bon Jovi-tól Roy Jones Jr.-ig. :DDD

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#5908) Johnny1982

Johnny1982
(csendes tag)

Pár napja lettem rá figyelmes hogy többször eldobja a mobilhálózatot a teló, olvastam korábban hogy másnál is volt már ilyen, ez a telefon hibája vagy csak a sim? A korábbi telomnál nem volt gond ezzel a SIM-el. Az első pár napban sem volt ilyen vagy nem vettem észre? Valami tanács? Mé elállhatok a vásárlástól is.

(#5909) Lecs@

Lecs@
(addikt)

Mivel nem vagyok Custom Rom hívő, és LG FW stabil mint olvasom, felraktam mégis a B-t. Nekem érdekes módon, a R&D Test Tool leállt, mert nem tudta kicsomagolni a KDZ-t. 2 KDZ-nél is. Majd LG Support Tool tökéletesen felrakta a B - t. Okát nem tudom, de csak így sikerült :

De most akkor ennél maradok :)

Gondolom EZ kell nekem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#5910) lajki7 válasza premete (#5906) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Elmondhatnatok mi a tokom bokom ez a 10A B es tarsai!:) lehet baromsagot kerdezek de hogy ez tud frissulni wifin/otan vagy nem?! Csak kezileg lehet ezt:)

iPhone 11 Pro

(#5911) hcs57 válasza zack (#5907) üzenetére

hcs57
(őstag)

Így eléggé meggyőző... hol érdemes megrendelni (32GB-s modell)?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5912) Lecs@ válasza lajki7 (#5910) üzenetére

Lecs@
(addikt)

A lényeg, minél előrébb vagy az ABC-ben, annál frissebb az FW. A az első alap. Majd jönne a frissítések B,C,D stb-stb. Telefonod régiókódjától függ frissül-e magától. Ennyit értek én hozzá. A többit leírják a hozzáértők. :R

Xiaomi MI 9T Pro

(#5913) hcs57 válasza bigdee888 (#5905) üzenetére

hcs57
(őstag)

:DDD

(#5914) WiZARD válasza Jonathan92 (#5863) üzenetére

WiZARD
(addikt)

Van ott pl egy 800 megás navigon mappa, az nyugodtan törölhető.
Van még kb 300 mega demó videó, hang, stb, az is mehet kukában.

Persze ez nem sok, de máris +1 giga...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5915) ferrari1

ferrari1
(őstag)

Gyerekek, felnőttek! Ami itt megy kezd tényleg kaotikus lenni! Senki sem tudja használni a keresőt! Például romletöltés: 100* lett linkelve honnét kell, de minden oldalon van legalább egy ilyen vagy ehhez hasonlóan ezerszer kitárgyalt kérdés. Kezdem azt hinni, hogy sok embernek fogni kell a kezét ahhoz, hogy megoldjon valamit. :W

(#5916) Lecs@ válasza ferrari1 (#5915) üzenetére

Lecs@
(addikt)

:W :W

Xiaomi MI 9T Pro

(#5917) Endr00 válasza ferrari1 (#5915) üzenetére

Endr00
(aktív tag)

Össze lehetne pont ezért ütni az 1. hsz-t.

Samsung Galaxy S10

(#5918) Lecs@ válasza Endr00 (#5917) üzenetére

Lecs@
(addikt)

+1

80%-ban itt van : [link]

De ezt egy új tag pl én ( bár én sokat olvastam mielőtt megvettem a készüléket ) nem biztos hogy megtalálja. A kollega aki megírta, kért titeket , a közösséget nézzétek át mi hiányzik, mivel kell kiegészíteni , stb-stb. Lehet én nem láttam, de nem sok mindenki mozdult meg. Lehetne pótolni dolgokkal, amiket én ma pl hiányoltam. LG új FW-k frissítéséhez linkek stb-stb. De ez nem az ő hibája, hogy még nincs minden benne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#5919) lajki7 válasza Lecs@ (#5912) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Aha ertem:) akkor a mi regio kodunk az a 10! Fasza. Magyar hivatalosan mar van B. De az open europe baszik frissulni Bre:D ezert haza megyek es felrakom a magyar Bt.

iPhone 11 Pro

(#5920) ferrari1 válasza Endr00 (#5917) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Tessék. Már szinte megszületett :K Be kellene rakatni elsőnek és pont. Később lehet finomítani. Megelőztek :B

Elnézést mindenkitől de kibukott belőlem!

[ Szerkesztve ]

(#5921) premete válasza lajki7 (#5919) üzenetére

premete
(veterán)

Dehogy érted. :) [link]
Ha értenéd, véletlenül se kevernéd össze a 2 készüléket, a D802-t és az F320-at.
Persze, a többi hasonlóan "tájékozott" majd megy feltenni a 11C-t a D802-esre, és jön majd a sírás-rívás, hogy a topikban ajánlották többen, lajki7 és F-ECT$. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5922) F-ECT$ válasza premete (#5921) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Mondd már meg légyszi, hogy hol ajánlottam. :U

Dive ever, work never.

(#5923) Lecs@ válasza premete (#5921) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Picit már megértette :)

Xiaomi MI 9T Pro

(#5924) lajki7 válasza premete (#5921) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Ez olyan mint nalunk volt s4 topicban i9505 es a i9500:) mas mas rom kell rajuk. Ha felrakod ellentetes modon tegla lehet rossz esetben. De akkor kezdem erteni h itt is igy van:) koszi azert.
Neked a Hungary 10B van fent??

iPhone 11 Pro

(#5925) dokee78

dokee78
(félisten)

Hali mennyi szokott lenni a szabad RAM?

(#5926) Johnny1982 válasza dokee78 (#5925) üzenetére

Johnny1982
(csendes tag)

Nálam most épp 860 mega.
Eddig még soha sem volt olyan kevés hogy belassult volna

[ Szerkesztve ]

(#5927) Lecs@

Lecs@
(addikt)

Be is van rakva 1 hsz-ként az összefoglaló. Aki bármit észrevesz, valahova össze kéne írni mi hiányzik vagy hibás, vagy pótolandó véleményem szerint.

A gyári rom telepítésénél pl javítani. Nem elég a 3 file letöltése, hanem a drivereket pl mindenképpen telepíteni. ( aki leírás alapján csinálja, akkor nem sikerülne a dolog, ha az pl nincs meg, csak simán le vannak töltve ) Az LG hivatalos Romok linkjét berakni. Láttam még pár dolgot, de nézzék át a hozzáértők szerintem, én nem akarok okoskodni, hisz még új a telóm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#5928) ferrari1 válasza dokee78 (#5925) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Erről beszéltem!

Lecs@: Szuper! Már csak a rom letöltési linkeket kellene beletetetni. Ha gondolod segítek összeszedni vagy az topikból is össze lehet ollózni. Hopp, most látom benne van :B

[ Szerkesztve ]

(#5929) ferrari1 válasza Lecs@ (#5927) üzenetére

ferrari1
(őstag)

A root eltüntetését is módosítani kellene. Kiegészítve azzal, hogy csak főzött rom telepítése után lehet a teljes gyári állapotot visszaszerezni kdz telepítéssel.

(#5930) lajki7 válasza ferrari1 (#5928) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Benne van. De belehetne ugy rakni h link es az alkalmazas nevere ra kattintva mar tolti le:) Mint samsung topicban

iPhone 11 Pro

(#5931) bigrock

bigrock
(őstag)

Hali,
aki a T-nél vette kedvezménnyel, az mennyiért jutott hozzá?

(#5932) ferrari1 válasza lajki7 (#5930) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Hol? Nem találom :(

(#5933) lajki7

lajki7
(senior tag)

Nyomok egy gyari visszaallitast es utana rakom fel a Hungary 10B cumot,az ugy okes ugye?:) egyebkent ha van jobbnak tartott fw akkor hallgatom ?!:)

*nekem 10A EU van,gari marad a HUN 10Bvel is?:)

Ferrari: mit nm talalsz pontosan??:
megkeresem aztat akkor:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5934) ferrari1 válasza lajki7 (#5933) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Már semmit :B

Valaki azt írta régebben, hogy az általa kipróbált romok közül a TWN 10B volt a legsimább működésű. Viszont a gari azzal a kóddal lehet ugrik.

[ Szerkesztve ]

(#5935) Weeman1 válasza Lecs@ (#5927) üzenetére

Weeman1
(veterán)

És hol látsz te itt hozzáértőt? ;]

(Ne hogy valaki magára vegye,csak vicc volt.) :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 7

(#5936) Apaxp válasza Lecs@ (#5927) üzenetére

Apaxp
(aktív tag)

Én bátorkodtam kérni hogy rakják be.
Így szem előtt van és ha valaki módosítani szeretné akkor a modkerbe ellátogat és szépen kéri indoklással ellátva.
Már ez is ér annyit hogy az 1.0-sok fele annyit kérdeznek.

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#5937) ferrari1

ferrari1
(őstag)

Ez a nap nem az én napom :( Nem járatom magam tovább a nyügösségem miatt. Csak olvasok inkább. Semmi sem jön össze ma máshol sem.

(#5938) toto0569 válasza ferrari1 (#5929) üzenetére

toto0569
(addikt)

Nem úgy van az...amit én leírtam az gyári rom volt rootolva,és azt unrootoltam gyárival.

[ Szerkesztve ]

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#5939) lajki7 válasza ferrari1 (#5934) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Neked melyik van fent??? Gondolom nekem ződ fulunek van mar csak fent az eus A :D

iPhone 11 Pro

(#5940) Akve válasza bigrock (#5931) üzenetére

Akve
(tag)

Szia, én T-nél vettem, Fun aranytárskártyás csomaggal 35+66000/11*6000 részlet/

Élek és élni hagyok.

(#5941) ferrari1 válasza lajki7 (#5939) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Nem vagy te zöldfülű :D Ő a zöldfülű :D

Nekem az UK Open 10B van fent.

[ Szerkesztve ]

(#5942) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

3G kapcsolo nincs a menuben sehol ugye, ne keressem?

Ahh koszi, gondolom a gsm/wcdma lesz az?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#5943) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5942) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Beállítások / Internetmegosztás és hálózatok / Mobilhálózatok / Hálózat típus

(#5944) coolrob

coolrob
(aktív tag)

Úgy tűnik mégsem lépek be a klubba..

A tegnapi rendelést érvénytelenítették, ma meg már nincs kuponkód..
Szemét banda meg a feladott hírdetésen nem változtat, csak újra rendelés opció van..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5945) adequate_cou válasza coolrob (#5944) üzenetére

adequate_cou
(senior tag)

Mikor rendelted tegnap és milyen státuszba volt már? Ma érvénytelenítették?

(#5946) F-ECT$ válasza coolrob (#5944) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Én nem adnám fel: -20% és -10e Ft azért nem rossz.

Dive ever, work never.

(#5947) Akve válasza coolrob (#5944) üzenetére

Akve
(tag)

Nagyon sajnálatos a helyzeted :Y
Nekem szerencsém volt, mert én 9-én rendeltem, holnap hozza a futár.

Élek és élni hagyok.

(#5948) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5942) üzenetére

ferrari1
(őstag)

:K

(#5949) coolrob

coolrob
(aktív tag)

Hát barom az egész rendszer úgy ahogy van..
Megrendeltem személyes átvétellel t-mobilos boltba.

Gondolom eladták a feketéket vagy ilyesmi, ezért érvénytelen státuszba került, pedig most 2 kor mentem volna érte..

Erre most 3 emberrel is beszéltem, mert összevissza kapcsoltak, de csak hebegtek habogtak. még másik dijcsomagra is rá akartak beszélni, de persze egyik se tudta a rendelést megoldani, csak annyit mondogattak hogy rendeljem meg újra..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5950) Armahun

Armahun
(addikt)

Végre van ára a telenornál is. 105-ért el tudnám hozni 2 év próba akasztással. xs csomagban

[ Szerkesztve ]

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.