Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) lajki7 válasza F-ECT$ (#5896) üzenetére


lajki7
senior tag

Mit jelent?:) erdekel. Aha. Akkor hadjam open europe 10A a fenebe?! Kulombseg nincs koztuk nagyon,vagy? Illetve ez magatol OTAn (wifin keresztul) nem fog frissulni,csak ha en rakom fel? Koszi

iPhone 11 Pro

(#5902) F-ECT$ válasza premete (#5899) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld feltenni a 11C-t, és megtudod
Ezt akarom elkerülni ;)

Dive ever, work never.

(#5903) zack válasza hcs57 (#5900) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem jobb mint az iPhone. Nekem az iPhone kissé dinamikátlan, és "vékony" volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5904) hcs57 válasza zack (#5903) üzenetére


hcs57
őstag

Milyen zenét hallgatsz és milyen fülessel?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5905) bigdee888 válasza hcs57 (#5900) üzenetére


bigdee888
tag

(#5906) premete válasza F-ECT$ (#5902) üzenetére


premete
veterán

Azért nem kellene a gyanútlan usereket a készülékük tönkretételére biztatni, nem rávaló rom telepítésével. Előfordulhat, hogy ők sem olvassák el a leírásban, hogy ez a rom nem D802-re való. :DD

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5907) zack válasza hcs57 (#5904) üzenetére


zack
nagyúr

A füles ott van az aláírásomban. A zene pedig teljesen vegyes...Bon Jovi-tól Roy Jones Jr.-ig. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5908) Johnny1982


Johnny1982
csendes tag

Pár napja lettem rá figyelmes hogy többször eldobja a mobilhálózatot a teló, olvastam korábban hogy másnál is volt már ilyen, ez a telefon hibája vagy csak a sim? A korábbi telomnál nem volt gond ezzel a SIM-el. Az első pár napban sem volt ilyen vagy nem vettem észre? Valami tanács? Mé elállhatok a vásárlástól is.

(#5909) Lecs@


Lecs@
addikt

Mivel nem vagyok Custom Rom hívő, és LG FW stabil mint olvasom, felraktam mégis a B-t. Nekem érdekes módon, a R&D Test Tool leállt, mert nem tudta kicsomagolni a KDZ-t. 2 KDZ-nél is. Majd LG Support Tool tökéletesen felrakta a B - t. Okát nem tudom, de csak így sikerült :

De most akkor ennél maradok :)

Gondolom EZ kell nekem.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5910) lajki7 válasza premete (#5906) üzenetére


lajki7
senior tag

Elmondhatnatok mi a tokom bokom ez a 10A B es tarsai!:) lehet baromsagot kerdezek de hogy ez tud frissulni wifin/otan vagy nem?! Csak kezileg lehet ezt:)

iPhone 11 Pro

(#5911) hcs57 válasza zack (#5907) üzenetére


hcs57
őstag

Így eléggé meggyőző... hol érdemes megrendelni (32GB-s modell)?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5912) Lecs@ válasza lajki7 (#5910) üzenetére


Lecs@
addikt

A lényeg, minél előrébb vagy az ABC-ben, annál frissebb az FW. A az első alap. Majd jönne a frissítések B,C,D stb-stb. Telefonod régiókódjától függ frissül-e magától. Ennyit értek én hozzá. A többit leírják a hozzáértők. :R

512 GB

(#5913) hcs57 válasza bigdee888 (#5905) üzenetére


hcs57
őstag

:DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5914) WiZARD válasza Jonathan92 (#5863) üzenetére


WiZARD
addikt

Van ott pl egy 800 megás navigon mappa, az nyugodtan törölhető.
Van még kb 300 mega demó videó, hang, stb, az is mehet kukában.

Persze ez nem sok, de máris +1 giga...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5915) ferrari1


ferrari1
őstag

Gyerekek, felnőttek! Ami itt megy kezd tényleg kaotikus lenni! Senki sem tudja használni a keresőt! Például romletöltés: 100* lett linkelve honnét kell, de minden oldalon van legalább egy ilyen vagy ehhez hasonlóan ezerszer kitárgyalt kérdés. Kezdem azt hinni, hogy sok embernek fogni kell a kezét ahhoz, hogy megoldjon valamit. :W

(#5916) Lecs@ válasza ferrari1 (#5915) üzenetére


Lecs@
addikt

:W :W

512 GB

(#5917) Endr00 válasza ferrari1 (#5915) üzenetére


Endr00
aktív tag

Össze lehetne pont ezért ütni az 1. hsz-t.

Samsung Galaxy S23

(#5918) Lecs@ válasza Endr00 (#5917) üzenetére


Lecs@
addikt

+1

80%-ban itt van : [link]

De ezt egy új tag pl én ( bár én sokat olvastam mielőtt megvettem a készüléket ) nem biztos hogy megtalálja. A kollega aki megírta, kért titeket , a közösséget nézzétek át mi hiányzik, mivel kell kiegészíteni , stb-stb. Lehet én nem láttam, de nem sok mindenki mozdult meg. Lehetne pótolni dolgokkal, amiket én ma pl hiányoltam. LG új FW-k frissítéséhez linkek stb-stb. De ez nem az ő hibája, hogy még nincs minden benne.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5919) lajki7 válasza Lecs@ (#5912) üzenetére


lajki7
senior tag

Aha ertem:) akkor a mi regio kodunk az a 10! Fasza. Magyar hivatalosan mar van B. De az open europe baszik frissulni Bre:D ezert haza megyek es felrakom a magyar Bt.

iPhone 11 Pro

(#5920) ferrari1 válasza Endr00 (#5917) üzenetére


ferrari1
őstag

Tessék. Már szinte megszületett :K Be kellene rakatni elsőnek és pont. Később lehet finomítani. Megelőztek :B

Elnézést mindenkitől de kibukott belőlem!

[ Szerkesztve ]

(#5921) premete válasza lajki7 (#5919) üzenetére


premete
veterán

Dehogy érted. :) [link]
Ha értenéd, véletlenül se kevernéd össze a 2 készüléket, a D802-t és az F320-at.
Persze, a többi hasonlóan "tájékozott" majd megy feltenni a 11C-t a D802-esre, és jön majd a sírás-rívás, hogy a topikban ajánlották többen, lajki7 és F-ECT$. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5922) F-ECT$ válasza premete (#5921) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondd már meg légyszi, hogy hol ajánlottam. :U

Dive ever, work never.

(#5923) Lecs@ válasza premete (#5921) üzenetére


Lecs@
addikt

(#5924) lajki7 válasza premete (#5921) üzenetére


lajki7
senior tag

Ez olyan mint nalunk volt s4 topicban i9505 es a i9500:) mas mas rom kell rajuk. Ha felrakod ellentetes modon tegla lehet rossz esetben. De akkor kezdem erteni h itt is igy van:) koszi azert.
Neked a Hungary 10B van fent??

iPhone 11 Pro

(#5925) dokee78


dokee78
félisten

Hali mennyi szokott lenni a szabad RAM?

(#5926) Johnny1982 válasza dokee78 (#5925) üzenetére


Johnny1982
csendes tag

Nálam most épp 860 mega.
Eddig még soha sem volt olyan kevés hogy belassult volna

[ Szerkesztve ]

(#5927) Lecs@


Lecs@
addikt

Be is van rakva 1 hsz-ként az összefoglaló. Aki bármit észrevesz, valahova össze kéne írni mi hiányzik vagy hibás, vagy pótolandó véleményem szerint.

A gyári rom telepítésénél pl javítani. Nem elég a 3 file letöltése, hanem a drivereket pl mindenképpen telepíteni. ( aki leírás alapján csinálja, akkor nem sikerülne a dolog, ha az pl nincs meg, csak simán le vannak töltve ) Az LG hivatalos Romok linkjét berakni. Láttam még pár dolgot, de nézzék át a hozzáértők szerintem, én nem akarok okoskodni, hisz még új a telóm.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5928) ferrari1 válasza dokee78 (#5925) üzenetére


ferrari1
őstag

Erről beszéltem!

Lecs@: Szuper! Már csak a rom letöltési linkeket kellene beletetetni. Ha gondolod segítek összeszedni vagy az topikból is össze lehet ollózni. Hopp, most látom benne van :B

[ Szerkesztve ]

(#5929) ferrari1 válasza Lecs@ (#5927) üzenetére


ferrari1
őstag

A root eltüntetését is módosítani kellene. Kiegészítve azzal, hogy csak főzött rom telepítése után lehet a teljes gyári állapotot visszaszerezni kdz telepítéssel.

(#5930) lajki7 válasza ferrari1 (#5928) üzenetére


lajki7
senior tag

Benne van. De belehetne ugy rakni h link es az alkalmazas nevere ra kattintva mar tolti le:) Mint samsung topicban

iPhone 11 Pro

(#5931) bigrock


bigrock
addikt

Hali,
aki a T-nél vette kedvezménnyel, az mennyiért jutott hozzá?

(#5932) ferrari1 válasza lajki7 (#5930) üzenetére


ferrari1
őstag

Hol? Nem találom :(

(#5933) lajki7


lajki7
senior tag

Nyomok egy gyari visszaallitast es utana rakom fel a Hungary 10B cumot,az ugy okes ugye?:) egyebkent ha van jobbnak tartott fw akkor hallgatom ?!:)

*nekem 10A EU van,gari marad a HUN 10Bvel is?:)

Ferrari: mit nm talalsz pontosan??:
megkeresem aztat akkor:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5934) ferrari1 válasza lajki7 (#5933) üzenetére


ferrari1
őstag

Már semmit :B

Valaki azt írta régebben, hogy az általa kipróbált romok közül a TWN 10B volt a legsimább működésű. Viszont a gari azzal a kóddal lehet ugrik.

[ Szerkesztve ]

(#5935) Weeman1 válasza Lecs@ (#5927) üzenetére


Weeman1
veterán

És hol látsz te itt hozzáértőt? ;]

(Ne hogy valaki magára vegye,csak vicc volt.) :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#5936) Apaxp válasza Lecs@ (#5927) üzenetére


Apaxp
senior tag

Én bátorkodtam kérni hogy rakják be.
Így szem előtt van és ha valaki módosítani szeretné akkor a modkerbe ellátogat és szépen kéri indoklással ellátva.
Már ez is ér annyit hogy az 1.0-sok fele annyit kérdeznek.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#5937) ferrari1


ferrari1
őstag

Ez a nap nem az én napom :( Nem járatom magam tovább a nyügösségem miatt. Csak olvasok inkább. Semmi sem jön össze ma máshol sem.

(#5938) toto0569 válasza ferrari1 (#5929) üzenetére


toto0569
addikt

Nem úgy van az...amit én leírtam az gyári rom volt rootolva,és azt unrootoltam gyárival.

[ Szerkesztve ]

(#5939) lajki7 válasza ferrari1 (#5934) üzenetére


lajki7
senior tag

Neked melyik van fent??? Gondolom nekem ződ fulunek van mar csak fent az eus A :D

iPhone 11 Pro

(#5940) Akve válasza bigrock (#5931) üzenetére


Akve
tag

Szia, én T-nél vettem, Fun aranytárskártyás csomaggal 35+66000/11*6000 részlet/

Élek és élni hagyok.

(#5941) ferrari1 válasza lajki7 (#5939) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem vagy te zöldfülű :D Ő a zöldfülű :D

Nekem az UK Open 10B van fent.

[ Szerkesztve ]

(#5942) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

3G kapcsolo nincs a menuben sehol ugye, ne keressem?

Ahh koszi, gondolom a gsm/wcdma lesz az?

[ Szerkesztve ]

(#5943) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5942) üzenetére


ferrari1
őstag

Beállítások / Internetmegosztás és hálózatok / Mobilhálózatok / Hálózat típus

(#5944) coolrob


coolrob
aktív tag

Úgy tűnik mégsem lépek be a klubba..

A tegnapi rendelést érvénytelenítették, ma meg már nincs kuponkód..
Szemét banda meg a feladott hírdetésen nem változtat, csak újra rendelés opció van..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5945) adequate_cou válasza coolrob (#5944) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Mikor rendelted tegnap és milyen státuszba volt már? Ma érvénytelenítették?

(#5946) F-ECT$ válasza coolrob (#5944) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nem adnám fel: -20% és -10e Ft azért nem rossz.

Dive ever, work never.

(#5947) Akve válasza coolrob (#5944) üzenetére


Akve
tag

Nagyon sajnálatos a helyzeted :Y
Nekem szerencsém volt, mert én 9-én rendeltem, holnap hozza a futár.

Élek és élni hagyok.

(#5948) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5942) üzenetére


ferrari1
őstag

:K

(#5949) coolrob


coolrob
aktív tag

Hát barom az egész rendszer úgy ahogy van..
Megrendeltem személyes átvétellel t-mobilos boltba.

Gondolom eladták a feketéket vagy ilyesmi, ezért érvénytelen státuszba került, pedig most 2 kor mentem volna érte..

Erre most 3 emberrel is beszéltem, mert összevissza kapcsoltak, de csak hebegtek habogtak. még másik dijcsomagra is rá akartak beszélni, de persze egyik se tudta a rendelést megoldani, csak annyit mondogattak hogy rendeljem meg újra..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5950) Armahun


Armahun
addikt

Végre van ára a telenornál is. 105-ért el tudnám hozni 2 év próba akasztással. xs csomagban

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.