Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) vfeco válasza ferrari1 (#5200) üzenetére


vfeco
aktív tag

Köszi!

Innen nekem le akar tölteni valami exe filet visszaszámlálás után, aminél nekem bejelzett a vírusírtó.
Azt kell leszedni és az fogja a romot tölteni?

(#5202) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#5067) üzenetére


F-ECT$
titán

Tegnap hazafelé, és ma befelé ismét volt gps jelvesztés. Ha kiteszem a szélvédő alá, akkor nincs gond, de ha magam mellett tartom, akkor eléggé instabil. Sgs2-vel nem volt ilyen gond :(
No mindegy, úgyis akartam tartót venni neki: ExoMount 2 lesz a nyerő, csak azt nem tudom még, hogy honnan vegyem. Az is lehet, hogy rendelés lesz belőle.

Dive ever, work never.

(#5203) ferrari1 válasza vfeco (#5201) üzenetére


ferrari1
őstag

Valamiért nem megy most azon az oldalon a letöltés. Fel kellene ajánlania a fájl letöltését, de nem teszi. Akkor szokott ilyet produkálni, ha valamit matatnak az oldalon. Késöbb próbáld meg vagy töltsd le az UK open-t a másik linkről.

(#5204) Pit23


Pit23
csendes tag

Sziasztok lehet hülye kérdés akkor elnézést, de nem lehet hallani még hogy kitkat mikorra várható a telcsire ?

(#5205) F-ECT$ válasza szebev (#5191) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, volt Wave 1-em, amitől a frissítés (és programok) hiánya miatt szabadultam meg. Remélem itt nem így lesz :U

A Wave kamerájára már nagyon nem emlékszem, így csak azt tudom mondani, hogy a G2-nek szerintem jó kamerája van a mobilok között. Ami tetszik benne, hogy könnyű vele jó képet készíteni amatőrként, nem kell sokat tökölni: előkapod, célzol, lősz, és 95%-ban jó lesz a kép. Videót még nem teszteltem.

Dive ever, work never.

(#5206) vfeco válasza ferrari1 (#5203) üzenetére


vfeco
aktív tag

Rendben!
Ha ugyanaz a ROM, akkor nekem végülis mindegy. :)
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#5207) lajki7 válasza vfeco (#5199) üzenetére


lajki7
senior tag

Azzal mi a baj? :) nm magyar piacra szant?

iPhone 11 Pro

(#5208) F-ECT$ válasza Pit23 (#5204) üzenetére


F-ECT$
titán

1 meg nem erősített 2013 november - decemberi hír van, de az lg-t ismerve ebből max 2014-ben lesz csak valami.

lajki7: messze nincs annyi user, mint egy sgs x topicban, így ne várj olyan gyors reakciót. Ha nincs válasz, akkor jó eséllyel senki sem tud rá válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5209) ferrari1 válasza vfeco (#5206) üzenetére


ferrari1
őstag

TC vel összehasonlítva bitre ugyanaz az UK és a HUN!

(#5210) tzsolesz válasza F-ECT$ (#5208) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát az már biztos hogy a Note3-tól sokkal több felhasználója van már a G2-nek most is, és a tendencia hatványozódik az idő előrehaladtával.
Az X2 óta nem volt ilyen nagy bázisa egy LG-s topic-nak mint most a G2-nek.
Ez már eleve jelent valamit. Egyébként szerintem ez a topic jobban pörög most mint az SGS4, Note3 topic.

Az S3 (tudom már nem mai gyerek) topic is csak azért pördült fel picit mert most jött rá a 4.3, egyébként az is csak punnyogott már. Az LTE topic-ba meg max 1-2 hsz. van hetente.
Szóval ez már annyira nem érvényes mára.

Ez a topic engem az S3 beindulására emlékeztet. Ott volt ilyen viharosan növekedő felhasználó gyarapodás. Itt szinte naponta többen jelentkeznek az új készülékkel. Ott is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#5211) k5.20 válasza lajki7 (#5207) üzenetére


k5.20
senior tag

Igen a TWN = Taiwan. Ott valamiért nem fontos, hogy elérhető legyen a 4G, ezért a szoftverből ki is hagyták a kapcsolási opciót. Ha lecseréli a romot, minden rendben lesz, tudja használni a 4G-t.

(#5212) vadászcsiga válasza jacis (#5183) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor a 10000 Ft-os árával ott jóval olcsóbb, mar akinek útbaesik egy osztrák MM ;)
Na nem mintha hasznalnék tokot bármelyik telefonomon, gyanítom ha lenne G2-m azon sem lenne bár lehet hogy a műanyag ház miatt serulekeny

-HajTömeg-
Nem tudom lehet, azt írta csak hogy 16

[ Szerkesztve ]

(#5213) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#5212) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nem 16 eurora célzott? Egyébként 10ezer forint egy tokért? :Y

Alias: Júzer error

(#5214) Fituska


Fituska
csendes tag

Sziasztok vett valaki a telenortól? Ha megkérném leírná a tapasztalatait és hogy mekkora tárhellyel adják mert az ott kiírt infók nem mindig pontosak. Kösz.

(#5215) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#5213) üzenetére


vadászcsiga
félisten

150ezer egy telefonert? :Y

(#5216) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#5215) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Inkább 110 (T-nél) :) és arányaiban akárhogy is nézem ksok 10 e egy tokért.
De ez biztos csak az én véleményem :)
Hagyjunk teret a fejlesztőknek :)

Alias: Júzer error

(#5217) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#5216) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ehhez nem tudok mit hozzaszólni, mindenki arra költi el a pénzét amire akarja.

Bssza meg ez sem egy fejlesztői post lett ;]

[ Szerkesztve ]

(#5218) bounty123 válasza vadászcsiga (#5217) üzenetére


bounty123
őstag

Ezen a fejlesztői poszt szövegen nagyot nevettem én is :P

[ Szerkesztve ]

(#5219) lajki7 válasza ferrari1 (#5200) üzenetére


lajki7
senior tag

Ilyet h 4.2 vagy 4.3 nm irnak ki..minek nem?!:D jojjon ra a paraszt aki ilyet vett man:D azt a het meg a nyócát!
Tudom nincs 4.3 de akkor is:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5220) rObika8802


rObika8802
aktív tag

dícsérik :) :C

[link]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#5221) bigdee888 válasza WiZARD (#5198) üzenetére


bigdee888
tag

En sima vastag foliat rendeltem a tavoli Kinabol. 400Ft volt 3db. Egyelore elvagyok ezzel, de mar szemezgettem en is a Glass-M uveggel.
Ha megerkezett, kerlek kuldj rola beszamolot, ha mas nem PU-be.
Koszi!

(#5222) tzsolesz válasza rObika8802 (#5220) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Csodálkozol? szerintem is az. :)

(#5223) lajki7


lajki7
senior tag

Ha esetleg valakinek tetszene:) "Dashclock" Aksit nm meriti,adatforgalmat szinte semmit...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5224) rObika8802 válasza tzsolesz (#5222) üzenetére


rObika8802
aktív tag

aha ,hogy nem az i5S-lett az :DDD

amugy nem csodálkozom ,mert szerintem is viszi a prímet ;]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#5225) Dondenis válasza Fituska (#5214) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Szia tegnap vettem az egyik baràtomnak, milyen tapasztalatokra gondolsz? Rendesek voltak sokat mosolyogtak :) kb 10,5 GB volt a szabad a 16 bòl.

[ Szerkesztve ]

(#5226) WiZARD válasza bigdee888 (#5221) üzenetére


WiZARD
addikt

megírom majd ide mindenképp.
eddig mindig fóliáztam, de nagyon bízok az üvegben, hogy jó, mert sokkal jobb érzés mint a fólia :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5227) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Hátha érdekel valakit, bár ez sem fejlesztés. :D
Péter: Üdvözlöm, Péter vagyok, miben segíthetek?

Ön: Üdv! Érdeklődnék, hogy előfizetés nélküli készülék vásárlásakor is zárolt T-s e a készülék, vagy független. Illetve függetleníthető e és mennyiért?

Péter: Társaságunknál vásárolt készülékek mindegyike Telekomos SIM kártyával használható.

Péter: Amennyiben függetleníteni szeretné, akkor a garanciát elveszíti a készülék.

Ön: Tehát legálisan önök nem függetlenítik?

Péter: De függetleníteni tudjuk a készülékeket.

Ön: Akkor miért vesziti a garanciát?

Péter: Mert kártyafüggetlen lesz a készülék, melynek a díja kb bruttó 25000 Ft.

Péter: Itt van még velem?

Ön: Tehát 25 a függetlenítés. Ezt értem, csak az az érthetetlen, hogy az önök által végzett függetlenítés garanciavesztéssel jár.

Péter: Igen, a függetlenítés díja bruttó 25 000 Ft, viszont a garancia vesztés azért van, mivel a kínálatunkban a Telekom szolgáltatásival behető igénybe a készülék, és a függetlenítéssel már másik szolgáltató SIM kártyája is használható lesz az eszközzel.

Ön: Köszönöm a válaszokat.

Péter: Nagyon szívesen!

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#5228) sirály12 válasza WiZARD (#5226) üzenetére


sirály12
őstag

Én is így vagyok vele. Nem is használok soha fóliát.
Inkább vigyázok a telóra. A most eladott LG O3D telómon sem volt karc a kijelzőjén, pedig zsebben hordtam mindig!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#5229) sirály12 válasza aszamóca (#5227) üzenetére


sirály12
őstag

Ez nem semmi! Van bőr az arcukon! (Jó vastag)

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#5230) Szoke1982 válasza Dondenis (#5225) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Szia füles volt benne ? köszi válaszod:)

(#5231) bounty123 válasza sirály12 (#5229) üzenetére


bounty123
őstag

azért erről a fogyasztóvédelem véleményét meghallgatnám

(#5232) PS7A válasza WiZARD (#5198) üzenetére


PS7A
tag

Ez nagyon jónak tűnik! Előbb bíznék meg benne, mint bármely más fóliában. Várjuk a tapasztalatokat. :C

(#5233) kali válasza aszamóca (#5227) üzenetére


kali
legenda

illene elküldeni oktatásra az ilyen dolgozót, mert butaságot írt...

(#5234) Dondenis válasza Szoke1982 (#5230) üzenetére


Dondenis
aktív tag

volt benne de, nàr tegnap megìrtam.

(#5235) Prien válasza aszamóca (#5227) üzenetére


Prien
addikt

A garanciát a készülék gyártója adja, nem a Telekom, véleményem szerint. :U

A kevés is több a semminél.

(#5236) lajki7 válasza aszamóca (#5227) üzenetére


lajki7
senior tag

Remelem tisztaba vagy vele h ez egy baromsag:D nah mind1. Csak mondom:)

*akik ott ulnek tulnyomo reszt faszsagot tudnak mondani...egy dolog amiben ott vannak az a dijcsomag meg a huseg ido:D mrt az ott van a szeme elott a gepben. Tapasztalatbol mondom,nm csak a hasamra utottem.... higgy amit akarsz:)

iPhone 11 Pro

(#5237) coolrob


coolrob
aktív tag

Hali! Valaki meg tudná mondani miért van telefon tetején 2 pici fúrt lyuk? Gondoltam magamba tök jó hogy alul van a Jack ha szemergél az eső, de az a 2 lyuk nem bíztató.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5238) DonMaster válasza Prien (#5235) üzenetére


DonMaster
addikt

1-évet tuti adnak ugy is mivel gyári gari és azt az oktogoon elfogadják 1év gyári és 1 év nem gyári van rá , másrészröl meg nagyon drága a t-nál ha semmi elöfizu cska dominosan vezsed és még füögetleniteni is akrod annl olcsobb ha fügetlenül veszed vag vvalami csomagban

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5239) Szoke1982 válasza Dondenis (#5234) üzenetére


Szoke1982
senior tag

:R köszi

(#5240) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Lehet, hogy oltári nagy hülyeséget kérdezek, vagy ez csak nekem újdonság, de létezik az, hogy a kijelző "tisztítja" önmagát? Nincs rajta fólia (még), taperolom, "koszolgatom" az ujjammal, és egy idő után full tiszta az üveg. Pedig nem törölgetem. :U

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5241) lajki7 válasza coolrob (#5237) üzenetére


lajki7
senior tag

Tv infra port

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5242) Prien


Prien
addikt

Most ez komoly, hogy a 20% online kedvezmény és a mától élő 10 ezer Ft kedvezmény összevonható, így cirka 100 ezer Ft sima két év hűséggel? :U

A kevés is több a semminél.

(#5243) coolrob válasza Prien (#5242) üzenetére


coolrob
aktív tag

vagy pedig 101 ezer 1 évi hűséggel, ami szerintem jobban megéri :)

Vki tudna mesélni kicsit a headsetről amit adnak hozzá? Mennyire igényes, mennyire szól szépen

A másik pedig hogy hogy van rajta kis irányító ha jól láttam. azzal mit lehet? Tud pl számot léptetni,ha zene megy? Esetleg hangerőt változtatni?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5244) DonMaster válasza coolrob (#5243) üzenetére


DonMaster
addikt

van egy quick... nevü progi amivel tudod a tv-t hifit- klimát de mivel univerzálisan belehet konfigolni igy minden létezö dolgot amihez infrás táviráynito van tudsz hozzá kalibrálni és azt irányitani is , dvd video stb , mindent , van egy progi is gyári nézd meg vagy kiskönyvében is benen van , hogy melyik funkcio mi meg hoyg a telon mimicsoda érdeme sleolvasni azt is
quickremote a progi neve gyári keresd az alkalmazások között.
tud hangot növelni kibe kapcsolni lépteni akár menüt is vezérelni tv-ben ha ugy álitod be

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5245) coolrob válasza DonMaster (#5244) üzenetére


coolrob
aktív tag

jajj félreértetted bocsi :D
A füllhallgatón lévő irányító érdekelt engem :)
Pl ha zene megy, és nem tetsző szám jön, el lehet e nyomni, vagy ezt nem tudja, és elő kell venni a telót hozzá :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5246) Viper26


Viper26
nagyúr

IMAK tokra rákérdeztem, és jött válasz.
Jó a D802 international változatra, szóval most már meg merem rendelni. :)

Pixel 7 | FR955

(#5247) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok! Gondolom milyen válaszok érkeznek majd, de két telefon között őrlődöm. Az egyik a jelen fórum témája, a másik pedig a Huawei Ascend P6. Szinte azonos áron tudnám megvenni a két készüléket, igazából minden az LG mellett szól, kivéve, hogy LG, meg hogy ronda. Pro kontra, esetleg más is járt hasonló cipőben?

https://barbieripnk.hu/

(#5248) bounty123 válasza Toobee (#5247) üzenetére


bounty123
őstag

"Kivéve hogy LG" Ezt nem is értem, az LG szerinted kisebb/szarabb név, mint a Huawei?! :Y
Én mindig úgy vagyok ezzel, hogy leszarom a márkanevet, az észérveket nézem meg a garanciát. De ebben az esetben a márkanév is az LG-nek kedvez. Biztos véletlenül gyártják ők a nexus 5-öt is (ami egy butított G2).

A G2 meg minden de nem ronda, legalábbis nekem simán nagyon bejön, jó kézbe venni, ránézni.

[ Szerkesztve ]

(#5249) Toobee válasza bounty123 (#5248) üzenetére


Toobee
veterán

Ez már régi beidegződésem, biztosan mindenkinek van valamivel kapcsolatban hasonló érzése. Hajlok a G2 felé, egyébként egy apróság, de nekem fontos dolog nyomna sokat a latba, a tanítható távirányító. A sztereó rendszerem forrását amúgy is telefonról irányítom, jó lenne, ha a dacom-om és a végfokom is kapcsolható lenne a készülékről. Budapesten meg tudok nyomkodni valahol egy ilyen készüléket?

https://barbieripnk.hu/

(#5250) lajki7 válasza Toobee (#5247) üzenetére


lajki7
senior tag

Huawai p6: egyszeru,nm nagy pont kezre all,szep kijelzo. Oszt annyi. Semmi mas nm jo abban:D

G2:Szebb kijelzo min a P6nak de szerintemmst a piacon a legjobb kijelzo es minden masban jobb mindennel:D (kiveve kamera,meg a memoria kartya:D) tessek ossze foglaltam neked. S4rol valtottam de elotte vot má minden:D Onetol -Note3ig
Vegyé ilyet azt öröm bodottá van

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.