Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Sterilzona válasza Dr. Akula (#5473) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Tudom, nézted, a gomb két oldalán valóban van két kis rügy.
Szerintem meg, a Z1 nek jó képe van, direkt forgattam, oldalról stb,. Namind1.
Lényeg, hogy a G2 képe is gyönyörű.

(#5502) Lecs@ válasza jooker82 (#5494) üzenetére


Lecs@
addikt

[link] Tartom magam az utolsó mondatomhoz.

512 GB

(#5503) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5499) üzenetére


ferrari1
őstag

Hard Reset , Teljes gyári visszaállítás.

(#5504) vadászcsiga válasza ferrari1 (#5503) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja? :B
Megprobalom

(#5505) Sterilzona válasza PS7A (#5474) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ha jól emlékszek itt már valaki blinkelte.
Én nem tudom, rajta volt a telefonon. :)
Más. Pl. médiába ha levan kódolva, akkor nyugodtan szóljatok egy ott dolgozónak, és készséggel kikódolja. Ezt csak azért írom, mert tegnap is mesélte itt valaki, hogy kézbe vette, de levolt kódolva.

(#5506) jooker82 válasza Lecs@ (#5502) üzenetére


jooker82
nagyúr

mégis te kötöttél belém és elkezdted a témát.Mindegy javithatatlan. : :( Érdekesmód a sima G topicba semmi ilyen kirohanásod nem volt,teljesen korrektül fórumoztál. off vége.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5507) Lecs@ válasza jooker82 (#5494) üzenetére


Lecs@
addikt

Befejeztem.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5508) Gergőke88 válasza Zitta (#5497) üzenetére


Gergőke88
addikt

Van video, de most nem találom.
A hátlap és az aksi között van rés, ezért ropog.

(#5509) jooker82 válasza Sterilzona (#5505) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem minden MM-ba van lekódolva,de számomra érthetelen,hogy ahol le van,ott mért :F Ahol nincs lekódolva,ott szépen át szoktam rendezni a telefonokat. :D
Gergőke88: Ha arra a videóra gondolsz,melyet ide töltött fel valaki,azt már szerintem törölte a tulaj,mert eladta.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5510) toto0569


toto0569
addikt

Engem az zavar,hogy olyanok jönnek ,off-olnak itt akiknek nincs ilyen teló a kezükben (kivéve azok az emberek akik más LG-t használnak és ismerik is...) Hozzák a nem ide való fórum témát...Nem igazán volt ez szokás régen,mert ha valaki belépett egy másik topikba és elkezdett egy más márkát isteníteni,vagy az ottani telefon hibáját nyüsztetni akkor úgy elzavarták onnan ,ahogy kellett.Én sem járok másikba,(vagyis járok de már csak olvasgatom),és csak ott szólok bele vagy segítek ahol meglévő telefonom van és ISMEREM . :K Mindenki szűrje le a neki való mondatot és próbálja meg magát ahhoz tartani. Köszönöm... :R

(#5511) Sterilzona válasza jooker82 (#5488) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Azt hiszem ez most tőlem indult. Nekem tetszett a Z1 képe. Engem nem érdekelnek a tesztek, illetve igen, elolvasom, tudomásul veszem hogy a hozzáértők milyen tényt állapítanak meg. De ettől függetlenül, lehet saját véleményem is, ügye? Ezzel csak egy baj lehet, hogy G2 topicba írom le. Én egy teljesen átlagos felhasználó lennék, én ezt szűrtem le.

[ Szerkesztve ]

(#5512) jooker82 válasza Sterilzona (#5511) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne vedd magadra,egyik valakinek tetszik,a másiknak nem,csak,ha az egyik valakinek nem tetszik,akkor mért jön be pár külsős lehordani azt a személyt. :F Holott nem egy valótlan dolgot irt le,mert elég sok mindenkitől megkapta azt a kritikát az adott telefon.
Szóval nem a te hibád. :N

De mostmár ezen részét tényleg fejezzük be.
Inkább azt fejtsük meg,hogyha a GSM üzletekben másfél hónap alatt tudott esni az ára ,akkor a MM-ban meg edigitalnál mért nem. :F

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5513) migabi24 válasza jooker82 (#5509) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem az MM kódolja le, hanem unatkozó hülyegyerekek szórakoznak ezzel

(#5514) jooker82 válasza migabi24 (#5513) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt nem tudtam,hogy így le lehet kódolni egy vevőnek is,de kérdés,hogy hogyan fejtik meg a dolgozók a kódot :F :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5515) Zitta válasza Gergőke88 (#5508) üzenetére


Zitta
őstag

www.youtube.com/watch?v=qBrXRs9j5jY

Megneztem - a hangon kivul semmi gaz nincs, mert atom brutal modon van osszerakva a cucc es semmi ragasztas nincsen, csak osszepattintas!

Nem kell foglalkozni vele! Egyebkent nagyon szep, kulturalt a keszulek belul is!

Nem ugy mint a Z1! Mintha belehanytak volna az alkatreszeket!

Eddig ilyen belso allapotot egy lumia szetszedos videon lattam - annak konkretan a belseje is lehetne kivul! ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5516) Sterilzona válasza jooker82 (#5514) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ezt akartam én is mondani. Én ügye szóltam a piros pólosnak, és örömmel kinyitotta nekem a telefont :)
De amúgy igen, voltam már úgy médiába, hogy az összes levolt csukva, tehát hogy levolt kódolva, vagy épp, a látogató által megadott jelszó, vagy az feloldó zár védte a telefont. Rákérdeztem, miért ?! Válasz: mert sok kedves vásárló hobbit csinált abból, hogy lezárja, aztán se kép se hang. És úgy hagyta a média.

(#5517) Zitta válasza jooker82 (#5512) üzenetére


Zitta
őstag

Mert a GSM uzlet a semmit nem ero bolti garanciajaval majd az uzlet hatso reszeben ganyolgatja a keszulekedet, hacsak elotte nem probal kibujni minden aron a felelosege alo - leejtetted stb. dumakkal!

Azt mar meg sem emlitem, hogy ok kintrol sunnyogjak be a keszulekeket, amelyeknel nem ritka a mas regio szerinti fokuszalas - ezert neha halozatot dobal (azsiai radio beallitas miatt) illetve a mobiladatforgalom neha csak repulomod on-off-ra kel eletre!

Edigital, MM - olyan garit ad amivel nyugodtan besetalhatsz a hivatalos szervizbe es szo nelkul akar keszuleket is cserelnek egy pillanat alatt es ujra indulhat a hivatalos garanciad!

Szoval az arkulonbseget a biztonsagos hatter generalja!

Igy most jol hangzik a kecsegteto ar, de ha beut a gond, akkor valoban gond lesz es az nem er annyit....

Főleg, hogy nem egy 100 euros kategoriarol leven szo! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5518) premete válasza Sterilzona (#5516) üzenetére


premete
veterán

Magyarországon semmit sem szabad kitenni, mert vagy ellopják, vagy elrontják/kódolják, stb. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5519) jooker82 válasza Zitta (#5517) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezeket eddig is tudtam,de ha a kintről behozoott ára csökken,akkor itthon mért nem.Ennek egyenesen arányosnak kellene lenni. :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5520) GLOCK34 válasza jooker82 (#5519) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Egyik ok talán lehet az is,hogy elég sokszor adják 0% Thm a telefonokat és így vonzóbbak a vásárlók számára ha nem tudják egyben kifizetni,hiába már az árban benne van a kamat. :) Másik,hogy sokan nem is ismernek más üzletet csak a MM vagy a közeli Gsm bolt esetleg.
Az biztos,hogy a Telekom most piszok jó áron kínálta. Persze nem T-s előfizetőknek ez lényegtelen.

(#5521) Zitta válasza jooker82 (#5519) üzenetére


Zitta
őstag

Esetleg az MM es Edigital meg akkor vette meg az indulo aron - igy a gsm boltokkal valo lepestartas komoly deficitet termelne nekik - mellesleg nehogy mar a sufni gsm legyen a merce!

Legyen mondjuk az expansys - az azert az MM alatt van arban es megsem kell a koruton cirkuszolnod, mivel hivatalos garanciat adnak minden termekukre! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5522) Zitta


Zitta
őstag

G2 eladva! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5523) Oberthur


Oberthur
tag

Ma leamortizáltam a gyári fülesemet kerékpározás közben! :))
Nagyobb volt a gödör mint gondoltam! :C

Sennheiser agybadugós fülesből melyiket érdemes megvenni?

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#5524) RocknRoller válasza Zitta (#5517) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Igen, de azért most néztem meg a zárakat...expansys-nél 163 a 32gb-os, ugyanez 190 az e-digitalnál. Én úgy néztem/láttam, hogy a boltok nagy részében 140 körül meg lehet venni 1év+2év szoftver garival...Na most a kérdés, hogy ahol 140 körül van a telefon, az az 1év gari az gyári LG Magyarország garancia, vagy csak a GSM bolt vállalja rá a garanciát? Nekem sajnos nem mindegy a 20, de 40ezer Ft-os árkülönbség sem.

Amúgy az expansys az hogy működik egyáltalán, van Pesten boltjuk? Vagy ha valami gebasz van akkor hova kell menni?

Esetleg nincs rá valami olyan megoldás, hogy olcsóbban megveszem a telefont Bécsben, és itthon is gariztatja az LG? :F hajj ez a sok bonyodalom már...

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5525) bigrock válasza Oberthur (#5523) üzenetére


bigrock
addikt

Egyiket sem. Erősen túlárazott, hasonlóan a Beats és Skullcandy "csodákhoz". A <Fülhallgatók> topicban érdemes érdeklődni, nem fogsz csalódni.

(#5526) diodd válasza Zitta (#5521) üzenetére


diodd
tag

Nem értem miért ne lehetne egy gsm bolt mérce? 16 gigások már vannak 145 körül ugyan olyan gyári garanciával mint a médiában például

Mate 7

(#5527) student válasza Zitta (#5482) üzenetére


student
őstag

:U :B

(#5528) Zitta válasza Oberthur (#5523) üzenetére


Zitta
őstag

Egyiket se!

Nezd meg a hififutar oldalan a JVC for Android fuleseket - ertelemszeruen a dragabbak a jobbak, de nincsenek elszallva!

Nagy difi nincsen, de tudok segiteni, mert van JVC-s kontaktom akiktol kapjak! ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5529) Zitta válasza diodd (#5526) üzenetére


Zitta
őstag

Ha LG garival, akkor ok, de amugy nem ajanlom!

Expansys garival mehetsz az LG szervizbe ha baj van, az jobb valasztas!

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5530) Zitta válasza RocknRoller (#5524) üzenetére


Zitta
őstag

Ez a szoftver gari es + duma a szarhaziak szlogenje! Es most realisan - mi az a szoftver gari???

Pfff :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5531) feelurself válasza Zitta (#5522) üzenetére


feelurself
aktív tag

mennyiert ? 16-os vagy 32es ? bolti, vagy lg garis ?

(#5532) toto0569 válasza Zitta (#5530) üzenetére


toto0569
addikt

Szerkesztés!!! :R

(#5533) diodd válasza Zitta (#5530) üzenetére


diodd
tag

az LG telefonoknál a szoftver gari = KDZ, új rom

[ Szerkesztve ]

Mate 7

(#5534) Viper26


Viper26
nagyúr

Van olyan custom ROM amivel érdemes lenne egy próbát tenni?
Eddig ahogy olvasom XDA-n, mindegyiknek van valami baja ami korlátozza a mindennapos használatot.

iPhone 14 | FR955

(#5535) soldier2 válasza jooker82 (#5488) üzenetére


soldier2
őstag

De legalább nem recseg, ropog, és nem görbül. Mert az sem csúcshoz méltó. De már megyek is :C
",ha az egyik valakinek nem tetszik,akkor mért jön be pár külsős lehordani azt a személyt." ha jól emlékszem hasonlót kérdeztem tőled a Z1 topicban pár napja. Azzal a különbséggel, hogy nem szaroztam soha a hangulat kedvéért a G2-t (még a hátlapot sem, pedig az tényleg az. Jaj, elszóltam magam). :R

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5536) FGyula30


FGyula30
aktív tag

[link]

145e nagyon sok.

Én itt fogom megvenni. 132eFt 1év gyári gari.

[ Szerkesztve ]

(#5537) RocknRoller válasza FGyula30 (#5536) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Nincs 32gb-os fehérjük... :W :O

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5538) k5.20 válasza FGyula30 (#5536) üzenetére


k5.20
senior tag

Senkit nem akarok elbizonytalanítani, de szerintem az LG gyári garanciája a G2-re 24 hó.
Ha így van, akkor a 12 hó nem gyári gari, vagy el van írva.

Az árakról meg annyit, hogy szerintem akkorát azért nem estek...

(#5539) feelurself válasza soldier2 (#5535) üzenetére


feelurself
aktív tag

z1 topikban szerintem mar varnak egy ideje. elkeseritelek, az enyemnek betonstabil a hatlapja es vagyunk meg igy joparan. a kijelzohoz visszaterve pedig: nem rossz a z1 kijelzoje, boven vallalhato, de a g2-nek sokkal jobb :K

(#5540) bableves88


bableves88
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy nem vált át automatikusan mobilnetre ha nincs wifi. Mi lehet a gond?

(#5541) F-ECT$ válasza bableves88 (#5540) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismert bug, bár én még nem tapasztaltam.

Dive ever, work never.

(#5542) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Figyelem az árakat. 135-ről indult, a legtöbb helyen most 125-129,de persze bolti garival, ami fingot nem ér, tartozékok nélkül.
B-tel: beszéltem velük: 1év gyári garival ennyi az ára, minden tartozék magyar nyelv. Esett az ára, de ez természetes.

[ Szerkesztve ]

(#5543) Emilchen válasza diodd (#5526) üzenetére


Emilchen
tag

Hálás lennék, ha megmondanád, hogy melyik gsm bolt ad gyári garanciát. Én ugyanis úgy tudom, hogy egyik se.

(#5544) soldier2 válasza feelurself (#5539) üzenetére


soldier2
őstag

Egy dolgot sajnos sokan félreértenek. Nekem igenis tetszik a G2, nem kicsit, nagyon. És igenis ismerem a egy kicsit (még ha nem is annyira mint akinek van), és többször próbáltam segíteni (többnyire álltalános Android, tok, stb témában). Viszont mikor valaki szarozni kezd egy készüléket amit nem ismer, és vsz látni is kb 2-5 percig látta valamelyik plázában akkor néha elszakad a cérna. Már sajnálom, hogy reagáltam rá, nem volt arra érdemes hozzászólás (#5473). :R Peace.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5545) diodd válasza Emilchen (#5543) üzenetére


diodd
tag

http://firstphone.hu/tipus/426/LG%20Optimus%20G2%20D802%20%28Feh%C3%A9r%29

Megykérdeztem, a fehér darabok magyar régiósok, gyári garival

Mate 7

(#5546) GLOCK34 válasza k5.20 (#5538) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Itt is 24 hónapot ír. Lehet,hogy azok is gyári garanciások,csak nem itt Magyarországon hozta forgalomba a gyártó. :F
Én inkább veszek szolgáltatótól,úgysem ugrálok egyik helyről a másikra. Így biztos a gyári garancia is.

Szerk: Hohó,most látom alul,hogy a 24 hónap mellett zárójelben felsorolja a 3 hazai szolgáltatót. Így már lövésem sincs! :D

[ Szerkesztve ]

(#5547) jooker82 válasza soldier2 (#5535) üzenetére


jooker82
nagyúr

Várjál csak,én a z1 topicba mentem a z1 ügyében irni és ott te hoztad fel a G2-őt,hogy milyen hibái vannak,itt a G2 topicban meg te jöttél a Z1-et védeni,meg éltetni. Szedd már össze magad és mint irtam befejezhetnénk már..
Ja azt is irtam,hogy a G2 miben nem csúcshoz méltó. Mért ismételgeted? :F
Kértelek,hogy térj vissza a Z1 topicba és ne add itt,hogy mennyire tetszik ez a telefon. Páá

Itt a z1 topicban irt véleményed a G2-ről..ugyh ne add itt a jót.. :(

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5548) jooker82 válasza GLOCK34 (#5546) üzenetére


jooker82
nagyúr

2 év gyártói garanciát ad az lg a csúcskészülékekre függetlenül is.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5549) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezek működnek akkor?
Simán kicsmagol telóra és install?

iPhone 14 | FR955

(#5550) GLOCK34 válasza jooker82 (#5548) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Jó,hogy feloszlattad a ködöt mert már tényleg nem tudtam biztosan. :D
Akkor mi ez a 12 hónap amit nemrég páran írtak és linkeltek? Ismerősöm is G2 akar venni,de most csak független jó mert alig 2 hónap és szolgáltatót vált,ezért is érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.