Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5651) vadászcsiga válasza coolrob (#5650) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Ha jól emlékszem az volt odairva hogy a készlet erejéig.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#5652) F-ECT$ válasza coolrob (#5650) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Bizonyos emberek khm kihasználták a khm lehetőséget khm és bevásároltak :D

Dive ever, work never.

(#5653) coolrob válasza F-ECT$ (#5652) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

nem zavarna az engem, csak nekem kamu szagú ez az egész informatikai probléma szöveg.. biztos nagy probléma megjelölni nekik, hogy egy terméknél igénybe vettek e egy kedvezményt.. most komolyan..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5654) lajki7

lajki7
(senior tag)

Sracok aki nem tudná,ha hosszan nyomjátok lent a tálcán az ikont (2-3mp) elengeditek akkor áttudjátok szabni az ikon logoját :) Email,Üzenet stb...

iPhone 11 Pro

(#5655) F-ECT$ válasza coolrob (#5653) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Kitalálták a kedvezményt 4g telefonokra -> informatika szarul csinálta meg, és minden cuccra érvényesíteni lehetett -> páran elkezdték kihasználni (pl 32 gb-os sd kártya 890 Ft-ért) -> javítás helyett lelőtték az egészet a picsába.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5656) tothgergo90

tothgergo90
(tag)

lehet, hogy volt már.. próbáltam visszaolvasni, de nem találtam erre semmi féle utalást, de Ti tapasztaltok szaggatást, laggolást a kameránál, hogyha nem túl jók a fényviszonyok?
valami kép stabilizációs algoritmus miatt lenne ez a lagg? tanácstalan vagyok...
továbbá, annyit kérdeznék még, hogy voice mate-et, hogyan tudnám lerakni a "tálcára" ahol alapértelmezetten a google és a quick note van?

(#5657) jilian válasza tothgergo90 (#5656) üzenetére

jilian
(őstag)

Igen, ha kevés a fény eszméletlenül beszaggat a kép. :(((

VM , megfogod, odahúzod.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#5658) vadászcsiga válasza jilian (#5657) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Nálam ilyen nincs, most próbáltam félhomályban és folyamatos. Nincs az iso értek alacsonyra állítva? Ha 100-ra rakom nekem is szaggat.

(#5659) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

Újabb teszt
LG G2 teszt: bizonyíték, nem ígéret

(#5660) toto0569 válasza vadászcsiga (#5659) üzenetére

toto0569
(addikt)

Nem kell neki reklám ,szerintem ezt sokan tudják...

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#5661) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

Van valami megoldás arra akksi kiszedésének hianyaban ha a telefon neadjisten lefagyna és nem reagalna semmire? Mint szifonon a home+power.

(#5662) toto0569 válasza vadászcsiga (#5661) üzenetére

toto0569
(addikt)

Hosszú ,Power gomb nyomás...

[ Szerkesztve ]

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#5663) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5661) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Csináltál resetet? Rendbejött a melegedés, akksileállás :Y ?

(#5664) fledtamas

fledtamas
(csendes tag)

Egy elég amatőr kérdést teszek fel!
De a telefont nem tudom úgy összedugni, hogy pl a total commander lássa csak a saját gépnél látom, mint hordozható eszköz.

Így is tudok rá másolni de úgy kényelmesebb lenne.
USB hibakeresés bekapcsolva.
Mit kell még bekapcsolni?

(#5665) ferrari1 válasza fledtamas (#5664) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Beállításoknál pipáld be a " Szülő mappa megjelenítése"-t.

(#5666) Toobee

Toobee
(addikt)

Ugye írtam korábban, hogy céges előfizetésre lesz a telefon, ami persze nem Bp-en van, hanem Kiskunhalason. Ma volt bent intézkedni az illetékes, egyelőre ők nem rendelhetnek ilyen telefont. Meghatalmazással sem vehetem át Bp-en a készüléket, mi ez már?...Egyre jobban ássa el magát a szememben a T-mobile, bár biztos vagyok benne, hogy egyik kutya, másik eb alapon működnek ezek. Először ilyennel kábítottak, hogy ez már kifutó modell, nézzek mást :D

(#5667) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Waze-t használ valaki?

Dive ever, work never.

(#5668) fledtamas válasza ferrari1 (#5665) üzenetére

fledtamas
(csendes tag)

:R

(#5669) vadászcsiga válasza toto0569 (#5662) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Csak ennyi? Koszi?

Ferrari1
Csináltam de előtte töröltem a vibert mert emlékeztem hogy ios-en is gond volt vele. A melegedés nagyjából megállt de az akksi leállós üzenet mégis előjött, na erre nyomtam tegnap este egy resetet is. Azóta jó de kellene még neki valami izzasztó feladat, mit javasoltok?
A kamera/gomb panel amúgy normális ha kicsit meleg nem? Nem forró csak nem olyan hőmérsékletű mint a hátlap többi része.

[ Szerkesztve ]

(#5670) tzsolesz válasza Toobee (#5666) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Először ilyennel kábítottak, hogy ez már kifutó modell, nézzek mást

Gyökerek. :W

(#5671) Atus85 válasza Toobee (#5666) üzenetére

Atus85
(aktív tag)

Ez teljesen rendben van, hogy nem vehetsz más nevére csucstelefont. Minden normális cégnél így van. Akkor lenne baj ha kaptál volna.

(#5672) Toobee válasza Atus85 (#5671) üzenetére

Toobee
(addikt)

Nem én magam voltam bent, a cég tulajdonosa...én csak leadtam, hogy milyen telefont szeretnék. Még a végén hüvely p6 lesz belőle, pedig nagyon nem tetszett a kijelzője, de nem akarok heteket várni...

(#5673) Atus85 válasza Toobee (#5672) üzenetére

Atus85
(aktív tag)

Ne vegyél p6-ot helyette. Én is néztem mind2 telefont nyomkodtam is sokat a p6ot. Egy két kategóriával lentebb versenyzik a p6. Valahogy oldd meg. Várd ki még olyan városba megy a főnök ahol van. Vagy próbálkozz másik tmobilba, vagyis oldd meg valahogy.

(#5674) lajki7 válasza Toobee (#5672) üzenetére

lajki7
(senior tag)

P6 akkor sem hasznelnek ha ingyen hozzam basznanak egyet:D meg h penzt kiadni azert a null kategorias tragyaert:D amikor ilyet is tudnal venni... vegyel a nevedre akkor! Nm halsz bele:)

iPhone 11 Pro

(#5675) bounty123 válasza Toobee (#5666) üzenetére

bounty123
(őstag)

Én céges flottában rendeltem a telefont, úgy hogy még meghatalmazásom se volt. Ha a webshop hozzáférésed megvan, akkor simán megrendeled és kihozza a futár, a rendelésnél megadott címre, névre - ami bárki lehet.

(#5676) Bossi válasza lajki7 (#5674) üzenetére

Bossi
(őstag)

Na azért ebben a P6 témában nincs igazad! Nekem volt 1 napig igaz eladásra vettem :) de, nem hulladék . Perszer le van maradva a nagy gyártók csúcsmodelleitől... teljesen vállalható + amit írtál minden személyes tapasztalat nélkül tetted.

Bár ez nem a G2-ről szólt bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#5677) zack

zack
(nagyúr)

El lehet gondolkodni azon, mekkora probléma a hátlap hüppögése...[link]

Meg azon is, hány kijelzőre fogják azt mondani, hogy ez külső behatás miatt tört. :U

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#5678) diodd válasza Viper26 (#5246) üzenetére

diodd
(tag)

Megtudnád mondani, hogy melyik eladótól rendelted az IMAK tokot?
előre is köszönöm

Mate 7

(#5679) lajki7

lajki7
(senior tag)

Kijelzo foliat a mai.nap folyaman hol a búbanatban tudok venni??:) alig lehet kapni valahol szerintem...

iPhone 11 Pro

(#5680) vadászcsiga válasza zack (#5677) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Én egy kis ésszel megoldottam :K

(#5681) mimate válasza coolrob (#5650) üzenetére

mimate
(csendes tag)

Én most rendeltem meg és elfogadta a kupont. Holnaptól nyúzom is :DD

(#5682) trobi28 válasza lajki7 (#5679) üzenetére

trobi28
(addikt)

Kérdezd meg a speedshopot,ők fel is rakják :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5683) zack válasza vadászcsiga (#5680) üzenetére

zack
(nagyúr)

Helyes. ;)

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#5684) coolrob válasza mimate (#5681) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

Szia!
Megy a kupon? Mert nincs kint hírbe a főoldalon.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5685) Bossi válasza lajki7 (#5679) üzenetére

Bossi
(őstag)

itt megnézheted... [link]

(#5686) diodd válasza Bossi (#5685) üzenetére

diodd
(tag)

Nekem is ilyen van, a matt van rajta nagyon jó, de a sima nekem kicsit kicsire volt szabva

Mate 7

(#5687) lajki7 válasza Bossi (#5685) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Koszi! Ez webshop...2-3nap amig kijon es senki nem rakja ra nekem:D en meg nem tudom rarakni szepen...akkora balfasz vagyok. En mindig a superphonennal rakattam.az S4emre,1000ftbo meg volt minden:D De ott sincs....

Speedshopban meg nincs:D kurva jo...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5688) soldier2 válasza zack (#5677) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Péklapát telóknál ha megfeszül, csavarodik akkor reped az üveg. Nem kifelyezetten gyártó specifikus. Van amelyik gyártó cseréli, van amelyik nem, egyébként elég világosan le van írva mit cserélnek. ;]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5689) Toobee válasza lajki7 (#5687) üzenetére

Toobee
(addikt)

Menj el egy dekoroshoz, a 3M autófóliánál nem nagyon tudok jobbat, amit rá lehetne rakni. Általában nem dobálják ki a hulladék anyagot, abból szoktak telefonra rakni.

Na, sikerült berendelniük a Halasiaknak, elvileg holnapra meg is lesz, viszont a szín lutri. Sajnos leghamarabb vasárnap megyek arrafelé, vagy még esetleg postán elküldetem ide. Nagyon várom már, hogy kitakaríthassam a ROM-ot :D Erre a távirányítós appra is kíváncsi leszek, mert az egész hifi motyót droidról irányítom, csak a bekapcsolás, bemenetválasztás, hangerő (a szoftveres megy of course, de az hoki) szabályzásra volt a táv az asztalon, remélem elpakolhatom azt is.

(#5690) Bossi válasza lajki7 (#5687) üzenetére

Bossi
(őstag)

inkább privátban küldtem :)

[ Szerkesztve ]

(#5691) mimate válasza coolrob (#5684) üzenetére

mimate
(csendes tag)

Megy, levonta.

(#5692) coolrob válasza mimate (#5691) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

nekem a webshop se megy.. hol kellett beállitanod a kedvezményt?

[ Szerkesztve ]

(#5693) coolrob

coolrob
(aktív tag)

Most megy a webshop, és be lehet irni a kuponkódot, de sehol nem találom magát a kódot.

Mi is volt a kód, valaki meg tudja mondani gyorsan?:)

(#5694) mimate válasza coolrob (#5693) üzenetére

mimate
(csendes tag)

onlinekedv

(#5695) coolrob válasza mimate (#5694) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

beírom és ezt irja ki:

Hiba! Kapcsolat kártyájának jelszava alapállapotú
Kérjük, a Telekom Kapcsolat Program szolgáltatásainak igénybevételéhez módosítsa Kapcsolat kártyájának háromjegyű kártyajelszavát!

ez mi a fene lehet.

(#5696) coolrob válasza coolrob (#5695) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

Sikerült, ha minden igaz!
Köszi a segítséget!

(#5697) tonlajn

tonlajn
(csendes tag)

tudja vki hogyan lehet lecserélni a zárolt főképernyőt? ( az alap amin egy kéz egy virágra mutat) vagy ezt csak új téma letöltésével megoldható?

(#5698) Dondenis válasza tonlajn (#5697) üzenetére

Dondenis
(aktív tag)

Beállítások, kijelző, képernyő zárolása, háttérkép

[ Szerkesztve ]

(#5699) tonlajn válasza Dondenis (#5698) üzenetére

tonlajn
(csendes tag)

köszi a segítséget :) elég low level kérdés volt

(#5700) Rush77

Rush77
(tag)

Megérkezett a G2-m.
Hááát ez nagyon komoly cucc. :DDD
A DHD után :Y a padlón kerestem az államat.
Fehéret vettem és nem tapasztaltam semmi gondot a hátlappal.
Felpakoltam rá a cuccaimat és elkezdtem mindent használni és a szabad RAM is olyan 750 900 Mb kötött ingázik szóval ez sem probléma.
Azt még viszont nagyon meg kell szoknom, hogy sokkal vékonyabb a DHD-nál és állandóan attól félek h kiejtem a kezemből. :B
Kipróbáltam idáig a RR3 és Asphalt 8-at és nagyon simán akadásmentesen futnak.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.