Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Pesten van olyan hely ahol lehet g2-hoz fóliát meg mondjuk valami hátlapot venni azonnal?

(#6502) toto0569 válasza vadászcsiga (#6501) üzenetére


toto0569
addikt

[link] én innen rendeltem...

(#6503) vadászcsiga válasza toto0569 (#6502) üzenetére


vadászcsiga
félisten

"Azonnal" Hétvégén ott leszek és lenne ilyenre időm.

(#6504) Viper26 válasza Akve (#6500) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, nálam is szokott. :K

Pixel 7 | FR955

(#6505) Akve válasza Viper26 (#6504) üzenetére


Akve
tag

Köszi a választ! Csak megijedtem, mert az eddigi telóimon nem tapasztaltam...

Élek és élni hagyok.

(#6506) hard74


hard74
senior tag

Üdv.
Tegnap estétől én is G2 tulaj lettem.Hát nem bántam meg.Optimus 3d-ről váltotam,az is bejőtt,de ez űberkirály.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6507) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

LG G2 tiétek se melegszik egyáltalán?
Nexusom 5 egyáltalán :)

Nexus 5

(#6508) jacis


jacis
nagyúr

Ma sikerült skacok a G2 kijelzőjét fossá törnöm :W
Hétfőn megy a szervizbe.
Minimum 55eFt-ot mondtak rá.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6509) vadászcsiga válasza jacis (#6508) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nesze neked gorilla glass mi?
Amúgy sajnálom ):

[ Szerkesztve ]

(#6510) toto0569 válasza jacis (#6508) üzenetére


toto0569
addikt

Hogyan történt? :F

(#6511) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Na igen. Én is sajnálom h összetörted a kijelzőt. Ez a nagy kijelzős telefonok hátránya. Sokszor hiába van rajta még egy szilikonos tok, akkor is megtörhet ha kijelzővel lefelé esik le. Ha meg az ember biztosra akar menni ,akkor meg a kinézet hátrányára megy. :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6512) Naras válasza torrente777_ (#6494) üzenetére


Naras
őstag

Én is Partnero - ból rendeltem, hétfőn felhívtam, azt mondta, most nincs, kedden megy érte, feladja, szerdán hozza a futár... szerdán hozta a futár, leragasztott doboz, full matricázva, meg minden, fekete 32 Gb - os, amit rendeltem, igaz ázsiai, de valamit valamiért... pro - kontra... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6513) vadászcsiga válasza Naras (#6512) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi ez az azsiai meg európai rom? Honnan tudom az enyém milyen?

(#6514) papi77 válasza vadászcsiga (#6513) üzenetére


papi77
addikt

Dobozon rajta van a régiókód. p.l.:SEA

Egyébként enyém is partneros,és ott lett kibontva.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#6515) torrente777_ válasza Naras (#6512) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ez a banda viccnek is rossz azt hazudja feladta a csomagot és a végén kiderül fel sem adta. :C

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#6516) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Telefon kéthete nálam minden oké rajta, dícsérni tudom csak. Recsegő hátlap nincs, wifi-adatforgalom hiba néha

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#6517) zenefan válasza fanthomee (#6491) üzenetére


zenefan
aktív tag

Igen, a legtöbb akció a T-nél 2 hétig tart. Aki a g2-t dotkomos akcióval elvitte 99-ért az az év üzletét kötötte meg.
De semmi vész, a tavaszi nagytakarításnál lesz még 100 alatti akció! Aki nem bírja ki, annak van itt aprón 115-ért! ;)

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#6518) jilian válasza jacis (#6508) üzenetére


jilian
addikt

Hisz neked expansys-os a telód.
Ilyenkor mit szólnak szerelésnél?
Egyáltalán hová vitted javíttatni?

(#6519) vadászcsiga válasza zenefan (#6517) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En pont igy vettem :K

(#6520) Naras válasza vadászcsiga (#6513) üzenetére


Naras
őstag

Nem a ROM EU vagy Ázsia, hanem a teló maga lett adott régióba szánva.
torrente777: mondom, nekem pont ellenkező a tapasztalatom... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6521) zoli.22


zoli.22
tag

Sziasztok!

Ma végre én is átvettem a T-nél egy fehér g2-t, először feketét rendeltem, de amint megláttam a fehéret mellette nem sokat kellett gondolkodnom, a fehér szerintem marha jól néz ki.Azóta hazahoztam és a barátnőm játszik rajta. :O Majdnem 100%-on volt gyárilag, pedig néztem, ott bontotta fel előttem a dobozát, tehát majd ha lemerül megkapja az elő 8 órás töltését.
Egyelőre nem sokat tudtam nyomkodni, de iszonyat jó, amikor meg elkezdtem a tv-t kapcsolgatni vele a barátnőm lehidalt.

Fóliát lehet hozzá vajon itthon kapni valahol?

[ Szerkesztve ]

(#6522) lajki7 válasza vadászcsiga (#6503) üzenetére


lajki7
senior tag

Mammut2. Superphone. Mst voltam ott,1500ft es felrakjak 1mp alatt. Mondjuk en 1ezer ftert kapom;] Szolj elotte h rakjak ra:)

iPhone 11 Pro

(#6523) vadászcsiga válasza lajki7 (#6522) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Koszi es hatlap is van náluk vajon?

(#6524) lajki7 válasza vadászcsiga (#6523) üzenetére


lajki7
senior tag

Nem. Az kb nm nagyon van meg sehol. Ritka ha van:)
Am milyen hatlap?? Origi hatlap? Vagy vedotokra gondolsz?:)

iPhone 11 Pro

(#6525) vadászcsiga válasza lajki7 (#6524) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sline-ra
Itt úgy tűnik van: Gsmhome

Valójában ilyet szeretnék de ez mire Shenzenből megjön megoszulok. Lehet hogy korbenézek az azsiacenterben, szoktak ott lenni neha meglepő tokok
Nillkin Premium Matte Hard Back Cover Case

[ Szerkesztve ]

(#6526) jacis válasza jilian (#6518) üzenetére


jacis
nagyúr

LG szervizbe viszem.
Sajnos a Bugatti tokom nem tudta megóvni a telót, mert pont az a része ért először az aszfalthoz ami kilógott a tokból. :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6527) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Erre valaki?

:U

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#6528) vadászcsiga válasza papi77 (#6514) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nincs régió kód csak egy rakás számsor

(#6529) F-ECT$ válasza Kunsztler (#6507) üzenetére


F-ECT$
titán

Játék alatt olyan 36 fokig megy fel, tehát pont a testhőmérséklet közelébe.

Dive ever, work never.

(#6530) feelurself válasza Gabbo (#6527) üzenetére


feelurself
aktív tag

Ez nem windows, hogy minnel tobb a szabad ram annal jobb. Orulj neki, hogy a telo igyekszik minel jobban kihasznalni a rendelkezesre allo memoriat, es nem toltogeto folyton ujra az alkalmazasokat.
Amugy meg van legyalult rom, ha nagyon ahhoz ragaszkodsz: google-> poweruser 1.2 lg g2. Xda-n van fent.

[ Szerkesztve ]

(#6531) Gabbo válasza feelurself (#6530) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm szépen!

Apropó, Telenoros simel használom, gyári független a készülék. Időközönként nincs mobil netem. Térerő van, hívásokat tudok indítani-fogadni, de net nincs.
Van, hogy helyreáll magától, viszont néha csak adatforgalom ki-be kapcsolás után.

:F

[ Szerkesztve ]

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#6532) Emilchen


Emilchen
tag

Milyen típusú alkalmazások azok, amelyek miatt feltétlenül 32 GB-s telefon kell, a 16 GB nem elég?

(#6533) Naras válasza Gabbo (#6531) üzenetére


Naras
őstag

Akkor egy Factory reset, esetleg egy ROM újrahúzás... a RAM fogyasztással kapcsolatban meg ne aggódj, amíg nem kezd el szaggatni, akadni, lassulni, meg minden, ennek intelligens kezelése van, azért sok a foglalt, mert eltárolja a cuccokat a gyorsabb betöltés érdekében... kb. Win XP volt utoljára, ahol ez nagy probléma volt, csak beégett az emberek fejébe ez a fszság, és azóta is ezen paráznak... felesleges... :U

Emilchen: Hát, én kapásból feldobtam 10 Giga zenét, hogy legyen mit hallgatni... aztán meg leszedsz 1-2 Gameloft, meg egyéb játékot, amik letöltik a maguk 1-2 Gb - os adatmennyiségét, és máris dugig vagy... jah, nem... már a zenétől dugig van az a maradék 10 Gb, ami elérhető a 16 - os verziónál... és akor még nem is beszéltünk arról, hogy esetleg szeretnél lőni pár képet 13MP - en, ha már úgyis hiper-szupcsi kamera van benne... :U
16 Gb lfszra sem elég, csak a mobilnetes marketinget akarják vele erőltetni... elég gáz... :W

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6534) F-ECT$ válasza Emilchen (#6532) üzenetére


F-ECT$
titán

Feltétlenül nem kell, de jó ha van. Én 32-eset terveztem venni, de olyan forrásból, amiből jó szívvel vettem volna kb 55e Ft-tal lett volna több, mint a 16-os, Így inkább rendeltem egy ilyet.

Erre fel tudom tolni azt a pár sorozat részt, amit épp nézek, a többi (appok, zenék, játékok) meg elfér a 10 Gb-on.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6535) tamas.11


tamas.11
újonc

Ma végre nekem is a kezembe került :)
Nagyon tetszik, szép kis telefon, gyors is, nem recseg.
Kettő kérdésem lenne, régebben már olvastam, de most sajnos a keresőben sem sikerül megtalálni, hogy, hogy tudnám wifin keresztül a géppel összekötni a telót, hogy tudjak menti a telefonra zenét, képet, stb...
Másik kérdésem az lenne, hogy feltettem a facebook messengert, és ha kilépek belőle, de írnak, akkor is jelzi, és wifinél ez nem baj, de ha mobil neten leszek, akkor hamar leveszi az adatforgalmat. Hol lehetne könnyen bezárni teljesen az ilyen alkalmazásokat, ami netet használ? A beállítások, alkalmazásoknál láttam olyat, hogy leállítás, de gyorsabb módszer nincs?

(#6536) vadászcsiga válasza tamas.11 (#6535) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beallitasok, hálózatok, megosztás es csatlakoztatás, Vezetek nélküli tárolás

[ Szerkesztve ]

(#6537) F-ECT$ válasza tamas.11 (#6535) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Airdroid.

2. Ha más ötlet nem jön: Beállítások / Internetmegosztás és Hálózatok / Mobilhálózatok / Adatkapcsolat engedélyezve - ezzel kikapcsolod az összes adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6538) Naras válasza tamas.11 (#6535) üzenetére


Naras
őstag

A chat nem fog túl sok forgalmat fogyasztani, ne aggódj, azért van a mobilnet, hogy bárhol legyél, tudj vele "dolgozni", és még mindig sokkal olcsóbb, mint az SMS...

Más: HDMI kábelt rendelt már valaki valahonnan? Milyen kell hozzá, ha ki akarom kötni TV - re? Miracast biztos nagyon jó dolog, de sztem a TV - m nem tudja... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6539) zoli.22


zoli.22
tag

Vegre en is hozzájutottam kicsit a telefonhoz. Antutun nekem 28000 pont lett, de kb 3 ora folyamatos jatek utan jócskán felmelegedve es ment is 1-2 alkalmazás, szoval lesz ez gondolom jobb is. Recseges nincs, mar csak folia kell, meg egy jo kis tok.

(#6540) tamas.11


tamas.11
újonc

A tárolás sikerült, köszönöm :)
Azt hittem, hogy mindig frissíti a chatet, akkor sokat zabál :)
Egyébként azt nem értem, hogy a futó alkalmazásoknál lévőket bezárom, de akkor is frissíti, pedig ott nem mutatja a chatet :) Illetve 600 mb szabad ramot mutat, bár gondolom akkor az a chat is fogyaszt, csak nem értem miért nem mutatja, de lehet én vagyok a hülye, és nem értek még annyira hozzá :)

(#6541) vadászcsiga válasza Naras (#6538) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wifi van a tv-n?

(#6542) Gabbo válasza F-ECT$ (#6534) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Mennyi idő alatt hozzák ki a kártyaolvasót? A feltüntetett árban a postaköltség benne van?
Köszönöm előre is.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#6543) Emilchen


Emilchen
tag

Az edigitalnál olcsóbb lett a 32 GB-s tízezerrel, most 179900. Most már ugyanannyi ha cég veszi meg nettó mint az expansys mert ott futárktg. is van.

(#6544) F-ECT$ válasza Gabbo (#6542) üzenetére


F-ECT$
titán

3 dolcsi a szállítás, így összesen 15 dolcsi. (Ebay-en vannak hasonló cuccok pár 3-4 dollárért is, de nekem ez minőségibbnek tűnik képek alapján.) 4-én rendeltem, már a vámon van, szerintem jövő hét elején át tudom venni, tehát kb 2 hét.

Dive ever, work never.

(#6545) Gabbo válasza F-ECT$ (#6544) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm az infót! Én is rendelek egyet, csak eddig bátortalan voltam. :)

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#6546) Oneil_85 válasza Emilchen (#6543) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Haveromnak van edigitálos kártyája ,amivel a termékek áraiból
-10 százalékot le tud csípni. Úgy már csak 162 e ft. Még is rendelte nekem. Elvileg 2 év teljes körű garis + magyar régió kódos az állításuk szerint. Így már nem is olyan vészes az ára.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6547) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Nem kérdeztem haveromat milyen kártya ez, lehet nem is az. Elvileg lehet igényelni, 1 v 2 hét mire megjön és -10 sz. De majd holnapra megkérdezem. Nektek sem mindegy az s közel 20e ft

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6548) Naras válasza vadászcsiga (#6541) üzenetére


Naras
őstag

NIncs... van egy ASUS media player - em, de azon keresztül nem hiszem, hogy menni fog... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6549) Lecs@ válasza jacis (#6508) üzenetére


Lecs@
addikt

Fotózd le légyszíves ha van lehetőséged ! :(

512 GB

(#6550) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Ha jól láttam akkor eddig nem szerepelt a listában az IPON mint eladó. Ők is árulnak 32GB-os G2-t gyártói garival. Tudom, hogy a G2/32-es gyártói gari elég bizonytalan infó, ezért direkt rákérdeztem a napokban az üzletükben. Ott megerősítette az eladó, hogy valóban egy év gyártói garit adnak az általuk forgalmazott mobilokra. Gondoltam, hátha jól jön az esetleges érdeklődőknek ez az infó.
LG G2 D802 32Gb fekete: Webshop Ár: 177.019Ft
LG G2 D802 16Gb fekete: Webshop Ár: 172.413Ft
LG G2 D802 16Gb fehér: Webshop Ár: 165.998Ft

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.