Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) stonerzsebi válasza vadászcsiga (#5437) üzenetére


stonerzsebi
tag

Hát, abban már benne lehet, hogy leveszik róla a 20% akciót, mire visszaáll a "hűségmentes" időszak, szóval nem hiszem, hogy bekockáztatom. Előző telefonnál is kb. 1 hét volt az átfutási idő, mire semmis lett az új hűségidő, miegymás.

Igazából azért bosszant, mert félő, hogy ha így mozog a tok, akkor előbb-utóbb ott elpattan. És mivel ez ugye elvileg nem szédszedhető, garancia meg erre nem tudom, van-e... hát nem tudom. Egy 50 ezres telefonnál még elmenne. Viszont amúgy meg nincs, ami jobban tetszik. Szóval kénytelen leszek megszokni, meg bízom abban, hogy majd a hátlappal, amit rendeltem rá, nem fog ennyire recsegni (vagy semennyire se).
S3 hasonló anyaghasználat (így laikus szemmel), de ott semmi ilyen recsegés nem volt,még fél év után se...

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5452) kali válasza vadászcsiga (#5449) üzenetére


kali
legenda

pontosan meghatározták azt, mert a 3 munkanapos csere esetén fontos kitétel, hogy a hiba akadályozza a rendeltetésszerű használatot, más esetben nem kötelesek cserélni!

(#5453) vadászcsiga válasza kali (#5452) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És van minden üzletben egy ember az Lg-től aki rögtön le is ellenőrzi? Én most a gyakorlatról beszélek. 3 hét alatt 2 ledtv-t vittem vissza 3 napon belül és csak az egyiknek volt ténylegesen baja.

[ Szerkesztve ]

(#5454) kali válasza vadászcsiga (#5453) üzenetére


kali
legenda

nem, de akik forgalmaznak, azok kell, hogy rendelkezzenek megfelelő hozzáértéssel - végszükség esetén szervizes segítséggel -, mert ha ok nélkül elutasítanak, akkor megy a bírság, de a fordított eset sem az igazi számukra.
lepattan például a festés valahol már az első napon, az bizony nem akadályozza a rendeltetésszerű használatot, csak csúnya, de ha nem működik egy gomb, az egyértelműen cserés ok.
vannak határesetek, amikor nem ennyire egyértelmű a dolog, olyankor döntenek valamit, és vagy igazuk lesz, vagy nem...
amennyiben kérdéses a dolog, vagy gyanítják, hogy a tulaj okozta a hibát, úgy bár cserélik - kell, hohy cseréljék -, de utána megy/mehet a "hibás" termék bevizsgálásra, és ha nekik volt igazuk, hogy például valóban a felhasználó okozta a problémát, akkor van rá jogi lehetőség, hogy kárpótolva legyenek a tulaj által.
a hátlap recsegése például nem olyan hiba, ami egyértlműen befolyásolja a rendeltetésszerű használatot, de dönthetnek úgy, hogy eltérnek a szabályozástól a vásárló számára kedvező irányba, és cserélik a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#5455) vadászcsiga válasza kali (#5454) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A felénél elbolintottam nem baj? :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5456) Zitta válasza Fapuma77624 (#5450) üzenetére


Zitta
őstag

Szia - nekem van egy hivatalos magyarországi garanciás, független tegnapi dátummal indult garanciával (2ev) fehér 16GB es független!

Mivel Apple felhasználó vagyok es ezt kaptam céges barterben, ezért elado...

Akit érdekel az írjon privatban!?. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5457) feelurself


feelurself
aktív tag

akinek fent van ez a progi, tapasztalt javulast uzemidoben? mert en nem..

(#5458) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#5455) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Te már be is ruháztál rá?
Recsegést leszámítva milyen?
Elég szomorúan olvasom,hogy van akinek fagy,meg nem ébreszt :( droid...

Alias: Júzer error

(#5459) Pityukaka válasza Fapuma77624 (#5446) üzenetére


Pityukaka
tag

adnak mindent hoozá

(#5460) Pityukaka válasza Fapuma77624 (#5450) üzenetére


Pityukaka
tag

igen

(#5461) kali válasza -HajTömeg- (#5458) üzenetére


kali
legenda

nem azért, mert android...
nem furcsa, ha egy hiba csak néhány embernél/készüléknél adódik, és nagyságrendekkel több esetben nem?

(#5462) F-ECT$ válasza -HajTömeg- (#5458) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem ébreszt - ilyen nem volt, csak a szundi megnyomása után nem ébresztett újból. De szerencsére ez egy bármilyen ébresztő progival megoldható.

Fagy - ilyen kinél volt?

feelurself: Szerintem sokat nem ér a progi a leírás / hozzászólások / MA hír alapján.

Dive ever, work never.

(#5463) -HajTömeg- válasza F-ECT$ (#5462) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igazad van, újraindult.
Mondjuk ez se sokkal jobb :(((

#5464) vadászcsiga 4S-ed volt? Annál jobb?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#5464) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#5458) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, pénteken megrendeltem ma meg atvettem a helyi T-ben. Ahogy írod "droid". Sajnos vannak a rendszernek gyermekbetegségei amit soha nem nő ki. Kényelmes aprosagok amik az ios-ben megvannak, de sajnos már az is a múlté. A jót megprobaltak meg jobbá tenni csak ez általában nem szokott sikerülni.

Mióta felfedeztem a mocorgást állandóan azt nyomkodom :DDD

Rohadtul melegszik a hátulja, mitől van ez? Szimpla böngészés van csak

[ Szerkesztve ]

(#5465) kali válasza -HajTömeg- (#5463) üzenetére


kali
legenda

ios, wp...stb nincs ilyet? nincs a fenét...
néha elég hozzá egy hibás sim kártya, és adódik a hiba, legyen is bármelyik jó a rendszer.

(#5466) zazenke válasza RocknRoller (#5418) üzenetére


zazenke
őstag

én ezt csak itt olvastam hogy lehetséges ,biztos infom nincs róla

(#5467) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#5464) üzenetére


F-ECT$
titán

Melegszik? Pont a G2-re nem jellemző ez. Olyan 36-38 fok fölé nem nagyon megy érzésre. Az Sgs2-m volt 56 fokos is :D

Dive ever, work never.

(#5468) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Nah.
Ma végre sikerűlt nekem is kézbe venni, nyomogatni. Azta mindenit,pöpec nagyon. Megnéztem a norvégos tesztvideót, az állam leesett. Féltem, hogy nagy lesz, de valahogy még épp hogy, de jó volt. Egy Z-hez viszonyítva meg még kényelmesebb is egy kézben tartani, sejtelmeim szerint a lekerítés miatt. Igaz, hogy hátul ott lifegett a riasztó kábel, de úgy gondolom a mérete még pont jó. Ez egy fehér példány volt. Elég nagy zaj volt, de mintha recsegett volna a hátulja :(
Dupla koppintásos dolgot nem próbáltam ki, ki is ment a fejemből. De hogy hátul van a gomb, az ... Érdekes, úgy gondoltam furcsább érzés lesz, így kézbe venni a telefont, de pozitív meglepetést okozott :)
Ééééés volt LG G pad is, ez már off, de príma cucc az is.
Még annyit, hogy megnéztem a Z1-et is. Nagy, kényelmetlen egy kézzel. Viszont a kijelzője azért már más tészta, szép nagyon :)

(#5469) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#5467) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig kipucoltam a memóriát, kilottem az appokat is de a gombok szabályosan melegek. Most kikapcsoltam, reggelig feltettem töltőre. Majd holnap kipihenve eldöntöm mi legyen a sorsa, igazából szeretném ha megszokná nálam, tetszik ez a sok újdonság amit bele zsufoltak

(#5470) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#5469) üzenetére


F-ECT$
titán

Tegyél fel valami appot, ami figyeli az akku hőmérsékletét. Ha nem nyomkodod, akkor 30 fok alattinak kellene lennie, és csak intenzív játékkal szabadna 40 körülre fölmennie.

Dive ever, work never.

(#5471) Lecs@


Lecs@
addikt

Hahó mindenki ! Ahogy látom 1 hónap alatt szépen leesett 30-40 K - t a G2 ára. Hol érdemes most venni? Van már valami észrevétel, tapasztalat, melyik ropog, recseg, melyik nem ? Itt pl látok 2 év garosat 131 990-ért. Van valahol jobb áron ? Esetleg kinti MM-be jobban megérné? Mik az egy hónapos tapasztalatok ? Elégedettség meg van még ?

Thx előre is !

512 GB

(#5472) Lecs@


Lecs@
addikt

Ha már volt, sorry. Download a Big Collection of Beautiful Themes for LG G2 Home Launcher :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5473) Dr. Akula válasza Sterilzona (#5468) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem gáz a hátsó gomb, mert van mellette 2 kitüremkedés a hátlapon, nem tud tőle benyomódni a gomb magától ha leteszed az asztalra.

A Z1 kijelzője nagyon fos, nézd meg a tesztet róla itt a mobilarénán!

(#5474) PS7A válasza Sterilzona (#5468) üzenetére


PS7A
tag

Be tudnád linkelni azt a videót? :R

(#5475) Gyula88 válasza Dr. Akula (#5473) üzenetére


Gyula88
tag

Hat ezt cafolnam, ma reggel a zsebemben 1,5 orat ment a kamera maganak mert valoszinuleg megnyomodott hosszan a hang - gomg :-(! 28% esett is az akku...ugyh kicsit ideges voltam...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5476) pit450 válasza Gyula88 (#5475) üzenetére


pit450
aktív tag

Én mindig a zsebenben hordom tok nélkül és soha nem volt ilyen...

(#5477) Zitta válasza Gyula88 (#5475) üzenetére


Zitta
őstag

Akkor azt a zsebbe rakasnal nyomhattad meg - szerintem... :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5478) Sanyaman válasza Gyula88 (#5475) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Amúgy a videó jo lett? :D Nekem ilyen még nem volt.

(#5479) Zitta válasza Sanyaman (#5478) üzenetére


Zitta
őstag

Biztos jó lett - olyan dark-os!?. :B

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5480) student


student
őstag

megoldhato vmi furfanggal hogy legyen USB storage mód?

(#5481) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Tegnap este a gyári kameraszoftverrel csináltam egy kb 10 perces videót kocsiból 1080p-60fps beállítással és bár a bitrate szép 30Mbps lett, viszont a képsebesség nem hogy 60fps nem lett, még a 20fps-t sem érte el!
Valaki tapasztalt hasonlót? Sikerült valakinek 60fps-el videót felvenni?

(#5482) Zitta válasza student (#5480) üzenetére


Zitta
őstag

Haha! Windowsra van az LG honlapjarol az LG Pc Suite program - azzal lehet pakolaszni, de pl. Mac-re egyaltalan semmi!

Az azért paràdés szerintem - mert kb. egy 500 forintos pendrive is tudja amit szeretnel!

Amugy a honlapjukon fent vannak driverek, mert ugye mas keszulekek device manager illesztojet is fel kell rakni, hogy menjen a mass storage. (Persze vannak kivetelek)

:K

En nem hasznalok G2-t, de korulottem az almasok szivtak vele es a vegen bluetooth pakolgatas ment csak!
Noha a magyarorszagi kepviselet megigerte, hogy erkezik ra hamarosan.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5483) alfaromeo33 válasza Lecs@ (#5471) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Skyphone 125.000.- :))

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#5484) Zitta válasza alfaromeo33 (#5483) üzenetére


Zitta
őstag

En 118-ert adom! :P

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5485) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Néha azt írja ki hogy sajnálom a(z) akku leáll. Mi ez? Fc-t ismerem de mi az hogy az akku leáll? :F
Természetesen nem történik semmi, leokézom és ennyi de zavaró.
A melegedés is egyre gyakoribb, olyan mintha bikaerős játékkal játszanék holott csak böngészek.
Egy menüből való facfory reset segítene vajon?

[ Szerkesztve ]

(#5486) Lecs@ válasza Zitta (#5484) üzenetére


Lecs@
addikt

Alakul ez. Sokan mondták, á ez le nem megy idén. És 160-170 ért azonnal kell mushavenow dolog volt. Én kivartam reális árát :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5487) soldier2 válasza Dr. Akula (#5473) üzenetére


soldier2
őstag

Már szinte vártam ezt a hozzászólást. Valaki megnézi a Z1-et, tetszik a kijelzője, erre szólsz neki hogy fos, biztosan rosszul látta, higgyen a leírásnak, ne a saját szemének. Mutasd meg légyszíves hol írja a MA tesztben, hogy fos és veszek neked egy G2-t :). Jobb a G2 kijelzője, nem kétséges, de ettől a Z1 nem szar. Ezek szerint a G2 összeszerelése példás, nyikorgásnak nyoma sincs, csak mert a MA teszt ezt írja.Akinek meg zörög, az biztos téved. Menjünk csak mások után és ne hallgassunk saját erzékszerveinkre.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5488) jooker82 válasza soldier2 (#5487) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Z1 kijelzője nem csúcshoz méltó. Igy már nyogodt vagy? :U Mehetsz vissza a Z1 topicba. :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5489) Toobee


Toobee
veterán

Most voltam megnyomkodni a P6-ot, meg a G2-t. Kijelzo nevetseges (hokedli fenyero meg maxon is, fako, elettel osszeazonosithatatlan szinek) a huvelyben az LG paneljehez kepest, smoothabb az egesz, jobb kezelni, tetszik a ket koppintasos kijelzo lezaras/elesztes es meg sok apro figyelmesseg, ami az LG fele billenti a merleget. Egyedul azt sajnalom, hogy semmilyen design-t kapott. P6-ba hazaban eszmeletlenul jol nezne ki. Huawei 10 perc nyomkodas utan mar erezhetoen meleg volt, ez biztos nem lesz kifizetodo hosszu tavon, en meg szeretnek 2 evre keszuleket venni, bar ez meg soha az eletben nem sikerult, talan az Atrixom.birta legtovabb 1 ev 2 honappal. Azt hiszem dontottem!

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#5490) Lecs@ válasza soldier2 (#5487) üzenetére


Lecs@
addikt

Ezzel mindennel egyetértek. Én elfogadom hogy recseg ropog es igy veszem meg, de mas készüléket nem kéne fikázni hisz ez a dolog G2 - nél is egy szégyen. Z1 kijelzője nem szégyen.

512 GB

(#5491) Lecs@ válasza jooker82 (#5488) üzenetére


Lecs@
addikt

A G2 anyagminősége csúcshoz méltó... :U Hogy beszélsz a fórumtársaiddal ? Te mennyit vadulsz más topikokban LG védelmében ? ( de nem kezdem el veled ezt a témát nehogy újra tiltsanak téged :D )

Sorry szerk gomb.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5492) -Mosquito- válasza Lecs@ (#5471) üzenetére


-Mosquito-
őstag

3hete még itt voltál. :D Nem figyelsz.. 150 -> 132 lett. Nem jön be az N5??

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#5493) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5485) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hőmérséklet 37 fok

(#5494) jooker82 válasza Lecs@ (#5491) üzenetére


jooker82
nagyúr

az sem csúcshoz méltó,de az már kb 1500 hsz-on keresztül ki lett tárgyalva,ugyh abból köszi elég, nameg ez a topic ne a z1-ről szóljon már. engem ugyan mostánába nem tiltottak... :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5495) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#5493) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hol laksz te? :D

Alias: Júzer error

(#5496) ferrari1 válasza vadászcsiga (#5485) üzenetére


ferrari1
őstag

Neked mindenképp ajánlatos lenne egy HR! Olyan hibákat írsz, amiket hírből sem hallottam ennél a készüléknél! Egy próbát mindenképp megér. Ha az sem segít és tovább is ilyen rendellenességeket tapasztalsz, mehet vissza a feladónak véleményem szerint.

(#5497) Zitta válasza Lecs@ (#5490) üzenetére


Zitta
őstag

Most megneztem, de ami nalam van G2 az meg sem nyikkan - semmi reccs ropp. :N

Nincs még róla szétszedős video - kivancsi lennék, hogy mitől ropoghat??? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5498) Lecs@ válasza -Mosquito- (#5492) üzenetére


Lecs@
addikt

Még nem vettem semmit. G2 esélyes még mindig. És már számomra is elgogadható kezd lenni, mint anno írtam. 160-170 ért nem veszek telót. Maradt 50 ezrem és lesz egy G2-m :) Amúgy N5 akku gond, illetve az meg peremnél pattog. Úgyhogy kilőve. :((

5497 : írtam is PÜ - t neked :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5499) vadászcsiga válasza ferrari1 (#5496) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi az a hr?

Surda
:DD

(#5500) jooker82 válasza Lecs@ (#5498) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes,ha pár dologban nálad nem csúcshoz méltó a G2,akkor mért ezt választod? :F :F Utána megveszed,aztán majd gyilkolod itt a népet,hogy hogy lehet igy meg úgy kiadni....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.