Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6301) dave_gahan válasza kerpok (#6208) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

A Telenoros G2-vel rendelkezőktől kérdem: milyen plusz appokat pakkol rá a Telenor és mennyi a szabad RAM a 2 (1.8) GB-ból? Indításkor vmi plusz video? Egyebek?

(#6302) schferenc77

schferenc77
(aktív tag)

Spigen Armor tok tulajoktól kérdezem:
- mennyire csúszós/sima a hátlapja? A honlapon azt írja, hogy csúszás mentes, de ez tényleg így van?
- ahogy láttam, a tok "rákanyarodik" a készülékház elejére is. kérdés, hogy egy 0,2mm vastag temperált üveg előlap belefér-e még?

Köszönöm :R

(#6303) Rush77 válasza dave_gahan (#6299) üzenetére

Rush77
(tag)

Én beregeltem a telefonomat de a A regisztrálással a garancia idejét ki lehet bővíteni 2 évre. részre vonatkozóan semmit sem találtam.
Mondjuk nekem EUR-XX van lehet azért. :B :F

(#6304) dave_gahan válasza Rush77 (#6303) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

Igen, én a HUN-osokról írtam ezt. :D

(#6305) Weeman1 válasza Lecs@ (#6162) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Lehet ács is. :DDD

Xiaomi Redmi Note 7

(#6306) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6287) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Miért nem vetted már vissza az első ilyen esetnél? Nem szabad lett volna ennyit várnod vele. Most már szerviz van csak gondolom?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#6307) Viper26

Viper26
(nagyúr)

CM-ben olyan mintha kisebb felbontáson működne a kijelző, más is találkozott ezzel?
DPI-t állítottam, de valahogy nem ugyanaz, vagy legalábbis másnak tűnik a felbontás mint gyári rendszeren. :F

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#6308) hcs57

hcs57
(őstag)

Innen vett már valaki? [link] Milyen régió kódos? Volt valami probléma?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#6309) ferrari1 válasza hcs57 (#6308) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Biztos lehetsz benne, hogy ázsiai kódosat kapsz szerintem. Egy munkatársam vett tőlük telefont. Én nem tenném.

(#6310) F-ECT$ válasza dave_gahan (#6304) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Én HUN-ossal sem találtam.

Dive ever, work never.

(#6311) k5.20 válasza F-ECT$ (#6287) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Nekem valami a napokban úgy elvitte a dolgot, hogy semmivel nem voltam képes GPS-jel vételre rábírni.
Valószínűleg az itt-ott babrálás eredménye, vagy valamelyik progi okozta.
Megoldottam: .kdz telepítés - minden progi, adatok megmaradtak, GPS helyreállt.
A root-ot kellett csak újraéleszteni.
Mondjuk nekem 10B van. Lehet érdemes volna neked is ezt még megpróbálni, főleg ha molyoltál a különböző háttérbeállításokban.

(#6312) PS7A válasza dave_gahan (#6301) üzenetére

PS7A
(tag)

Remélhetőleg este felé én is tudok erre választ adni :))

(#6313) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#6306) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

8 napon belül vagyok, simán elállhatok. Azért kérdeztem, hogy valaki használta-e már huzamosabb ideig Bp-en a gps-t, de eddig senki sem reagált :(

Kivéve most: k5.20.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6314) diodd válasza F-ECT$ (#6313) üzenetére

diodd
(tag)

Én Debrecenben használtam, ott nem volt probléma vele. Debrecen előtt bekapcsoltam, egyből volt jel és csak akkor ment el, amikor megérkeztem a mélygarázsba, onnan hazafelé amikor kiálltam megint hamar lett jel és nem volt probléma

Mate 7

(#6315) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#6313) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Közben találtam topicot is, lehet elállás lesz ebből. Bepróbálkozok cserével is, de a Telekom ebből a szempontból nem túl rugalmas...

Dive ever, work never.

(#6316) premete válasza F-ECT$ (#6313) üzenetére

premete
(veterán)

Én próbáltam, T-s 10A-val és 10B-vel is, végigvitt a városon, Osztyapenkótól az Új köztemetőig, és végig volt gps-jel, nem dobta el sehol.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6317) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6313) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Mindenképpen állj el, kis kellemetlenség de hosszabb távon jobban jársz.
Melyik navival tesztelted egyébként?

(#6318) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#6317) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Waze-t használok, de a Gmaps navija is ugyanezt produkálta. Egyébként szerintem szoftveres a gond, mert letöltöttem a GPS Status progit, és azt a jeleldobás után elindítva másodpercek alatt talált 10 műholdat. (Tudom, hogy tök más, de hasonló ehhez a hibához a wifi után nincs adatkapcsolat probléma. Hardveresen minden ok, csak a szoftver nem talál rá / nem jól kezeli a beérkező jelet.)

Dive ever, work never.

(#6319) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6318) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Én az előzőn használtam a Sportstrackert itt a hatarszelen atnyulva ausztriaba egy 10km-es távon és gyönyörűen tartotta a jelet zsebre dugva

A 3 betussel kellene kiprobalni

[ Szerkesztve ]

(#6320) csababarca

csababarca
(senior tag)

Ide írom,ez a topik jobban pörög. Próbálom rootolni a G-m,de valami nem jó.
Feltesz a folyamat végén egy superuser nevű progit, de mégsincs rootolva. FreeGeebe bemegyek,és azt írja nincs hozzáférésem. Mit rontok el? vagy kell még valamit állítani?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#6321) Gyula88 válasza kekkola (#6295) üzenetére

Gyula88
(tag)

Igy ertettem en is csak rosszul fogalmaztam :P

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6322) Mosquito34 válasza F-ECT$ (#6318) üzenetére

Mosquito34
(senior tag)

Tabon az Gmaps többször úgy lefagy mint az állat. Waze-t egyszer próbáltam,annyi elég is volt belőlle. :( Gondolom itt sem a készülékkel lesz a hiba,hanem a programmal.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#6323) F-ECT$ válasza Mosquito34 (#6322) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Fórumokat olvasgatva másnak Navigonnal volt gond, szóval több progival is jelentkezik a gond. Most olyan 95%-on áll az, hogy a 8 napon belüli elállást választom.

Dive ever, work never.

(#6324) morphin válasza F-ECT$ (#6323) üzenetére

morphin
(tag)

Az még eszembe jutott, hogy törölni kellene az AGPS adatokat vagy újrakalibrálni az egészet. Fejből nem tudom ezeket hol/hogy kell meg milyen programmal, de olvastam már erről...kínai csodákat ilyesmivel lehet megjavítani hátha itt is segítene.
Asszonynak 4XHD-nál volt pl. szar a közelség vagy fény érzékelő és emiatt ha "lerakta" a telefont akkor nem kapcsolta vissza a képernyőt a telefon. Fél napig tartott mire találtam valamit neten azt is valami eldugott kis gsm fórumon. Szerviz menübe be aztán újrakalibrálni...szó szerint ,,s lőn világosság" egyből csinálta amit kellett. :F

(#6325) Gyula88

Gyula88
(tag)

http://www.ebay.com/itm/Rock-Super-Fashion-Window-Leather-Flip-Soft-Skin-Case-Cover-For-LG-G2-/151124967435?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item232fc0000b
Ilyet hasznal valaki? eleg popecnek nez ki es nem tunik tul vastagnak sem :)

[ Szerkesztve ]

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6326) jooker82 válasza F-ECT$ (#6323) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

A 3 betűssel próbáltad?az mindig talál jelet. A navigon nekem több telefonba se talált jelet. Meg eldobálta.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6327) zaqwe72

zaqwe72
(csendes tag)

Sziasztok!

Készülékvásárlás előtt állok. Jelenleg a Nexus 5 és a g2 jönne szóba. Mindenképpen a 32 Gb-s verziók. A fórumot átfutottam és pár kérdés fogalmazódott meg bennem: Létezik az LG g2 32Gb-s verziójából HUN kódos? Ha igen hol? Az ázsiai kódosnak mi a hátránya a felhasználó szempontjából? Hol szervizelhető? A g2 nél van különbség az egyes régiókba szánt modellek (most a HUN ill ázsiai kódos-t értem) LTE frekvenciái között?
Érdekelne még hogy a bolti hozzáállás (a bolti garancia esetén) milyen? Hol érdemes vásárolni (ezt inkább privátba)

köszönettel,

Zaqwe

(#6328) diodd válasza jooker82 (#6326) üzenetére

diodd
(tag)

lehet hogy hülye kérdés de az melyik? :)

Mate 7

(#6329) F-ECT$ válasza jooker82 (#6326) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nem a jel találással van gond, hanem a megtartással. Mész, mész, mész, egyszer csak eltűnik a jel (mintha resetelődne), aztán pár (10) pásodperc múlva ismét van. Hazafelé most kipróbálom a Sygic-cel, meg lehet rátolok este egy másik romot és azzal is.

diodd: igo.

Dive ever, work never.

(#6330) jooker82 válasza F-ECT$ (#6329) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Nekem csak az jött be egyedül,a többui selejtes. Értem és tudom mire gondolsz. a navigonnal volt gondom több telón,egyszerűen nem jó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6331) dave_gahan válasza zaqwe72 (#6327) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

Éppen tegnap írtam a 6186.-ban romokkal és a garanciával kapcsolatban egy összefoglalót, de nem nagyon szólt hozzá senki, pontosabban annyit, h az lg.hu-n regeléssel 2 évre bővíthető gyártói gari idő valszleg nem igaz... :F
Az európai kontra ázsiai országkódokkal kapcsolatban nem érkezett visszajelzés, egyébként sztem ez egy olyan infó, amit be kellene tenni az 1. hozzászólásba, mert időről időre megkérdezik és az újak sokszor a fórum keresőt sem ismerik, v. macerásnak találják kikeresni az infókat.

32GB-os G2-ből tudomásunk szerint perpill nincs HUN verzió, mert a régióban hivatalosan csak a 16GB-osat forgalmazzák. Vagyis gyártói garanciás 32GB-osat itthon még nem láttam (nekem is ilyen kellene), egyedül az Edigitalnál lévő 32GB-os készülék gyanús, mivel ennél a boltnál általában gyártói garit adnak minden termékre, rá kellene kérdezni, bár 180-ért eléggé horror áron van.

(#6332) pit450 válasza F-ECT$ (#6323) üzenetére

pit450
(aktív tag)

Én navigont használok teljesen tökéletes soha nem dobta a jelet és mindig odatalaltam vele. Ezt használtam a sima G -n is ott is tökéletes volt

(#6333) jooker82 válasza zaqwe72 (#6327) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

ment pü.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6334) akooos válasza F-ECT$ (#6329) üzenetére

akooos
(veterán)

Nekem a Sygic hibátlanul operál, ablakba téve :K

(#6335) mycso

mycso
(veterán)

Nos, nálam a G2, első benyomás:
bekapcsolom, megjelenik az LG logó, meg utána a színes sz@r --> aztaku.......milyen kijelző

Ez a betekintési szög elég vad.
A rendszer elég gyorsnak tűnik, viszont a színek picit meleg tónusúak (pirosas).
Fényerőben erősebb az S4-nél, és a színek élénksége is eléggé hajaz a SAMOLED-re.

Most így hirtelen 5 perc alatt ennyi, tetszik nagyon.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6336) jooker82 válasza mycso (#6335) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Nem láttad még előtte a G2-őt?? amúgy gratula. :)
A fehér szin tetszik,hogy az teljesen hófehér És a fekete sincs messze az amoledtől A többi szin meg rendben van.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6337) q2w3

q2w3
(senior tag)

Akiknek rossz méretű tok érkezett, azoktól kérdezném, hogy ők most kapnak újat, vagy vissza kell küldeni a rosszat és megint várni vagy 6 hetet, vagy visszakapják az árát? Én ugyan nem ringke slimtokot rendeltem, hanem empire klixet, de ezzel is ugyan az a gond. A tok maga baromi jó, de 3 hetet vártam rá és nincs kedvem vissza küldeni és várni egy másikra mert az plusz6 hét.. Nektek milyen lehetőséget ajánlottak fel?

(#6338) GLOCK34 válasza zool1 (#6286) üzenetére

GLOCK34
(aktív tag)

Naponta többször is. Újraindítás után jó egy darabig. Holnap visszaviszem. Elég zavaró állandóan figyelgetni,hogy kapcsolódik vagy sem.

(#6339) Viper26 válasza q2w3 (#6337) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Slim esetében nekem visszautalták az összeget pár nap után.

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#6340) akooos válasza q2w3 (#6337) üzenetére

akooos
(veterán)

Nem kell visszaküldened. Ha ebayes akkor írsz az eladónak, hogy ez van és szeretnéd tudni mi legyen a következő lépés, ha nem akarja, hogy negatívan értékeld. Nagyon készségesen vissza fogja utalni a pénzedet!

(#6341) aladab

aladab
(tag)

Biztos volt már róla szó, de lusta vagyok visszakeresni. :D A gyári böngésző automatikusan behúzta magának a linkjeim a notebookomból gmail-en keresztül, és ha kinyitom a könyvjelzőket, minden egyes alkalommal át kell váltanom a gmail-es linkekről Local-ra. Kitörölni meg nem tudom a gmail mappát. Valaki esetleg? :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7

(#6342) Bossi válasza F-ECT$ (#6313) üzenetére

Bossi
(őstag)

Nekem annyi volt a tapasztalatom a GPS témában, hogy szombaton jöttem haza az M7-es autópályán és 130-140-es tempónál 2X eldobta a jelet de, 6-8 másodperc után visszajött aztán Bp. határától 35-40 percen keresztül a belvárosig tökéletes volt, nem dobta el 1X sem.... Navigon

[ Szerkesztve ]

(#6343) Apaxp

Apaxp
(aktív tag)

GPS jel 3 betűsnél
1 lakásban
2 kocsiban
Lakásban fogott GPS jel
ez pedig kocsiban

[ Szerkesztve ]

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#6344) jacis

jacis
(veterán)

Nagyon gyorsan pörög ez a topik :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#6345) Ábel

Ábel
(újonc)

Hali!

Ha a G2-be van dugva a pendrive (otg kábellal) akkor arra a pendrive-ra lehet telepíteni is appokat?
Erről részletes leírást, beszmolót (tapasztalatai alapján) tudna valaki írni?

(#6346) dodicsaba

dodicsaba
(aktív tag)

Tmobilos g2 fügetlenül adja esetleg tudja valaki?

BlackBerry Passport

(#6347) mycso válasza dodicsaba (#6346) üzenetére

mycso
(veterán)

Nem hinném, viszont az én telenorosom érdekes dolgot csinál.

Ha Telekomos simet rakok bele; kéri a pin kódot - beírom, elfogadja, tovább lép a kezdőképernyőre, nem kér semmilyen hálózatfeloldó pint - semmit az égvilágon és elkezdi keresni a hálózatot...viszont ezt örökre keresi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6348) dgbr85 válasza Ciscos (#6160) üzenetére

dgbr85
(csendes tag)

Sziasztok!

Nekem is ugyan ez van és nekem is csak reggel, mikor megyek el melóba és kikapcsolom a wifi-t. Magától nem talál hálózatot. Már próbálgattam délután, hogy kapcsolgatom be ki a wifi-t, olyankor egyből átáll adatforgalomra, de reggelre soha nem tud. Viszont annyira rájöttem, hogy nem szoktam újraindítani a telót, hanem rámegyek a beállításokban a hálózat választásra és azon belül az automatikusra akkor elkezdi keresni és rá is áll, de ez mégis csak idegesítő :( , főleg úgy, hogy ha visszavinném a boltba akkor úgyse jelentkezne a hiba előttük :((( Mondjuk T-s netshopban rendeltem pont 7 napja, nemtudom nálluk van-e ez a 8 napos elállás a vásárlástól. Meg mi van ha nem is éri meg, mert amit vennék újat az is ezt csinálná..... :( Szerintetek ez hardveres vagy szoftveres hiba?

S6 edge

(#6349) hodostamas válasza dgbr85 (#6348) üzenetére

hodostamas
(addikt)

Nálam pont ugyan ezt játszotta el Vodánál az L9 2-öm... már nem tudtam mitől van ez, mikor egyszer csak jött egy sms-s a vodától, hogy rosszak a beállításaim, és küldenek jót. Megkaptam, felraktam, és azóta nincs gond a mobilnettel.

Még1x, pont ugyan ezeket a tüneteket produkálta.

(#6350) dgbr85 válasza hodostamas (#6349) üzenetére

dgbr85
(csendes tag)

Köszönöm. Megpróbálom, lehet ez lesz, mert csak a telót vettem a sim kártyám az a régi másik telefonomból való, mondjuk nemtudom ennek van-e szerepe, de egy próbát megér.

S6 edge

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.